Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  LEGO klub

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-21 14:17:30

LOGOUT.hu

A topik témája a közös keresztünk, a Lego iránti rajongás, illetve annak végtelen gyűjtögetése

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#76202) RapaNui1 válasza Tony21 (#76201) üzenetére


RapaNui1
aktív tag

Én is így vagyok vele, hogy bár még nem építettem meg az oroszlánlovagos várat, de tetszik az is, meg ez is. Az másképl néz ki, ez meg megint másképp de mindkettő jó a maga módján. Viszont a 3x 31120 MOC-hoz már tudom hasonlítani és azt tudom mondani, hogy bár az sem volt rossz, az kicsit tömzsibb, szűkösebb és zsúfoltabb volt olyan Fortress jellegű, nekem ez az 5x moc sokkal jobbam bejön és tetszik. Egyrészt pont az miatt hogy egy komplett vár, amit ha úgy tetszik széthajtok másrészt a rengeteg mozgatható játék funkció miatt és a hatalmas terek miatt melyeket nagyon jól meg lehet tölteni élettel. Kicsit bánom, hogy nincs annyi katonám, emberem, szakácsok, kovácsok, udvarhölgyek, király, királynő, udvaroncok, udvari bolond, lovász fiúk, kutyák, macskák disznók, patkányok, tyúkok kecskék, lovak, lovas kocsi stb mert ha tele lenne élettel talan másoknak is jobban tezszene, bevallom őszintén így tényleg kicsit sivár, kopár érzést kelt, de ha megtölteném életttel szerintem más lenne az összkép. Persze így se tetsuhet minde kinek nincs is ezzel baj, nekem se jön be minden ami meg másnak igen.

LEGO 40686 + 5008818 + 30680 + 40704 Micro Ninjago Docks

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  LEGO klub
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.