Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#60301) nord_ válasza (#60299) üzenetére


nord_
veterán

A baj, hogy az Apple nem hallgat a felhasználóira

Hogy is szól a mondás? Ha annó megkérdik az embereket, nem autót akartak volna, hanem gyorsabb lovakat.
;]

(#60302) válasza nord_ (#60301) üzenetére



őstag

Most nem lenne Ozon lyuk. :DDD

(#60303) lacy86 válasza (#60299) üzenetére


lacy86
addikt

Ilyen conceptekkel tele volt, van, és lesz a net. A baj, hogy az Apple nem hallgat a felhasználóira, hanem fordítva. Nekik mondja meg a tutit.

Ettol lesz olyan egyedi! ;]

(#60304) Cyberpunk válasza (#60302) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Az nem csak az autók miatt van. :D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#60305) vadászcsiga válasza (#60299) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Apple nem hallgat a felhasználóira, hanem fordítva. Nekik mondja meg a tutit
Karizmatikus szellemi vezető hiányában ez egyre kevésbé sikerül sajnos. Tudom hogy lerágott csont de SJ nélkül az apple is egy a sok telefongyártó közül.
Ive kiváló karakterszinész volt, de főszereplőként nem állja meg a helyét.

(#60306) válasza lacy86 (#60303) üzenetére



őstag

Egy nevét titokban tartó ázsiai hírforrás szerint az iPhone következő generációja méltó lesz az Apple hírnevéhez, és valódi generáció váltásról beszél. A próbagyártásba adott készülékekről készült képét juttatta el ahhoz az orosz szerkesztőségbe, ahol elsőként szivárogtatnak ki titkos információkat prominens fejlesztésekről világszerte. A kép meglepően éles, ami szokatlan az első kémfotóktól. Jól látszik, hogy beállított képről van szó, ahol a készülék, szem magasságában az objektív előtt pózol. [link] :B

(#60307) vadászcsiga válasza (#60306) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Te kis humor herold :N

(#60308) válasza vadászcsiga (#60305) üzenetére



őstag

Mai napig ontják és védetik le a fejlesztéseiket, és ott porosodnak a szabványügyi hivatalban, mert nincs egy karmesterük sem, aki érdemben tudná integrálni. Lásd a legutóbbi, nyomás reflexiós kijelző.

[ Szerkesztve ]

(#60309) #51177472


#51177472
törölt tag

napizene,
MB MB!

Cyberpunk: profizmus. :P

[ Szerkesztve ]

(#60310) Cyberpunk válasza #51177472 (#60309) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ez mi ez? :DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#60311)



őstag

Látom mindenki lefagyott :D Ezek komolyabb hírek, zafír/napenergiás töltés, 6mm vastagság, wifi ac, stb. [link]

[ Szerkesztve ]

(#60312) Zjunior válasza (#60311) üzenetére


Zjunior
veterán

Mindenki androidot akar! ;]

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#60313) #51177472 válasza Cyberpunk (#60310) üzenetére


#51177472
törölt tag

Okulj, ha nem ismered őket :DDD :
"Nem adom fel a harcot, sem a csekket a postán
előveszem a puskám, neked véged apuskám
ez komoly zene, csak semmi Puskin
zavargás vár, az ablakba készítsd a puska tust ki
Ezeknek Mozart, kiürül a kóceráj
rasztával mászkál, közbe' a kóc lejárt
kérdezd meg a Hajas Lacit, többé nem aggódsz
olyan fésü van a polcán, az agyadban sem lesz kóc."
ez már akkoriban is jó volt, amikor írták (akkoriban = közel 10 éve :DDD )
[link]

[ Szerkesztve ]

(#60314) Cyberpunk válasza Zjunior (#60312) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ja rakjanak a szifonra is robotot! :DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#60315) lacy86 válasza (#60306) üzenetére


lacy86
addikt

Koszi! :))

(#60316) Zjunior


Zjunior
veterán

[link]

Vegyétek! :C

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#60317) Totheground válasza Zjunior (#60316) üzenetére


Totheground
addikt

"Available in select Microsoft retail and online stores in US (including Puerto Rico). Offer valid for AT&T Nokia Lumia 520 and T-Mobile Nokia Lumia 521"

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#60318) Zjunior válasza Totheground (#60317) üzenetére


Zjunior
veterán

:K

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#60319) manchester85


manchester85
addikt

Ennyit a forma 1-ről:

[link]

"Fitness is a very important thing in Formula 1, but I have to say that now it is less physical fitness and more mental fitness,'' said Vitantonio Liuzzi"

''I am a little bit skeptical about people doing triathlons,'' Kovalainen said. ''We are racing drivers. We are not endurance athletes.''

Én voltam a hülye, hogy még egy google találat erejéig se kerestem rá a dologra, és csak a józan paraszti eszemre hallgattam, ami önmagában se állt messze az igazságtól. :U

A legtöbb helyen a mentális erőt emelik ki, ezen felül nyilván fizikailag a vállnak, karnak, nyaknak, lábnak is jó erőben kell lennie, de sokkal inkább a mentális koncentráció a lényeg, a fizikai erőnlét szüksége, olyan, mint egy atléta esetében van, eléggé vitatott. Nagyjából ennyit a nagy vitáról...

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#60320) Cyberpunk válasza manchester85 (#60319) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Inkább nem mondok semmit. :D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#60321) madgie válasza manchester85 (#60319) üzenetére


madgie
titán

''The mental side is the same in every sport,'' bekezdés, gondolom odáig már nem olvastad a cikket....

(#60322) manchester85 válasza madgie (#60321) üzenetére


manchester85
addikt

Mi ezzel a gond? Ki a fene mondta, hogy az autóversenyzés semmilyen elemében nem egyezik meg a legtöbb sporttal? A versenyszellemről, és a kiélezett helyzetekben történő 100 százalékos teljesítésről szól a bekezdés, amivel én is egyetértek, és egy percig nem is vitattam, vissza lehet keresni. Az, hogy mentálisan a legtöbb sportnál megterhelőbb, és hogy ez a mentális profizmus, terhelés elbírása, koncentráció, profizmus megegyezik, sőt akár meg is halad más sportágakat, azt én mikor és hol vitattam? :F :F

i6 Silver

(#60323) nord_ válasza manchester85 (#60319) üzenetére


nord_
veterán

A két kirúgott, tökéletesen eredménytelen pilóta... :)

[ Szerkesztve ]

(#60324) Bling95 válasza manchester85 (#60319) üzenetére


Bling95
őstag

Meg mindig hihetetlen hogy tudsz degradalni egy olyan fizikumot amivel triatlon versenyeket nyernek, hobbibol , szabadidejukben.

Nord: arrol nem is beszelve :D

[ Szerkesztve ]

(#60325) manchester85 válasza Bling95 (#60324) üzenetére


manchester85
addikt

A gond, hogy nem degradálom, csak helyén kezelem. :U Attól hogy kitűnő erőnlét kell hozzá, még egy autóban ülve versenyez. Attól, hogy abból az autóból a nyelvemet lógatva esnék ki két kör után, még nem fog olyan izomzatokat megmozgatni, mint az, aki egy verseny alatt fut és a fizikai sebességére épít.

Bizonyára megmozgat másokat, de a technika fejlődésével ezek az autók nyilván egyre kényelmesebbek is lesznek, bár nyilván nem ez az elsődleges szempont.

Nem mondom, hogy egyik jobb vagy rosszabb, mint a másik, mert minden sportág nehéz a maga nemében. Csak azt mondom, hogy más. Kérdés, ezt nektek miért esik ennyire a nehezetekre elismerni. :U

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#60326) Bling95 válasza manchester85 (#60325) üzenetére


Bling95
őstag

Nem onnan indult a beszelgetes hogy mas ( mert mas) hanem hogy elmarad egy atlateatol. Ami hatarozottan hulyeseg.

Valoszinuleg pl nem tudnak olyan dinamikusan kirobbani mint pl egy teniszezo, de az siman megeshet hogy az allokepesseguk jobb.

[ Szerkesztve ]

(#60327) manchester85 válasza Bling95 (#60326) üzenetére


manchester85
addikt

A maga nemében nyilván. A tápiószecsői focicsapat játékosait nyilván lenyomják 400-800, akárhány ezer méteren, de egyetlen profi atléta ellen se lenne esélye egyiknek se a maga számában. Akkor meg ne kérkedjünk már ezzel. Az autóversenyző az autóversenyzéshez ért, a focista a focihoz, egyik sportoló se képes egy másik élversenyben semmilyen eredményre se. (Kivéve, ha vannak átfedések, általában küzdősportoknál, de ott se jellemző.) Akkor meg hagyjuk már az atlétikát, ha annyira jók benne, miért nem indulnak triatlon vb-n meg atlétikai olimpián? Az a baj, hogy ez ilyen tipikus "magyarázom a bizonyítványt", mert egy kocsiban ülve versenyzek.

1. Nem kételkedem, hogy igazi, sportemberi erőnléttel rendelkeznek.

2. Nem kételkedem, hogy profizmust igénylő mentális és fizikális állóképességgel rendelkeznek.

De abban sem kételkedem, hogy labdába nem rúgnának egyik atlétikai sportágban sem a legjobbakkal szemben, mert ha így lenne, ott is elindulnának. :U (Ezzel amúgy nincs is semmi gond, egy focista vagy egy teniszező se rúgna labdába, de nem ők lettek vasembernek kikiáltva, hanem az autóversenyzők. :U )

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#60328) Bling95 válasza manchester85 (#60327) üzenetére


Bling95
őstag

Nem hinnem hogy kevesbe/ jobban vasember egy teniszo, kezilabdazo mint egy autoversenyzo. Csak sok ember meg mindig azt hiszi hogy beulnek az autoba aztan koroznek lazan , mikor ez nagyon tavol all a valosagtol.

Nem azt akartam kihozni hogy jobbak egy barmilyen mas atletanal, hanem hogy nem rosszabbak.

[ Szerkesztve ]

(#60329) joey04 válasza manchester85 (#60327) üzenetére


joey04
titán

hiába erőlködsz, nem lesz igazad. :N

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#60330) manchester85 válasza joey04 (#60329) üzenetére


manchester85
addikt

Ez a legkönnyebb. :)

i6 Silver

(#60331) Ragnar95 válasza Bling95 (#60328) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Az utolsó mondatoddal magadnak mondasz ellent :DDD Ezzel azt mondod ki,h ugyanolyan jók, mint egy profi atléta :U
Nem kételkedem az autóversenyzők fizikai erőnlétében, de hagyjuk már, h egy profi atléta szintjét hoznák az ő versenyszámában... :U

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#60332) nord_ válasza Ragnar95 (#60331) üzenetére


nord_
veterán

Jaja, egy triatlont nyerni semmiség. :)

(#60333) Cyberpunk válasza nord_ (#60332) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ja az ló..sz. :D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#60334) Totheground


Totheground
addikt

Ahogy a kollégám poénból mondani szokta: fejben dől el.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#60335) Ragnar95 válasza nord_ (#60332) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

És milyen triatlon volt az, eb/vb/olimpia? Nem hinném... :U
Totherground: ez amúgy nem hülyeség, csomó sport tényleg ott dől el, pl teniszben a top10 között nüansznyi különbségek vannak technikailag/tudásban, az dönt, h fejben ki mennyire van ott. Wawrinka is azért nem tudott eddig sosem nyerni, mert fejben nem állt készen rá és nem bírta a nyomást

[ Szerkesztve ]

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#60336) nord_ válasza Ragnar95 (#60335) üzenetére


nord_
veterán

Ahhoz képest, hogy hobbiból csinálja, nem olyan rossz eredmény. Mi lenne, ha nem csak két futam közötti szünetben ugorna be brahiból, hanem folyamatosan erre készülne? ;)

De korábban már linkeltem sportorvosi nyilatkozatot is.

(#60337) manchester85 válasza nord_ (#60336) üzenetére


manchester85
addikt

"Egyszer nagyon szeretnék indulni a világbajnokságon Hawaiin, rendesen kvalifikálni, nem csak úgy, hogy odaengednek. De ez majd csak azután jöhet, hogy abbahagyom az F1-es versenyzést."

"hanem folyamatosan erre készülne"

Folyamatosan erre készül, hisz ugye azt mondtátok, hogy egy forma 1-es versenyzőnek emberfeletti atletikummal kell rendelkeznie. :U

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#60338) nord_ válasza manchester85 (#60337) üzenetére


nord_
veterán

Sanszos, hogy a felkészülési metódus nem teljesen ugyanaz minden sportágban. De ezt szerintem te is tökéletesen tudod. :)

(#60339) manchester85 válasza nord_ (#60338) üzenetére


manchester85
addikt

Na pontosan ezért nem kellene abba belemenni, hogy egy autóversenyző mekkora atléta. Egy favágó meg egy világutazó is rendelkezhet brutális állóképességgel. :U Ha meg azzal kérkedünk, hogy a világ legjobb atlétái, akkor tessék a profik között meg lehet mutatni, hogy így van-e. De megint csak nem érted, hogy miért futjuk ezeket a köröket...pontosan azért, mert minden forma 1 b*zi késztetést érez arra, hogy magyarázza a bizonyítványt, amire pontosan azért van szüksége, mert az autóversenyzők olyan sportolók, akik a verseny alatt fizikálisan végig egy helyben ülnek. Ennek a hátulütőit méltósággal kell viselni, nem pedig belemenni olyan vitákba, hogy jaaa amúgy megnyernék az összes atlétikai számot, ha akarnák... Hát persze.

i6 Silver

(#60340) nord_ válasza manchester85 (#60339) üzenetére


nord_
veterán

Tévedés, nem vagyok F1 buzi... Se curling buzi, se snooker, se biatlon. :D
Persze, nem kell túlzásokba esni: az F1 pilóták valószínűleg nem a legedzettebb emberek a földön - de nem is csak simán ücsörögnek egy ülésen. :)

(#60341) GeGexx válasza nord_ (#60340) üzenetére


GeGexx
aktív tag

Szerintem szinte minden sportban más izomcsoportot mozgatunk meg... így, ha Button ilyen eredményeket ér el máshol valószínűleg az sem előnyére sem hátrányára nem válik F1-ben sem pedig fordítva.
Egyébként meg egy akárki aki bemegy az utcáról egy F1 futamra, nem tudná levezetni azt a 300km-es futamot, legalábbis nem úgy hogy 200al esik be a kanyarokba és ugyanez igaz minden élsportra. Nem is értem a vita forrását. :D

(#60342) DanielK válasza manchester85 (#60339) üzenetére


DanielK
addikt

Akkor menj el egy forma 1-es pilótának. Úgyis csak ücsörögsz... :U

(#60343) manchester85 válasza nord_ (#60340) üzenetére


manchester85
addikt

Na ezzel kellett volna kezdeni a vitát:

"de nem is csak simán ücsörögnek egy ülésen"

Ezt soha senki nem mondta. De inkább szervi, illetve mentális megterhelésről szól, és az összes fizikális teher (nyak, fej, kar) a műszaki feltételektől függ, amik ha javulnak, akkor lényegében "csak" a szervi, mentális megterhelés marad, ami egy szóval se mondom, hogy könnyebb, mint a fizikális, csak más. Pl. a foci vagy a tenisz akármennyit fejlődhet, a versenyzőnek fizikálisan kell ugyanúgy elérnie a labdát, az autóversenyzők fizikálisan meg gondolom azért vannak megterhelve, mert a versenyautók nem kényelmesek. Olyasmi ez szerintem, mint az űrhajózás, persze sportolói mentalitással és fejjel.

DanielK!

Ne kezdjük már elölről... Most az a cél, hogy kiforgasd, vagy értelmezd amit írok? :U Egy atléta ugyanúgy nem bírná a forma 1-es autóban ücsörgést fizikálisan/mentálisan, ahogy egy autóversenyző se bírná tartani a tempót egy profi atlétával. Szerintem elég objektíven viszonyulok a kérdéshez.

GeGexx

Vezettem, szar volt. :DDD 18 évesen kaptam egy 2-es Golfot, nem volt benne szervó. :) Amúgy egyetértek, én sem állítottam olyat, hogy egy etióp hosszútávfutó le tudna vezetni egy futamot, bár nekem anno, mikor Baumgartner Zsolt bekerült az F1-be, nem az volt az érzésem, hogy na ez most egy emberfeletti állóképességű ember. :U

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#60344) GeGexx válasza manchester85 (#60343) üzenetére


GeGexx
aktív tag

"az autóversenyzők fizikálisan meg gondolom azért vannak megterhelve, mert a versenyautók nem kényelmesek"

Úgy gondolod, hogy ez az összes fizikális terhelés? Csak? Vezettél már szervó nélküli kocsit? Mondjuk egy ladát? :P

(#60345) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Kicsit lemaradtam. Az activity most sport vagy nem? :D

(#60346) r3dsnake válasza vadászcsiga (#60345) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Csak akkor, ha a sakkot kell elmutogatni.

(#60347) Bling95 válasza Ragnar95 (#60331) üzenetére


Bling95
őstag

Nem az o versenyszamukban:) csak arra probalok rautalni hogy semmivel sem kevesbe sportember egy autoversenyzo mint egy kezilabdazo pl.

Emberfelettirol szo sem volt, se leg-ekrol. Szimplan arrol hogy elerik a szintet.

Ettol fuggetlenul kivancsi lennek egy tour de france-os --alonso futoversenyre :D ( egyiknek sem sajat sportag ugyebar )

[ Szerkesztve ]

(#60348) fikifiki16


fikifiki16
csendes tag

Sziasztok.

Egy kis segítséget kérnék. Csináltam egy biztonsági mentést ma az i5ről utána viszont felraktam egy 0perces 5s-re sikerült minden csak az alkalmazásokat nem rakta fel. Van rá valamilyen mód, hogy azokat is feltudjam rakni??

Megoldva :D

[ Szerkesztve ]

(#60349) Kommy válasza fikifiki16 (#60348) üzenetére


Kommy
veterán

minek rakod fel több topikba ráadásul úgy, hogy már válaszoltak a kérdésed előtt egy másikban.

[ Szerkesztve ]

(#60350) DanielK válasza manchester85 (#60343) üzenetére


DanielK
addikt

Bocs, félreértettelek. Azt hittem, hogy arra gondolsz, hogy "csak" ücsörögnek... :D

mikor Baumgartner Zsolt bekerült az F1-be, nem az volt az érzésem, hogy na ez most egy emberfeletti állóképességű ember. de emberfeletti pénzmaggal bírt akkor, annyi elég is volt. :DDD

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.