Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  LEGO klub

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-21 14:17:30

LOGOUT.hu

A topik témája a közös keresztünk, a Lego iránti rajongás, illetve annak végtelen gyűjtögetése

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#76205) Llew válasza sb (#76200) üzenetére


Llew
senior tag

Te már itt nagyon kevered a dolgokat.
A RapaNui1 által építet 5x Creator várra, meg a Lion's megoldásaira gondolok. Egyszerűen nincsenek egy súlycsoportban.
Ezek a megoldások, kb. az épület egész bal oldala olyan játszunk pakoljuk egymásra a kockákat szint.


Ami nem baj, csak szerintem nem összehasonlítható egy profi készlettel.
Amit te, illetve Djuree berakott, az megint egy más szint. Az már inkább realista modellezés lego elemekből. Ez nekem már megint egy extrém valami, amit nem nagyon tudok hova tenni.

Stílusra nekem az ilyenek tetszenek. Vagy pl az ő alkotásai, illetve egy hasonló mástól.
Ezek már bőven túl vannak egy többszörös creator adta lehetőségeknél, vagy akár az oroszlános szintjén is (méretre, elemszámra mindenképpen), de mégis legónak tűnnek, nem pedig egy hiperrealista valami akar lenni egyik sem.
De ha ragaszkodunk a creator alaphozhoz, akkor a HellGreg által linkelt alkotó munkái ugyanabból vannak mégis jobban néznek ki.

És hogy lezárásnak #76201 Tony21 hszhez kapcsolódjak. Az igaz, hogy ízlésről értelmetlen vitatkozni, csak nem érzem megalapozottnak, hogy egy gyári nagy, eleve extra készletet hasonlítanak sokan valamihez ami tök más célzattal készült, nem egy komplett szett, nincsenek benne figurák, stb. Ennyi erővel lehetne az oroszlán kastélyt 10-20 kg ömlesztett kockához is hasonlítani, mert abból nagyobb vár építhető.

Na mindegy, megyek építeni inkább. :)

#76202 RapaNui1 Kicsit bánom, hogy nincs annyi katonám, emberem, ... tele lenne élettel
Látod, mindjárt ott van az oroszlános 20 x ~2000 Ft-os árkülönbsége. :D

És félre ne érts, az észrevételem nem ellened szólt, csak a várverziódnak.
Ha már úgy is ott van az öt készlet a kezedben, akkor a helyedben következőnek csak építésit vennék és ezt raknám össze.

Az emberiség olyan, mint a krumpli: a java a föld alatt van.

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  LEGO klub
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.