Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10451) Mela Kehes válasza icecave (#10450) üzenetére


Mela Kehes
addikt

Csak az engedélykérést olvastam el. Gondoltam a képigénylésen majd átrágom magam, ha aktuális lesz.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#10452) eszgé100 válasza Mela Kehes (#10451) üzenetére


eszgé100
őstag

write onlyban nem kell sokáig várnod ;]

"-Meddig tart a játék? -Amíg mindenkinek ki nem verik a fogát..."

(#10453)



őstag

Ez igen. Szegények, ha tudnák nálunk, hogy zajlanak a közbeszerzési pályázatok elbírálása?!

http://appleblog.blog.hu/2012/04/30/steve_jobs_szuper_meglepetessel_keszult_nekunk

(#10454)



őstag

http://m.mobilarena.hu/hir/yellow_pencil_dijat_kapott_a_nokia_n9.html

Azt mondom meg is érdemli. Őrület, hogy a Nokia milyen bután csinálja.
1. A WM-et úgy is a Win. csiszolja, mit kell arra hibatkoznia, amikor a MeeGo-ról van szó!!!
2. Nem is kéne ráfeküdniük a fejlesztésre, csak támogatni a MeeGoo-s közösséget.
3. A kirugott Symbian fejlesztők helyett Linuxos szakikat foglalkoztatni.
4. A MeeGo-ban legalább akkora potenciál van mint az iOS-ben. Két OS előnyeít is egyesíti - Mobilon/Maemo.
5. Még az idén csődme megy a Nokia ha nem hallgatnak rám. :( :D

Szerintem esélyes az N9 formavilágára az i6. Nem is lenne lopás, hiszen az N9 háza egy az egyben iPod! Ezt a desinget megcsinálnák folyékony fémből, üveg előlappal gombok nélkül, nano SIM-el - elgondolkodtató volna. Nem tartom kizárva az FM radiót sem, hisz már nincs aki ellenezné.

[ Szerkesztve ]

(#10455) joey04 válasza (#10454) üzenetére


joey04
titán

szép az n9, de a minőségre is figyelhettek volna. Mivel droid vonalat kilőttem, meg a Symbiant is (bada eleve kuka, wp7 meg szellemiségben olyan közel áll az iOS-hez, hogy arra nem próbaképpen váltanék, ha váltanék), ez az N9 lett kinézve próbatelefonnak, ha majd úgy állok anyagilag, bár lehet inkább másra megy a pénz. De ha telóra, akkor szerintem erre. Gondoltam addig, amíg bele nem ástam magam a topikba, és nem találtam ezeket:

[link]

[link]
:(

Végigböngészve a topikot sajnos rájöttem, hogy nem egyedi esetek.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#10456) GALARDO válasza joey04 (#10455) üzenetére


GALARDO
addikt

Na ez tényleg elég gáz, pedig tetszett a telefon. :(

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#10457) válasza joey04 (#10455) üzenetére



őstag

Mivan a háttérben? Fejetlenség felsőfokon, kétségbeesett kapálózás. Micsoda átszervezések voltak az elmúl pár évben. Fejek hullottak, emberek ezreit küldték az utcára, eladták magukat a Winnek.
Ezek a hibák a rossz tervezésre vezethető vissza. Ha jól tudom a fedelek fémből készülnek és erre felhordtak valami lakk réteget vagy mit. Ha emlékszel a 3GS háza is ugyan így repedt, de szó nélkül cserélték. Volt aki direkt erre játszott. :D

Nem jósolok hosszú időt a WP-nak ha nem változtatnak a követelményeiken. A memória/processzor egy dolog, ma már könnyen megoldható, de a hardver gombok a jövőben halálra vannak itélve. N9-nek a sikerstoria ezen mullott - se virtuáli, se hardver gomb. Ebben ők az úttörők, és ez a jövő. Ha ezt az utat választja az Apple, az ők gyártásmínőségük mellett kapunk egy letisztúlt monolit kockát ami 5-10 évig hibátlanúl működik.

[ Szerkesztve ]

(#10458) joey04 válasza (#10457) üzenetére


joey04
titán

bebaszott volna, ha így "hámlana" meg púposodna, stb. ettöl még persze a meego jó

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#10459) válasza joey04 (#10458) üzenetére



őstag

:D be ne kapjál. :D Igaz nem választottam ketté a gondolatmenetet. Arra értettem, ahogy a polimer-carbon repedt az N9 esetében, úgy repedt a 3GS műanyag hátlapja az adatcsatinál - random, leejtés nélkül. Azaz érdekes, hogy jó egy évig nyúztam egy 3GS-t (32GB) is és nálam nem volt gond. Mikor eladtam a egy fószernek, (kiskereskedő) azért húzott le egy 10-esl, mert napfényben mikro karcos volt. De bele kellett mennem, mert beszámította a MB-be. 20K-val jobban tudtam volna eladni magánvevőnek.

[ Szerkesztve ]

(#10460)



őstag

Frissült a Skype (4.0) iPhonon. Teljes kijelzős kép a képbe videótelefon. Állítom tisztább most a hang mint GSM-en.

Nem tudja valaki, hogyan rendelhetek csengőhangot Skypehoz, v. Legalább megváltoztatni, mert az eredeti nagyon zsenge.

[ Szerkesztve ]

(#10461) joey04 válasza (#10459) üzenetére


joey04
titán

jaj dehogy, csak mondom. ennyi gond azzal sem volt szerencsére. :)
nekem 3G-m volt, de nálam szerencsére nem jött elő ilyesmi, meg az új tulajnál sem, viszont ránéztél, és már karcolódott is. :(

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#10462) joey04 válasza joey04 (#9682) üzenetére


joey04
titán

Na hát ebben a körben sem kaptunk. [link]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#10463) GALARDO válasza joey04 (#10462) üzenetére


GALARDO
addikt

Egyszer csak ideér. :DDD

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#10464) GALARDO


GALARDO
addikt

Ez milyen pofás.

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#10465) Malachi válasza (#10460) üzenetére


Malachi
addikt

érdekes ez a hangminőség kérdés, Viberen pl. kristálytiszta a hang - egyik oldal wifi, másik 3g a városban - normál hívásnál meg többször pocsék.

Skype-hoz nem értek.

(#10466) máyköl válasza Malachi (#10465) üzenetére


máyköl
veterán

Viber és a kristálytiszta hang?
Két ellentétes fogalom...

(#10467) Malachi válasza máyköl (#10466) üzenetére


Malachi
addikt

nálad ;]

nem kamu, tényleg nagyon tiszta, de gondolom ehhez jó térerő is kell.

(#10468) icecave válasza joey04 (#10462) üzenetére


icecave
nagyúr

Valahol olvastam,hogy az Artisjus erőlködik, mint a vérhas, de hogy így van-e nem tudom. Ha igen, elég szánalmas, hogy milliószor nagyobb cégek belementek a feltételekbe, ami ugye pénzt generál, egy hozzájuk képest kis bolha meg pattog...

(#10469) Malachi válasza icecave (#10468) üzenetére


Malachi
addikt

pár hete volt hír, hogy egy itteni bennfentes belengette a kezdést, a közeljövőre. én is arra számítottam, hogy a következő körben benne leszünk.

azt egyelőre nem döntöttem el, hogy használnám-e, túl sok a 320-as zeném és nem tudom, mit ad Apple megoldása hangminőségben.

(#10470) DanielK válasza icecave (#10468) üzenetére


DanielK
addikt

Szánalmas amit művel. Ráadásul a magyar előadókra fogja, hogy azok kevesen vannak fent a store-ban.
Hát nem tudom. Ha az Ossian fent van (hevy metal banda, gimiben hallgattuk nagyon), akkor a többi populárisabb is fent lehetne.
De pl az Anna & the barbies is fent van. Az hogy győzike nincs fent, rohadtul nem érdekel. :((

(#10471) icecave válasza Malachi (#10469) üzenetére


icecave
nagyúr

Csak azt cseréli le, amit engedsz neki... önkényesen nem cserélget.

Én simán használnám, nem kell kábel a zenékhez, csak lekapom felhőből, ami épp kell. Nálam win alatt a wifi sync nem megy, mert megszakad,stb, így ez nem "játszik".

[ Szerkesztve ]

(#10472) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Hol késik Manchaster unboxing videója nem tudjatok? :D

(#10473) icecave válasza vadászcsiga (#10472) üzenetére


icecave
nagyúr

El van foglalva azzal,hogy az iPadot tapperolja, alig ír nekem is :D

(#10474) manchester85


manchester85
addikt

Halló, halló, itt vagyok közben. :DDD Az unboxingról már lemaradtatok, de mindjárt összedobok valamit.

Ice, én írtam neked, te voltál, aki nem irt vissza. :D

i6 Silver

(#10475) máyköl válasza manchester85 (#10474) üzenetére


máyköl
veterán

Várjuk!

(#10476) vadászcsiga válasza manchester85 (#10474) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Visszacsomogolod vagy mi? :) Reunboxing?

(#10477) GALARDO


GALARDO
addikt

N.O.V.A. 3 :Y

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#10478) manchester85 válasza vadászcsiga (#10476) üzenetére


manchester85
addikt

Ahh, csak sima 1 perces bemutató. :) Azt is igazolnom kell, hogy doboza is van? :DDD

i6 Silver

(#10479) nggabi válasza (#10460) üzenetére


nggabi
nagyúr

jött nekünk is vmelyik nap skype frissítés. azóta még sz@rabb mint volt. a video olyan kockás h az kritikán aluli, halk lett a hívások hangereje. lassan már annak örülök ha nem jön frissítés :)

"szenyor dzsíííí"

(#10480) manchester85


manchester85
addikt

Tesztvideó :)

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#10481) GALARDO válasza manchester85 (#10480) üzenetére


GALARDO
addikt

Nem jön be, az oldal.

[ Szerkesztve ]

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#10482) manchester85


manchester85
addikt

Na, úgy néz ki, nem megy ez a szar, mindjárt kitalalok valamit. Azért egy-két dolog még csak korulmenyesebb iPaden.

Na, szerintem kész :)

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#10483) mondomén


mondomén
őstag

iPhone Plus
Nem rossz. :D

(#10484) Kommy válasza manchester85 (#10482) üzenetére


Kommy
veterán

A linkben van egy felesleges http://http//you....

(#10485) icecave válasza mondomén (#10483) üzenetére


icecave
nagyúr

Én nem örülnék neki,ha ilyen vékony volna, megfogni sem lehet rendesen.

(#10486) eszgé100 válasza nggabi (#10479) üzenetére


eszgé100
őstag

kíváncsi leszek, hogy az állandó ki-be jelentkezést orvosolták-e? mindig online-ra van állítva, és azt látom az összes ismerősömnél, hogy 10 percenként be-be jelentkeznek

icecave: senki nem örül semminek, aztán megjelenés után mégis viszi mindenki, mint a cukrot

[ Szerkesztve ]

"-Meddig tart a játék? -Amíg mindenkinek ki nem verik a fogát..."

(#10487) vadászcsiga válasza manchester85 (#10482) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Tőlem raersz úgyis csak du tudom megnezni mobilneten vagyok melózom.

Egyébként van valamilyen nyoma hogy refurb cucc?

[ Szerkesztve ]

(#10488) mondomén válasza icecave (#10485) üzenetére


mondomén
őstag

De azért jól néz ki, nem?:) Nekem a touch-al sem volt bajom amúgy...

(#10489) GALARDO válasza icecave (#10485) üzenetére


GALARDO
addikt

+1

10490: :C :R

10480: Még kommentár is van, na ilyen egy jó bemutató videó! :K Ja, és puszi! :DDD

[ Szerkesztve ]

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#10490) DanielK válasza manchester85 (#10480) üzenetére


DanielK
addikt

Itt a linked. :P

Így már jó. :DDD És a fejedet is megmutattad! :C Neked miért van két youtube ikonod? :Y

(#10492) manchester85: abban nincs videó, csak egy mobilnézetre visz ki, ahol 5-6 videó van. Gondolom a favorite listád. :D

[ Szerkesztve ]

(#10491) manchester85 válasza vadászcsiga (#10487) üzenetére


manchester85
addikt

Dupla.

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#10492) manchester85 válasza vadászcsiga (#10487) üzenetére


manchester85
addikt

Az előző hozzászólásomat szerkesztettem, benne van a link.

Kemény, mi? :DDD

DanielK, de a nem mobil nézetet nem viszi az iPad. Úgyhogy végül így sikerült legegyszerűbben megoldani, ráadásul még gépről se nagyon posztolgattam YouTube videót. Mind1, ha körülményesen is, de csak eljutott a videó. :DDD.

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#10493) eszgé100 válasza manchester85 (#10492) üzenetére


eszgé100
őstag

ha nem olyan lenne a netsebességem, mint az EKG, akkor meg is tudnám nézni :W

"-Meddig tart a játék? -Amíg mindenkinek ki nem verik a fogát..."

(#10494) icecave válasza manchester85 (#10492) üzenetére


icecave
nagyúr

Látom eljutottál fodrászhoz. :D

Na, később leszek, húzok a Gildába kondizni, mert már úgy nézek ki a sok gép előtt dolgozástól/fórumozástól, mint egy teleszart zokni. :D

[ Szerkesztve ]

(#10495) manchester85 válasza icecave (#10494) üzenetére


manchester85
addikt

Jaja, minden évben egyszer elmegyek, ha mar nagyon melegem van, de most előbb ütött be a kánikula :DDD

Eszgé100!

Nem veszitesz sokat, ne aggódj ! :DDD

DanielK

Mert ez hamisítvány:DDD A másik az az m.youtube.com, ahol a minőséget is be tudod állítani, én inkább azt használom.

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#10496) icecave válasza manchester85 (#10495) üzenetére


icecave
nagyúr

Jahogy ja. Nekem asszony túrja le mindig rövidre :)

Jut eszembe, senkinek sincs ismerőse, aki albérletet keres Budapesten? Ha igen, írjatok légyszíves, olvasom,ha visszaértem.

[ Szerkesztve ]

(#10497) eszgé100 válasza icecave (#10494) üzenetére


eszgé100
őstag

ez a teleszart zokni valami grafikus szleng? pont tegnap beszéltem haverommal, hogy megyünk kondizni, és neki is ugyanez volt az indoka :DDD

"-Meddig tart a játék? -Amíg mindenkinek ki nem verik a fogát..."

(#10498) icecave válasza eszgé100 (#10497) üzenetére


icecave
nagyúr

Nem, ez BBTV féle Drugs Bunny szleng.

(#10499) ittakary


ittakary
nagyúr

manchester85: Ez a videó... :D:D

(#10500) Ragnar95 válasza manchester85 (#10480) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Epic lett ez a videó, ilyenek kellenének mobilaréna TV-be is :DDD

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.