Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#60701) r3dsnake válasza manchester85 (#60698) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Szerintem lesznek még komoly problémáid, ha a külsőségekre alapozol párválasztás szempontjából. (esetleg elhagynád, mert meghízik. wtf?). Nem rosszból, de te sem tűnsz valami macsó alkatnak a képeid alapján, ami alapján a modell alkat lehetne az elvárásod.

[ Szerkesztve ]

(#60702) manchester85 válasza Cyberpunk (#60699) üzenetére


manchester85
addikt

Ja csak 40 év körül majd szépen el fognak tűnni a barátok, mert mindenkinek családja lesz. :) Ahogy öregszel, úgy fog más szerepet kapni az életed, emiatt fontos a család szerintem, hisz idővel már a barátoknak se te leszel az első. (Nyilván azok között, akik családot alapítanak. :) )

"Szerintem. ha két ember szereti egymást, akkor nem fog számítani az, hogy a másik felszed pár kilót"

Mondom, ez úgyis attól függ majd, milyen jellem. Nem kell, hogy tökéletesen feszes és karcsú legyen, de az ilyen elasszonyosodott típusok kíméljenek. :DDD Van nekem ehhez szemem, lehet azt látni, melyik milyen típus. :)

"Már ha vevők lesznek egy öreg pasira az akkori 18 éves lányok. :DDD"

Már most is kicsúszni látszom ebből a nagyszerű korosztályból. :DDD Ki tudja mi lesz, előbb teljesítsük az első lépcsőfokot, a "félreqrás" lehetőségén még ráér később gondolkozni. :DDD :DDD

r3dsnake!

Most felszaladt pár kiló, ez tény. :U Amúgy 70-75 vagyok, ha odafigyelek magamra, most 88 vagyok épp, de tértem én már vissza 93-ról is. :DDD

Tessék, ilyen vagyok, mikor összekapom magam:

Inkább pusztuljak meg egyedül, mint hogy egy asszony mellett ébredjek fel. :) Nem kell, hogy modell alkat legyen, legyen vékony, azon felül nézzen ki valahogy. Sose éreztem, hogy túlzott elvárásaim lennének, és a feltételeket a magam részéről is teljesíteni tudom. Igaz, nem most vagyok 70, de már fejben hangolódom hogy neki lássak, onnantól meg bármennyit képes vagyok fogyni. :)

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#60703) Cyberpunk válasza manchester85 (#60702) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Hát ez is egy felfogás. Ebből is látszik mennyire sokfélék vagyunk, már ami a személyiséget illeti. :D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#60704) madgie válasza manchester85 (#60702) üzenetére


madgie
titán

40 körül? szerintem egy tízest számolj vissza. Tizen- huszonévesen dorbézolás ezerrel, aztán szép lassan az összes cimborának asszonkája lesz, neked is, havonta jó esetben összejártok sütni-főzni egyet :D (de még valószínűbb, hogy a baráti kör háromnegyede szétszéled a világban és vagy tartjátok a kapcsolatot, vagy nem).

(#60705) mondomén válasza manchester85 (#60702) üzenetére


mondomén
őstag

Jól áll a szemüveg.
Ez lemaradt ;]

[ Szerkesztve ]

(#60706) manchester85 válasza r3dsnake (#60701) üzenetére


manchester85
addikt

Már nem tudtam szerkeszteni, természetesen nem a fekete pulcsis vagyok, ő csak egyik haver öccse, és hozni kellett magunkkal, de ezen a képen vagyok annyi, amennyinek lennem kell, ha odafigyelek magamra. :)

mondomén!

nem jót nézel. :)

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#60707) r3dsnake válasza manchester85 (#60706) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Egyértelmű volt, gondoltam, hogy nem cseréltél arcot. :DDD

Amúgy én most próbálom összekapni magam (bár így is elég vékony alkat vagyok), heti 3x1 óra aerob szobabringa, a köztes napokon meg konditermi edzés + fehérje tápkieg. Jövő nyárig szeretnék egy vállalható alkatot összehozni. Valamint szerintem a szakállam kifejezetten előnyösen hat a megjelenésemre. ITT egy hónapos kép rólam.

[ Szerkesztve ]

(#60708) madgie válasza mondomén (#60705) üzenetére


madgie
titán

Baj van a szemüvegesekkel, kiccsákó? :DDD

(#60709) Ragnar95 válasza manchester85 (#60685) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Túrázást én is ki nem állhatom. Énis full céltalannak tartom, értem én,h egyesek élvezik, ha a saját határaikat feszegetik, illetve valami hegy tetejére el akarnak jutni, de számomra túl unalmas dolog sétálni, mivel monoton az egész.
Hogyha a határaimat akarom feszegetni, akkor inkább elmegyek egy freeride versenyre, az kicsit izgalmasabb, mint túrázgatni :DDD Persze társaságban más, de akkor meg a társaság miatt megy az ember és a társasággal jobb dolgot is lehet csinálni, mint túrázni.
Túrázás, futás, úszás számomra túl monoton, unalmas és céltalan, egyik sem az én sportom.
Tenisz, foci, síelés viszont jöhet bármilyen mennyiségben :K

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#60710) manchester85 válasza Ragnar95 (#60709) üzenetére


manchester85
addikt

A határaid feszegetéséhez egy üveg whiskey is elég. :DDD Arról nem is beszélve, hogy másokét is próbára teheted. :DDD (számos értelemben. :DDD )

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#60711) mondomén válasza madgie (#60708) üzenetére


mondomén
őstag

Utálom őket, de a kopaszokat bírom.:D

(#60712) Xero válasza manchester85 (#60702) üzenetére


Xero
nagyúr

"Ja csak 40 év körül majd szépen el fognak tűnni a barátok, mert mindenkinek családja lesz. :) Ahogy öregszel, úgy fog más szerepet kapni az életed, emiatt fontos a család szerintem, hisz idővel már a barátoknak se te leszel az első. (Nyilván azok között, akik családot alapítanak. :) )"

Ez szerintem hülyeség. Családdal is ugyan úgy össze lehet járni, csak több hely kell.
Szerintem mi 40-50 évesen is ezzel a társasággal fogunk összejárni és síelni, csak visszük a csemetéket is. :K

(#60713) manchester85 válasza Xero (#60712) üzenetére


manchester85
addikt

De a családosok egymással fognak összejárni, nem az egyedül tengődőkkel. Persze, családos, családossal nyilván, vagy szánalomból meghívják azt is, aki egyedül van, de úgyse lesz kedve menni. :)

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#60714) madgie válasza mondomén (#60711) üzenetére


madgie
titán

Akkor döntetlen :DDD

Figyelem, béna selfie!

manchester85: úgy-úgy, gazdagleszek! :D

[ Szerkesztve ]

(#60715) manchester85 válasza madgie (#60714) üzenetére


manchester85
addikt

Adója 1%-át? :DDD :DDD

i6 Silver

(#60716) Cyberpunk válasza r3dsnake (#60707) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Szerintem is jól áll neked a szakáll. Én utálom ha szakálam van, de borotválkozni is utálok, de hát muszáj. :DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#60717) Ragnar95 válasza manchester85 (#60710) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Ez is igaz :DDD Ráadásul egy üveg whisky-vel gyorsabban és jobban telhet a próbatétel, mint túrázással :D Bár persze elsülhet rosszabbul is :DD

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#60718) r3dsnake válasza Cyberpunk (#60716) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Én most még növeszteni fogom egy darabig. Valami ilyesmi van kitűzve célnak (fizikumban is): KÉP

(#60719) manchester85 válasza Ragnar95 (#60717) üzenetére


manchester85
addikt

Áhh, rosszul csak az amatőrökkel történhet meg, pl ha rosszul vagy, meg esel össze, de ilyen velem sose történik meg. Viszont ugye az a jó a piában, hogy akár 5 nőnél is bepróbálkozhatsz, ha mind elküld, akkor is tudod a piára fogni. Ha meg 1 összejön, már rég leszarod a másik 4-et, ami nem jött össze. :DDD Józanul meg készülhetsz egy fél évig egy vallomásra. :)

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#60720) Cyberpunk válasza r3dsnake (#60718) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Szerintem a te arcodnak jól is áll a szakáll. Én elég bénán néznék így ki. :D

madgie: ez jó. :DDD

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#60721) vadászcsiga válasza manchester85 (#60710) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Te meg Ragnar barátod jól megmagyarázzátok az igénytelenséget. Gratulálok

(#60722) icecave válasza manchester85 (#60719) üzenetére


icecave
nagyúr

Én spec. ilyenkor mindig örülök,hogy már 15 éve lesz,hogy megtaláltam a párom. Nem menne az a "kegyetlen harc" a p*nciért. Mármint na, egy éjszakás kalandok is hajjaj, nem az én stílusom lenne. Hazaviszem a leányt, aztán vágnám be őt is meg magam is a zuhany alá, mert gondolom, egy áttáncolt éjszaka után nem akarna sós mogyorót én meg sajtszagú kagylót, hogy úgy mondjam :D Erre mondják mások, hogy az meg is öli a hirtelen jött dolog varázsát. Fene tudja, mindenkinek mások az igényei. Én sosem értettem az ébredés utáni azonnali smaci hegyek és szeretkezés dolgot sem, nem igaz,hogy nincs idő bekapni egy rágót (szintén megöli a romantikát? Lehet,de egyébként a szájszag öli meg nem?). Persze, ezt már beszéltük, de én lehet maradi vagyok, de nem tudnék valaki olyannal együtt lenni, akihez nem fűznek érzelmi szálak (és nem a kanosságra gondolok természetesen).

Szóval meséljetek, hogy is van ez, nagy "minden este hazaviszek egy nőt" alfahímek itt a topikban. Komolyan érdekel, hogy is megy ez ebben az "érzelmeket háttérbe toló vadvilágban".

(#60723) válasza Cyberpunk (#60716) üzenetére



őstag

Akkor kérünk egy képet :D

(#60724) manchester85 válasza vadászcsiga (#60721) üzenetére


manchester85
addikt

:) Mármint mit értesz igénytelenség alatt? Pl. egy 6000-es whiskey-t vagy egy jó sportágat? Mászni egy csiga is tud, szépen felfele araszol a hegy tetejére. :DDD

i6 Silver

(#60725) Cyberpunk válasza (#60723) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Jelenleg csak tükörből fotós van. ;] :DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#60726) vadászcsiga válasza icecave (#60722) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nem visznek ezek haza senkit max egy söralátétet ;]

(#60727) icecave válasza vadászcsiga (#60726) üzenetére


icecave
nagyúr

Nemár, pedig kifejezetten érdekel a dolog mikéntje. :B

Ragnar95: Részleteket!!! van az a piamennyiség, amikor nem érdekel. Ok. ...és aztán? Mi történik? Egész éjjel az izzadtságban (buli, pia, tánc, stb) ázott nemi szerveiteket összedugjátok és "hurrá, még egy strigula, én vagyok a király"?

[ Szerkesztve ]

(#60728) Ragnar95 válasza vadászcsiga (#60721) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nem teljesen értem, mire célzol ezzel :F Ha a túrázás nem szeretésére, nem értem, miért gond, h nem vagyunk egyformák, ha meg másra, kérlek fejtsd ki.
manchester85: jaja, a pia elég nagy magabiztosságot ad, ha megfelelő mennyiséget viszel be belőle :K
icecave: énse vagyok az egy éjszakás kalandok híve, eléggé más az élvezeti faktor, hogyha ismered is az illetőt, mintha csak ágyba viszed, sosem lesz a 2 ugyanolyan jó, de persze van az a piamennyiség, ami után ez nem érdekel, de nyilván nem ez a cél, de az se gond, ha ez is előfordul egyszer-egyszer

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#60729) vadászcsiga válasza Ragnar95 (#60728) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Középiskolai visegrádi kirandulasokbol ne vonjatok már le következtetéseket legyszi.

(#60730) manchester85 válasza vadászcsiga (#60726) üzenetére


manchester85
addikt

Khm, azért tudnék mesélni, aztán vagy elhiszed, vagy nem. :)

icecave!

Ez úgy megy, hogy hazavittem már párat életemben, de sose mondtam, hogy erre törekszem, vagy ez a célom. Egy normális párkapcsolatot sokkal inkább előnyben részesítek, mint egy egyéjszakás kalandot, de azt keresem, ami megtalál. Szerintem minden normális férfi így gondolkozik. Az, hogy te 15 éve vagy mittudomén mióta ugyanazzal a nővel vagy együtt, velem is megtörténhetett volna, kettőn áll a vásár. Bár szerintem kiderült a soraimból, hogy nem az egyéjszakás bulikra utazom, és nem azzal hőzöngök, hogy hány nőt vittem már haza. De ha nincs épp senkim, miért ne tenném meg? Te nem tennéd meg? :)

Ragnar95!

Mondjuk van, ami még nagyobbat ad, mint a pia, de ebbe nem mennék bele. :DDD

Xero!

Ez fasza, nem lehetett rossz.

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#60731) Xero


Xero
nagyúr

Na az első csúszása a bandának a svájci oldalon. Ez az egy napsütéses napunk volt sajnos. Szóval mentünk is mint a barom szana-szét, így alig van arról a napról anyag. :(

(#60732) icecave válasza manchester85 (#60730) üzenetére


icecave
nagyúr

Ok, akkor vegyük el az érzelmi kötődés dolgot. Marad a "higiéniai" kérdés, amit bővebben már kifejtettem. Szóval?

(#60733) Blaise


Blaise
veterán

Szerintetek érdemes még Apple TV-be beleugrani, vagy jöhet mostanában ultrabrutál frissítés?

28k környékén már lehet újat kapni, AirPlay Mirroring-ra kéne, filmet nézni a tv-n.

(#60734) Cyberpunk válasza Blaise (#60733) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Állítólag játék konzolosodni fog egyesek szerint. :DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#60735) r3dsnake válasza icecave (#60722) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Én is ugyanezeket a nézeteket vallom (/vallanám, ha ilyen helyzetben lennék). "Csakúgy" összefekvés részemről kizárt.

(#60736) vadászcsiga válasza Xero (#60731) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Jó lett. Nem ezt a pályát hívják feketének ugye? :D

(#60737) madgie válasza Blaise (#60733) üzenetére


madgie
titán

Az Apple TV legfőbb ismérve (nálam legalábbis), hogy csak akkor nem működik normálisan az Airplay, mikor valami vendégnek mutatnék valamit :D

(#60738) Blaise válasza Cyberpunk (#60734) üzenetére


Blaise
veterán

Az mondjuk baromira nem érdekel, van Xbox, meg ps3 :)

(#60739) Xero válasza vadászcsiga (#60736) üzenetére


Xero
nagyúr

Ez halvány piros max.

Egészen konkrétan itt a 72-66-65-64.

[ Szerkesztve ]

(#60740) Blaise válasza madgie (#60737) üzenetére


Blaise
veterán

Nekem csak arra kéne, hogy a Macbook-ról vagy iPad-ről ki tudja csapni egy filmet, mindenféle kábelezés nélkül.

Ezt az appot ajánlották Mac-re: Beamer

(#60741) manchester85 válasza icecave (#60732) üzenetére


manchester85
addikt

privát megy, unom már a témát, és sztem mások is. :)

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#60742) Ragnar95 válasza vadászcsiga (#60729) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Osztálykiránduláson soha nem történt semmi, mert tudtam,h annak nem lenne jó vége :))
manchester85: azt lehet, nem egy nyilvános fórumon kéne kitárgyalni :DDD
icecave: amikor már benne van az emberben 3-4dl tömény, nem nagyon izgatja, ha kicsit izzadt, főleg, ha kanos is, szóval a lehető leggyorsabban próbál olyan helyre eljutni, ahol nyélbe üthető a dolog és nem szórakozik zuhanyzással, mert addigra simán lehet,h a csajnak v neki elmegy a kedve a dologtól...Persze ez egy házibuliban könnyebben megtörténik, mint egy áttáncolt éjszaka után egy szórakozóhelyen, mivel onnan ugye nyilván hosszabb az út haza, de ott sem lehetetlen a dolog.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#60743) madgie válasza Blaise (#60740) üzenetére


madgie
titán

Ja, pont erre volt képtelen pénteken. Elkezdett pittyegni a YT videó hangja, mikor Mac Miniről kitoltam Airplay-en az ATV-re. Szerencsére iPad-en ment, de van régebben olyan, hogy iPad-en tölt, meg tölt, eredmény nélkül... meg olyan is volt, hogy csak a cimbora i4-éről ment az Airplay, az én i5-öm, meg az iPad csak bénázott :D

[ Szerkesztve ]

(#60744) Cyberpunk válasza Ragnar95 (#60742) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Aki leleményes megoldja.:D Bár nem tartom jó ötletnek a nyilvános szexet.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#60745) Blaise válasza madgie (#60743) üzenetére


Blaise
veterán

i4-ről AirPlay? He? Az elvileg nem is tudja :D

(#60746) Ragnar95 válasza Xero (#60731) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Jó kis videó lett, főleg a hátrafordulós/hátrafelé menős lassított rész lett elég jó :K
Én még a sima síelős anyagon nem rágtam át magam, mert 1óra 20percnyi felvétel megvágása időigényes lenne, de a funparkos anyagból már összevágtam egy videót, ott is készült egy kevés felvétel :D
Cyberpunk: semmi sem lehetetlen, de az meg még kevésbé jó, mintha hazavinnéd a csajt, így én nem vagyok a nyilvános szex híve :DDD

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#60747) Xero válasza Ragnar95 (#60746) üzenetére


Xero
nagyúr

Nekünk 38GB a gopro anyag. Sajnos kb ennyi ami jó időben készült. :(

(#60748) icecave


icecave
nagyúr

Köszönöm a beszámolókat, azt hiszem, ez továbbra sem az én "sportom" lesz. :D

(#60749) Ragnar95 válasza Xero (#60747) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nekem "csak" 12GB, de az mind egy kamerával készült :DDD Szerencsére nekünk a 6napból 4-en jó idő volt nagyon, úgyhogy vannak jó felvételek :K Mondjuk még van jópár videó az estékről is, de azokat más vágja, majd kíváncsi leszek a teljes aftermovie-ra :D

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#60750) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

napizene

egy kis jazzstep dnb. szerintem ilyet se tettem még ki. :)

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.