Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9051) válasza mondomén (#8998) üzenetére



őstag

Ez a cikk elég zavaros. Először is nincs DSRL optika, csak DSRL gépváz. A koncepció meg azért nem jó, mert a két kis kamera helyet egy nagyot kellett volna beletenni, hogy minnél több fényt engedjen be, persze ehhez az is kellene, hogy a képfeldolgozó lapka - amire esik a fény - is a többszöröse legyen a mostaninak. Akkor sem lesz belőle tükörreflexes gép, de jó szoftverrel, egy erős kompaktot ki lehetne hozni. De ezt le is írta pár napja.

tildy

Sajnálom, hogy elmész, és én kérek elnézést a történtek miatt. Viszont ha kijön az i6, biztos vagyok benne, hogy beleszeretsz. Lehet, hogy már júniusba. N900-ban használtam utoljára a telefonkönyvebe integrált social kontaktokat. Az iOS5.0 hozta a Twitert, vagyis az Apple ebben az irányban is elmozdult. Szerintem az iOS6-ban már natív lesz a telefonkönyben a Skype, Facebook, stb. Idáig is csak azért hiányzot, mert nem akart konkurenciát csinálni a Face Time-nak, Apple chat-nek, (SMS). Az iPhone nincs annyira elterjedve, hogy gond nélkül használhatóak lennének az Apple social appjai.

[ Szerkesztve ]

(#9052) szabopali


szabopali
aktív tag

Én is így vagyok vele, ha kijön tuti, h cserélek! Bízom a projektben, szvsz átgondolt lesz.

szabopali

(#9053) válasza icecave (#9049) üzenetére



őstag

Szerintem tőrlik az üveg hátlapot. Nagyon kényes. Helyette kerámia ház - persze az is törik, de nem karcolódik. Vagy felület kezelt alumínium. Tapintásra olyan lesz mint a kerámia.

(#9054) zack


zack
nagyúr

Ha újrahúzom a Win7-et, és felteszem az iTunes-t, akkor elvileg a regisztrációmmal hozzá fogok férni a zeneáruházhoz telcsi nélkül is ugye? :U
Csak mert a mostani Win7 szarakszik, de erre viszont még rá volt dugva az i4. Azr meg nem akarom, hogy telcsi nélkül most bukjam a zeneáruházat egy új telepítés miatt. :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#9055) zack


zack
nagyúr

Galaxy S II, Android 4.0.3:

Még mindig tetszik a rendszer, nem bántam meg a cserét, és simán van akkora a júzer ikszpériensz mint i4-nél. Sőt...A 4,3 col miatt a netezés, a játék, jóval nagyobb élmény. Főleg a netezés ami odavág elsősorban sebességben. Az Android 4.xxx rendszer megjelenésekor nagy volt a káosz, de így 1 hónap elteltével már baromi jók a ROM-ok.
Ha a két rendszert akarom összehasonlítani, az iOS nagyobb célközönséget céloz meg, olyanokat is akik nem értenek az okostelefonokhoz. Valahogy az egész egyszerűbb, és bizonyos funkciók gyorsabban elérhetőek. Androidhoz képest olyan az iOS, mintha nem is okostelefonra való lenne. Az Android ellenben sokrétűbb, és módosíthatóbb, jóval mélyebb szinteken is, ami a programok minőségében meg is mutatkozik. Egyszerűen jobbak az Androidos progik. Nem mondom, van 1-2 jó progi iOS-re is, de össze sem hasonlítható a kettő. Baromság hogy szénné kell tweakelni egy Androidos telót hogy jó legyen. Nem kell, ha nem akarod, de a kezedbe van adva a választás lehetősége, ha esetleg unnád, akkor módosíthatsz szinte mindent. Tehát ez a rendszer olyanoknak való, akiknek van fogalma arról, hogy 1-1 rendszer szintű progiban mit állít esetleg töröl. Kicsit a Win-hez tudnám hasonlítani. Nagyon széleskörű a felhasználás, de nem szakavatott kezekben könnyű elállítani, esetleg összeomlasztani. Mivel én mélyre ástam magam, így pár hónap alatt egész jól értek már hozzá, ezért is gondoltam, hogy leírom a tapasztalataimat.
Ha egy i4s vagy egy Galaxy S II-t kell összehasonlítanom, igazából nehéz eldönteni melyik a jobb. i4s kamera szerintem köröket ver a GS2 kamerájára. nem is feltétlen a képek minőségében, hanem úgy globálisan. Ha választani lehetne inkább egy i4s-sel kattogtatnék mint egy GS2-vel. De netezéskor kihullana a hajam ha vissza kellene térnem 3,5 colra. Itt is, ott is megvannak a pozitívumok és negatívumok.
Hogy melyik irányban lépek tovább, az az új iPhone-on és az új Galaxy S III fog múlni. Amelyik jobb lesz arra mozdulok. Számomra mindkét rendszer szerethető, de talán az iOS könnyebben megunható jelenlegi formájában. Az iOS6 meg ki tudja milyen lesz. GS3 meg elvileg 4,8 col lesz, ami már az ingerküszöbömet jelentősen túllépi. Max. 4,3 col. Ez az ideális méret maximuma. 4 magos CPU mindkét rendszer esetében teljesen felesleges lesz jó pár hónapig. Kíváncsian várom, milyenek lesznek az új modellek. Addig is maradni fog a Galaxy S II... ;)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#9056) manchester85 válasza zack (#9055) üzenetére


manchester85
addikt

Kérdés, mennyire szükségszerűek ezek a funkciók a mindennapokban, és valóban hasznosabbá, könnyebbé teszik-e a user életét. A jelenlegi értesítési rendszer szerintem iOS-re sokkal jobb, mint androidra, átláthatóbb, tartalmasabb, stb. Kérdés milyen hekkelésre van szüksége az embereknek, illetve ki és miért akar mindenfélét kipróbálni rajta. Igazából az egész iOS koncepció az alkalmazások használatára épül, a homescreenre csak úgy tekint, mint egy szükségszerű rosszra, ami tényleg csak egy csatorna az alkalmazáshoz vezető úton. Én úgy gondolom, hogy egy telefonnál az értesítési rendszer és az alkalmazások milyensége a két legfontosabb szempont, plusz a böngésző, a többi ugyanis csak egy légüres tér, ami valójában fölöslegesen rabolja az emberek idejét. Tehát a böngésző a GS2 mellett szól, az alkalmazásváltás, alkalmazásindítás illetve az értesítési rendszer, push pedig az iPhone mellett. Persze ezen nyilván lehet vitatkozni, de én nem tudom elképzelni, mi az a rengeteg dolog, amit ha beállíthatok, átállíthatok a telefonomon, akkor nekem jobb lesz. :U Lévén, hogy a telefon eleve egy mobil eszköz, így szerintem az egyszerűség, letisztultság a legfontosabb szempont, és ha a windowshoz kell hasonlítani, az már régen rossz szerintem. :U Egyébként én is kacérkodtam a váltás gondolatával, aminek a lehetőségét a jövőben se vetem el, de engem speciel akkor se foglalkoztatna, hogy millió dolgot állítgassak, mert egyszerűen nem látom értelmét, hogy egy fogyasztói eszközt miért "alkotói" mentalitással használjak, illetve mitől lesz jobb nekem, ha a rendszer bütykölésére fordítom az időt, ahelyett, hogy a milliónyi alkalmazást próbálgatnám. Na de nem vagyunk egyformák. :)

i6 Silver

(#9057) r4z válasza zack (#9055) üzenetére


r4z
nagyúr

HTC One S-ben nem gondolkoztál? Az is csak 4,3", de hardverben hozza a Tegra3 szintjét két maggal is (leginkább grafikában erős a Snapdragon S4), és a kijelző sem WVGA, hanem qHD. Az SGS3 szerintem méretben egyezni fog a Nexusszal, tehát olyan 4.6"-4,7" biztos lesz.

manchester: Én azt szeretem a kukarobotos rendszerben, hogy egy kis odafigyeléssel mindent úgy lehet alakítani, hogy az a felhasználójának (azaz neked) kényelmes legyen. Nincsenek korlátok, tényleg azt csinálsz vele, amit akarsz, és amit említettél, mint "szükséges rosszat", azt is kényelmessé, jól kézre állóvá lehet változtatni.

[ Szerkesztve ]

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#9058) kali válasza zack (#9055) üzenetére


kali
legenda

szinte biztosra vehető, hogy az ics részletes - gyakorlati - megismerése után, még az elvakultabb ios használók is mondanának több olyan funkciót, beállítási lehetőséget...stb, amit örömmel látnának alapban az ios alatt! :K
tehetnek bármilyen hardvert az sgs3 telefonba, 4.3" felett én nem vagyok rá vevő, az sgs2 -> i4s váltás után, inkább 4" lenne számomra a maximum, de a legjobban akkor örülnék, ha 3.7" lenne az új iphone! főként azért iphone - amellett, hogy beleszerettem, és nagyon elégedett vagyok vele -, mert félek, más gyártónál nem kapom meg 3.7" - vagy max 4" - méretig azt a hardver - szoftver - anyaghasználat...stb kombót, amit szeretnék...

[ Szerkesztve ]

(#9059) Ragnar95 válasza zack (#9054) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Természetesen igen, az iTunes nem iEszközhöz kötött, anélkül is ugyanúgy tudod használni :K

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#9060) DanielK válasza zack (#9055) üzenetére


DanielK
addikt

Ha csak ez van, akkor igen, jó a nagy kijelző.
Számomra azért nem jó váltani nagyobbra, mert van iPadem. iPad mellett teljesen feleslegesnek érzem a 3,5-3,7 fölötti kijelző méretet. Azt szeretem az iPhone-ban, hogy könnyen zsebre vágom. Mégis mindent tud, ha szükséges, de igazából mindent az iPaden csinálok. :K

(#9061) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Az iPhone és az iOS egy életérzés akinek ez nem kell, butykoljon.

(#9062) Mr.Csizmás válasza vadászcsiga (#9061) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

szeretem a kíhívásokat :))

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#9063) vadászcsiga válasza Mr.Csizmás (#9062) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Párodat is csak bütykölöd sosem teszed magadévá?

(#9064) DanielK válasza vadászcsiga (#9063) üzenetére


DanielK
addikt

:DDD Ez jó! :DD :C

(#9065) Mr.Csizmás válasza vadászcsiga (#9063) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ha komolyan kérdezed, pöttyös az inged? :P

valszeg a technikára gondoltam, hacsak nem csoportosították át a logoutot az nlcafe.hu-ra. :))

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#9066)



őstag

Az ICS sem jött be. Azt mondták azzal már nem fog laggolni. Most az Android 5-től várják a megoldást. Ellenben az Intel bemutatóján Menfild csippel nem laggolt.
Azért ne felejtsük el, hogy iPhonban jobb kijelző van, nagyobb a rendelkezésreálló idő, biztonságosabb működés, és felhasználó barát rendszer jellemzi. Az iOS elért oda - ahol egy mikroszámítógép tudásával rendelkező eszköz - gyorsabb és stabilabb, mint az egyszerű telefon alap tudással. Ezt az Androidról nem mondhatjuk el. A Samsung nem tud smartphon-t tervezni dizájn szempontjából. Az SGS azért sikeres mert egy sikeres megjelenést lopott - interfészről ne is beszéljünk - amit pont a legtöbb droidos kritizál. Andoidos oldalon egyedül a HTC tud elfogatható mínőségű hardverdet tervezni, a többi plasztikcica. Nálam a műanyag kijelző veri ki a bíztosítékot. Egyerüen az Apple anyaghasználati metódusát kellene átvennie a droidot gyártóknak, de inkább spórolnak a igényesség nem szempont. Még jó, hogy azért már nem recseg.

[ Szerkesztve ]

(#9067) vadászcsiga válasza (#9066) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ezt mire alapozod van egy ilyen droidos telod amin ics van? Lemaradtam valamiről?

(#9068) válasza vadászcsiga (#9067) üzenetére



őstag

Táblákra, de tegnap olastam - illitve nem olvastam el, de ma megteszem - SGS II. Délutánabb :D linkelek, most nem megy. Menfild/ICS tuti.

[ Szerkesztve ]

(#9069) vadászcsiga válasza Mr.Csizmás (#9065) üzenetére


vadászcsiga
félisten

A lényeget azert érted? Nem magyaraznam el ha nem muszáj ;]

(#9070) vadászcsiga válasza (#9068) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Akkor megvárom a délutánt mert látom megint buszozol :D

(#9071) válasza zack (#9055) üzenetére



őstag

A Fiio mellé, vagy melóba a vinil csiszolóhoz.. Magas hangerőn is torzításmentes.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#9072) Mr.Csizmás válasza vadászcsiga (#9069) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

nem nem értem :P

csigusz

;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#9073) vadászcsiga válasza Mr.Csizmás (#9072) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Akkor javaslom kérdezd meg az nlcafén :P

Csak viccelek ám, peace.

(#9074) zack válasza manchester85 (#9056) üzenetére


zack
nagyúr

Egy abszolút Android ellenes júzernek nem tudom megmagyarázni mi a jó az Androidban. De igazából nem is akarom. :P Olyanoknak szólt az irományom, akik próbálnak velem együtt objektíven véleményt alkotni a különböző rendszerekről és okostelókról. :U

"A jelenlegi értesítési rendszer szerintem iOS-re sokkal jobb, mint androidra, átláthatóbb, tartalmasabb, stb"

Ezt azért cáfolom. Semmivel sem jobb. Mi több komplexebbnek tartom az Androidon. Több mindenről értesít szerintem, mint az iOS. Amivel több az iOS hogy az értesítés formája változtatható, míg Androidnál csak az értesítési sávban szalagként jelenik meg. De ha nagyon negatívan akarok hozzáállni az Android értesítési sáv kérdéséhez akkor is max. egál, de semmiképpen sem jobb az iOS.
A véleményed ebben a kérdéseben úgy tünik, mintha hallomásból vett véleményekre alapoznál. Egy dolgot azért ne felejtsünk el. A GS2 jelenleg az Android rendszer egyik csúcsmodellje, míg iOS-re csak iPhone van ami eleve felső kategória. Az sem mindegy milyen Androidos telót hasonlítgatsz az iOS-hez és az iPhone-hoz... :U Egy közép vagy alsókategóriás telefon alapján megítélni a rendszert, csak mert a júzernak azt volt lehetősége kipróbálni, pancserság. GS2-vel kell összemérni egy 4S-t, mert kategóriájában és hardverben, ezzel van egálban. Így pedig már mindjárt nem olyan nagy a kontraszt.

"Igazából az egész iOS koncepció az alkalmazások használatára épül"

Ezt az alkalmazásos dolgot annyira nem emelném ám ki. :U Ebben még egyszer mondom sokkal jobb az Android. Nem a csili-vili dolgokra gondolok, hanem a száraz felhasználhatóságra. Példálozhatnék estig bezárólag, de volt olyan iOS-en amit a jb se tudod megoldani, mert bár volt alkalmazás rá (blacklist) de nem működött. Jb nélkül pedig esélytelen. De van egy csomó olyan progi ami hasznos és felhasználóbarát, de nincs normális megoldás rá iOS-en (időzített sms, időzített profil váltó, beszélgetés rögzítő, stb), Androidon meg még válogathatok is ezekből, mert annyi féle van. Nekem nem kell a csili-vili küllem, hiszen nem nézegetni akarom, hanem használni.

"Persze ezen nyilván lehet vitatkozni, de én nem tudom elképzelni, mi az a rengeteg dolog, amit ha beállíthatok, átállíthatok a telefonomon, akkor nekem jobb lesz"

Nincs rengeteg dolog. Éppen ez a jó benne. Vannak a launcher-ek, amikből van 4-5 jó minőségű, és mindegyik teljesen átalakítja a kezelőfelületet, homescreent, mindent. Csak a telepítés gombot kell megnyomni. Persze ezt sem kötelező, de ha unod az alap sémát, akkor pillanatok alatt meg tudod változtatni. Ott vannak az izléses custom ROM-ok, amiknél már az ikonok is át vannak témázva. Szóval nem kötelező, senki sem erőszakolná rád a módosítgatást. :U Nekem is az volt sok idő amig megtaláltam a megfelelő launcher-t, a hozzá való témát, sms, és tárcsázó kezelőt, és a progikat amiket mindig felpakolok.
Ha ez megvan, pill. alatt belövöd a gépezetet, ha pedig unod, veszel rá egy másik témát vagy launcher-t váltasz.

"Lévén, hogy a telefon eleve egy mobil eszköz, így szerintem az egyszerűség, letisztultság a legfontosabb szempont, és ha a windowshoz kell hasonlítani, az már régen rossz szerintem."

Ebben igazad van, de az iPhone annyira sem alakítható hogy egy átlag júzer fél év alatt ne unja meg. :U Egyszerű és letisztult ez tény, de ennek ott a másik oldala is...Egy idő után unalmas. Tegye a szívére a kezét, és mondja azt nekem valaki, hogy nem szeretne saját szája íze szerint itt-ott színt, ikonokat, és egyéb dolgokat módosítani bizonyos időközönként az iPhone-on. Minden ember szereti a minimális változatosságot, még akkor is, ha a rendszer küllemét tekintve elégedett.

A másik hatalmas kontraszt a root jog vs. jailbreak.

Sokkal kevesebb proginak kell root jog, mint ahánynak kell a jb. Én személy szerint eddig minden jb alkalmával éreztem lassulást, és apró lagokat. Viszont rootolás után semmi sem vehető észre az Androidos rendszeren.
De ez sem kötelező, mert root nélkül is összehasonlíthatatlan a progik felhasználhatósága egy iOS jb képest.

mitől lesz jobb nekem, ha a rendszer bütykölésére fordítom az időt, ahelyett, hogy a milliónyi alkalmazást próbálgatnám

Nem értem miért gondolod, hogy Androidon nincs így? Senki sem bütykölgeti állandóan, max. ha jön valami új ROM amit ki akar próbálni, és nem akarja visszarakni a mentéseit, akkor amig "belakja" addig értelemszerűen bütykölgetni kell. De nem tamagochi ez, hogy állandóan kell neki a bütykölgetés, hogy működjön. Kicsit el vagy tévedve ez irányban. :B
Beleverődött a fejedbe ez az Androidot folyamatosan bütykölni kell hogy jó legyen, és ezt szajkózod folyamatosan, pedig ennek köze sincs a valósághoz. ;)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#9075) zack válasza r4z (#9057) üzenetére


zack
nagyúr

A HTC-ket hagyjuk. Sosem lesz nekem ilyenem. Nem akarok fikázni, mert hátha vam itt olyan aki szereti, de összerakás minőségében, anyagminőségben, hardver minőségében nem veszi fel a versenyt a konkurenciával.
Elég csak annyit mondani, évek alatt sem tudták megoldani a porosodó kijelző problémát. Nem tudom a One S-ben megoldották e, mert erről még nem kaptam visszajelzést. Multimédiában sem állt eddig a helyzet magaslatán egyik HTC sem. Gondolok itt elsősorban a fényképezésre/videózásra.
One S-em ha egy mód van rá nem lesz. ;)

(#9059) Ragnar95

Köszi! :R

(#9061) vadászcsiga

Látom a "bütykölgetés" mint szó téged is magával ragadott. Nevezzük nyugodtan közhelynek amit az Androiddal próbálnak összekapcsolni, azok, akiknek saját tapasztalatuk nincs, vagy csak annyi, hogy megnyomkodták 5 perc erejéig valamelyik plázában az egyik androidos kütyüt, és azóta köpködik a rendszert. :B Beletrafáltam? ;] :P

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#9076) máyköl válasza zack (#9075) üzenetére


máyköl
veterán

"de összerakás minőségében, anyagminőségben, hardver minőségében nem veszi fel a versenyt a konkurenciával."

Most ezt komolyan egy műanyag házas SGSII tulajtól hallom? A Htc agyonveri anyagminőségben a Samsungot.

(#9077) zack válasza máyköl (#9076) üzenetére


zack
nagyúr

Anyaminősségben jobb a GS2 mint a HTC, hiába műanyag. Bármilyen furcsa is. Ez a telefon nagyon jól össze van rakva, és bár műanyag, de ennél jobbat ebből az anyagból nem lehet kihozni, mint amit a GS2-ből kihoztak. 4 hónapos a telóm vételtől számítva, ami igaz hogy nem sok, de érzésre semmi sem változott. Masszív, strapabíró minőségi cucc, Persze az iPhone az über ebben, de nem biztos hogy egy ekkora telónál mint a GS2 ki tudták volna hozni a fém üveg kombót 200g alatt...

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#9078) máyköl válasza zack (#9077) üzenetére


máyköl
veterán

Haverom SGSII -jét mikor kézbe fogom, bocs, de röhöghetnékem támad az I4 után...

(#9079) Solar_Wind válasza máyköl (#9076) üzenetére


Solar_Wind
senior tag

Szerintem is. Nekem van HTC HD7-esem, és elég masszív.

(#9080) Iomega válasza zack (#9077) üzenetére


Iomega
őstag

Sajnos az SGSII anyaghasználata gyengécske. Nem lehet mit szépíteni azon.
Ez az igazság. :K

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#9081) zack válasza máyköl (#9078) üzenetére


zack
nagyúr

Visszavezessük logikusan miről volt szó 2 hsz-el ezelőtt? Csak mert hülyeségeken nem akarok vitzázni. :U HTC anyagminőség összevetve SGS2-vel. Műanyag vs. műanyag. :U
Senki sem mondta, hogy i4 után jó lesz a műanyag GS2. Mivel én váltottam, azt mondom, az elején furi volt, de semmiképpen sem kaptam "röhögőgörcsöt". Mára pedig azt mondom nincs semmi gond az anyagát tekintve. Nem nyekereg, nincs semmi olyan gondja ami a műanyag háznak alapvető problémája szokott lenni.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#9082) tDr1v3r válasza zack (#9077) üzenetére


tDr1v3r
veterán

"Anyaminősségben jobb a GS2 mint a HTC"

Szerinted... én meg inkább úgy gondolom, hogy a HTC-nél nem spóroltak az anyagból (meg a designerekből se...), ellenben az S2-vel amin látszik azért hogy volt egy költségcsökkentés is - ami azért valljuk be, pár embert (engem pl.) elriaszt a márkától.

(#9081): Na ne... a HTC-kbe azért szokott lenni fém is, elég jól kombinálják a jó minőségű (nem kopogós) műanyaggal.

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#9083) zack válasza (#9071) üzenetére


zack
nagyúr

Köszi, de erre most nem lenne keret. ;) Meg aztán nem is tudnám kihasználni. Diszkóban munka közben meg jól néznék ki egy ilyennel a fejemen. :DDD

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#9084) máyköl válasza zack (#9081) üzenetére


máyköl
veterán

Ne legyél már ilyen elvakult!

Volt Desire Hd -m. Fogd meg, nyomogasd. Ha azt mondod utána, hogy az SgsII anyaghasználata jobb, akkor már nem tudok segíteni. El kell tudnod ismerned, ami sz@r, az sz@r. Az SgsII anyaghasználata az. A telefonról nem mondom ezt, mert nem használtam huzamosabb ideig. De az anyaghasználata valahogy nevetséges még egy Desire Hd után is, ami szintén műanyag.

Valahogy az elvakultságot érzem nálad, amikor magadnak akarod bemagyarázni azt, amiről tudod, hogy nem is úgy van.

(#9085) zack válasza máyköl (#9084) üzenetére


zack
nagyúr

Jó akkor másképpen fogalmazok.
Legyen szar. De én mint anyagminőségre háklis júzer, megbarátkoztam ezzel, és semmi gondom sincs vele. Lehet azért az egyensúly, mert ha szarból is, de legalább jól össze van rakva ellentétben a HTC-vel.
Ellenben a kijelző alatti porosodást sosem tudnám megszokni. :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#9086) hackeeeee válasza vadászcsiga (#9061) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Atyaég.

A párodért is meg kell küzdeni, nem csak úgy lesz a tiéd. ;]

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#9087) Varoz válasza zack (#9075) üzenetére


Varoz
őstag

A HTC-ket hagyjuk. Sosem lesz nekem ilyenem. Nem akarok fikázni, mert hátha vam itt olyan aki szereti, de összerakás minőségében, anyagminőségben, hardver minőségében nem veszi fel a versenyt a konkurenciával.

Ezt hol álmodtad? :U

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#9088) zack


zack
nagyúr

Láttom a troll gépezet beindult.
A véleményemet írtam le, de most én leszek az, aki ezt a vitát rövid úton lezárja.

Felőlem az vesz HTC-t aki akar. Használja egészséggel. Én biztos nem veszek. Pont.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#9089) Varoz válasza zack (#9088) üzenetére


Varoz
őstag

Ezzel nincs is gond. De kérlek valótlant ne állíts!

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#9090) Iomega válasza Varoz (#9089) üzenetére


Iomega
őstag

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#9091) tDr1v3r válasza zack (#9088) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Ja, micsoda trollok egyesek hogy a fikádat megcáfolják...

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#9092) #19617792 válasza zack (#9074) üzenetére


#19617792
törölt tag

"Ebben még egyszer mondom sokkal jobb az Android. Nem a csili-vili dolgokra gondolok, hanem a száraz felhasználhatóságra."

funkcionalitásra talán jobbak az Androidos appok, viszont egy rakás közülük okádékul néz ki... appok igényes UI-jában köröket ver az iOS / WP7 páros a droidra.

(#9093) nggabi válasza máyköl (#9078) üzenetére


nggabi
nagyúr

én is ugyanezt szoktam érezni csak pont fordítva ;]

"szenyor dzsíííí"

(#9094) zack válasza tDr1v3r (#9091) üzenetére


zack
nagyúr

Fikámat? Látom nálad nehezen jut be a tekervényeken belülre az infó, így leírom még1x. Ez a véleményem a HTC-ről. Nem kell megcáfolni, mert nincs mit. A véleményem nem fog változni. Az hogy egyesek inteligenciájuk hiányából ezt támadásnak veszik a HTC ellen, az magánügy. És igen. Éppen ezért trollok, mert nincs mit cáfolni egy szubjektív magánvéleményen.

(#9092) EarL 007

Ez így van, iOS-re tényleg szebbek az app-ok, már csak a kijelzőből és a felbontásából adódóan is. Viszont azt továbbra is tartom, hogy egy progi inkább legyen megbízható, ill. okos, mint szép. ;)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#9095) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

gladiátorképző.... ;]

menjetek south parkot nézni, 16x04 sub van

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#9096) Varoz válasza zack (#9094) üzenetére


Varoz
őstag

Ez azért nem teljesen így van.
Te leírtad tényként, hogy a HTC alulmarad anyagminőségben a többitől. Holott ez konkrétan nem igaz.
Sőt sokszor inkább fordítva van. ;)

De ha csak annyit írtál volna le, hogy neked a HTC anyagai nem tetszenek, akkor nem lett volna gond. Mert az tényleg egy szubjektív vélemény.

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#9097) #19617792 válasza zack (#9094) üzenetére


#19617792
törölt tag

"Ez így van, iOS-re tényleg szebbek az app-ok, már csak a kijelzőből és a felbontásából adódóan is. Viszont azt továbbra is tartom, hogy egy progi inkább legyen megbízható, ill. okos, mint szép."

nemcsak, hanem mert nincsenek alacsonyfelbontású és/vagy oda nem illő grafikák. meg mellétrafáltál, mert Androidon ez kevésbé jellemző. futottam már bele bőven olyan appba, ami nem úgy működött, ahogy kell.

(#9098) Iomega válasza Mr.Csizmás (#9095) üzenetére


Iomega
őstag

Olyat nem nézek. :)

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#9099) tDr1v3r válasza zack (#9094) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Látom, csak személyeskedéssel megy nálad... ;) A HTC anyaghasználatáról alkotott "véleményedet" kérhetem aláírásba? :R

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#9100) xlife11


xlife11
senior tag

HTC a legtöbb esetben nem használ műanyagot, de ha igen, akkor sem olyan okádék anyagot mint a GS2 tervezői tették.True story.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.