Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10651) Csabee. válasza icecave (#10650) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Jah tudom! :) de szerette ugy bemutatni a "lopott" dolgokat mintha sajatja lenne!

Üdv: Csabee.

(#10652) válasza Csabee. (#10648) üzenetére



őstag

Hú de nagy szerencséd van hogy nem vagyok gépközelben. :D Így zanzásítva.A Xeroxtól megvette az UI-t úgy ahogy van , mert a xerox nem ismerte fel a lehetőséget. De nem lopott. ;)

[ Szerkesztve ]

(#10653) Csabee. válasza (#10652) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Hat jo :) nezopont kerdese! en ekezet nelkul Gepelek iphoneon mert sokkaL gyorsabb! Ti hogy vagytok vele?

zanzasitva :DD

[ Szerkesztve ]

Üdv: Csabee.

(#10654) icecave válasza (#10652) üzenetére


icecave
nagyúr

Ebből most nem kell azért háborút robbantani, meg megvédeni sem a Steve-t (bár ebben az esetben meglehet végülis, de éppenséggel ő volt az egyetlen, aki "nem lopta el,csak felismerte a benne rejlő lehetőségeket". Megvoltak az ő kis piszkos dolgai, dehát Istenem, kinek nem.

(#10655) joey04 válasza kali (#10622) üzenetére


joey04
titán

igazából szerintem nem sok közünk van ehhez a dologhoz. Megkapod azt a szintet, mint bármelyik másik ipad 2 tulaj. Egyébként sem sumák, az Apple nem igazán megy bele a részletekbe, ezért kell várni sokszor az iFixit-re, hogy szétszedje, és lássa mi van benne, mert az Apple nem ad erről infót. Ez hozzá tartozik és igazuk van. Megveszem, ha jól és gyorsan működik akkor elégedetten használom (és teszek rá, hogy mondjuk 1 vagy 4 magos), ha nem, akkor meg veszek mást. Erre épül a filozófia, hogy nem foglalkozol a működés részleteivel, nem nyúlsz bele, hanem használod azt, amit kapsz. Akinek meg ez nem megy le a torkán, az vehet mást. :K

10654: 2 dolog. Az egyik, hogy valóban, szó szerint megvette az egészet, fizetett érte. Innentől nem lopás. A másik pedig, hogy az Apple nem másol soha. Olyan dolgokat használ fel, amiket mások már régen bevezettek, csak eddig gőzölgő szarkupac volt a működésük, az Apple pedig használható funkciót farag belőle. ilyen mondjuk a copy paste, de ilyen maga az egész érintőképernyős vezérlés. Aztán persze miután ezeket tökéletesre csiszolta, mindenki gyorsan elkezdi majmolni, és ez már viszont nálam nem oké. Ami igazából addig hidegen hagy, amíg csak arról szól a történet, hogy más is gazdag lesz belőle, de ha eljutunk egyszer oda, hogy elkezd csökkenni az iPhone népszerűsége, mert a többiek hosszú évek után normálisan le tudják majd másolni, és ezért az Apple beint, hogy fejlesszen akkor a búbánat, hiszen a többiek szó nélkül másolhatnak, na akkor leszek mérges, mert akkor megint elmerülhetünk a langyos fosban, ahogy a szifon előtt. De ez talán nem mostanában lesz.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#10656) válasza icecave (#10647) üzenetére



őstag

Minden telefonnál lelehet törni a térerőt a gyilkos fogással, ez fizika. Az tény, hogy az i4 erre ézékenyebb mert nem csak árnyékolsz a kezeddel, hanem zárlatott is csinálsz. Erre az Apple 100.000$-ból létrehozott egy süketszobát, ahol minden rádiófrekvenciás zavaró tényezőt kizárva fejlesztette ki a 4S antenna rendszerét.
Erre kérdezem, a Samsung miért nem képes megoldani az amoled sávosodását? Na ez a nagy külömbség. Mert náluk a problémamegoldó képesség kimerül a másolásban, az Apple meg nem foglalkozik amoleddel. :D
Jobs hogyan kommunikált? Most képzeld el, van sokszáz milliód, és tudod hogy meg fogsz halni. Nem bele@nál? Ez a hiba csak gyenge térerőnél okozhat problémát!

[ Szerkesztve ]

(#10657) philoxenia válasza (#10656) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Kedves Fórumtárs! Nem kötekedésből, de kapcsold már be légyszi a helyesírás ellenőrzését és hallgasd meg a tanácsait, ez már csikorgatja a szememet.... :U

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#10658) válasza icecave (#10654) üzenetére



őstag

Nem védem, csak a ferdítéseket rakom helyre. Ha lehet hinni a könyvnek, márpedig hitelesnek tűnik mivel Jobsot egyáltalán nem festi le jó színben. (én a cenzúrázatlan példányt olvastam) Voltak piszkos húzásai, és vele is ugyan úgy kicsesztek. A végén mindig neki lett igaza.

[ Szerkesztve ]

(#10659) icecave válasza (#10656) üzenetére


icecave
nagyúr

"Jobs hogyan kommunikált? Most képzeld el, van sokszáz milliód, és tudod hogy meg fogsz halni. Nem bele@nál?"

Igen, csak tudod a sok száz milliómat pont azok hozták össze, akiknek az arcába beleszarnék.... szóval, nem, nem tenném.

[ Szerkesztve ]

(#10660) mondomén


mondomén
őstag

(#10661) válasza (#10658) üzenetére



őstag

icecave

Azért csak megveszed te is az Apple cuccokat :D

[ Szerkesztve ]

(#10662) Ragnar95 válasza mondomén (#10660) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Mekkora arc ez a Handrás :DDD

Nekem meg végre sikerült eladnom a netbookot, úgyhogy jöhet is az ipad, mert találtam itthon 120-ért újonnan :C

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#10663) icecave válasza (#10661) üzenetére


icecave
nagyúr

Egyértelmű, de ettől még nem kell minden marketing és egyéb dologgal egyetértenem, nem? Magának a terméknek ezek nem mennek a rovására, addig nem probléma.

(#10664) manchester85 válasza Ragnar95 (#10662) üzenetére


manchester85
addikt

Ipad 2-t, vagy iPad 3-at? Csak mert eddig 2-t akartál, és az hivatalosan is annyiba kerül.

i6 Silver

(#10665) válasza mondomén (#10660) üzenetére



őstag

Vehetne tőlem pár órát hejesírásból. :D De tényleg, ez annyira alap. :( :D

[ Szerkesztve ]

(#10666) máyköl válasza Ragnar95 (#10662) üzenetére


máyköl
veterán

Nem vágom. Hogy jön ide Handras?

(#10667) Ragnar95 válasza manchester85 (#10664) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

32gigás 2-t, ami 140hivatalosan :DD Viszont azért a +10k-ért, amennyivel többe kerül, mint Amerikában így, nem kell várnom rá 1,5 hónapot :DDD
májköl: nézd meg a kommentelő nevét ;)

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#10668) manchester85 válasza Ragnar95 (#10667) üzenetére


manchester85
addikt

Jah, bocs, nálam ezek az eszközök a következő numerikus asszociációval működnek csak: iPad= 16GB, iPhone= 8GB. :DDD

i6 Silver

(#10669) máyköl válasza Ragnar95 (#10667) üzenetére


máyköl
veterán

Megnéztem, de még mindig nem esett le...

(#10670) máyköl válasza (#10665) üzenetére


máyköl
veterán

[ Szerkesztve ]

(#10671) válasza Ragnar95 (#10667) üzenetére



őstag

Elgondolkodtam, ha vennék is miért. Az iPad felismeri a külső vinyót, mondjuk FAT32-re formázva?
Szerk. Valszeg nem. De megoldható, ha a vinyót a MB-al kötöm össze, és onnan stream-lem. Angol helyesírás is számít?

[ Szerkesztve ]

(#10672) válasza máyköl (#10670) üzenetére



őstag

Óóó, ha így tudnák helyesen írni, beköltözhetnék a Sándor Palotába.

(#10673) Ragnar95 válasza manchester85 (#10668) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nálam viszont a 32giga is kevés, remélhetőleg az együtt 48 elég lesz már :DDD
májköl: nézd már meg a 2.kommentelő nevét, aki a helyesírásellenőrzőt linkeli, majd gondolkodj el rajta,h ki is Handrás... :DD
: természetesen nem, hogy ismerné fel, miközben USB port sincs rajta? :DDD De nekem filmnézésre kell, meg utazáskor h elfoglaljam magam+itthon netezni amikor nincs időm bekapcsolni a gépet+majd apámnak emailezni notebook helyett, úgyhogy arra ez a legjobb eszköz :) A tablet nem a számítógép teljes mértékű kiváltására szolgál, így ilyen funkciókra nincs szükség :) Bár pár androidos tableten van USB port, gondolom azok felismerik a pendrive-okat is.
Nemtudom, hogy gondolod a vinyó streamelését, de szerintem ez sem megoldható, bár ebben nem vagyok biztos.

[ Szerkesztve ]

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#10674) Csabee. válasza (#10672) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Tudnék :D

Üdv: Csabee.

(#10675) máyköl válasza Ragnar95 (#10673) üzenetére


máyköl
veterán

Jah...
iPad -ről vagyok, és csak az első kommentig látszódott, nem tudtam, hogy lehet le is menni... ;]

(#10676) válasza Ragnar95 (#10673) üzenetére



őstag

+1 de nálam még nem érett meg annyira, hogy kiadjak 100k amikor itt a MB.
Viszont USB az adatkábel, tehát a driver létezik, csak ha van is hozzá adapter, a zártsága miatt kétlem. Esetleg JB-vel.

[ Szerkesztve ]

(#10677) válasza Csabee. (#10674) üzenetére



őstag

Ez nem helyesírási hiba. Ízes tayszólás. ;)

(#10678) manchester85 válasza Ragnar95 (#10673) üzenetére


manchester85
addikt

"majd apámnak emailezni notebook helyett,"

Akkor már miért nem iMessage? :D Nekem miota megvan az iPad, nem volt bekapcsolva a laptop, de azert hianyzik egy kicsit. Talán már a beidegzôdött mozdulatok, megszokások, stb. Nem baj, megyek haza, aztan nyomom is be az iPadet. :DDD

i6 Silver

(#10679) Ragnar95 válasza (#10676) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

De nincs USB-port iPadre, tehát esélytelen :DD
manchester85: azért nem imessage, mert nincs minden ismerősének, meg mindig oldalnak, ahonnan kap maileket iEszköze :DDD

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#10680) Malachi válasza manchester85 (#10678) üzenetére


Malachi
addikt

"Nekem miota megvan az iPad, nem volt bekapcsolva a laptop..." - möhöhö, én mondtam. :)

tegnap komolyan kérdeztem a cipőt ám, senkit nem izgat a téma? tipp sincsen? hol vannak a cipőtudorok?

(#10681) mondomén válasza Malachi (#10680) üzenetére


mondomén
őstag

vans, azt csá :))

(#10682) philoxenia válasza Malachi (#10680) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Ezeket ismered?

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#10683) mondomén


mondomén
őstag

Megy a zene streamen. Olyan mintha a marimba csörögne az iphoneon. :D

(#10684) vadászcsiga válasza Malachi (#10680) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Asia center? :D

(#10685) Xero


Xero
nagyúr

Az milyen, hogy én raktam ki először az első testeket forumra a SGSIII-ról? :P ;]

[ Szerkesztve ]

(#10686) vadászcsiga válasza Xero (#10685) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Első blikkre nem néz ki rosszul de mintha nagyon hasonlítana a nexus s-re.

[ Szerkesztve ]

(#10687) Ragnar95 válasza vadászcsiga (#10686) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Szerintem viszont kifejezetten csúnya, tisztára úgy néz ki, mint a Galaxy Mini, ami azért elég gáz,h a csúcsmodell a legolcsóbb modellre hajaz... :U

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#10688) icecave válasza vadászcsiga (#10686) üzenetére


icecave
nagyúr

Nem ám, épp nézem a stream-et, full siri is van benne, csak épp s voice a neve, vagy mi :D Az ok, hogy mindent lemásol a samu, de ha ezt olcsóbban teszi sokszor, akkor durva dolgok lesznek itt. Egy év múlva ez a galaxy olcsóbb lesz, mint egy i4....
Na, mindegy, nem akarok semmit kirobbantani, azért ez még kevés,hogy váltsak. Meg minek egy tepsi az iPad mellé...

Leírni nem kell, azért szerintem szépen jön fel a samu is.

[ Szerkesztve ]

(#10689) Xero válasza vadászcsiga (#10686) üzenetére


Xero
nagyúr

Mondom nekem mi nem tetszik:
-Túl nagy méret (4" körül van nálam a tető)
-Csillogós műanyag ház mindenhol
-Pentile kijelző
-Elcseszett gomb

-Bónusznak meg itt volt ez az Apple-t majmoló felhajtás és "birkázás" de a számháborúzáson kívül semmi említésre méltót nem tudtak felmutattni. A HTC sokkal komolyabbat nőtt a szememben a One sorozattal.

[ Szerkesztve ]

(#10690) máyköl


máyköl
veterán

Nekem az S2 designja sokkal jobban bejött, ennek nagyon gagyi hatása van.

(#10691) vadászcsiga válasza Xero (#10689) üzenetére


vadászcsiga
félisten

4.8"? Ez már majdnem galaxy s wifi :DDD

Egyébként a kapacitív navigációs gomboktól hogy lehet fektetve játszani egy ilyen telefonon anélkül hogy meg ne nyomnánk a back gombot? Vagy játék közben inaktiválódik?

[ Szerkesztve ]

(#10692) Solar_Wind


Solar_Wind
senior tag

Wireless charger

(#10693) icecave válasza vadászcsiga (#10691) üzenetére


icecave
nagyúr

Wireless töltő-e! Nemrossz.

(#10694) máyköl válasza Solar_Wind (#10692) üzenetére


máyköl
veterán

Na, ez viszont komoly!

(#10695) ittakary válasza Solar_Wind (#10692) üzenetére


ittakary
nagyúr

Na azt én is el tudnám viselni :)

(#10696) válasza Solar_Wind (#10692) üzenetére



őstag

A kérdés, mennyire használható.

(#10697) Ragnar95 válasza (#10696) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Valóban ez a nagy kérdés, mivel eddig az indukciós töltők max 10 centis hatótávolságúak voltak, ráadásul nagyon lassan töltöttek....

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#10698) máyköl válasza (#10696) üzenetére


máyköl
veterán

Csak nem adnak ki egy szarul működő töltőt...

(#10699) icecave válasza Ragnar95 (#10697) üzenetére


icecave
nagyúr

Itt is rá kell tenni valami lapos izére, nem fog úgy meni,hogy te a suliban, otthon meg bedugva a cucc, és tölti a zsebedben a készüléket :D :D

(#10700) Ragnar95 válasza icecave (#10699) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Akkor azért annyira nem nagy cucc....
Nem is,de mondjuk úgy jó lenne,h lerakod az asztalra, amitől 1m-re van a konnektorba bedugva a töltő és úgy is tölt :DD

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.