Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  LEGO klub

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-21 14:17:30

LOGOUT.hu

A topik témája a közös keresztünk, a Lego iránti rajongás, illetve annak végtelen gyűjtögetése

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#77900) Djuree válasza Sundesz (#77896) üzenetére


Djuree
félisten

mortesv kreálmány, nekem is össze van rakva, kb. 6000 darabos. :K
életem legszörnyűbb legós élménye, senkinek nem kívánom, tiszta labilis az egész, a nagyobb részeket nem lehetett elég stabilan összenyomni mert akkor 2 másik rész meg szétesik/leesik róla. :W főleg a hátulja/a hajtóművek, csak a lélek tartja. több kisebb rész le is esett innen onnan, nem sikerült rájönnöm honnan estek le, így mentek az ömlesztettbe. :DDD nagynehezen felraktam a legfelső polcra, a végeredmény nagyon jól mutat azt elismerem, csak ne kelljen hozzányúlni. :DD
nekem ilyen alja nincs, ez jó ötlet, stabilabban áll.
ez a forma miatt van amúgy, egyszerűen vagy nem lesz szép, vagy ilyen labilis lesz, máshogy nem lehet megoldani. remélem lesz egyszer gyári ucs szett belőle, arra kíváncsi lennék hogy oldják meg, mert így biztos nem mehetne ki hivatalos szettként.
volt nekem előtte egy kisebb is, kb. 2000 alkatrész, ahhoz összerakási se volt, 3d fájlból raktam össze, az is rémálom volt, ennyire nem, de azzal is szenvedtem néha, és nem csak amiatt mert nem volt összerakási, bár így is mire megszültem mit milyen sorrendben, többször szét kellett kapni, és mivel technic vázas volt, nem volt egyszerű utólag...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  LEGO klub
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.