Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  LEGO klub

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-26 21:04:58

LOGOUT.hu

A topik témája a közös keresztünk, a Lego iránti rajongás, illetve annak végtelen gyűjtögetése

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#48651) timar88


timar88
tag

Ma estig emagon (applikációban) ee3000 kuponkóddal 12 ezer felett 3 ezer kedvezmény. Én nem találtam semmi érdemlegeset, de hátha valaki fog.

[ Szerkesztve ]

Forest Hideout 15k, Black Falcon katonák 5 db 11k, Forestman katonák 5 db 13k, Tallneck moc 8k, Sok 9v vonatsín! érd. privi vagy email

(#48652) timar88


timar88
tag

Autóbuciknak kötelező [link]

Remélem lesz folytatása is, hogy köré épít egy karosszériát, de nem hiszem sajnos, mert a videói a technikai részről szólnak.

Forest Hideout 15k, Black Falcon katonák 5 db 11k, Forestman katonák 5 db 13k, Tallneck moc 8k, Sok 9v vonatsín! érd. privi vagy email

(#48653) Lajti válasza timar88 (#48651) üzenetére


Lajti
tag

Köszi, nekem jót tettél vele! :)
Felhasználtam egy újracsomi Privet drive 4-re, már régóta szemeztem vele és így elfogadható ára lett.

(#48654) RapaNui1 válasza h1mpi (#48622) üzenetére


RapaNui1
aktív tag

Akkor nem unatkoztok :)

(#48655) HUN_Sector válasza timar88 (#48651) üzenetére


HUN_Sector
senior tag

ee3000: újracsomagolt manó klubház 21 volt vele, tiszta haszon :)

[ Szerkesztve ]

(#48656) HUN_Sector


HUN_Sector
senior tag

fiúk-lányok!
'5000 ft-os emag kód az appban 21000ft felett: 'emaglove'

[ Szerkesztve ]

(#48657) timar88 válasza HUN_Sector (#48656) üzenetére


timar88
tag

Akkor lehet várni kell holnapig, mert lesz egy 7000-es is :DD ;]

Forest Hideout 15k, Black Falcon katonák 5 db 11k, Forestman katonák 5 db 13k, Tallneck moc 8k, Sok 9v vonatsín! érd. privi vagy email

(#48658) czanga válasza timar88 (#48657) üzenetére


czanga
őstag

Esküszöm kivételesen örülök, hogy nincs semmi ami kellene az eMag álltal forgalmazottakból. (pénztárca halkan fellélegez a háttérben) :DD

(#48659) ayo válasza timar88 (#48657) üzenetére


ayo
addikt

na jó, megnézem most már én is ezt az appot :D

http://jateknaplo.blog.hu

(#48660) Mozaart


Mozaart
aktív tag

Nyíregyházi Lego Gyár latogatasa ha 14 eves kornal idosebb lany gyermeked van: [link]

Szoval megis van bejaras a gyarba. :((( :K

AT-AT: https://flic.kr/s/aHsmWKTBXH

(#48661) Ereshkigal válasza Mozaart (#48660) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Ha tudom, hamarabb csinálok gyereket.

(#48662) HellGreg válasza HUN_Sector (#48656) üzenetére


HellGreg
őstag

Köszi, a Privet Drive 75968 szállítással együtt 18K-ért egész jó így :)

(#48663) Janaboy válasza Mozaart (#48660) üzenetére


Janaboy
veterán

Igen, nemrég nyílt meg újra a lehetőség.

Janaboy

(#48664) magickonfig válasza Ereshkigal (#48661) üzenetére


magickonfig
tag

:D :D :D

(#48665) RapaNui1


RapaNui1
aktív tag

Kicsit pórul jártam a Sián építése során. Vannak azok a fekete kis bordázott tengely összejötő elemek egyenes, 45 fok 90 fok és talan 30 és 15 fokos szöggel. Szóval a szekvenciális váltóhoz kellett 2 db talán 30 fokos 3 as számú elem, amit nem figyeltem és a 4 es számú talán 40-45 fokos elemet építettem be. Nem működött vele simán de működött, így a kis akadást a szerkezet bonyolultságára fogtam. Most már az első lámpák építésénél tartok, itt meg a 30 fokos 3 as számút építettem be itt azonban már azonnal szembetűnt hogy valami nem ok, a csillag alakzat nem ért össze. Na ekkor vettem észre hogy nem a 30 fokos elem kell oda hanem a 4 es számú 40 fokos elem, de nem találtam sehol. Irány az építési útmutató átnézése és meg is találtam. Na a szekvenciális váltó szétszedése nem volt egy leányálom, de nagy nehezen sikerült megoldani, bár műszerész csipeszre és szemöldök csipeszre is szükség volt a gumiheveder visszarakásához, na meg némi fizikai erőre de sikerült kicserélni. Most már jó a lámpa és tökéletesen működik a váltó is. Iszonyatosan kell figyelni az összerakáskor, hogy pontosan milyen elemre is van szükség egy egy modul összerakása során.

(#48666) h1mpi válasza RapaNui1 (#48665) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Huuu köszi, figyelek erre!

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#48667) Throme válasza RapaNui1 (#48665) üzenetére


Throme
veterán

Már úgy vagyok ezzel, hogy a Siánnal és a Defenderrel kimaxoltam a nagy elemszámú szett építési kíváncsiságom.
Még néha befigyelek 2000 db alá (pl ha meglesz egyszer a BMW moci), de kisebb darabszámú szettek is nagyon pofásak tudnak lenni.

(#48668) czanga válasza Janaboy (#48663) üzenetére


czanga
őstag

Akkor lehet zavar van az Erőben, mert ezen felbuzdulva újra írtam nekik, es jött ugyanaz az automata reply: :F :(

”Kedves Levélíró!

A koronavírus járvány miatt Látogatóprogramunk határozatlan ideig szünetel, gyárunk sajnos nem fogad vendégeket.
Mivel már a leállás előtt is jelentős várólistánk gyűlt fel, az újraindulásig nem fogadunk be új jelentkezéseket.”

(#48669) szombatitomi


szombatitomi
aktív tag

Elkészült a Porsche, eszméletlen jól néz ki, fotókon nem is igazán lehet visszaadni a szépségét. Kb. 6 óra alatt raktam össze, nem siettem el, de építeni is nagyon jó volt.


Nem akarom teleszemetelni a topikot, további képek:
Nyitott targa hátulról, zárt targa elölről, hátulról, turbo hátulról.

Így mostmár megjött a kedvem a Mustanghoz is. :)

[ Szerkesztve ]

(#48670) Janaboy válasza czanga (#48668) üzenetére


Janaboy
veterán

Gondolom idő mire befogadnak újat majd rákerdezek.

Janaboy

(#48671) RapaNui1


RapaNui1
aktív tag

Ma elkészültem a Siánnal. Valóban az eddigi leghosszabb és legbonyolultabb építés volt. Valamit jól csinálhattam mert minden alkatrész elfogyott az utolsó darabig. Pár kép a méreteit illusztrálandó. Valóban gyönyörű és hatalmas darab lett.

(#48672) Napfénysüti válasza RapaNui1 (#48671) üzenetére

Másodkézből vetted? Azért kérdezem mert pont az a fura ha elfogyott az összes elem, minden Lego szettben szokott lenni pár darab tartalék.

Més que un club!

(#48673) RapaNui1 válasza Napfénysüti (#48672) üzenetére


RapaNui1
aktív tag

A tartalék elemeket külön adta a dobozában vannak.

(#48674) #72042496 válasza Napfénysüti (#48672) üzenetére


#72042496
törölt tag

Gondolom, hogy igen, az Axle and Pin Connector Angled #3 és #4 is biztos ezért nem volt egyértelmű. Egy új szettben ezek külön zacskóban lennének.

(#48675) szombatitomi válasza RapaNui1 (#48671) üzenetére


szombatitomi
aktív tag

Nagyon szép lett, ez tényleg óriási. Kár ezekért a színeltérésekért, de azért meg tudnék vele barátkozni, úgyis csak közelről ennyire szembetűnő. :)

(#48676) Mozaart válasza czanga (#48668) üzenetére


Mozaart
aktív tag

Szintúgy nekünk is. :D Lehet egyelőre a várólistásoknak nyílt meg a lehetőség és amíg nem érnek a végére, nekünk csak ez az üzenet van elküldve.

AT-AT: https://flic.kr/s/aHsmWKTBXH

(#48677) Throme válasza szombatitomi (#48669) üzenetére


Throme
veterán

"Nem akarom teleszemetelni a topikot, további képek:"

Szerintem legó témájú (és persze a jó ízlés határain belül) képek nem számítanak digitális szemétnek egy legó fórumban.
Bár nem vagyok topikgazda, de szerintem ilyen képeket nem törlne.

Targa is jól néz ki, nekem a turbo és egy lambo (MOC) van megépítve.
Szerintem ne nézd meg milyen MOC-ok készültek ebből a szettből :N
, ha csak nem vagy lelkes átépítő. mert akkor nem kell további példányokat venni, elég ez az egy is...

(#48678) Segal válasza RapaNui1 (#48671) üzenetére


Segal
veterán

Szerintem meg toronymagasan a legcsúnyább a Lego 1:8-as felhozatalából. Ha idevesszük a nem Lego 1:8-as szetteket is akkor meg szintén szerintem különösen igaz rá a jelző :(

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#48679) #72042496 válasza Segal (#48678) üzenetére


#72042496
törölt tag

Az szerintem a Porsche 911 GT3 RS. Akármennyire is odavagyok a Porschékért, az az egyetlen Lego szettem, amit egy idő után eladtam inkább. Szerencsére jött a Creator, ami befoltozta a lyukat. :)

A Sián nekem képről tetszik, kiállítva is láttam valahol és pár pillantás alapján elég meggyőző volt. De a többi 1:8-ashoz hasonlóan számomra zsiráf.

[ Szerkesztve ]

(#48680) szombatitomi válasza Throme (#48677) üzenetére


szombatitomi
aktív tag

Köszi, jogos, csak gondoltam nem tördelem meg annyira a sok képpel.

Sajnos már megnéztem… :D Nincs még annyi tapasztalatom, hogy tudjam, lelkes átépítő vagyok-e, de a turbo-targa átalakításkor rájöttem, hogy mennyire jó ez a szétszedő, eléggé megkönnyíti a folyamatot. Azért technicet így is szívesebben szedek szét, de a Countach-t és Stingray-t meg akarom majd belőle építeni. :)

[ Szerkesztve ]

(#48681) RapaNui1 válasza Segal (#48678) üzenetére


RapaNui1
aktív tag

⁹Nem tudom. Mindenkinek más tetszik, szerintem nagyon jól mutat az étkező asztalon a virágcsokor mellett, impozáns darab. Ettől függetlenül mem tartom meg, mert valahogy a Creator autók jobban tetszenek, de persze az teljesen más vonal, mint a Technic, azonban az olcsóbb Technic autókhoz mint pl a kisebbik porsche, dodge charger, batmobile, pickup, stb fényévekkel jobb, bonyolultabb és szebb konstrukció. Ahogy írtam is eddigi leghosszabb és legbonyolultabb, legösszetetteb építési élményem volt, le a kalappal a tervező előtt, a Lego előtt. Nemhiába kerül ez ennyibe, szerintem megéri az árát, hacsak az elemszámot, a doboz dizájnt, az építési útmutatót, az építési élményt és a végeredményt nézzük. 3 hátránya van csak számomra. Az egyik a nem egyforma színű elemek, de összességében az összhatást tekintve szerintem nem túl zavaró, lehet vele együtt élni, a másik a bonyolult váltószerkezet nem sok mindenre használható, harmadrészt a már szinte kezelhetetlen méret, mert inkább kiállítási darab, mint játszható játék, itt a játszhatóságot és az élményt maga az összeépítés adja, de szerintem ez a lényege a legonak, ha mem ez lenne vehetnék matchboxot is azt nem kell összerakni. :)
Szóval jó játékot minde kinek, összességében nem bántam meg hogy megvettem, számomra megérte.

[ Szerkesztve ]

(#48682) Segal válasza RapaNui1 (#48681) üzenetére


Segal
veterán

Nem lenne rossz az összkép és vannak is benne jó részek, de szerintem az elsó lámpánál valami csapnivalóra sikerült :(
Van másik 1:8-as Lambom is (Aventador Roadster), amit most nem linkelek mert nem eredeti és (köhömköhöm) a topicgazda valamiért nem szereti az ilyen képeket :U :C :B , de a lényeg hogy ott milliószor (inkább MILLIÓSZOR) jobban van megoldva a lámpa dolog (is :DDD )

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#48683) RapaNui1 válasza Segal (#48682) üzenetére


RapaNui1
aktív tag

Nem vitazkozni akarok, biztosan igazad van, sőt ahogy korábban is írtam, technic vonalon jobban bejönnek a munkagépek, mint az autók, azokat valahogy a creator vonal szebben hozza, de kipróbálni jó volt, építeni bonyolult. Nem tudom a Chiron jobb lesz e de kiváncsi leszek rá, úgy majd több összehasonlítási alapom lesz, mert szupercart most építettem elòször.

(#48684) Segal válasza RapaNui1 (#48683) üzenetére


Segal
veterán

Lényegében ugyanaz a Chiron épitésileg mint a Sian, csak az ajtó része egyszerűbb, de maga az összerakása full ugyanaz. Ott is alvázat építesz millió fogaskerékkel aztán kezded ráhúzni a kasztnit. Összképileg viszont szerintem szebb :K

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#48685) RapaNui1 válasza Segal (#48684) üzenetére


RapaNui1
aktív tag

Egy biztos a chironnak nem most állok neki. Most kell egy kis pihi, valami teljesen mást fogok építeni, talán valamivel kevesebb elemből állót. A következő vagy épület lesz vagy valami star wars szett vagy majd még kitalálom, de lehet hogy Harry Potter. Egy ideje szemezgetek már a Roxmorts faluval most elég jó áron van ingyenes szállítással a játeknet oldalán 22k.

(#48686) LÁZ


LÁZ
Topikgazda

olybá tűnik, hogy a kocka.hu megrogyott, másnál elérhető?

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#48687) Dzsuri89 válasza LÁZ (#48686) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Pacekul működik az oldaluk.

(#48688) LÁZ válasza Dzsuri89 (#48687) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

2 böngészőből is elérhetetlen volt, de most már nálam is jó :K

Ps. tegnap emlegetett vki egy 7k-s emag kódot ;], azmiaz?

[ Szerkesztve ]

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#48689) timar88 válasza LÁZ (#48688) üzenetére


timar88
tag

Én voltam, de csak vicc volt. Volt ugye 3 ezres amit úgy promotáltak, hogy csak 2 napig él, erre utána rögtön bedobtak egy 5 ezrest, hogy csak 2 napig... Erre írtam, hogy ki kell várni akkor a 7 ezrest. :D

Forest Hideout 15k, Black Falcon katonák 5 db 11k, Forestman katonák 5 db 13k, Tallneck moc 8k, Sok 9v vonatsín! érd. privi vagy email

(#48690) LÁZ válasza timar88 (#48689) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

Ah so :DDD

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#48691) HUN_Sector


HUN_Sector
senior tag

Szfvar auchan: 76904 mopar dodge vs 1970 dodge 15200ft

(#48692) Mozaart válasza Mozaart (#48305) üzenetére


Mozaart
aktív tag

---- AT-AT ----

Fontosabb Update-ek:
Kiváltottam a második oszlopot, technic-re, amit be kötöttem a szintközi födémbe is. Ez a csontváz fog a tetőnél is végigmenni, szintúgy mint a LEGO-éban.

A LEGO-tól elcsentem az ötletet, hogy a Piros elemre fogom ráhúzni a két páncélt, valamint a tetőt is ezekre fogom rácsúsztatni.

Az ülések 4-ről 5 helyesek lettek és fordítottam a tört formához oldalra, eddig merőleges volt.

A korlátokat is update-teltem, ezek is úgy törnek mint a forma és ülés vonala, valamint a tartóját finomabb formákból építettem át.



AT-AT: https://flic.kr/s/aHsmWKTBXH

(#48693) edgR válasza Mozaart (#48692) üzenetére


edgR
őstag

:R
Remek munka, köszi az updatet!

Az orra statikai szempontból nem lesz problémás, ha nincs kisegítve semmilyen alátámasztással az a rész, hasonlóan a hátsó oldalhoz? Hogy fogja elbírni azt a nagy súlyt? Mit mond rá a studio statikai tesztje? Így szemre túlságosan középen-hátul tart csak a felső rész. A hátsó rögzítés segíthet, ha megfelelően merev lenne a nyak, bár azt kétlem, hogy megoldható, főleg, mert ahogy nézem, mozgatható.

[ Szerkesztve ]

(#48694) Dilikutya válasza HUN_Sector (#48691) üzenetére


Dilikutya
félisten

A múltkori 10 ezres akció óta Szolnokon is ennyi. Fogcsikorgatva ér ennyit nagyon max, azért elemszámban nem egy bajnok, licenc ide vagy oda. Mi még nem raktuk össze, 10 ezret simán megért, bár a Mopar nekem így képről nem tetszik, de ez még változhat, kép alapján a Koenigsegg Jesko se tetszett, élőben meg egész pofás.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#48695) Mozaart válasza edgR (#48693) üzenetére


Mozaart
aktív tag

Én Koszi az Eszrevetelt. Teljesen jogos! Az 57. kepen az albumban felrajzoltam a statikai vázat. Ami ott ossze van kotve vonalal az tenyleg egyben mukodik egy tartóként.

Tehát elol a nyaknal bevan fogva a nyak egy keretbe alul es felul. Az egyik kepen meg is mutatom kibontva.
Tehat az a resz egy nagy konzolkent mukodik. A nyak egyebkent kiszakadna kifordulna mint egy attika melved fal ha nincs koszoruzva.

Itt a befogas tenyleg befogas tehat fuggoleges es vizszintes technic brickek szegecsekkel kapcsolva. Ha sima kockak lennenek csak minden kiszakadna az biztos.

A hatso resz szinten be van fogva alul felul + itt még az also henger is be van kotve.

Szoval ha minden papiron mukodik akkor maximum elore dolhetne a nyak es a fejjel egyutt a lepegeto teste de a nagy suly miatt csak balansz van.

Tehat nem esik ott le semmi ha jol eltudtam magyarazni.

Gondolkoztam egy olyan megoldason hogy a nyak mogott letamaszt egy fuggoleges elemmel igy ott is at tud adni terhet. De egyelore kivettem mivel:

DE. Ha megfigyeled az 57. kepet vagy mas rendereken. A hasa alatt levő ketto nagy hengert (ami a negy lab ugymond motorja) osszekotottem egy elemmel. Igy az elso henger nem fittyeg le hanem egyutt mukodik a hatso hengerrel. Mas kerdes hogy ott majd lehet vastagitanom kell még.

Plusz csatolok egy kepet. A lab felso resze ket pontban rogzul. Egy ahol a csuklo van es egy melette. Ezzel a lab felso resze ferde illetve vizszintes allapotban is fix. Terhet viselo.

Nagyon sok agyalásom benne van.. :) De egy resze az epitesnel fog elojonni. Amirol majd egyszer szinten vezetek valamit. Lehet egy blogot majd itt a phn belul. :)

Ha valami nem ertheto nyugodtan kerdezz vissza.

[ Szerkesztve ]

AT-AT: https://flic.kr/s/aHsmWKTBXH

(#48696) Mozaart válasza edgR (#48693) üzenetére


Mozaart
aktív tag

Itt pedig latszik a technic váz. A nyak is bekotve. A teher ami ott ugymond lelog az eltud vanszorogni a kozepso letamasztasig. Viszont tenyleg egy nagy libikoka. De ilyen a filmbeli konstrukcio is. Es nekem szent a lepegeto tervezojenek akarata es vizioja. :D

Viszont most hogy mondod befogom mégjobban "vasalni" a nyak es a kozepso resz kozotti also lemezt. Tulsagosan nagy ott az uresseg. Koszonom!! :)

[ Szerkesztve ]

AT-AT: https://flic.kr/s/aHsmWKTBXH

(#48697) Freddy76 válasza Mozaart (#48696) üzenetére


Freddy76
addikt

Azt sem szabad figyelmen kívül hagyni, hogy mennyi ideig bírja. Példa a három supercar: a Porsche és a Bugatti orra teljesen leült pár hónap alatt, szép lassan elfáradt a rugó. Azóta egy-egy vékony könyv van az alváz alatt, a kerekeken így szinte nincs terhelés, ha leveszem, akkor patentül állnak. Ellenben a Sián hónapok óta áll, és nem ül le.

Tehát a kérdés, hogy ha meg is áll a szörnyeteg építéskor, nem fogja a súlya összeroppantani pár hónap alatt? Nyilván ez olyan kérdés, amire majd a valóság ad választ. Drukkolok, hogy meg tudd építeni, és láthassuk élőben is ezt a monstrumot.

[ Szerkesztve ]

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#48698) edgR válasza Mozaart (#48696) üzenetére


edgR
őstag

Nincs mit. ;)
Megtaláltam a nyakról a makrót, az valóban tartani tudja a fejet, ott szerintem nem lesz probléma.

Ez az utolsó kép még beszédesebb. Itt látszik igazán jól, amit én is éreztetni szerettem volna, és ahogy írtad is, "túl nagy az üresség" az első rögzítési pont előtt.
Ha a 4x4-es + 2x2.-es round brick konstrukció (még belső axle merevítéssel is - feltételezem) elbírná a 60-80+ stud hosszú monstrum teljes felső részének (nyak+fej+a teljes felsőtest) terhét, akkor minden elismerésem! :)

További probléma, hogy a lábak tartószerepe is jelentősen csökken, mert a felsőtest alátámasztása a lábak mögött helyezkedik el jelenleg. Gyakorlatilag ha tart is, durva feszültség lesz a szerkezet felső részének első felében. Ha ez így sikerülne, akkor a hátsó rész rögzítéséhez be lehetne építeni egy rugós "önmegsemmisítő mechanizmust", ha kioldanád, úgy dőlne össze, mint ahogy a toronyszerű épületeket szokták likvidálni. Azzal szerintem még ölni is lehetne, akkorát csapna :D

(#48699) magickonfig


magickonfig
tag

Szerintetek a mostani May the 4th promó szettnek nagyobb értéke lesz, mint az előző 4 promó diorámáknak. Azok úgy kb 10k körül mennek el.

Bár a limit is magasabb 55-56k,. ha az emlékezetem nem csal tavaly 35-40k volt a limit.

Ez az űrkonyha érdekesnek bizonyúl :D

(#48700) HUN_Sector


HUN_Sector
senior tag

Szerintem a benu nénis 10-15 lesz, a mando carbon kulcstartó olyan 15-20000ft

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  LEGO klub
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.