Hirdetés

2019. február 15., péntek

Gyorskeresés

(#1) Pécsi gyerek

Pécsi gyerek
(őstag)

Az lehet én sem.De eggyel feljebb még tuti mehetek. :DD

Gigabyte b250m-ds3h lap+pentium g4560+2×4 gb ddr4 2400 mhz+fsp 460 80+ +Gigabyte rx 460 oc 4 gb+zalman z1 neo házikó :)

(#2) Pécsi gyerek válasza Pécsi gyerek (#1) üzenetére

Pécsi gyerek
(őstag)

Ahogy nézem kb 1 év :C

[ Szerkesztve ]

Gigabyte b250m-ds3h lap+pentium g4560+2×4 gb ddr4 2400 mhz+fsp 460 80+ +Gigabyte rx 460 oc 4 gb+zalman z1 neo házikó :)

(#3) Meggyi001 válasza Pécsi gyerek (#2) üzenetére

Meggyi001
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Na, az nem olyan sok, azt kibírod :)

»» Xiaomi • Redmi Note 5 4/64 «« »» Galaxy ­­• S7 «« »» LG G2­ «« Életünk olyan, amilyenné gondolataink teszik ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#4) hNp88

hNp88
(fanatikus tag)

sztem a fanatikus tagból nem kerülök ki soha, asszem 8 év alatt ennyire futotta :DDD

nem mintha számítana bármit, csak na :U :D

Beatam Mortem Expectans. "kötél&diófa - business solutions" || Villanyszerelés, gyorsjavítás, kivitelezés Egerben és környékén: fb.com/csazivillbt

(#5) Speed(R)

Speed(R)
(HARDVERAPRÓD)

A PHmegbízhatóság valós értékeléseket dolgozott fel a korabeli topikokból.

Raktársöprés, mindenféle ritka jóság! => tinyurl.com/aprohirdeteseim

(#6) T_chris

T_chris
(PH! addikt)

A féistenhez kb. félúton vagyok.... :)
Amúgy az oldalon ott a userscript is, amivel Grease/tamper/ vagy valami más monkey segítségével lehet látni ezt a user nevére kattintva.

A nagy tudású uraknak felhívnám a figyelmét arra, hogy a Windows ugyan sok mindenre nagyon jó, de Linuxnak speciel nagyon szar. by:csfeco

(#7) Pécsi gyerek válasza Speed(R) (#5) üzenetére

Pécsi gyerek
(őstag)

Hardverapród sem leszek az tuti :DDD

(#8) petipetya válasza T_chris (#6) üzenetére

petipetya
(PH! nagyúr)

Ókori görög vagy mobilarénás félisten? Nem mindegy :D

[ Szerkesztve ]

(#9) T_chris válasza petipetya (#8) üzenetére

T_chris
(PH! addikt)

A huszas. Mert a fél is ten.

A nagy tudású uraknak felhívnám a figyelmét arra, hogy a Windows ugyan sok mindenre nagyon jó, de Linuxnak speciel nagyon szar. by:csfeco

(#10) MineFox54 válasza hNp88 (#4) üzenetére

MineFox54
(őstag)

44 hozzászólásra vagy a senior tagtól...

ltt van ez a napszemüveg. Ezt 2500-ért vettem. Boltban mennyi? 300, mondjuk, ezzel pont {átvertek}.

(#11) hNp88 válasza MineFox54 (#10) üzenetére

hNp88
(fanatikus tag)

ebben a tempóban lesz vagy 2 év mire összehozom, lévén főként ide írogatok ha teszem is, amit asszem pont nem számol :DDD

Beatam Mortem Expectans. "kötél&diófa - business solutions" || Villanyszerelés, gyorsjavítás, kivitelezés Egerben és környékén: fb.com/csazivillbt

(#12) Meggyi001 válasza hNp88 (#11) üzenetére

Meggyi001
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Ez a blog/lokál nem? azt számolja, vagy ez nem az?

»» Xiaomi • Redmi Note 5 4/64 «« »» Galaxy ­­• S7 «« »» LG G2­ «« Életünk olyan, amilyenné gondolataink teszik ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#13) hNp88 válasza Meggyi001 (#12) üzenetére

hNp88
(fanatikus tag)

eszerint ha jól értem akkor nem számolja

(#14) Meggyi001 válasza hNp88 (#13) üzenetére

Meggyi001
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Akkor télleg nem...hm.....

(#15) flymi

flymi
(őstag)
LOGOUT blog

A PHmegbízhatóság már nagyon nem friss. :N

Vadiúj 120L villanybojler eladó! /// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A)

(#16) Somatom

Somatom
(PH! kedvence)

Még cirka 17 ezer hsz. és megint újonc leszek. Reinkarnáció az örök fiatalság titka. :)

Harley is the best (Dyna Sport 2003). Az első 25 ezer hsz. -em a "#79335424" Nick alatt olvasható.

(#17) Meggyi001 válasza Somatom (#16) üzenetére

Meggyi001
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

De ember bakker...ennyit nem lehet hozzászólni......mikor alszol? :D :Y

(#18) Somatom válasza Meggyi001 (#17) üzenetére

Somatom
(PH! kedvence)

Nem az alvásmegvonás a megfejtés. Kamionozok. Egyrészt hétvégén kamionstop, vagyis unalom hegyek, másrészt ebben a szakmában a leggyakrabban elhangzó mondat az, hogy "Kicsit várni kell." :)

Harley is the best (Dyna Sport 2003). Az első 25 ezer hsz. -em a "#79335424" Nick alatt olvasható.

(#19) Meggyi001 válasza Somatom (#18) üzenetére

Meggyi001
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Ja, így már értem.

(#20) T_chris válasza Meggyi001 (#19) üzenetére

T_chris
(PH! addikt)

Gondolj bele, ha emellé még grafomán is lenne.... ;]

(#21) T_chris válasza Meggyi001 (#17) üzenetére

T_chris
(PH! addikt)

Jut eszembe van az az oroszlánfejű Jómunkásember....
Na neki szokása, hogy egy rendes kérdést négy hozzászólásban ír meg, és utána még rá is kérdez, hogy szerintetek?
Pár éve sem érdekeltek a rangok, meg most sem, és bekeveredtem meghívás útján "egy nem nekem való topic-ba" ahol a Jómunkásemberek vannak. Ki is osztott, hogy azért megyek oda, mert a rang miatt kell a sok hozzászólás. :)

(#22) RootRulez

RootRulez
(PH! félisten)

A pirospontokat sajnálom, hogy nem írták jóvá az új rendszeben. :(

═══════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════

(#23) Meggyi001 válasza RootRulez (#22) üzenetére

Meggyi001
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Hát igen.

(#24) Agostino

Agostino
(PH! addikt)

A TérkéPH! oldalon pedig meg tudjuk nézni/keresni egy ismerősünket vagy bárkit, hogy melyik településen, melyik utcában hol lakik. Feltéve, hogy a keresett illető beírta a lakhelyét az adatlapján persze.

ennek szerintem semmi köze hozzá. emlékeim szerint ez még egy régi önvallomáson alapuló térkép volt. régóta budapesten élek például. nosztalgiázni jópofa.

if only you knew how bad things really are

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.