Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  LEGO klub

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-26 21:04:58

LOGOUT.hu

A topik témája a közös keresztünk, a Lego iránti rajongás, illetve annak végtelen gyűjtögetése

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#78401) szombatitomi válasza NorDezs (#78400) üzenetére


szombatitomi
aktív tag

Ja, jogos. Even better. :D

(#78402) sb válasza NorDezs (#78400) üzenetére


sb
veterán

Nem kell, de ha lehet Lego a második termék is?!? ;]

(#78404) balika21 válasza szombatitomi (#78398) üzenetére


balika21
tag

Helló, mi kell ahhoz,hogy utalványt kapjon az ember? Nem találtam erre infót

(#78405) vallas


vallas
senior tag

Sziasztok,
Tegnap láttam meg, hogy ilyen topic is van... :DDD

Nálam az Alzás akciós Land Rover hozta vissza a legót újra....jelenleg így állunk...
A következő az szerintem a Tales of the space age lesz aztán meglátjuk majd mééééég

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#78406) draco31 válasza vallas (#78405) üzenetére


draco31
veterán

Ahogy mondani szokták: Üdv a lejtőn :DDD

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#78407) sb válasza Djuree (#78399) üzenetére


sb
veterán

A kezdeti nulla eredmény után ma megint eljutottam boltba, ahol volt mit scannelni. Talán a 3. érdemi alkalom... most kb. 15db-ot néztem meg, volt benne 5-6db barbár. :)
Kecském továbbra sincs. :(
A barbárokat ott hagytam... viszont ha valaki keres még valamit, akár ezt, akkor esetleg be lehet dobni, hátha jobban összejön közös keresgéléssel.

(#78408) RapaNui1 válasza sb (#78407) üzenetére


RapaNui1
aktív tag

Én jártam ma megint Marcali es Balatonboglári Tescoban, továbbra sincs minifigira, így nem volt mit keresgélni :)

(#78409) ADAM1337 válasza vallas (#78405) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Üdvözlet a pénztemető világába, a defenderből a technics-et még ajánlanám, ha kapható lenne még.
(Nekem is hiánycikk a készleteimből)
Rózsát asszony nálam is megkapta. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#78410) szombatitomi válasza balika21 (#78404) üzenetére


szombatitomi
aktív tag

Én is csak annyit tudok, hogy a horny által linkelt oldalon megtalálható szettekre van 10% visszatérítés.

vallas: Üdv a lejtőn! ;]

Más: a debreceni Brixcity február végén végleg bezár, végkiárusítás van. Majdnem minden többe kerül így is, mint máshol, de a 76904 dupla Dodge Speed Champions nagyon jó áron van, ha valakinek még hiányozna: [link]

(#78411) vallas válasza ADAM1337 (#78409) üzenetére


vallas
senior tag

Hogy ne hogy ő is kimaradjon a jóból.... így már nem szólhat, ő is legózik... :DDD :DDD :DDD

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#78412) ADAM1337 válasza vallas (#78411) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

A virágcsokor volt az elsője, az is jó élmény volt együtt kirakni. :DDD (okosan kell csinálni)

[ Szerkesztve ]

(#78413) TheProb


TheProb
veterán

Mai kreálmány, szerintem marha pöpec:

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#78414) ADAM1337 válasza TheProb (#78413) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Hány óra volt a teljes nyomtatás ?

(#78415) Djuree válasza TheProb (#78413) üzenetére


Djuree
félisten

:C

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#78416) Djuree válasza sb (#78407) üzenetére


Djuree
félisten

hol volt barbi? nekem egy sincs sajna. :(
kecske már van 4. :U

szombatitomi: ne mááááár, oda sokat jártam. :O
bár igaz nem vásároltam, csak volt sok összerakott készlet meg nézelődni jártam. minden drága volt ott eléggé.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#78417) TheProb válasza ADAM1337 (#78414) üzenetére


TheProb
veterán

Nem volt vészes, 6-7 óra talán.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#78418) ADAM1337 válasza TheProb (#78417) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Az teljesen vállalható.

(#78419) vallas válasza TheProb (#78413) üzenetére


vallas
senior tag

Nice.... a nyomtatatndó fájl publikus?

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#78420) ADAM1337 válasza vallas (#78419) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Please ne kéregessük az stl-t, amúgy 1 perc volt megtalálni.
[link]

(#78421) Neurotoxin


Neurotoxin
őstag

Újabb tippem a soron következő, augusztusi, 1:8-as supercar-ra: Ma jelentették be a McLaren Artura Spider-t [link]. Hybrid is és simán elképzelhető Napsárga színben (az eredeti verziója is létezik ebben a színben).

[ Szerkesztve ]

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#78422) ADAM1337 válasza Neurotoxin (#78421) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

MÓTVÁ #78312

De ilyen sárga lego volt már az első 2016-os porsche, pont ezt beszéltük ki.

[ Szerkesztve ]

(#78423) Neurotoxin válasza ADAM1337 (#78422) üzenetére


Neurotoxin
őstag

Tudom, még én hoztam fel a sima coupé változatát. #77374 Azért írtam, hogy Napsárga színben, de a promo képeken egyelőre még csak ebben a színben találtam.

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#78424) ADAM1337 válasza Neurotoxin (#78423) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Én még mindig az Aston Martin Valkyrie-re szavaznék sötét zöldbe, vagy esetleg egy újabb BMW modelre, abból még nincs technics szett (csak motor) bár ezt kb ki is zárhatjuk, csak vágyálom.

(#78425) Neurotoxin válasza ADAM1337 (#78424) üzenetére


Neurotoxin
őstag

+1. Az AM Valkyrie nagyon ütne british racing green-ben :K Az alsó, alváz alatt futó légcsatornát pompásan be lehetne mutatni, imádnám, a járgányban eredetileg is van egy kis Batmobil feeling hátulról:

[ Szerkesztve ]

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#78426) Gubbba válasza ADAM1337 (#78424) üzenetére


Gubbba
tag

Nem kimondottan neked szól, csak épp tőled láttam utoljára itt, de sok helyen, sokaktól láttam már és sosem értettem. Honnan jön ez a Technics-ezés? Úgy értem az "S" betű a végére. Aki annyit legózik, mint itt legtöbben csak látta már a dobozra hatalmas betűkkel felírva, hogy Technic a neve, S nélkül. :) A Technics hifi cuccokat gyárt. Tényleg nem bántásból, csak kíváncsiság, hogy ezt direkt írják rosszul sokan, van ennek valami története, vagy ilyen könnyű elnézni?

(#78427) koncsik válasza Gubbba (#78426) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

:K Öreg motorosoknak még ez ugrik be előbb... :B

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#78428) HUN_Sector


HUN_Sector
senior tag

Facebook marketplacere tettem fel hirdetést.
3 perc alatt két álprofil is felpattant. Annyira unom már.

A facebook szerint minden a legnagyobb rendben, nem kamupfogilok...
aham....
nem azok...
véletlenül sem...

(#78429) vallas válasza ADAM1337 (#78420) üzenetére


vallas
senior tag

Oksa... :R
nem vagyok benne a témában azért kérdeztem...

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#78430) powernap válasza HUN_Sector (#78428) üzenetére


powernap
tag

én pár napja dobtam fel egy régi stormtrooper fejest, 8 db ilyen idióta írt. ugyanaz a szöveg, tipilus 1 képes kamuprofil, volt akinek férfi neve volt de női profilkép, stb. mindet tiltottam mást nem tudsz tenni. Nem szoktam marketplacen árulni, de asszem nem is fogok már :D

(#78431) Zotyipotyi


Zotyipotyi
csendes tag

Szeretem a Star Wars-ot, de a sisakok annyira nem tudtak megfogni. Eddig egy Darth Vader sisakom volt, de annyira nem fogott meg az építése.
Vörös Ötös sisakot viszont nem tudtam kihagyni. Több érdekesség volt benne. Pár matrica, de azért pár printelt elem is. Építeni is jó volt, meg a végeredmény is jól néz ki.
Nagy nehezen helyet is sikerült szorítanom neki egy kis átrendezés, szorosabban rakás után.

(#78432) RapaNui1


RapaNui1
aktív tag

Nekem pedig megjött végül a Gringotts Bank. Nem volt egyszerű de sikerült beszerezni. Ezzel elleszek egy darabig, vagy ha mégsem akkor ott van még a Középkori kovács, a Lombház, meg az Ecto-1 is. Legközelebb április májusban szeretnék legot venni, remélem lesznek olyan jó akciók mint a tavalyi évben, illetve van pár kisebb SW keszlet az újak közül amit szívesen beszereznék, szóval megvárom a may the 4th napot is. A bricklink készletekre is össze kell szedni a lóvét, szóval van mire gyűjteni, de ami mindneképp kell majd azok közül melyek eddig publikusak az a Hófehérke ház, Középkori készlet meg talán a D&D szett.

Totyipotyi: Jó lett bár nekem így a képen egy picit aprónak tűnik, de lehet hogy csak a kép a csalóka.

[ Szerkesztve ]

(#78433) Neurotoxin válasza HUN_Sector (#78428) üzenetére


Neurotoxin
őstag

Tavaly én is tettem fel hirdetést, de én Jófogáson botlottam bele ebbe a "csalásba". Az egyiknél kiváncsi voltam, hogy meddig megy el az illető, utána küldtem el a fenébe. A Foxpostos email se makulátlan, de aki teljesen laikus, az simán bedől neki. A Jófogásnak jeleztem is, szerintük nem volt létező fenyegetés..A FB Marketplace nekem khm, több általam kifogásolt dolog miatt nem játszik.

[ Szerkesztve ]

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#78434) Throme


Throme
veterán

Na, papírzacsis lesz a Kawasaki technic motor
[link]

Kamu dugattyúk ilyen kivitelét nem annyira csípem

Hűtőt sana nem kapott...

[ Szerkesztve ]

(#78435) HUN_Sector


HUN_Sector
senior tag

Na legyen valami tematikus is.
Esti építés asszonypajtással (kb 10 perc volt, cukik)

(#78436) Djuree válasza powernap (#78430) üzenetére


Djuree
félisten

.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#78437) lm83 válasza koncsik (#78427) üzenetére


lm83
őstag

MK2 ami egyből beugrik:)

(#78438) Tyler Durden válasza HUN_Sector (#78428) üzenetére

Razornél nekem 10+ ilyen majom jött. Megnézed a friendeket és ilyen kínai/orosz vonal általában..

BrickHeadz-t speciel nem szeretem, de ez tényleg jópofa. A normál mértű Wall-E mellé kéne nekem vmi hasonló méretű Eva MOC :D

[ Szerkesztve ]

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#78439) RapaNui1


RapaNui1
aktív tag

Kész a csapat :)

(#78440) Gubbba válasza RapaNui1 (#78439) üzenetére


Gubbba
tag

Még egy ilyen nagyon oda kívánkozik. :)

Amúgy zseni a srác, már régóta szemezgetek valamelyik micro build-jével. A Rivendell kicsinyített mása jól mutatna az igazi mellett, de a Lion Knight's Castle is baromi jól néz ki lekicsinyítve.

[ Szerkesztve ]

(#78441) kbalage2 válasza RapaNui1 (#78439) üzenetére


kbalage2
aktív tag

A Creator Mini Cooper hiányzik a képből, az az egyetlen ami kicsit hunyorítva még méretarányos is a fülkéhez :)

Minden ami LEGO RC - racingbrick.com

(#78442) sb válasza kbalage2 (#78441) üzenetére


sb
veterán

Kevésbé ikonikus talán, de nekem eszembe jutott a Caterham is... vagy ami talán még egyértelműbben a sorba illik: az Aston Martin DB5.

(#78443) LÁZ válasza RapaNui1 (#78439) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

a nagyobbik baj, hogy jogsi nélkül csak a garázsban fog állni a masina :DDD

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#78444) kbalage2 válasza sb (#78442) üzenetére


kbalage2
aktív tag

Valóban, a brit kocka Lada teljesen kiment a fejemből, annak pont jó a mérete :D

Minden ami LEGO RC - racingbrick.com

(#78445) RangerFox válasza Zotyipotyi (#78431) üzenetére


RangerFox
veterán

Ezt kaptam két éve karácsonyra barátnőmtől, azóta kaptam rá újra a Legokra. Nagyon jó volt látni, hogy mennyi új elem meg építési technika jött be az elmúlt 15 évben. :K

[ Szerkesztve ]

(#78446) Zotyipotyi válasza RangerFox (#78445) üzenetére


Zotyipotyi
csendes tag

Igen, van benne egy-két egyedi elem. Vagy legalábbis olyan elem, amivel én se találkoztam még korábban.

(#78447) RapaNui1


RapaNui1
aktív tag

Kibontottam a Gringotts bankot. Meglepően hatalmas a doboza és a súlya sem csekély. 4db vaskos építési útmutatót tartalmaz, és 3db matrica ívet. Érdekes hogy emlékeim szerint a Riwendell szett sem volt sem nehezebb és talán az építési útmutatók összességében sem voltak ilyen vaskosak pedig ez csak 4800 darabos annak a 6200 darabjával szemben, szóval ezek után nagyon kiváncsi leszek mind az építési élményre, mind a végeredményre.

(#78448) Throme


Throme
veterán

Eddig is tetszett az új mustan speed champion szett, de ezt megnézve mégjobban :)

[link]

Nekem is megvan a régi, 6 széles mustang, valóban vicces, de meg volt annak az érának is a szépsége

(#78449) Dilikutya válasza Throme (#78448) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nekem nem tetszett, én eleve a klasszikust szeretem (Creator Expert, fél évet állt az ágy alatt, amikor meglett a jogsim, akkor raktam össze :) ). A feltámasztottból az első széria tetszik, az újabbak túl robosztusak. De ez így építeni érdekesnek tűnik, tuti beszerzem majd. Bár valószínűleg amúgy is beszereztem volna, építeni szeretem azokat is, amik mint autó nem tetszenek.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#78450) Llew


Llew
senior tag

Tescoban voltam és ha már, akkor gondoltam megnézem a minifigeket, hátha van készlet és scannelhető.
4 toronydoboz a polcon, kb kettő telire való figurákkal (~ 24). Elsőre megnézve kis QR-osok. Csalódás.
Azért gondoltam átnézem biztos az-e mind. A halomban találomra két nagy QR-os. Remény.
Scannelés.
Kecske.
Mindkettő.
Főnyeremény. Bár egy Barbárnak is örültem volna.
Úgy érzem mázlista vagyok. Vagy csak a szerencsének ki kellett jönnie valahogy és a múltkor elfelejtetem lottót venni.

Szóval kecskés embert 24. szériás orkra cserélnék.

Az emberiség olyan, mint a krumpli: a java a föld alatt van.

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  LEGO klub
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.