Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  LEGO klub

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-26 21:04:58

LOGOUT.hu

A topik témája a közös keresztünk, a Lego iránti rajongás, illetve annak végtelen gyűjtögetése

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#78301) LÁZ


LÁZ
Topikgazda

mbh-s dezájneres pénz visszajött már vkinek?

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#78302) Melezor válasza LÁZ (#78301) üzenetére


Melezor
kezdő

sokaknak igen, nekem pl. még nem (otp)

(#78303) Djuree válasza LÁZ (#78301) üzenetére


Djuree
félisten

nekem se, otp.
könyvelés alatt van azóta is. :U
gondolom hónap végén fogják feloldani...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#78304) Mauzes válasza LÁZ (#78301) üzenetére


Mauzes
őstag

Nekem ma, Rafi.

(#78305) RapaNui1


RapaNui1
aktív tag

Kész a 3. zacskó, már csak a 4. utolsó a teteje van hátra. Valóban itt kicsit monoton volt a sok ülést megépíteni, de ez egy busz, így hát el kell fogadni. Amit viszont nem értek, hogy alul és felül is az ülések lábait így oldották meg. Kicsit sok volt azt a sok apró mütyűrt beépíteni, de gondokom az ülések lábait akarták így mintázni, de mivel nem nagyon látszik megoldhatták volna egyetlen fekete elemmel mint az oldalfalak mentén, de lehet én vagyok erre ennyire kényes.

(#78306) manokaj válasza LÁZ (#78301) üzenetére


manokaj
tag

Nekem is ma. Revolut.

(#78307) LÁZ válasza RapaNui1 (#78305) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#78308) formula01 válasza LÁZ (#78301) üzenetére


formula01
aktív tag

Nekem még pl. nem, (raif)

(#78309) sb válasza manokaj (#78306) üzenetére


sb
veterán

Én hekkeltem egyet a rendszeren... vagy ők rajtam, majd kiderül.

Bedobtam a kosárba két minifiget és egy VIP kulcstartót is a BDP mellé. Így 2 nappal a foglalás után, mikor feladták a csomagot, elengedték a foglalást is, beterhelték a minifigek árát és kiküldték a csomagot.
Revolut amúgy. (Ott viszont nem látszik a terhelés jelenleg, foglalásból eltűnt és nem ellenirányú lett mint amikor terhelés után kerül vissza. Ez lehet, hogy standard Revon-n, nem tudom. Sah-on látszik a fizetés.)

[ Szerkesztve ]

(#78310) Djuree válasza LÁZ (#78307) üzenetére


Djuree
félisten

ragacccsssss

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#78311) RapaNui1 válasza LÁZ (#78307) üzenetére


RapaNui1
aktív tag

Ez nagyon jóóó :)

(#78312) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

Nagyon nyomják külföldi csoportokba, hogy az új 1:8 mclaren lesz, nektek mi a véleményetek róla ?
Elvileg: Mclaren Artura

(#78313) LÁZ válasza ADAM1337 (#78312) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

én inkább a jövőheti új billund xkluzív készletre lennék kiváncsi :DDD , de még sehol sincs róla leak :(

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#78314) yahagyma válasza ADAM1337 (#78312) üzenetére


yahagyma
tag

Idén is nyomja Lego a Mclaren márkát. Tippre én is azt mondom hogy az új 1:8 autó Mclaren lesz, mert ez a márka még nem volt 1:8 méretarányban, de sztem az újabb 750S típus lesz.

Sokan akarnak örökké élni, miközben azt sem tudják, mit kezdjenek magukkal a következő hétvégén...

(#78315) yahagyma válasza ADAM1337 (#78312) üzenetére


yahagyma
tag

Ha pedig a szívemre hallgatok és a saját vágyamra akkor az Alfa Romeo 33 Stradale lesz az új 1:8 :R

Sokan akarnak örökké élni, miközben azt sem tudják, mit kezdjenek magukkal a következő hétvégén...

(#78316) ADAM1337 válasza yahagyma (#78315) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Nem hiszem, hogy még 1 piros autót kihoznának, bár ez esetben a mclaren se befutó ugye mivel az meg narancs, és abból volt mostanába jó pár 2016-ba a porsche meg az F1 is.
Én szívem szerint az aston martin valkyrie-t várnám az szép zöld is.

(#78317) Throme válasza ADAM1337 (#78316) üzenetére


Throme
veterán

Abból van speed champion verzió.

Zöld is volt 1:8-as méretben ;)

(#78318) Throme válasza kbalage2 (#78244) üzenetére


Throme
veterán

Megnéztem a "kerekes" videódat is.
Valóban jobban - élethűbben - néz ki vastag hátsó kerekekkel a versenyautó.

Megnézem már újra a Niki Laudás filmet, habár lövésem nincs mikortól lett divat a F1-es versenyautókra cigireklámot tenni.

Már csak az orrkúppal kellene valamit csinálnod ;)

(#78319) Djuree válasza Throme (#78318) üzenetére


Djuree
félisten

f1-es versenyautón cigireklám? kb. 50 éve... :U
[link]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#78320) yahagyma válasza ADAM1337 (#78316) üzenetére


yahagyma
tag

Ha színek alapján történő kizárásra "ráúszunk", akkor sem Mclaren sem Alfa...
Aston Martin british racing green színben!!! Tökéletes javaslat! :R Jöjjön ez! :C

Sokan akarnak örökké élni, miközben azt sem tudják, mit kezdjenek magukkal a következő hétvégén...

(#78321) sb válasza ADAM1337 (#78316) üzenetére


sb
veterán

Nade narancsból van új árnyalat a friss Space szettekben, Technicben is, aminek csak egy igazi oka lehet... :D

Persze régi modell úgysem lesz.
Kisebb méretben jön elvileg fehér és szürke Jesko még idén Technicben, pedig azok új színben illenének az 1:8 szériába.

(#78322) Lana102


Lana102
csendes újonc

Szerintem piros Mclaren 765LT lesz.

Eladó 43222 - Disney kastély 128.000.- Ft.

(#78324) Napfénysüti válasza sb (#78321) üzenetére

Egy ilyen F1 nagyon adná, kultikus autó. Messze jobb lenne mint egy mai ultramodern supercar szerintem.

Més que un club!

(#78325) Major Lion válasza sb (#78321) üzenetére


Major Lion
senior tag

Ez Icons-ban johetne

On a long enough timeline the survival rate for everyone drops to zero

(#78326) RapaNui1 válasza Lana102 (#78322) üzenetére


RapaNui1
aktív tag

Nem gondolnám, hogy a piros Ferrari után újra piros supercart adnának ki, de attól még persze lehet Mclaren csak nem pirosban.

(#78327) ADAM1337 válasza Throme (#78317) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Igen, de a sötét zöld még opció.

(#78320) yahagyma: Ámen :R

(#78321) sb: Egy jól kidolgozott mclaren-el is kibékülnék egyébként.

[ Szerkesztve ]

(#78328) Aidan85


Aidan85
aktív tag

Zalaegerszegi Auchan-ban fel lett töltve a polc, minden pontgyűjtős lego-ból van 4-5 darab. Vár is 5 dobozzal van.

(#78329) Djuree válasza #79484416 (#78323) üzenetére


Djuree
félisten

ja igen marlboro is volt...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#78330) nemorino válasza Throme (#78318) üzenetére


nemorino
tag

1968-ban jelent meg a dohányreklám a F1-ben, amikor az addig zöld-sárga Lotus a Gold Leaf fehér-piros-arany színeit vette fel. A McLaren és a Marlboro együttműködése 1974-től 1996-ig tartott.

"Le style est l'homme même." Georges-Louis Leclerc de Buffon

(#78331) PNP


PNP
őstag

Emagon sok készlet ÁK legalacsonyabb ár környékén, amiből még lejön 15%, plusz valami ajándék pingvin.

(#78332) balint82 válasza PNP (#78331) üzenetére


balint82
senior tag

Ezen már majdnem elgondolkodtam.

31 - 15% + ajándék

Természetesen csak vicc volt. :D

Google Pixel 4a

(#78333) maross válasza balint82 (#78332) üzenetére


maross
veterán

42157-es John Deere Skidder is ák -15%-ra jon ki

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#78334) Segal válasza RapaNui1 (#78326) üzenetére


Segal
veterán

Én a helyükben a Koenigsegg Jesko-t adnám ki fehérben.
Van itthon 1:8-as méretben one:1 a kamu verzióból és valami brutál jó.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#78335) Crus válasza PNP (#78331) üzenetére


Crus
őstag

9:47-kor betettem a kosárba egy 77015 Az Aranybálvány templomát, és 1 percen belül kerestem mellé egy kis készletet. 9:49-kor amikor rányomtam volna a fizetésre, kiírta, hogy már nincs.

Nem igaz, hogy ez a nyomorult cég nem tudja azt leprogramozni, hogy a kosárba tett termék Alza módra pár percig foglalásra kerüljön. Impotens szarvasmarhák.

Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc - Young men die, because old men hate each other.

(#78336) HellGreg


HellGreg
őstag

Ma kezdem építeni ezt (5x 31120 vár), rémisztő mennyiségű ömlesztett alkatrésszel nézek farkasszemet :D

(#78337) NorDezs válasza maross (#78333) üzenetére


NorDezs
senior tag

A Liebherr daru is 180k környékén van, és rendelés után még kaptam egy 21k kupont. Ez így durván jó vétel volt :D

(#78338) manokaj válasza HellGreg (#78336) üzenetére


manokaj
tag

Részvétünk:C

(#78339) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

Voltam ma órát nézni, de nem volt már ott sz az órabolt ami kerestem.
Viszont volt lego bolt, és akkor már csak be kéme nézni ha már ott vagyok nem? Valszeg nem veszek semmit de azért szétnézek.

Itt a semmi amit nem vettem:
A jobb alsó kis technic megy ajándékba egy kissrácnak.

Ja és asszem elkövettem egy hibát. Vettem két minifigurát hogy kipróbáljam, de engem ez amúgy nemnagyon vonz...
Az gyikben ez volt, és ez olyan cuki hogy nemigaz!

A másikban a vonatos ember ami viszont nekem elég fura hogy atrcába csap a füst és élvezi.. Azt is nekiadom kissrácnak, ő úgyis szereti a vonatokat.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#78340) Dilikutya válasza Kvelstadt (#78339) üzenetére


Dilikutya
félisten

Általában nem rosszak ezek a kis dobozos Technic-ek, de ez a kotrógép most nem lett jó szerintem.

A vonatos fiú amúgy inkább ilyen farsangi jelmezes, volt ilyen repülővel meg Titanic-al is.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#78341) Kvelstadt válasza Dilikutya (#78340) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Az aki ezt megkapja nagyon fog örülni. Van neki egy hadonló méretű és azt nagyon szereti.
Volt ott egy nagyobb arató gép, na az viszont nekem tetszett meg nagyon mert ki volt rakva élőben is.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#78342) RapaNui1 válasza HellGreg (#78336) üzenetére


RapaNui1
aktív tag

Jó lesz az. Én egyetlen hátrányával találkoztam, hogy néha az alátámasztások elég gyengék figyelni kell és az ujadat alárakni azzal megtámasztani, hogy rendesen álljanak az alaplapok. Ez elkísért az egész építés során, de a végeredmény szuper lett, pláne ha be tudod majd élettel is népesíteni, akkor egyszerűen fantasztikus, rengeteg jó megoldással.

(#78343) HellGreg válasza RapaNui1 (#78342) üzenetére


HellGreg
őstag

Igen, pár faldarab már most elrepült, tényleg oda kell figyelni.
ugye nem bontható blokkokra? Valahol ezt olvastam. Tehát ahova építem, ott marad?

(#78344) RapaNui1 válasza HellGreg (#78343) üzenetére


RapaNui1
aktív tag

Nem lehet blokkokra bontani, csak szétnyitható, szállítani pedig csak összecsukott állapotban lehet

(#78345) HUN_Sector


HUN_Sector
senior tag

Tallneck 29290ft.
[link]
Ez már csak drágább lesz!

(#78346) sb válasza NorDezs (#78337) üzenetére


sb
veterán

Mire jár vissza kupon? Nem találtam ilyet az oldalon.

(#78347) sb válasza sb (#78346) üzenetére


sb
veterán

Megtaláltam, Lego járművek.

(#78348) pn4hvq válasza sb (#78347) üzenetére


pn4hvq
senior tag

A promóciót látom, de hol a leírása? Az aktuális ajánlatok között rákattintva behoz egy listát a készletekről, de egyiknél sem látom kiírva ezt a 10% ajándékutalványt.

(#78349) HUN_Sector


HUN_Sector
senior tag

Úgy döntöttem, megszabadulok pár szobadísztől. Drága hobbi az ITX méretmánia a számítástechnikában...
10270 könyvesbolt - a piros nyakkendős figurának ketté van repedve a torzója, deréktól hónaljig
(1,5 éves készlet)
75288 AT-AT - az egyik snowtrooper könyöke elrepedt
(2 éves készlet)

Vadi újak, nem játszott velük senki. Közvetlen napfénytől védve voltak. Az AT-AT figurái a gép gyomrában voltak, tehát még szórt fény sem érte ezt az egyet...
Ez tragédia. A figurák minősége béka valaga alatti

(#78350) Gubu0101


Gubu0101
veterán

Most voltam nemreg a kauflandba 23€ ra van le akciozva a batcycle,most szamoltam nincs 9000, en meg nem vettem meg,kicsit keson kapcsoltam :U

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  LEGO klub
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.