Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10751) icecave válasza (#10750) üzenetére


icecave
nagyúr

Az lehet,hogy ott kopogtatnak az ablakon, de úgy beszélsz róluk, mintha ezek mind belekerülnének az új iPhone-ba. Tisztára, mint a 4S megjelenése előtt, az ezzel foglalkozó oldalak felkorbácsolták az elvárásokat, csupa "ajtón kopogtató" technológiák híresztelésével, aztán persze mindenki csalódott, mert fele sem került bele. Pedig belekerülhetett volna.

Mindaddig, amíg meg nem jelenik az új iPhone, addig pusztán találgatás minden, ha bekerül a tippek egy része, ha nem.

[ Szerkesztve ]

(#10752) válasza icecave (#10751) üzenetére



őstag

Ha visszaolvasól láthatod, hogy van amit feltételezek, és van amit állítok a háttértudásomra alapozva. Ami azt jelenti, hogy lehet rá számitani, de amig gyártásba nem kerül addig bizonytalan minden. Ezzel tisztában van mindenki, és ennek fényébe értelmezik az állításaimat.

(#10753) joey04 válasza (#10737) üzenetére


joey04
titán

Akkor még sem voltunk felháborodva hiába.
Szerintem pedig de. most viszont ahogy a következő mondatodban írod, a régebbi userek lehetnek jogosan felháborodva maximum.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#10754)



őstag

Vadászcsiga

Ahhoz képest, hogy lehurrogtál amikor az akksiról akartam írni - ma olvasom - minden portal arról cikkezik. A hüly@k :D

(#10755) vadászcsiga válasza (#10752) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Felreértesz minket. Te lehetsz az első aki megmondja mi lesz az új iPhone-ban de minek úgysem fog kiderülni csak az utolsó napon nagyon jól tudod.

(#10756) mondomén válasza vadászcsiga (#10755) üzenetére


mondomén
őstag

Többek közt erre is való a fórum, nem?:) Mármint kitárgyalni, hogy kinek milyen elképzelései vannak.

(#10757) zack


zack
nagyúr

Kint a Galaxy S3. :U Nekem az jött le a megjelenéséből, hogy jövök vissza, ha tetszeni fog a new iPhone. :) Pent Tile Matrix-os HD Super Amoled. :F [link]

Egyedüli pozitívum, hogy állítólag jóféle Wolfson DAC-ot kapott.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#10758) válasza zack (#10757) üzenetére



őstag

Csak kíváncsiságból, milyen fülhallgatót adnak hozzá? :)

Ja, olvass vissza, kitárgyaltuk milyen lesz, olyan lesz. :D

[ Szerkesztve ]

(#10759) whitezo88 válasza zack (#10757) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Mi a rossz annyira a pentileban?

(#10760) Ragnar95 válasza whitezo88 (#10759) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Olvass róla teszteket, sokkal rosszabb képet ad, mint bármelyik normális RGB pixeles kijelző :)

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#10761) zack válasza whitezo88 (#10759) üzenetére


zack
nagyúr

Ez szemlélteti.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#10762) nggabi válasza Ragnar95 (#10760) üzenetére


nggabi
nagyúr

papíron jah, de ekkora felbontásnál (szerk.: és méretnél) már nem fogod észrevenni... hiába erőlködsz :)

[ Szerkesztve ]

"szenyor dzsíííí"

(#10763) zack válasza nggabi (#10762) üzenetére


zack
nagyúr

Az S2-nél is vannak olyan képek ahol bizony látom a sávosodást, pedig ez nem Pen Tile. :U
A felbontás biztos javítani fog ezen, de azért 2012-ben visszatérni egy csúcs modellnél a Pen Tile-hez...Hatalmas pleff.

Persze S2 esetében nem zavaró, és elégedett vagyok a vizuális tulajdonságaival, de ez nem fér a fejembe, hogy miért térnek vissza egy sokat kritizált technológiához. :U

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#10764) nggabi válasza zack (#10763) üzenetére


nggabi
nagyúr

nyilván megvan az oka, gondolom h spórolás... de nem lesz csúnya így se a kép, ez már csak magyarázás...

"szenyor dzsíííí"

(#10765) Tibee86


Tibee86
veterán

És még pingpongozni is lehet vele :))

(#10766) zack válasza nggabi (#10764) üzenetére


zack
nagyúr

Spórolás? Egy 600EUR csúcsmodellnél? :U Erre írtam hogy pleff.
Véleményem szerint elő lehet majd idézni, illetve látszani fog bizonyos képeknél a jelenség. De ne legyen igazam. Ettől függetlenül számomra az IPS tudja azt amit egy kijelzőnek kell.
Ha az S3 IPS-t kapott volna, jóval nagyobbat tudott volna durrani.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#10767) nggabi válasza Tibee86 (#10765) üzenetére


nggabi
nagyúr

mivel? egérmozi ez az s3 is ;] [link] vagyis mihez képest :DDD [link] :P

zack: sztem meg inkább a savanyú a szőlő effekt van nálad, bizony az új kijelzők még így is bőven szebbek mint az s2-é...

[ Szerkesztve ]

"szenyor dzsíííí"

(#10768) Malachi


Malachi
addikt

okoskodtam egy sort, bemásolom ide is a világverő véleményemet. :D ha már az új csúcs Samu a téma.

pár szó, nagyjából semleges nézőpontból:

- nevetségesen nagy tepsi, nem normális, nem kényelmes. telefonnak nagy, táblának kicsi.
- egy közel 200 ezres készülék 2012-ben NE legyen 20 filléres műanyag. gagyi.
- egy csúcsmodellbe ne tegyenek pentile kijelzőt, ha van nekik jobb. értelmetlen fillérbaszó húzás ebben a kategóriában.

+ indukciós akkutöltés, ez jó, ebben asszem az elsők.

nem tudom, nem készültem a bejelentésre, tegnap láttam, hogy esemény van, szóval nem izgat igazán a telefon. de ha most váltanék, és androidos cuccot keresnék, ezerszer inkább az új HTC, mint ez. ha arra ránézek, nem a középszert látom minden porcikáján és akkor még nem is tartunk ott, hogy bekapcsoljam.

(#10769) nggabi válasza Malachi (#10768) üzenetére


nggabi
nagyúr

hát a hátlap az engem is meglepett, és akkor még finoman fogalmaztam :D az indukciós töltés viszont hasznos lenne, persze a töltőt nem adják hozzá szériában...

csak egyszer vennéd meg azt az "álom" htc-det és megtudnád :DDD szép, szép, de nekem többet nem kell htc... zárt loader, kijelző hiba, hálózatdobás... szenzésünnél porosodás, az evot inkább nem is mondom... ott is megvan a spórolás, csak a gyártás során.

"szenyor dzsíííí"

(#10770) válasza zack (#10766) üzenetére



őstag

Ha Androidos lennék nagyon becsapva érezném magam. Hol van a kerámiaház, vagy a felületkezel alu unibady? Ehelyett olcsó műanyag. A Samsung soha nem fog tanulni. De most legalább ízig vérig Samsung.

(#10771) Tibee86 válasza Malachi (#10768) üzenetére


Tibee86
veterán

Teljes mértékig egyet kell hogy értsek a véleményeddel, bár nálam már az android se játszik. :)

(#10772) Malachi válasza nggabi (#10769) üzenetére


Malachi
addikt

nem használtam még HTC-t, elhiszem neked, ha azt mondod, hogy vannak erős buktatói. de ebben az esetben előjönne a konzumidióta énem, egyszerűen a HTC úgy néz ki, mint egy prémium telefon. az i4s is. a nokia új W7-ese is. az SGSIII meg úgy, mint egy Samsung. ;] és ennyi elég is ahhoz, hogy ne vegyem meg.

- pont arra gondoltam tegnap, hogy helyreállt a világ rendje, a Samu végre újra ott van, ahová való. Apple/RIM -> HTC/Sony/Nokia/Motorola -> Samsung. de ezt minden rosszindulat nélkül, csak így látom és kész. (ja, ez csökkenő sorrend akar lenni, hehe)

[ Szerkesztve ]

(#10773) válasza Malachi (#10772) üzenetére



őstag

"pont arra gondoltam tegnap, hogy helyreállt a világ rendje"

Miét is? Hamarosan megkezdödnek a békítő tárgyalások, amit az Apple kezdeményezett. Szerk. Üzleti szempontból kaphattak egy olyan hosszútávú ajánlatott, ami a Samsungnak jobban megéri, mint a jogtalan tulajdonlás. Az állhat a háttérben, hogy az Apple-nek komoly tervei vannak a Samsunggal. Nefelejtsük el, hogy a chipgyártók közül egyedül a Samsung tudná- mint mínőségben, mint mennyiségben - kiszolgálni az Apple igényeit. Itt jön képpbe a 20nm-es chipgyártás, ami a közeljövő zenéje.

[ Szerkesztve ]

(#10774) zack válasza nggabi (#10767) üzenetére


zack
nagyúr

Szerintem igen csúnnyán mellélőttél. :B
A kijelző ott kezdődik hogy IPS és itt be is fejeződik. Vannak ezeken felül más technológiák is amik használhatóak, de az IPS az igazi.
Nem savanyú nekem semmi. Pontosan tudtam, mit veszek, és mit várhatok i4 után ezen a téren. Amig tart a garanciám még pont több mint 2db iPhone fog debütálni (2014.02. hó). A Samu gari nagyon jó, bár hozzáteszem, hatalmas pleff a kijelzők kihozatali aránya és silánysága. Nézz be a GS2 topikba. Volt akinek 3x cseréltek kijelzőt és a 3. is szar volt. Nekem semmi bajom vele, lehet hogy ez csak egy véletlen szerencse. Szóval a vizualitás egy dolog, a kijelzők minősége és tartóssága meg egy másik.
720p-nél valószínű nem, vagy csak szélsőséges esetekben lesz érzékelhető a Pen Tile technológia.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#10775) nggabi válasza Malachi (#10772) üzenetére


nggabi
nagyúr

talán jobb is mindenkinek ha nem veszed meg ;]

a samsung mellett szól viszont a sokkal nagyobb háttér (garanciális és felhasználóira gondolok) hiába a lakkműanyag :) ránézésre nekem is jobban tetszenek a htc telefonjai, csak más nézegetni meg más sz0pni vele :DDD

zack: majd meglátjuk h milyen lesz ez az új galaxy :DDD remélem nem jönnek itt is a bakik mint az sxs-nél meg a 1x-nél...

[ Szerkesztve ]

"szenyor dzsíííí"

(#10776) Malachi válasza (#10773) üzenetére


Malachi
addikt

minőségi szempontól gondoltam, a saját preferenciáim alapján. az SGSII szokatlanul elfogadható volt.

a további eszmefuttatásodat ezúton figyelmen kívül hagyom, mivel nem értem, hogy jön ez ide. :D

nggabi - á, az a veszély nem fenyeget, még ha egyszer egy tényleg hibátlan cuccot is tesznek majd le. ez nálam ilyen hülye reflex, Samsung=nem kell. ezért lehet hülyézni is, mert tényleg nincs valódi alapja, csak 10 éve még műszaki boltos voltam és akkor jöttek be a Samsung cuccok dögivel, (tv+videó+dvd player+mini hifi+meg amit akarsz MINDEN) és akkor pár év alatt nagyon megutáltam. pedig a garanciájuk már akkor is egyedülállóan jó volt. de csak ennyi. jöttek a dömping árú közepes cuccaikkal és MINDENT letaroltak pár év alatt. pocsék volt, szörnyű. semmi önállóság, csak koppintás koppintás hátán, még éppen elfogadható minőségben és persze a legolcsóbban - mindenkinek az kellett. eh, nem is folytatom. Samsungot soha, az életben. semmit.

[ Szerkesztve ]

(#10777) válasza Malachi (#10776) üzenetére



őstag

Úgy jön ide, hogy az SGS3 már nem hasonlít az iPhonra, mivel más utat választottak, amit le is írtam. Hogy nem érted?

(#10778) nggabi válasza Malachi (#10776) üzenetére


nggabi
nagyúr

azért csak van valami oka h a nyereségük nagy része a telefonos üzletágból jön be :U

egyébként nálam ez a reflex a htc-re alakult ki :DDD ha lenne olyan almás teló mint a napokban linkelt koncepció és nem 200k fölöttibe kerülne még lehet h ki is próbálnám...

"szenyor dzsíííí"

(#10779) Malachi válasza nggabi (#10778) üzenetére


Malachi
addikt

lovagolnak az iPhone/okostelefon hájp hullámain. ;] a gerillamarketinget, meg a nagy sajtóeseményeket már egész jól vágják.

(#10780) válasza nggabi (#10778) üzenetére



őstag

Mert a vásárlók többségét csak az árcédula érdekli és azt sem tudják mi is az az Android. A Samsung meg hetente adott ki másmás színű modelleket, ezzel lefedve az egész piacot.

[ Szerkesztve ]

(#10781) zack válasza nggabi (#10775) üzenetére


zack
nagyúr

Ezt most borítékolom neked, hogy nagy gondok lesznek itt is, de ne legyen igazam.
Csak emlékezz erre, hogy ki mondta. ;)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#10782) nggabi válasza zack (#10781) üzenetére


nggabi
nagyúr

ok, megjegyeztem :DDD én most egy időre bevásároltam a noteal szal engem annyira nem izgat... persze mindig lesz valami jobb vagy újabb de azért meg kell valahol húzni a határt :DDD

(#10783) vadászcsiga: aham. elfér a zsebemben, melóban tudok vele netezni. kicsit a tecsóban furán néznek ha beszélek rajta de kit érdekel ;]

[ Szerkesztve ]

"szenyor dzsíííí"

(#10783) vadászcsiga válasza nggabi (#10782) üzenetére


vadászcsiga
félisten

A Note most a fő telefonod?

(#10784) Ragnar95 válasza nggabi (#10782) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nekem ez volt a bajom előző telóimmal+ez az egyik az Androidosokkal is,h megveszem és 1-2hónap múlva már megjelenik egy jobb, ami idegesít :DD Megvettem a legjobbat, aztán 1-2 hónap múlva már nem az enyém az, felb@sz ez a tudat :D
Ezért is jön be az iPhone, mert azt megveszed és az elkövetkezendő 1 évben tuti nem jelenik meg jobb teló (legalábbis az Apple-től tuti nem :D ) ;] :P

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#10785) kali


kali
legenda

(#10786) zack válasza nggabi (#10782) üzenetére


zack
nagyúr

Jó is az. Felesleges cserélned. Én is erősen gondolkodom hogy cseréljek e bármire is 2013 előtt. A 4 mag nem motivál. A tobbit tekintve meg nincs túl nagy előre lépés hardveresen. 2012-ben maradni fog az 1Gb RAM ez szinte biztos. Hardveresen pedig 2 évvel előrébb járunk ami a procikat illeti. Egy Note egy 4s egy GS2 simán lépést fog tartani az elkövetkező 1-1, 5 évben. Ami pedig most megy az lényegében a rókabőr effektus, és bőven elegek lehetnek a 2-3 generációnkénti váltások.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#10787) sagit válasza Ragnar95 (#10784) üzenetére


sagit
addikt

volt droidos telefonod? :F

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#10788) Ragnar95 válasza sagit (#10787) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nekem nem, de környezetemben van jópár, a családban is volt 1, így elég jól ismerem azt a rendszert is :K :))

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#10789) válasza zack (#10786) üzenetére



őstag

4 hónapjuk van max 8

(#10790) sagit válasza Ragnar95 (#10788) üzenetére


sagit
addikt

ahhajó...

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#10791) nggabi válasza Ragnar95 (#10784) üzenetére


nggabi
nagyúr

mondjuk ezt írta zack is előttem h nem kell feltétlenül a legújabbat venni mindig (úgyse tudsz lépést tartani velük) mivel egy teló 1-2 évet is lazán kibírna úgy h ne avuljon el. (persze most nem a low end telókra gondolok)

de ha telefongeek valaki akkor bizony ez fáj jah :DDD

zack: pont most jön valami lg 2 giga rammal nem? ;]

[ Szerkesztve ]

"szenyor dzsíííí"

(#10792) Ragnar95 válasza sagit (#10790) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Mert szerinted így nem vagyok tisztában a frissítések ütemével és azzal,h mennyire késve jelennek meg,ha egyáltalán megjelennek és azzal,h mennyi időnként jelenik meg új modell? :U
Elárulom,h nem minden iPhone tulaj elvakult Apple-fan, hanem vannak, akik a teljes mobil piacon tájékozódnak, sok más telefon tulajjal ellentétben, amibe jópár Android tulaj is beletartozik :U :))
Amúgy ez akkora hülyeség már bocs, hogy csak az ismerheti az Androidot, akinek az van, ha 1 évig látod naponta, hogy milyen is, attól még,h nem azt használsz, ismered annyira, mint a legtöbb átlagos android tulaj... :U
nggabi: márpedig én elég nagy telefon-b*zi vagyok, szóval szeretem, ha a legújabb modellt birtokolhatom, bár eddig sajna legtöbbször azért kényszerültem cserére, mert tönkrement az előző vagy már használhatatlanul sz@r volt szoftveresen,de most ha nem lesz nyomós okom a cserére, akkor nem fogok váltani a következő iPhone-ra :DD

[ Szerkesztve ]

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#10793) máyköl


máyköl
veterán

iPhonehungary újabb nevetséges húzása

"Képek szivárogtak ki az állítólagos új iPhone készülék vázáról!"

Mivan? Kiszivárogtak? Atyaég, egy olvasó küldte be, "nem megbízható forrásból"... Valaki unatkozik és a Photoshopt nyomogatja, ezek meg az eredményt kiszivárgásnak nevezik... :W

(#10794) icecave válasza máyköl (#10793) üzenetére


icecave
nagyúr

Miért? Nem írja a cím, honnan szivárogtak ki (mármint az eredeti forrást) :D

(#10795) sagit válasza Ragnar95 (#10792) üzenetére


sagit
addikt

Az hogy a gimiben már csak fele annyira menő az egy évvel ezelőtti model elég nyomos ok? :DDD

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#10796) máyköl válasza icecave (#10794) üzenetére


máyköl
veterán

Nálam a kiszivárgott azt jelenti, hogy a 9to5maca, a Gizmodo és társaik címlapon mutatják be a kiszivárgott iPhone képeket. (nem is fényképeket, számítógépes programmal készített képeket)
De nem hogy ezek az oldalak, a szifon.com, az appleblog, senki nem írt az !!!exkluzív!!!! kiszivárgott iPhone -ról, csak az iPhonehungary -nek szivárogtak ki érdekes módon képek...

(#10797) nggabi válasza sagit (#10795) üzenetére


nggabi
nagyúr

bezony... mindig csak a divatozás :DDD

"szenyor dzsíííí"

(#10798) válasza máyköl (#10793) üzenetére



őstag

Ennél még én is jobb képeket tudnák kiszivárogtatni. Ma már késő van, csak a portást érném el, de holnap felkeresem az Apple főhadiszállását, és mindent kiszivárogtatok. Csak figyeljétek. :D

(#10799) máyköl válasza (#10798) üzenetére


máyköl
veterán

Örömmel várom... :DDD

(#10800) tildy válasza nggabi (#10775) üzenetére


tildy
nagyúr

En fura mod nem szoptam vele.Raadasul ha link jon BARMELYIK bongeszoben meg tudom nyitni, ha valahova mennem kell es emailben van a cim, automatikusan tudom gmapsal nyitni. Aprosagok, amde hasznos funkciok.

Tudom kivetel vagyok, de a csaladban mar a harmadik htc telefon van, es en szinten boldog vagyok a 1X-el. AMi a 4st cserelte , ugye. Az 1xnel egyebkent nalam egyetlen baki volt, az 1.26os OTA alatt kiment mindket hangszorora a skype. Ez azota megoldodott.

A nyomasos dolog normal hasznalat eseten nem jott elo, csak igen nagy erohatasra, igy azt a magam reszerol nem sorolom a hibak koze , ekkora erovel nem nyomkodok telefont.

Viszont az ipadunkat nem adnam, vagy cserelnem a vilagert se , semelyik droidos tabletre.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.