Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9501) tDr1v3r


tDr1v3r
veterán

Ha már koncepciók:

Nekem személy szerint így tetszene az iPhone... remélhetőleg a hatos már hasonlítani fog erre. :P

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#9502) Ragnar95 válasza whitezo88 (#9498) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Elég fura :Y Az előlap még nem is lenne rossz,csak a kamerának a hangszóró mellett kéne lennie, meg ha a hátlap nem lenne ennyire íves, talán elfogadhatóbban nézne ki :DD
"Hézagos illesztésű keret" :DD Az antenna, mint hézag, nem rossz, bár nyilván nem gondolt bele senki,h meg kell szakítani a keretet,h antennaként működhessen :D :P

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#9503) whitezo88 válasza tDr1v3r (#9501) üzenetére


whitezo88
nagyúr

ez inkább iPod Touch, nem? :)

(#9504) vadászcsiga válasza tDr1v3r (#9501) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Miért lépne visszafelé design-ban az apple? Szerintem nem fognak rágörcsölni a témára.

[ Szerkesztve ]

(#9505) xlife11


xlife11
senior tag

Én annak örülnék a legjobban ha olyasmi dizájnt kapna mint az ipod.Vékony, mégis tenyérbe simul, egyedül a hátlap szar, azt lehetne aluminiummal helyettesíteni.

(#9506) kisbandima válasza zack (#9500) üzenetére


kisbandima
tag

Azért nem baj az ha nincs rögtön, mert legalább kiforr. Nemrég volt egy olyan probléma, hogy nem tudta felismerni, ha egy szám explicit (ez gondolom csak mp3 esetén lehetett probléma, mert m4a-nál van explicit tag).

(#9507) kisbandima válasza (#9477) üzenetére


kisbandima
tag

Igen, de én a Mobil Aláírásnál nem tudom beállítani csak azt, hogy kérek-e megerősítés és ha igen, mikor. Már azt sem tudom megadni, hogy melyik számra kérem. Márpedig én alap esetben minden műveletről kapok sms-t (a megerősítéshez szükséges kódot is megkapom sms-ben), illetve ha honlapon keresztül utalok, akkor is rögtön jön az sms, hogy kifizettem xy összeget, az új egyenleg z. Lehet holnap felhívom őket.

(#9508) Toekie


Toekie
csendes tag

(#9509) máyköl válasza tDr1v3r (#9501) üzenetére


máyköl
veterán

Áhh, szerintem ez borzalmas. Nagyon nem tetszik.
Whitezo linkjén az iPad típusú sem bejövős nálam.

Az is jó lenne, ha maradna az I4 design, csak a kijelzőt szélesítenék, valahogy így:

Azt is dïjaznám ha csupán megkapná a fém hátlapot:

De ha ennél is vékonnyabb lesz, komolyan mondom, nem veszem meg. Egyszerűen gáz már számomra, túl vékony az I4 is, nem kényelmes.

(#9510) Mr.Csizmás válasza Toekie (#9508) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

tényleg melegszik :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#9511) whitezo88


whitezo88
nagyúr

abba is gondoljatok bele, hogy ha nagyítanának a képernyőn, akkor jelentősen csökken a ppi is, ami már nem retina lesz (és az i4s után csúnyának tűnne), hacsak nem növelik a felbontást is pl 1280x800-ra vagy hasonlóra. De akkor meg az appokat kell teljesen átszabni. 1920x1280 pedig irreálisan magas lenne, feleslegesen nagy ppi-vel. Ez nem Android, ahol kb lesz.ják ezeket az appokban :) De ez Epül! :)

(#9512) máyköl válasza whitezo88 (#9511) üzenetére


máyköl
veterán

Ez Apple, vazze! :DDD
Egyébként igazad van, de megoldják, nem lehet mindig 3.5" -ön maradni. Úgy viszont ne növeljék a képernyőméretet, hogy az a minőség rovására menjen.

(#9513) eszgé100 válasza máyköl (#9509) üzenetére


eszgé100
őstag

én inkább tDr1v3r-ét preferálom, az első képen levőt meg sem bírnám rendesen fogni, hogy ne érjen hozzá az ujjam valahol

#9512: abban viszont biztos lehetsz, hogy ha növelik a képernyőméretet, de a felbontást nem, egyből ráugrik a sok véristván, hogy már nem is retina annyira az a retina, kb mint az új iPadnál, nem számít, hogy a pixeleket nem látni azon sem

[ Szerkesztve ]

"-Meddig tart a játék? -Amíg mindenkinek ki nem verik a fogát..."

(#9514) Mr.Csizmás válasza máyköl (#9512) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

csökkentsék? ;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#9515) máyköl válasza eszgé100 (#9513) üzenetére


máyköl
veterán

Olyan biztosan nem lesz. Gyakorlatilag az egy iPod Touch design minőségibb hátlappal. Ilyet nem adna ki az Apple.

(#9516) eszgé100 válasza máyköl (#9515) üzenetére


eszgé100
őstag

de röhögök majd, ha ilyen lesz mégis :) ahogy a mondás is tartja, iste... akarom mondani az Apple útjai kifürkészhetetlenek

"-Meddig tart a játék? -Amíg mindenkinek ki nem verik a fogát..."

(#9517) joey04 válasza máyköl (#9512) üzenetére


joey04
titán

nem lehet mindig 3.5" -ön maradni
az optimális méret nem változik, szóval akár maradhatnának is.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#9518) máyköl válasza eszgé100 (#9516) üzenetére


máyköl
veterán

Én annyira nem röhögnék ha ilyen lenne, szerintem ocsmány... :DDD

(#9519) Malachi válasza zack (#9489) üzenetére


Malachi
addikt

miért kizáró ok, ha késik a Match? droidon van? vagy nem értem. mármint, hogy miért pont ez az egyik legfontosabb. :F

meg neked volt iPhone-od, ugye? akkor vettél rá egy rakás alkalmazást meg játékot is. nem hallod, hogy hívogatnak vissza? "hé, zack, héé! egy csomót fizettél értünk és itt porosodunk a raktárba' zack! izé, csinálj már valamit! naaa!" semmi ilyesmi?

máyköl - nekem majdnem mindegy, milyen lesz, csak legyen SÚLYA és ha már elhagyták a műanyagot, ne is nagyon térjenek vissza hozzá. nem azért, a 3GS hátlapja sem zavar, de a 4, az azért jobban bejön. anyaghasználat szempontjából legalábbis.

[ Szerkesztve ]

(#9520) máyköl válasza Malachi (#9519) üzenetére


máyköl
veterán

Igaz, súly is fontos. Mikor egy SGSII -őt a kezembe fogok, az első amiért kitör a nevetés nálam, hogy mi akar lenni ez a műanyag, a másik, hogy miért ilyen könnű...

Én szeretem ha egy telefonban van súly, van mit fogni, nem valami pillepuhakönnyű műanyagot fogok...

Atyaég, mit fogok kapni ezért a hsz. ért...

(#9521) vadászcsiga válasza máyköl (#9520) üzenetére


vadászcsiga
félisten

2 hét kitiltást :DD

(#9522) máyköl válasza vadászcsiga (#9521) üzenetére


máyköl
veterán

Csak nem... ;]

(#9523) manchester85 válasza Malachi (#9519) üzenetére


manchester85
addikt

Gondolom, az tudná kompenzálni a hívásrögzítőt meg homescreen wifi kapcsolót, ami miatt most a droid a király. :)

máyköl!

Állítólag hívásrögzítő nem igazán, de nem vagyok biztos benne, nem szoktam JB-zni.

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#9524) máyköl válasza manchester85 (#9523) üzenetére


máyköl
veterán

Jb -el elérhető mindkettő, nem?

(#9525) whitezo88 válasza máyköl (#9512) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Hát igen. Az Epülnél nem szarral gurigáznak.

(#9526) máyköl válasza whitezo88 (#9525) üzenetére


máyköl
veterán

Jajj, hagyjál már ezzel a Handras gyerekkel, egésznap a blogját olvastam, mára elég volt belőle... :Y

(#9527) tildy válasza máyköl (#9496) üzenetére


tildy
nagyúr

Iphone 2G-est (Iphone 3-nek irtam igen, de mivel a 2-es szeriabol nem volt 2 fele, gondoltam trivialis mire gondolok) .

Valamikor 2007 kornyeken kezem ugyebe kerult, 1 hetig teszteltem, le is fagyott annak rendje es modja szerint.
A mondatod masodik felet nem tudom miert nekem irtad :F

Amugy az Ipad1-es kinezetu szimp, szeretem a szogletesebb formakat, az uj ipadoknak sem jon be a kerekitett designja.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#9528) manchester85 válasza tildy (#9527) üzenetére


manchester85
addikt

Mi a fene az az iPhone 2-es? :)

i6 Silver

(#9529) whitezo88 válasza máyköl (#9526) üzenetére


whitezo88
nagyúr

házi feladat volt, vagy ostorral kergettek? ;]

manchester: szerintem a 2G-re gondolt.

[ Szerkesztve ]

(#9530) máyköl válasza tildy (#9527) üzenetére


máyköl
veterán

Könyörgöm, vagy iPhone 2G, vagy simán iPhone, de iPhone 2 -es sosem létezett.

"Hat, pedig a 4-es jobban nezni."

Ezt úgy írtad mintha tény lenne, és papírral tudnád bizonyítani, csak én voltam tájékozatlan. De el kell keserítselek, ez szubjektív.

(#9531) tildy válasza máyköl (#9530) üzenetére


tildy
nagyúr

Na a sok szerkesztesbe belekeveredtem, szoval 2-t irtam igen, termeszetesen a 2G-sre gondoltam, nem volt a 2-es szeriabol tobb.

A masikra : ertsd oda a szerintemet :U

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#9532) máyköl válasza whitezo88 (#9529) üzenetére


máyköl
veterán

Nincs vele különösebb bajom, sőt. Volt szerencsém személyesen is megismerni Handras személyét, kellemesen csalódást okozott, sznobnak hittem mindig, de rá kellett jönnöm, nem az, csak valahogy a blogja és a sok kritika, amit írnak a róla az emberek váltotta ki belőlem ezt.
Ma olvasgattam sokat a blogját, visszanéztem mikor az iPad 1 USA launchon 3. volt a világon, aki megvette az iPadet, mikor Franciaországban az iPhone 4 launchon az elsők voltak, de egy nagy bakizás miatt utolsók lettek, vagy mikor csak kiposztolta az USA -ban lőtt képeit, hát basszus, egyszer oda ki kell jussak. Szeretem olvasni a blogját, színvonalasnak is tartom, persze van, hogy 1-2 baromi nagy hülyeséget ír le, amiért később elnézést is kér, de kellemes időtöltés számomra a handras.hu.
Csak könyörgöm, ma már ne linkelj több Handras videót... :D

[ Szerkesztve ]

(#9533) válasza zack (#9489) üzenetére



őstag

Már hegesztik az iTunes11-et

(#9534) eszgé100 válasza (#9533) üzenetére


eszgé100
őstag

ha jól tudom te is szem. hoz. pontot használsz, mennyivel csordogálnak nálad a letöltések? nem a speedtest érdekel, hanem valami valós alkalmazás

[ Szerkesztve ]

"-Meddig tart a játék? -Amíg mindenkinek ki nem verik a fogát..."

(#9535) válasza eszgé100 (#9534) üzenetére



őstag

3-4-500kb/s de változó, ez az átlag.

(#9536) eszgé100 válasza (#9535) üzenetére


eszgé100
őstag

én még épp bosszankodok, hogy a Max Payne, csak 750-el jött, de akkor nem szólok semmit, ezt milyen térerőnél adja le neked, nekem ezt négy csíkkal ennyi. 4s-ed van neked is ugye? az i4 max térerőn is csak 600-640-et tudott, de azt is csak akkor, ha a gép a nappaliban volt

[ Szerkesztve ]

"-Meddig tart a játék? -Amíg mindenkinek ki nem verik a fogát..."

(#9537) válasza eszgé100 (#9536) üzenetére



őstag

Igen ez függ a térerőtől is, és a servertől. I4-em van, az i4S-ben már gyorsabb a modem, hajól tudom HSDPA+
3 csík

[ Szerkesztve ]

(#9538) eszgé100 válasza (#9537) üzenetére


eszgé100
őstag

az a baj, hogy az ilyen sokbetűs rövidítések már nem jelentenek semmit, nekem csak annyi jön le, hogy a 4s gyorsabb, mint a másik. de azért érdekelne, hogy mennyi a max amit ki lehet hozni belőle

[ Szerkesztve ]

"-Meddig tart a játék? -Amíg mindenkinek ki nem verik a fogát..."

(#9539) válasza eszgé100 (#9538) üzenetére



őstag

A i4 7,5mbps az i4s 14mbps, de mivel hsdpa+, így akár 21mbps. A legrosszabb LTE is 40-60mbps-nál kezdődik.

(#9540) eszgé100 válasza (#9539) üzenetére


eszgé100
őstag

Akkor ez a 750kbps még messze van az 14Mbps-től, de most nem rakom ki a nappaliba gépet azért, hogy megnézzem max térerővel is

"-Meddig tart a játék? -Amíg mindenkinek ki nem verik a fogát..."

(#9541) xlife11


xlife11
senior tag

Ingyenes az AcePlayer:D

(#9542) vadászcsiga válasza xlife11 (#9541) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Szinte mindig ingyenes.

(#9543) válasza eszgé100 (#9540) üzenetére



őstag

Nem egy kategória. Ami ebből a szempontból releváns mérés volna, az SpeedTest.

[ Szerkesztve ]

(#9544) máyköl válasza vadászcsiga (#9542) üzenetére


máyköl
veterán

Jah, szerintem többször ingyenes, mint fizetős... :DDD

(#9545) Mela Kehes válasza máyköl (#9544) üzenetére


Mela Kehes
addikt

Lehet nem nagyon kapós.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#9546) máyköl válasza Mela Kehes (#9545) üzenetére


máyköl
veterán

oPlayer az igazi, legalábbis én rá esküszöm. :K

(#9547)



őstag

Na ilyen amikor egy logisztikai szakmunkás tovább gondolja a dolgokat. Egyre kevesebb a hiteles portál. Lagymos, langyos, forró. :D

(#9548) xlife11 válasza máyköl (#9544) üzenetére


xlife11
senior tag

Én eddig akárhányszor akartam letölteni mindig pídzért volt. :( Ace talán kevesebbet eszik nekem mint az Oplayer, azért szeretem jobban.

(#9549) szabopali válasza joey04 (#9494) üzenetére


szabopali
aktív tag

ez nagyon jó :))
"Miért nem tetszik ez az Artisjusnak? Hát azért, mert csak az azonosított dalok után fizet az Apple. Ha megtalálja például a Bunyós Pityu összest a gépeden, azt nem tudja párosítani, hiszen az adatbázisban nem szerepelnek a joviális bokszoló dalai, Bunyós Pityu nem Match-kompatibilis."

szabopali

(#9550) eszgé100 válasza (#9543) üzenetére


eszgé100
őstag

Nálam speedtest 3-4Mbps-ot, szóval nem igazán megbízható az esetemben, egy nagyobb fájl letöltésénél simán eléri a 700-750kBps-et

"-Meddig tart a játék? -Amíg mindenkinek ki nem verik a fogát..."

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.