Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  LEGO klub

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-26 21:04:58

LOGOUT.hu

A topik témája a közös keresztünk, a Lego iránti rajongás, illetve annak végtelen gyűjtögetése

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#49601) Llew válasza Throme (#49600) üzenetére


Llew
senior tag

Pedig 2002-ben újra ki is adták 10039 számon, szóval elég népszerű volt, vagy most az a felnőtt gyűjtők között.

A helyszűke az előbb utóbb elég nagy gond mindenkinél. :)

Hát az új az nem feltétlen játszós szett lesz 4500 dbjával az igaz, de a 20 figura ami benne lesz azért ad rá lehetőséget majd. 350 dollár/euro lesz

Az emberiség olyan, mint a krumpli: a java a föld alatt van.

(#49602) Freddy76


Freddy76
addikt

Milyen új vár jön? Valamiről lemaradtam...

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#49603) HUN_Sector válasza Major Lion (#49597) üzenetére


HUN_Sector
senior tag

Éjszaka felnéztem egy német akciógyűjtő oldalra, mert a gyerekek bárányhimlősek aztán nem hagynak aludni. Egy webshopban előrendelhető volt az új vasember páncélcsarnok 25! euroért. De csak németbe szállítanak :(

(#49604) HUN_Sector válasza Freddy76 (#49602) üzenetére


HUN_Sector
senior tag

90. éves a lego. A szavazást tartottak tavaly, a castle győzött. 4500 darabos vár 20 minifigurával.

(#49605) maross válasza Freddy76 (#49602) üzenetére


maross
veterán

még aludni kell egy párat míg a gyártósorról lion :DDD

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#49606) HUN_Sector


HUN_Sector
senior tag

Na, kíváncsiak voltak páran, kipakoltam a seregem maradékát.

[ Szerkesztve ]

(#49607) Freddy76 válasza HUN_Sector (#49604) üzenetére


Freddy76
addikt

Tényleg, a szavazásra emlékszem. Nem hinném, hogy el tudnák szúrni annyira, hogy ne akarjam megvenni...

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#49608) manokaj


manokaj
tag

Gyerkőc végzett a képpel. Azt hittem a batmant fogja kirakni, de úgy néz ki joker párti:U. De ez is jól néz ki. Azt mondta, ha legközelebb ilyet veszek, nekem kell kiraknom:DD

(#49609) sb válasza Throme (#49600) üzenetére


sb
veterán

350 EUR -> 130-140e HUF?
Nem a gyerekeknek készült. ;)

A Creator nagyon jó. Önmagában is, egyet még mindenképp be akarok gyűjteni ebből és a kalózhajóból is. Akkor is ha nem vagyunk nagy kastély-kalóz fanok. De alapnak nagyszerű, ár/értékben is ha mégis adott témában kellene játszani. Sőt, nem is alapszintű szerintem a két szett.
Ha pedig valaki komolyabb játékot tervezne, anno akciós árban 25k körül is kapható volt. Mondjuk 2 szett vár 50k-ért már igen komoly, és akkor hol vagyunk még a 350 EUR-tól... :)
Ha az ominózus figurahiány nem lenne akkor tökéletes szettek lennének.

(#49610) sb válasza HUN_Sector (#49606) üzenetére


sb
veterán

Ez a maradék? :Y

[ Szerkesztve ]

(#49611) Crus válasza jcrk (#49591) üzenetére


Crus
őstag

Természetesen, ha leírom, hogy nagyobb fun, akkor nem egyetemes igazságot írok, hanem a saját magánvéleményem (mint mindig :-).
Nekem érzelmi alapon nagyon fontos a NES és vele együtt a Mario és egészen elképesztő érzés nézni a gyerekem is, ahogy próbálkozik vele Game & Watch gépen.
Még nem tudja, hogy mit rakok össze, nagyon nagyon kíváncsi vagyok rá, hogy mit fog hozzá szólni, ha készen lesz és reagál is Mario a tekerésre. Amúgy azon is gondolkodom, hogy valahogy lehet motorizálnom kellene a tekerőjét :B

Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc - Young men die, because old men hate each other.

(#49612) Crus válasza RapaNui1 (#49592) üzenetére


Crus
őstag

Talán azért látjuk ezt másképp, mert eléggé komoly feeling árad abból az épületből, elég részletes is, nem olyan szeleburdi, kiddie, mint az átlag Ninjago-s cuccok. Szerintem.

Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc - Young men die, because old men hate each other.

(#49613) Crus válasza HUN_Sector (#49593) üzenetére


Crus
őstag

Nekem kérnem kellett már a Lego "beszállítóimat", hogy engedjük már el a Lego feliratú kartondobozos kézbesítést, mert ha még egy Lego logo-s dobozt meglátnak itt, elásnak élve a kert végébe. Így viszont tudok trükközni. Egy nagy dobozban mondhatom, hogy PC ház van, vagy monitor, fitness akármi, stb., majd kibontom, kipakolom az alkatrészeket, leírást, dobozt lefóliázom és megy fel abban a dobozban a padlásra. Amikor kész van 1-1 remekmű, még az is nagyjából elsüthető, hogy "ja, az csak moc, a többiből raktam össze". :DDD

Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc - Young men die, because old men hate each other.

(#49614) Crus válasza HUN_Sector (#49604) üzenetére


Crus
őstag

Bocsánat... erről én is lemaradtam. Van erről teaser kép legalább? Nagyon érdekelne. Köszi!

Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc - Young men die, because old men hate each other.

(#49615) nemorino


nemorino
tag

Ez a Forestmen készlet érdekelne, ha jól tudom ajándék lesz rendeléshez. Ha valakinek lesz eladó írjon üzenetet, ha nem teljesen elborult az ár megveszem, vagy cserealap is lehet a MISB gyűjteményem darabjaira.

"Le style est l'homme même." Georges-Louis Leclerc de Buffon

(#49616) Throme válasza HUN_Sector (#49606) üzenetére


Throme
veterán

Csontváz harcosok jól néznek ki. A csukjás, fekete fejűek azok mik, ilyen HP dementor?
Ehez a Creator 31120 várhoz majd szerválnom kéne lovagot meg 2-3db további katonát.
Jó lenne valami kis szett, amikben vannak ilyene (mint régen).

Régen volt sok műanyag katonám - nem legó, hanem sima fröccsöntött indán meg cowboy - és egy szomszéd sráccal, akinek szintén volt, még több is, mint nekem, hadrendbe állítottuk őket és megindultak csatába. Ezzel a legó gyűjteménnyel is tudna játszani sok gyerek.

#49601Llew
"szép" pénz....

#49609sb
kicsit sajnálom, hogy kb 26k körül vacakoltam, hogy vegyem/ne vegyem a hajót. Most nagyon jó lenne annyiért...
Egyelőre sok reményt nem fűzök hozzá, mert emagon nem saját forgalmazású van, az meg mindig drágább.
Webshopok meg nem akarnak akciózni.
Előbb-utóbb kénytelenek lesznek.

(#49617) nemorino válasza HUN_Sector (#49606) üzenetére


nemorino
tag

A Kingdoms kis rabszállító szekér, amit itt a thesztrál húz volt az első Lego készlet, amit unokaöcsémnek vettem, rengeteget játszottunk vele, már fejből össze tudta rakni 5 évesen. Szép emlékeim vannak róla.

"Le style est l'homme même." Georges-Louis Leclerc de Buffon

(#49618) nemorino válasza RapaNui1 (#49574) üzenetére


nemorino
tag

Technic készletet bizonyos elemszám fölött legalább olyan nehéz szétszedni, mint összerakni, van egy 42064 Ocean Explorer hajóm, amit kifejezetten játékra vettem, közel minifigura arányos. Már vagy 3 éve nem játszottunk vele, az egyik szekrényben van, sosem volt lelkierőm nekiállni szétszedni.

"Le style est l'homme même." Georges-Louis Leclerc de Buffon

(#49619) sb válasza Throme (#49616) üzenetére


sb
veterán

Kocka.hu-n ha az ajándékot is számolom akkor 32.5-ért már nincs messze a hajó. A vár meg még olcsóbb, gondolkodom is rajta... csak eddig ezek az ajándékszett eladások nem annyira jöttek be. :D Mindig akad magyarázat, hogy miért is lenne jó kibontani.

De biztos lesznek még normál akciók ha marad értelmes készlet. És most úgy néz ki egyelőre pár ilyen szettnél sikerült összeszedniük magukat.

@Crus, #49613
Lvl 122. :D No comment.

(#49620) JRussel


JRussel
újonc

sziasztok

Értékmegőrzési célból szeretnék venni Lego szetteket. Igazából nem értek a témához, ezért is jöttem segítségért.

Milyen szempontok mentén érdemes választani?
Idén kifutó darabok?
Már kifutott darabok?
Ritkaságszámban menő darabok, amiknek már eleve elszállt az ára?
Pár 10 vagy 100 ezer forintos darabok a jobbak?
Gondolom csak bontatlan csomagnak van értelme.

[ Szerkesztve ]

(#49621) balint82 válasza JRussel (#49620) üzenetére


balint82
senior tag

Egy tanács, ne kezdd el. Sosem lesz vége.
:K

Google Pixel 4a

(#49622) nemorino válasza JRussel (#49620) üzenetére


nemorino
tag

A méret is megfontolandó, hacsak nincs egy bazi nagy üres raktárad. Kicsit olyan ez, mint a tőzsde, nehéz megjósolni mi lesz a jó befektetés, mert túl sok tényezőn múlik.

"Le style est l'homme même." Georges-Louis Leclerc de Buffon

(#49623) JRussel válasza nemorino (#49622) üzenetére


JRussel
újonc

Először csak pár szettet vennék, mondjuk fél millió értékben.

Találtam egy Forbes cikket a témában:
[Tudod mennyit érnek a legóid? – Visszavásároljuk magunkat a gyerekkorba]

balint82: nem vagyok lego fan, nem áll fenn a függőség kockázata :)

(#49624) Mahrenburg válasza nemorino (#49617) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Azta, ez nagyon jól néz ki

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#49625) Throme válasza sb (#49619) üzenetére


Throme
veterán

Most nem mozgatnak az ajándék szettek. Azokból is inkább a téli/karácsonyi témák érdekelnek jobban.
Eladni nem szoktam, így nekem ez nem opció.

A várat behúztam 27k huf-ért emagról.
Itt szóltak a srácok, hogy áááákciióóó van.
Viszont az emagon -aki mostanában élenjár az akciókat tekintve - a vár volt emag forgalmazásban, míg a hajó sajnos nem.

#49620JRussel
Nem vagyok bizniszmen, de felkészültél a hellyel (megfelelő klíma mellett) és, hogy nagyobb hasznot megcélozva lehet évek is, mire piacra dobhatsz egy szettet?
Amúgy használtakkal is lehet keresni. Pl Creator Expert F40 ferka érezhetően többet ér használtan is, mint a vásárláskor.

(#49626) tPedro_ válasza HUN_Sector (#49603) üzenetére


tPedro_
őstag

Ez melyik oldal volt?

(#49627) HUN_Sector válasza tPedro_ (#49626) üzenetére


HUN_Sector
senior tag

Brickmerge

(#49628) HUN_Sector válasza Mahrenburg (#49624) üzenetére


HUN_Sector
senior tag

Pont most akarom eladni az egyszer összerakott, dobozosat, ha érdekel :) abban az esetben írj rám, baráti az ár

(#49629) HUN_Sector válasza Throme (#49616) üzenetére


HUN_Sector
senior tag

Van amelyik dementor, van amelyik ninjago sötét úr, van amelyik gyűjthető 14. szériás szellem - azt hiszem ninjagos - mr e fejjel

(#49630) HUN_Sector válasza Crus (#49614) üzenetére


HUN_Sector
senior tag

Promobricksen van egy cikk, amiben kézzel lerajzolta aki látta [link]

(#49631) Tony21 válasza Throme (#49625) üzenetére


Tony21
tag

Tavaly októberben biztosan volt náluk hajó, akkor vettem 22k-ért. Tescoban volt anno 19 körül is, ha jól emlékszem.
Nekem meg a várra kell lecsapnom, de még várok :)
Van pár kifutó cucc ami kéne, de nem mindenáron.

(#49632) HUN_Sector válasza JRussel (#49620) üzenetére


HUN_Sector
senior tag

Vegyél olcsón, adj el drágán.
Vedd meg akkor, mikor listaár -30% + ajándék van mellé.

Ami keresett idehaza: kastély, kalóz, vonat
De senki sem médium :)

(#49633) JRussel válasza Throme (#49625) üzenetére


JRussel
újonc

Milyen klímát igényel a tárolás?
Mennyi a minimum és maximum hőmérséklet?
4-5 évig nem zavar, ha benne áll a pénz.

HUN_Sector: köszönöm a tippet.
Creator és Technic tényleg jobban megy?
Tematikus jobban megy? (Star Wars, épületek, Harry Potter)
Közepes és nagy szettek jobbak, mint a kicsik?

[ Szerkesztve ]

(#49634) Freddy76 válasza JRussel (#49633) üzenetére


Freddy76
addikt

És végül, de nem utolsó sorban: jövő heti lottószámok?

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#49635) timar88 válasza Freddy76 (#49634) üzenetére


timar88
tag

Nehogy megmond neki, mert ha megnyeri még több kérdése lesz. :D ;]

Forest Hideout 15k, Black Falcon katonák 5 db 11k, Forestman katonák 5 db 13k, Tallneck moc 8k, Sok 9v vonatsín! érd. privi vagy email

(#49636) apholyon


apholyon
aktív tag

Sziasztok!
Tudom, hogy "ahány ház, annyi szokás", de mégis, akinek nem esik nehezére, leírná, hogy milyen legokat gyűjt és milyen célból? Engem tényleg nagyon érdekel. Ismerek olyanokat, akik bontatlanul elteszik, de olyat is, aki összerakva vitrinben kiállítja.
Őszintén szólva gyerekkoromban a kedvenc játékom a Lego volt (annak ellenére, hogy nem sok volt, mivel már akkor is drága hobbinak számított). Idén a születésnapomra a feleségem (aki egyébként a "haszontalan" vásárlások fő ellensége ;] ) meglepett egy impozáns szettel (75308), tudta, hogy szerettem az SW-t és a Legot is gyerekként. Persze nem kezdek egyből nagy gyűjtögetésbe, de ránéztem a kínálatra és találtam néhány igazán tetsző szettet (például a 21332 - Földgömb nagyon szép és jó áron is van emagon, már a többi bolthoz képest). Ezt lehet meg is rendelem, szeretem a térképeket, az utazást. Nézegettem még az architecture részleget is, ott a city /skyline sorozat tetszene, de a régebben kiadott típusok elképesztően drágák. SW-ből is szívesen látnám valahol a lakásban, az AT-AT-t és a Star Destroyer-t, de azon felül, hogy bitang drágák, sok helyet is foglalnak... Még ami számomra szép emlék lenne, az a Delorean a B2F-ből.
Van olyan "sorozat" amire vadásztok, vagy tematika, ami alapján vásároltok?
Bocsi, kicsit hosszú lett, de hátha lesz olyan, akinek van kedve megosztani a tapasztalatait. :U

[ Szerkesztve ]

Ha a dolgok nem fordulnak jobbra, hát majd balra fordulnak... :)

(#49637) tPedro_ válasza HUN_Sector (#49627) üzenetére


tPedro_
őstag

Köszi. :R

(#49638) RapaNui1 válasza JRussel (#49623) üzenetére


RapaNui1
aktív tag

A legnagyobb rajongó tábora a Star wars legonak van, értelem szerűen ezek ára megy fel idővel a legjobban, a legértéktartóbbak talán az UCS készletek. Aztán nagyon keresett a City vonatos téma, winter willage készletek, Creator autók és Modular Building sorozat, klasszikus vár, kalózos és space témák. Én első körben ezekben gondolkodnék, szerintem ezekkel nem lehet túlzottan mellé lőni, ha kifutnak szinte mindegyiknek felmegy az ára és általába ezeknek a legjobban. Aztán ha már jobban benne leszel ott vannak a Bricklink designer program limitált készletei is, de a többiek jobban benne vannak ebben, illetve ha folyamatosan omvasod a fórumot majd úgy is tanulsz idővel.

(#49639) Crus válasza apholyon (#49636) üzenetére


Crus
őstag

Sajnos nagyon igaz: Ki itt belépsz, hagyj fel minden reménnyel...
Részemről én kb. 14-15 éves koromban hagytam abba a Lego témát, mert volt másik hobbi és egy ennyi idős gyereknek ott és akkor egyetlen hobbira költeni is rémesen nehéz volt.

Aztán mint sok visszatérő Legósnak, nekem is a gyerekem születése adott egy újabb lökést a visszatérésre, mert már egész kicsi korban jó ötlet a Duplo. Aztán ahogy nézegettem a Duplo-kat rá kellett jöjjek, hogy drágán kapunk szinte semmit a pénzünkért, így komolyabb Lego szetteket vásároltam, ami az ő aktuális ízlésének éppen bejött: City, Minions.

Igen ám, de közben láttam 1-2 nagyon jó akciót engem érdeklő témában és szépen finoman úgy rácsavarodtam, hogy már akció nélkül is vásárolok, mert annyira iszonyatosan tetszik az adott szett, hogy muszáj. De nálam ezek szinte mindig 16-18+ kategória... világítótorony, Bonsai fa, kalózhajó, DeLorean, NES replika, Harry Potteres épületek, középkori vár, kísértetház, Sesame Strett ház, stb.

Eleve az igényesebb épületek a nagy gyengéim. Szerencsére se a SW, se a Ninjago, Mincraft, Friends nem érdekel errefelé senkit, így azokat örömmel pörgetem át.

Minden készletet összerakok és kiteszem. Nem befektetés céllal vásárolok, hanem az építés, a játék öröme miatt, nem utolsósorban a mancave kiváló diszítőelemei lehetnek a kevésbé gyerkőcnek szánt készletek.

A legnagyobb probléma szerintem ezzel a hobbival, hogy percek alatt elkölthetsz 100 ezreket és még mindig csak egy kis részét elégítetted ki annak a vágynak, amit szeretnél és azt mondod a kiszemelt készletre, hogy ez őrületesen jó :-(

[ Szerkesztve ]

Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc - Young men die, because old men hate each other.

(#49640) Ideg


Ideg
aktív tag

Sziasztok!

Több nap gondolkodás után úgy döntöttem mégsem kell most az akciós űrsikló 41k -ért. A győri Emag üzletben van lefoglalva. Ha valakinek kell, akkor a rendelés számot meg tudom adni és át tudja venni. Vagy pedig lemondom a rendelést és hamarosan vissza kerül majd az emagra.

(#49641) maross válasza Ideg (#49640) üzenetére


maross
veterán

Kar lenne erte, valaki biztos bevallalja.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#49642) Crus válasza Ideg (#49640) üzenetére


Crus
őstag

Vinném boldogan, de Győr? 180 km-re van tőlem kb. :-(

Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc - Young men die, because old men hate each other.

(#49643) LÁZ válasza Ideg (#49640) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

Alszom rá 1et ;)

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#49644) Ideg válasza LÁZ (#49643) üzenetére


Ideg
aktív tag

Rendben. Azt hiszem pont 1 vagy 2 napom lenne még átvenni. 20-án rendeltem.

(#49645) proci985 válasza RapaNui1 (#49638) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

klasszikus castle, pirates es space tema tenyleg keresett, ujabbak nem annyira. legutolso belso crowfoundingon a space szo szerint behasalt. castle nagyot ment, de alapvetoen az egy kisebb, nagyon kidolgozott set volt.

kalozhajonal volt egy modernt valtozat a klasszikus (es tenyleg meregdraga) early 90s kalozhajora, de azt eleg gyorsan kivontak a piacrol.

ugy nez ki nagyobb technicek ara is megy fel (pl Porsche 42096), de kerdes, hogy ez a Chironra es Sianra is igaz lesz-e. Chiron kifutott, szoval kovetkezo honapok indikaciot jelentenek.

Star Wars setek stimmelnek, de eleg sokat adnak el belole.

az sem egyertelmu, hogy a befektetok mennyire nyomjak szet a keresleti piacot. legutobbi bricklink designer programnal erezheto volt, hogy sokan quick flip bekfektetesi lehetosegkent tekintettek ra. de azt jovore fogjuk latni, hogy pl a modular construction ara merre fog menni.

a sajat observatory towerem viszont osszerakni vettem :)

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#49646) Mauzes válasza proci985 (#49645) üzenetére


Mauzes
őstag

Chironnál ez már megtörtént. Tök sokszor lehetett venni 90k környékén (volt 84k-s akció is). Meg lehet nézni most a hirdetési árakat.

(#49647) proci985 válasza Mauzes (#49646) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

nem a magyar piacon vagyok, szoval hasznaltpiacot annyira nem vagom. erre meg valamennyire lehet kapni es bricklinken is ahogy nezem van meg MSRP korul/alatt euroban.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#49648) Llew


Llew
senior tag

Most beszállni és LEGO-ba fektetni szerintem már késő.

Nagyon sok a nagy és drága készlet, de a nagy növekedést produkálok sok-sok év alatt jutottak odáig. A mai kiadasoknál nem biztos, hogy ez ugyan úgy bejön. Rádásul bőven van már újrakiadás, javitott verzió (Taj Mahal, Saturn, SW UCS-k) ami letöri az esetleges ár növekedést.
A kisebb készleteknél meg nagy mennyiség kell, amiből használható haszon lesz. Rádasul pl népszerű, játszós témáknál (SW, HP) úgy is mindig jön új verzió egyik másik készletből.

Aki eddig nem foglalkozott vele hobbiból, és csak olvas egy cikket az már mindeki úgy tekint rá, mintha ez lenne az új kriptovaluta, közben közel sem így van. Ráadasul ha nem jön be, kiszállni is nehezebb belőle.

Az emberiség olyan, mint a krumpli: a java a föld alatt van.

(#49649) apholyon válasza Crus (#49639) üzenetére


apholyon
aktív tag

Köszönöm! Az én lányom még csak alig 1 éves, így arra nem foghatom, hogy neki veszem :P
Sajnos nálunk helyhiány miatt sem túl okos döntés nagyon bevásárolni, az áráról már nem is beszélek... illetve talán csak annyit, hogy persze értem én, hogy sok tényező befolyásolja, de amíg egy szépen kidolgozott 6k+ darabos HP Roxfort-i kastély 130k, egy Velence (21026) pedig kicsivel ennél is drágább 212 darabbal... :F

Egyébként arra gondoltam, hogy egy "komplett szériát" megvásárolnék, a dolgozóban jól mutatna... Rákerestem az R2D2-mre (75308), de az nem része ilyesminek. Aztán néztem az Architecture Skyline szetteket, de amíg az újabbak 10-15k, addig a régiek csak 100k fölött beszerezhetők... :( Annyit meg nem adok egy 200 darabos szettért...

Most a Földgömb-ön agyalok (21332) 55kért, majd esetleg később valami grandiózusabb (ha elférne), például a Colosseum, vagy a Titanic... tényleg "szörnyű" hobbi :N

Ha a dolgok nem fordulnak jobbra, hát majd balra fordulnak... :)

(#49650) Tony21 válasza apholyon (#49636) üzenetére


Tony21
tag

Szerintem mindegy ki mit ír, úgyis azt veszed, ami Neked tetszik ... mostanában meg van miből meríteni, irdatlan mennyiségben ontja ránk a Lego a készleteket :)
Magam részéről Technic, Creatot 3in1 / Creator Expert, néhány Speed Champion, illetve régebben gyereknek City (már előbbieket preferálja Ő is, meg az újabb City-k neki sem tetszenek annyira). Mikor volt időm, rengeteget MOC-oltam, főleg 3in1 készletekből, ez alapján választok most is, hogy melyik jó alkatrészalap (meg azért az alap készlet is legyen tetszetős). Hátha lesz még sok időm valamikor :D

#49649 apholyon:
1 éves? Akkor épp itt az ideje elkezdeni gyűjteni neki a készleteket, Technic munkagép, csillagromboló, mindent, ami az apa lányok kedvence :D

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  LEGO klub
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.