Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9251) tDr1v3r válasza manchester85 (#9250) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Csak mellékinformációnak szántam. :)

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#9252) whitezo88 válasza manchester85 (#9248) üzenetére


whitezo88
nagyúr

igen én is erre gondoltam :) nekem ezekben a kijelzőkben nem szép pl a zöld, ami inkább uv zöld, vagy a narancs ami szintén nagyon erős.

(#9253) válasza tildy (#9247) üzenetére



őstag

A túlszaturáltság - a valóságtól élénkebb szín. Ráadásúl a sávoszodás szürke színnél törvényszerű. I4-re rippelt avik színhelyessége még a MB-nél is jobb.

(#9254) korpicschess válasza Mr.Csizmás (#9244) üzenetére


korpicschess
veterán

Az enyém jobb. ;)

;]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#9255) tildy válasza manchester85 (#9250) üzenetére


tildy
nagyúr

Jaja.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#9256) manchester85 válasza tildy (#9255) üzenetére


manchester85
addikt

És? A Galaxy S is S amoled, és pentile mátrixos. Az nem derült ki, hogy S amoled plus-os, vagy "sima".

szerk: nem illik utólag elsunyítani, amit ír az ember. :)

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#9257) tildy válasza manchester85 (#9256) üzenetére


tildy
nagyúr

Amit lattam az sima s-amoled volt. Mindenesetre a feher feherebbnek tunt rajta, mint a masikon.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#9258) manchester85 válasza tildy (#9257) üzenetére


manchester85
addikt

Hát egy valami kizárt: a samolednek az életben nem lesz szebb a fehér színe, mint az iPhone 4/4S kijelzőjének. Ha te ezt így láttad, akkor ott gondok vannak. :) A feketéje egyértelműen szebb (feketébb) illetve a színek melegebbek, már-már természetellenesen vibrálóak. Viszont itt megoszlanak a vélemények, van, akinek jobban tetszenek az élénkebb samoled-es színek. Viszont a fehér az inkább szürke, a sávosodást pedig saját tapasztalattal (omnia 7) is meg tudom erősíteni. Állati zavaró volt, hogy szép nagy csíkok vannak bizonyos képeken. :((( Ahogy Sö is írta, főleg a szürke színnél van jelen nagyon feltűnően.

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#9259) joey04 válasza manchester85 (#9258) üzenetére


joey04
titán

jaja. fehér szín kb nem létezik samoleden. szürkés-kékes-zöldes valami, az van helyette.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#9261) tildy válasza manchester85 (#9258) üzenetére


tildy
nagyúr

Nem mondtam, hogy a masik iphone volt... Mert nem az volt. A szurkesebb feheret egy Super IPS LCD2 kijelzon lattam.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#9262) joey04 válasza tildy (#9261) üzenetére


joey04
titán

nem csak a szifonhoz képest piszkosabb a fehér samoleden. mivel élőben még nem láttam a one telókat, így vagy az s-nél alkottak nagyot, vagy az x-nél szúrtak el nagyon valamit. én még semmilyen amoled kijelzőn nem láttam normális fehéret. (legyen az amoled, samoled, vagy samoled+)

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#9263) válasza joey04 (#9259) üzenetére



őstag

Szerk.
Rossz gombot nyomta. Újra akartam. :D Tehát mindenkinek szól. :)
Találtam egy újabb lejátszót - nem tudom mondjam-e. Minden MP3-ból Flac hangot csinál. Egy új HD sound technológia. Megvettem, rohadt drága.

[ Szerkesztve ]

(#9264) vadászcsiga válasza (#9263) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Mondhatod de szerintem itt jobb helye lenne lévén hogy ios appról van szó. Neve? Vagy ennek is titok mint az előzőnek? Még azt sem árultad el.

(#9265) Mr.Csizmás válasza (#9263) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

Minden MP3-ból Flac hangot csinál.

azt a pénzt nekem adhattad volna, jobb helyen lenne.

mp3 -> flac, bocs hogy ezt mondom, de átbasztak. veszteséges (mp3) formátumból veszteségmenteset (flac) csinálni?? legfeljebb konvertálja, de az egy low freeware is tudja.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#9266) válasza Mr.Csizmás (#9265) üzenetére



őstag

Dehogy convertál. Ezt az appot még ajánlom is bárkinek. Vonatkozassunk el a papírformátol, és csak a hangra koncentráljunk. Este részletezem, mert nem csak a tchnológia bonyolúlt, de még beállítani is. Ja csak Oannyit, hogy én is veszteségmentes párti vagyok, ha más mondaná én sem hinnék neki. Ez legalább akkora durranás mint annakidején a Dolby volt. Fogok linkelni egy képernyő mentést a beállításokról kezdésnek. Már aki letölti és használni akarja.

[ Szerkesztve ]

(#9267) r4z válasza (#9263) üzenetére


r4z
nagyúr

Na ne már, nincs az az isten, hogy a veszteséges formátumból visszahozza a veszteséget :)

[ Szerkesztve ]

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#9268) whitezo88 válasza (#9263) üzenetére


whitezo88
nagyúr

ez olyan mintha SD filmből FullHD filmet akarnál konvertálni. Lehetetlen :) Ott is fel lehet konvertálni, de sosem lesz FullHD.

(#9269) válasza whitezo88 (#9268) üzenetére



őstag

Minedkit megértek, ha valaki akkor én tudom miről beszéltek. A lényeg, hogy meg kell hallgatni. Este írok róla. :)

[ Szerkesztve ]

(#9270) máyköl


máyköl
veterán

Ha minden igaz, holnap veszek egy iPad 1 -et, amit pár hónap múlva majd egy 2 -es vált. :)

(#9271) Mr.Csizmás válasza whitezo88 (#9268) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

amikor bejött az mp3, akkor én is a cd-ről rippeltet felkonvertáltam 320-asba, aztán utána felvilágosítottak, hogy csak a méretét hizlalom. :))

de kíváncsi leszek erre.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#9272) vadászcsiga válasza (#9269) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Este írok róla.
Mindig ezt mondod aztán sehol semmi. Legalább a nevét áruld el.

Ez legalább akkora durranás mint annakidején a Dolby volt.
És senki nem tud róla, nem kerül a listák elejére?

[ Szerkesztve ]

(#9273) SuNrisE010 válasza máyköl (#9270) üzenetére


SuNrisE010
tag

Grat :) nyáron én is akarok venni ha lesz diákmunkám :D

(#9274) Ragnar95 válasza máyköl (#9270) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Grat hozzá :) Végre sikerülne eladnom a netbookom, akkor már rendelhetném is az iPad 2-t,de sajna senkinek sem kell már netbook, főleg nem reális áron :(

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#9275) válasza vadászcsiga (#9272) üzenetére



őstag

Még képet is tettem be. Az is egy jó kis lajátszó volt AnyPod. Csak sokat fogyasztott. Írtam róla, csak nem olvastad el. Ez amiről beszélek, egy classis a többihez képest.
Szerk. Ne ragadjunk le az MP3-nál! Azzal próbáltam. Most nézem a többi formátumot.

[ Szerkesztve ]

(#9276) vadászcsiga válasza Ragnar95 (#9274) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Hát igen mi is beszoptuk asszony netbookját tavaly ősszel, inkább ipadot vettünk volna bár azzal meg az lenne a baj hogy elavul rövid időn belül. Nővérem ipadján 4.3.3 van de kínszenvedés vele taskok között váltani, nem tudom az ios5-tel hogy muzsikálna? Első verziós.

Nem merem nekik feltenni mert félek hogy valami hibaüzenet folytán csak az órákig tartó szívás lenne vele.

[ Szerkesztve ]

(#9277) Ragnar95 válasza vadászcsiga (#9276) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Az annyira nem zavar, mivel 3-4év után is fényévekkel gyorsabb, mint bármelyik netbook, főleg a mostani sima 1magos Atomosomnál, ráadásul felhasználói élményben is kenterbe veri és az 1giga ram miatt az se nagyon bír el több alkalmazást egyszerre, szóval mindenképp jobb lesz :K
Amúgy én 2-eset szeretnék és Multifl0w-val azért elég gyorsan lehet az alkalmazások között váltani,kb 2mp :)

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#9278) máyköl válasza Ragnar95 (#9274) üzenetére


máyköl
veterán

Hát, én a netbook -ot mindig is útáltam. iPadem meg volt már.

(#9279) vadászcsiga válasza máyköl (#9278) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Akkor te egy kiégett ember vagy :DDD

Ragnar95
A miénk egy 2 magos Brazos, 2 giga rammal úgyhogy annyira nem rossz a helyzet csak hát mégis...

[ Szerkesztve ]

(#9280) máyköl válasza vadászcsiga (#9279) üzenetére


máyköl
veterán

Lehet. :)
Valahogy sosem vonzott a netbook. Emlékszem annó az Asus az eee pc -jével hozza be a divatba ezta kis laptop mániát. De nekem sosem állt valahogy kézre. Mindig kényelmetlen volt. Inkább legyen nehezebb és nagyobb, de legyen élvezetes rajta netezni.

(#9281) whitezo88 válasza máyköl (#9280) üzenetére


whitezo88
nagyúr

az ipad könnyebb és nagyobb (azaz vékonyabb de nagyobb képernyővel), és élvezetes rajta netezni, de ezt tudod biztos :K

(#9282) Ragnar95 válasza máyköl (#9278) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Ez se azért van, mert én akartam, apám használta dolgozni, arra meg bőven elég volt, utazáshoz meg volt egy hordozható dvd lejátszónk, csak annak tönkrement az olvasófeje, de egy új 10"-os kijelzővel kb 40-50k körül mozog, így nem vettünk újat, hanem a netbook átvette a helyét, de engem eléggé felb@sz a lassúságával+csak 2 órát bír az akksija, amiből 5 perc elmegy azzal,h bekapcsol+elindul a lejátszás, szóval kb mindenben jobb lenne az iPad...
vadászcsiga: az úgy már valóban használható(bb),de 6cellás akku nélkül sajna az se bír gondolom 3 óránál többet, viszont egy jobb netbook 6cellás akksival majdnem annyiba kerül, mint egy iPad és akkor már inkább iPad :K

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#9283) vadászcsiga válasza Ragnar95 (#9282) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ez így van ahogy mondod sajnos az a 3 cella hibádzik pedig úgy lett hírdetve hogy 6 cella, ezért vettük meg de hosszú huza-vona után sem hozta helyre a webshop. Mindegy ez már így marad.

(#9284) vadászcsiga válasza (#9275) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ja meg van bocs :R

(#9285) tildy


tildy
nagyúr

Na lehet lesz nagyobb fb integracio, az egyik leggyakoribb Ios-es kepmegosztot (Instagram) megvette a Facebook.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#9286) Ragnar95 válasza tildy (#9285) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Én azt nem vágom,h az Instagramnak mi értelme van....Képeket ugyanúgy lehet megosztani fb-on is, ráadásul ott sokkal több felhasználó van, bár lehet,h még csak itthon nem terjedt el és ide is elér majd az "Instagram láz"....

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#9287) Mr.Csizmás válasza Ragnar95 (#9286) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

az hogy művészi szűrőket tudsz rátolni :U ( <- ez az én véleményem, hogymiértelme van...)

pl

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#9288) joey04 válasza Ragnar95 (#9286) üzenetére


joey04
titán

csak itthon nem terjedt el és ide is elér majd az "Instagram láz"

Alakulgat már.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#9289) vadászcsiga válasza Ragnar95 (#9286) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Én sem vágom, ez is csak egy sikeres hype aminek sokan bedölnek.

(#9290) Ragnar95 válasza Mr.Csizmás (#9287) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Ez valóban nemrossz, de ezen túl szerintem elég gagyi és haszontalan app...Bár ha a fb megveszi és integrálja a fb appba, lehet,h jobb lesz :)
vadászcsiga: én is ezen a véleményen vagyok

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#9291) válasza vadászcsiga (#9284) üzenetére



őstag

Én bocs, ugyan is várnotok kell egy kicsit, mert cikk lesz belőle. (Mobilaréna) Feltolta az agyamat - háttértanulmányt végzek :D - nem fog beleférni egy HSZ-be.

[ Szerkesztve ]

(#9292) tildy válasza vadászcsiga (#9289) üzenetére


tildy
nagyúr

Kvazi integralta azt, ami nekem az alap fenykepezobol/galeriabol hianyzott az iphonerol. Fenykepezni tudtal vele, szuroket ratenni, es ami a lenyeg, feltolni jopar social networkre, megosztani jopar helyen, azonnal, anelkul hogy az adott alkalmazasokba kulon-kulon beleptel volna.

Nekem az spec maceras, hogy bemegyek a kamera appba, lovok par kepet, ho ez dejo, kilepek a kamera appbol, belepek fb-be, es ott tolom fol. De ha mar gplusra is akarom, akkor kilepek visszalepek fb appbol, belepek g+-ba es ot tmegint. Sokkal egyszerubb, ha ezeket a funkciokat egyben tudja egy program. Az instagram marpedig tudta.

Mondjuk aki nem hasznalja ezeket a funkciokat, annak egyre megy, en viszont ezt nagyon hianyolom az alap kamera appbol.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#9293) vadászcsiga válasza tildy (#9292) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nem vagyok híve a különböző szűrőknek én a jó beállításokban hiszek. Sosem élnék ilyen olcsó eszközzel mint az instagram. Bocs de évek óta DSLR-t használok, visszalépésnek érzem. De aki szereti használja.

[ Szerkesztve ]

(#9294) máyköl válasza vadászcsiga (#9293) üzenetére


máyköl
veterán

Osztom.

(#9295) tildy válasza vadászcsiga (#9293) üzenetére


tildy
nagyúr

Azt ne mondd, sosem fenykepeztel meg iphone-nal:)

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#9296) vadászcsiga válasza tildy (#9295) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nem mondom. Hogy jön ez ide?

(#9297) tildy válasza vadászcsiga (#9296) üzenetére


tildy
nagyúr

Az elozo hozzaszolasodbol kb az jott le, hogy ha fenykepezel, azt dslr-el teszed. Kb minek ez a program . Bar mint irtam , nem mindenkinek a szurok lenyegesek benne

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#9298) vadászcsiga válasza tildy (#9297) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ja ja félreérthető voltam. A fontos képeket mindenképpen nagy géppel lövöm a telefont csak dokumentalasra használom már ha használom. Nem tetszik a képek minősége, fő bajom a keparany nagyon megszoktam a Nikont. Lehet az is a baj hogy a kész képeket lecsekkolom nagy képernyőn és ott igencsak elojonnek a hibák bár le a kalappal a 4S kamerája elott, az összes kompaktnak odaver.

(#9299) szabopali


szabopali
aktív tag

Birtokomban van pár eszköz a fotozáshoz -Nikon D90, L18 Fuji S5000 - de mivel ezeket csak alkalmakkor viszem magammal a iPhone mindig kéznél van és ez soxor előnyére válik. Ugyértem, h sok minden kimaradt volna... Az instagramról annyit h nem a legjobb appok között van az biztos, de lehet, h ezért terjedt el, mármint az 1xrüsége miatt. Sajnos ma már a legnagyobbak is bütykölik a képeket. Amatőr szinten jó szórakozás semmi kivetni valót nem találok benne, néha én is...

szabopali

(#9300) máyköl


máyköl
veterán

Nagyon nem vágom ezt az instagram dolgot. Egyszer letöltöttem, arra emlékszem, talán 10 percig volt fent a telefonon...

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.