Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#59801) joey04 válasza GALARDO (#59799) üzenetére


joey04
titán

:(

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#59802) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Volt már nektek olyan, hogy mindig kilépked a faszbuk appból? Újraindítás után is ezt csinálja. :U

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#59803) nofi válasza Cyberpunk (#59802) üzenetére


nofi
őstag

Még valami régebbi verziónál, aztán pár napon belül patchelték. Ahogy néztem most is valami nagyobb frissítést kapott.

Xbox GT: nozsolt

(#59804) Cyberpunk válasza nofi (#59803) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ja most látom. Frissítem azt meglátjuk.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#59805) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Na megvan a 9. iPhone-m, egy i4, de sajnos T-s, és nekem vodás kell, de olyan áron vettem lehetetlen volt otthagyni...:/ Valaki ha cserélné vodásra jelezze...:D

(#59806) ittakary válasza B-L-A-C-K (#59805) üzenetére


ittakary
nagyúr

na erre mondják hogy "igzdé lól"

(#59807) nofi válasza B-L-A-C-K (#59805) üzenetére


nofi
őstag

Nálad már a vásárlás körüli izgalom adja a felhasználói élményt :D

Xbox GT: nozsolt

(#59808) joey04 válasza GALARDO (#59775) üzenetére


joey04
titán

Egyébként bban igaza van, hogy az Air sem teljesen folyamatos sajnos, legalábbis az eddigi iOS élményekhez képest. Persze a többi része bullshit, mert bármelyik droid jobban akad. Appoknál viszont én is tapasztaltam olyat, hogy rángatott mint a kurvaélet, de ez az app hibája.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#59809) Xero válasza joey04 (#59808) üzenetére


Xero
nagyúr

Közel sincs még 64bitre optimalizálva a felhozatal.

(#59810) joey04 válasza Xero (#59809) üzenetére


joey04
titán

Igen, és látszik is, mert más összetettebb és szebb programok meg gyönyörűen futnak, szóval egyértelmű a dolog. Viszont ahogy droidnál sem érdekel(t) mezei userként, hogy miért vannak azok a hibák amik, vagy miért akad be egy szimpla görgetés, így iOS-nél sem. Oldják meg.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#59811) nord_ válasza joey04 (#59808) üzenetére


nord_
veterán

Az iOS 7 már a kezdetektől gyengébben teljesít iPaden, mint iPhone-on. Még most is, retina Minin érezni lehet, hogy van hová fejlődni - ehhez képest az 5s mintha fél generációval fejlettebb lenne.

(#59812) Xero


Xero
nagyúr

Na mivel a kisbuszunk csak és kizárólag audio CD-t eszik meg, így nekifogtam zene írogatásnak. Idejét nem tudom mikor írtam audio cd-t. Nem kis meló lesz jól összeválogatni 10 lemeznyi anyagot. Már most utálom. :(((

(#59813) nofi válasza Xero (#59812) üzenetére


nofi
őstag

Ó mi tavaly egy 20 éves terepjáróval mentünk síelni amiben csak magnó volt. Vicces volt előkotorni a sulibulis kazikat. Le is döbbentem anno mennyi válogatáslemezt csináltam :D De legalább végig bulihangulat volt

Xbox GT: nozsolt

(#59814) Xero válasza nofi (#59813) üzenetére


Xero
nagyúr

Én is gondolkozom, hogy kiveszem a kocsiból a régi utazós lemezeket. Úgyis belepte őket már a por.
De nyilván jó lenne valami aktuális is. Van két egész jó road trip albumom. A power ballads és a top gear 2008-as subzero albuma.
Ezek mellé kell még 8 lemezt mazsolázni. :U

(#59815) nord_ válasza Xero (#59812) üzenetére


nord_
veterán

Légy antiszociális - vigyél fejhallgatót! :DD

(#59816) vadászcsiga válasza Xero (#59812) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nincs valami bt-s hangszóród amiről 4S-ről szólhatna a zene, vagy egy sima jack-es végű számítógép hangfal? Írna a halál cd-t, legalább olvasná az mp3-mat

(#59817) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Végre sikerült leülnöm a Denonom elé hogy nagyobb hangerővel teszteljem, egyelőre AirPlay és Spotify. Nem vagyok kifejezetten vájtfülű, most a Kontroll filmzene szól, annyi igy kezdésnek lejön hogy gyönyörűen különválnak a hangok, meg is lepődök nehány számnál hogy eddig nem hallott dallamok kerülnek elő. Gondolom auxra kötött eszkozről még jobb a minőség. Flacot is olvassa úgyhogy később azzal is meghallgatom.

Xero
Vajon van különbség a 2.4-es es az 5GHz-es wifi között hang minőséget tekintve?

[ Szerkesztve ]

(#59818) nord_ válasza vadászcsiga (#59817) üzenetére


nord_
veterán

Ha nem tetszik, szólj, átveszem. :)

(#59819) vadászcsiga válasza nord_ (#59818) üzenetére


vadászcsiga
félisten

:N
Most már kb 2,5 órája szól es egyre jobban átjön. Hozzá kell szokni a minőségi hangzáshoz. Itt is meg másik topikban is többször lett említve hogy egyszer kell csak pl valami jó minőségű fulessel vagy fejessel zenét hallgatni, többet nem vágyik vissza a fül.
Igénybe veszi a fület a sok elkülönülő hang értelmezése az biztos, de majd hozzá szokom :)

(#59820) Xero válasza nord_ (#59815) üzenetére


Xero
nagyúr

Viszek, azzal nincsen baj, de az aktuális sofőrnek is kell zene és ne csak az éjszakai szlovén adást hallgassuk már. Aki nem vezet az pedig úgyis fogyaszt, szóval party zene is kell. :K

(#59816) vadászcsiga: Nincsen semmi. Körbe vagyok bástyázva a mindennapokban ipod csatis eszközökkel, ilyen helyzetekre nem vagyok felkészülve. :DDD De azért röhej tényleg, hogy a pár éves Transit még egy szerencsétlen mp3 cd-t sem fogyaszt el jóízűen. Ez van.

(#59817) vadászcsiga: A legdurvább stereo anyag sem éri el a töredékét sem a 2.4GHz korlátainak. Szóval nem hiszem, hogy érdemi eltérés lenne.

[ Szerkesztve ]

(#59821) vadászcsiga válasza vadászcsiga (#59819) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Hü bakker pendrive-ról ha lehet még tisztább a hangzás, 320-as mp3 forrásból. Gondoltam hogy igy lesz

(#59822) Xero válasza vadászcsiga (#59821) üzenetére


Xero
nagyúr

Szerezz egy öreg iPod 5 vagy 5.5gen-t, rakd tele lossless-el, kösd rá közvetlenül és sírj. :DDD

szerk: Közben írom a 7. CD-t. Hogy én ezt mennyire utálom...

Még az öreg MBP-ra fel kell raknom egy fcpx-t. Külső winyóra filmet, sorozatot pakolni. Párat iPad-re is rádobni. Mindent feltölteni, töltőket-kábeleket elrakni. Sehol sem tartok.

De legalább már a sícuccom kint áll az előszobában. Maximum egy szál gatyában megyek csúszni elektronikus sz*rok nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#59823) vadászcsiga válasza Xero (#59822) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Itt az iPad, vagy azokban még jobb hangchip van?

Írj mindegyikből rögtön kettőt, a transit lehet nem eszi meg mindegyiket :DDD
Hova mentek pontosan?

[ Szerkesztve ]

(#59824) Xero válasza vadászcsiga (#59823) üzenetére


Xero
nagyúr

Az iPad labdába sem rúghat. Kb egyik iOS eszköz sem. Egyedül talán a 4S szól még valahogy, de az öreg 5-5.5-t semmi sem nyomja le. Nem véletlenül babusgatom én is az enyémet. :P

(#59825) vadászcsiga válasza Xero (#59824) üzenetére


vadászcsiga
félisten

De minek vegyek ipodot amikor van rajta usb? Akkora pendrive-ot tolok bele amekkorát nem szegyellek

(#59826) Xero válasza vadászcsiga (#59825) üzenetére


Xero
nagyúr

Ha eszik lossless-t, akkor hajrá. :)

(#59827) vadászcsiga válasza Xero (#59826) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Eszi persze

(#59828) manchester85


manchester85
addikt

Srácok, izzók tekintetében mennyire vagytok otthon? Megéri ledes izzót venni? Kezdenek itthon szépen kiégni a körték, most akkor 20-30 ezerért vegyek villanykörtéket? Azt se tudom, milyet érdemes, meg egyáltalán hol.

i6 Silver

(#59829) vadászcsiga válasza manchester85 (#59828) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Én itthon az összeset kicseréltem energiatakarékosra de nem egyszerre hanem egyenként.
A ledesről azt mondjak nem kiforrott techonologia, nem tudni mennyi ideig égnek, meg nem adnak olyan fényt ami jó a szemnek.

Xero
Melyik az az ipod 5 meg 5,5? Google találat tök káosz

[ Szerkesztve ]

(#59830) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

De jó az ónos eső. Itt ragadtam meló helyen. Taxi lesz valamikor állítólag. :U

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#59831) GALARDO válasza Cyberpunk (#59830) üzenetére


GALARDO
addikt

Reggel jó lesz elindulni, lehet korcsolyába megyek. :W

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#59832) Cyberpunk válasza GALARDO (#59831) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Nekem nem ez a gondom most. :D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#59833) B-L-A-C-K válasza manchester85 (#59828) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Igazából szerintem akkor érni meg ha lakás felújítás lenne, és az álmennyezetbe rakatnál. Én most vagyok túl egy lakás vásárlás/felújításon, végig csak ledek vannak, ha felkapcsolok mindent mindenhol az egész ~120W-ot eszik.

vadászcsiga: Az hogy meddig égnek tényleg nem tudni, nekem pl 50 ezer órát ír a gyártó, ugye ha napi ~8 órát megy az elvileg több mint 17 év ami szerintem irreálisan sok, de ki tudja...Ha megfő álltálában nem a led adja meg magát hanem az elektronika. Viszont amiket vettem darabja 1K volt akcióban, 2 év garanciával, ráadásul olyan ha tönkremegy, beviszed ahol vetted, és kapod egyből az újat...
"Meg nem adnak olyan fényt ami jó a szemnek." Ezt nem tudom hol olvastad, inkább úgy fogalmaznék elsőre szokatlan, meg kell szokni, nekem már a normál izzók szokatlanok, ha elmegyek egy másik laskába. Meg ugye az se mind1 milyen színhőmérsékletűt veszel, van rengeteg fajta (hideg fehér, meleg fehér, fehér stb... ). Szóval én nem mondanám nem jó a szemnek, csak azt hogy meg kell szokni, a led teljesen máshogy világítja meg a tárgyakat, pl ha telefonodon nem vettél észre még karcot, led alat tuti fogsz találni...:)

[ Szerkesztve ]

(#59834) Xero válasza vadászcsiga (#59829) üzenetére


Xero
nagyúr

Az iPod video. Az utolsó kettő a fém előlapú iPod classicok előtt. Íme:

(#59835) vadászcsiga válasza Xero (#59834) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Aha, közben megtaláltam én is csak nem voltam biztos benne

Azt a Classicot amit még mindig kapni az apple store-ban miért tartják kínálatban?

[ Szerkesztve ]

(#59836) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Na úton hazafelé. Szorítsatok!;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#59837) vadászcsiga válasza Cyberpunk (#59836) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ennyire kemény kint a helyzet?

(#59838) GALARDO válasza Cyberpunk (#59836) üzenetére


GALARDO
addikt

Jézusom milyen magas labda, lenne egypár giffem. ;]

sdforlife: Nem kell aggódni, ide többet nem rakok giffet. :)

[ Szerkesztve ]

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#59839) #51177472 válasza GALARDO (#59838) üzenetére


#51177472
törölt tag

Mobilneteseket kimeld! :P

(#59840) Cyberpunk válasza vadászcsiga (#59837) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Elégé. Azért megyünk vagy 20-al. :D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#59841) Cyberpunk válasza GALARDO (#59838) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Jöhet akár privátban is. :D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#59842) GALARDO válasza Cyberpunk (#59841) üzenetére


GALARDO
addikt

Elküldve. ;]

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#59843) Cyberpunk válasza GALARDO (#59842) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Nem rossz. :D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#59844) Xero válasza Cyberpunk (#59840) üzenetére


Xero
nagyúr

Holnap-holnapután 1200-at kell mennünk. Fél Európa vagy ónosesős vagy havas. Már előre látom, hogy a szlovén pálya be fog állni mint négy éve. Akkor is kb 14 óra alatt rágtuk át magunkat rajta.

(#59845) r3dsnake válasza GALARDO (#59838) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Jöhetnek a gifek csak ne beágyazva.

(#59846) Xero válasza Xero (#59844) üzenetére


Xero
nagyúr

Alakul a buli:

Mindenhol havazás, a teherautókat mindenhol kivontatják és tele van balesettel. Juhééé

(#59847) Cyberpunk: Én most kezdtem el nézni az infókat. Holnap este indulunk. Nagyon remélem, hogy összekapják addig az utakat, mert különben csúnya világ lesz.
Azt még mindig nem tudom, hogy van-e láncunk a géphez!? ;]

[ Szerkesztve ]

(#59847) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Na megértem végre, de elég gáz volt. :D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#59848) bigdady


bigdady
nagyúr

Jojjenek a gifek realtimeba ne szarozzatok már. Rendeljetek egy rendes csomagot iphone melle.
Mindig jokat rohogtem eddig de most nincs miattatok sirtok rítok csak :)

[ Szerkesztve ]

(#59849) GALARDO válasza r3dsnake (#59845) üzenetére


GALARDO
addikt

Soha nem rejteném, link mögé őket. Akkor ki idegeskedne miattuk? ;]

bigdady: Jó a szó tesó! :DDD

[ Szerkesztve ]

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#59850) Cyberpunk válasza bigdady (#59848) üzenetére


Cyberpunk
félisten

:D Most fogok váltani, jó lenne a Digi 2 GB szerintem be is vállalom, mivel telefonálni ritkán szokok, mellé valami alap telefon telefonálni, ha kell Nokia E72 stb... :D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.