Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#59951) r3dsnake válasza Cyberpunk (#59950) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Ezt én is kidobtam múltkor fb-n. :)

Itt egy napizene tőlem is.

[ Szerkesztve ]

(#59952) Cyberpunk válasza r3dsnake (#59951) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Találó a szöveg. ;]

Ez is fasza, hallottam már. :D

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#59953) r3dsnake válasza Cyberpunk (#59952) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Épp azért. ;)

(#59954) Cyberpunk válasza r3dsnake (#59953) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ja az állat aki lettem, bár most már szelíd vagyok. :D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#59955) b4zsi- válasza r3dsnake (#59949) üzenetére


b4zsi-
őstag

Az szerintem igen nagy bunkóság, hogy társaságban valaki veri a facebookot, de egyre gyakoribb jelenség.

(#59956) icecave válasza b4zsi- (#59955) üzenetére


icecave
nagyúr

Én azon akadok ki, mikor posztolják megát a bulit, képeket, stb-t... nem hogy egymással foglalkoznának, inkább mindegyik nyomkodja a telefont, meg fényképez és rakja ki a facebookra. Mintha más számára olyan baromi fontos volna tudni. Nemhogy élvezné az adott társaságot. Szánalmas. Az meg a másik, mikor lefényképezi az étteremben a kajáját, meg hajjaj, még sorolhatnám. Persze ritkán ez nem is baj, de mikor már egy nap 20 kép kerül fel egy embertől, és épp csak azt nem fényképezi, milyet sz*rt, az már idegesítő és egyben elgondolkodtató is :(

(#59957) Cyberpunk válasza icecave (#59956) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Most ha a buliból elrabol 10 percet a posztolgatás az szerintem sehol sem katasztrófa, két hányás között van erre is idő. :DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#59958) b4zsi- válasza icecave (#59956) üzenetére


b4zsi-
őstag

Én több, mint egy éve töröltem magam facebookról pont az ilyen dolgok miatt. Rengeteg emberről tudtam felesleges információkat. Szilveszterkor is volt olyan a társaságba akinek feltétlenül online-nak kelett lennie (gondolom beszélték hol, milyen a buli). Még azt nem gondoltam volna, amikor egyik ismerősöm mesélte, hogy foci edző és félidőben a fiatalok egymásnak irogatták az eredményeket az aktuális fordulóról. Már nem is a sport szeretete hajtja őket. Szerintem valaki már csak azért megy el valahova, hogy legyen poszt facebookra:D

cyberpunk

Egy buliban történt történetet nem kiírok facebookra, hanem az ismerôseimnek előadom. Sokan azzal nincsenek tisztában, hogy a feltötött képek sok emberig eljutnak és akiről szól nem feltétlen szeretné, hogy azokat lássa más. Persze lehet az hogy nem engedi bejelöltetni magát, de attól még feltöltheti. Őszintén mit kell kiposztolni abban a 10 percben?
- jó a buli (vele Józsi, Pisti, Kati) jó a buli minek posztolsz mért nem élvezed
-berúgtam (nagyon fontos információ minden ismerősödnek)
-mit igyak ma este sört, bort ( legyél már önálló, ne a facebookon kérdezd)
-lefényképezed a piát, beteszel egy idézetet ( ismét egy nagyon fontos poszt, mindenki tudja, hogy nem otthon vagy és kommentálnak hogy tanulniuk kell, vagy másnap mise, disznóvágás ráadásul terhes a kanári)
-meleg vagyok ( gondolom akkora a buli egymás facebookjába irogatnak az emberek)
Jah a legalja amikor az egyik posztol mekkora a buli és a másik aki vele van facebook kommentbe válaszol:).

[ Szerkesztve ]

(#59959) Cyberpunk válasza b4zsi- (#59958) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Szűrőd ha zavar nem tudsz mást tenni ellene. Mi is gépfüggők vagyunk, meg mobil, most is egy fórumon írogatunk, nem szemközt beszélgetünk. :)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#59960) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Fotós app szifonra férfiállatoknak: manymal

(#59961) Cyberpunk válasza r3dsnake (#59960) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Szedem. :DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#59962) r3dsnake válasza Cyberpunk (#59961) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Amúgy kurvajó pólói vannak ennek az olasz divatcégnek. ITT lehet szemezgetni.

(#59963) b4zsi- válasza Cyberpunk (#59959) üzenetére


b4zsi-
őstag

A múltból említettem a példát már mondtam nem vagyok facebookon. Nyilván ezért van az avatarodnak szeme, hogy személyesebb legyen a beszélgetés. ;]
A kérdésem arra irányult mit kell megosztani/miért a bulival kapcsolatban? Más reakciója érdekel, unatkozol, feltűnés, stb.?

(#59964) Cyberpunk válasza r3dsnake (#59962) üzenetére


Cyberpunk
félisten

A Leone, meg a Topgun az zsír. :D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#59965) Cyberpunk válasza b4zsi- (#59963) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Reakciók, dicsekvés, és néha magunknak szól igazából az amit megosztunk. :)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#59966) manchester85 válasza icecave (#59956) üzenetére


manchester85
addikt

Szerintem van azert ebben ráció. Ezek emlékek, a facebook posztot meg veheted úgy, mint egy naplót. Minél több dolgot posztolsz, fotózol, annál jobban összeáll a kep (szó szerint) az emlékekről, amit jo dolog felidézni. Más kérdés, hogy minden egyes fotó, poszt, stb az élmény es a szórakozás idejéből vesz el, ezáltal kevésbé tudod élvezni magát a bulit. Viszont ha mondjuk egy olyan dolgot örökítesz meg, amire iszonyat jó visszaemlékezni, akkor az ott "elvesztegetett" idő kesobb visszaadja a szép pillanatokat, mikor visszanezed a képeket vagy a posztokat. Szóval van itt pró, kontra egyaránt.

i6 Silver

(#59967) r3dsnake válasza b4zsi- (#59963) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Mi szilveszterkor is tettünk ki tükörben pózolós, felmosórongyos tökfun képet 4 barátommal, ami egyrészt vicces és népszerű kép lett, másrészt utána rendeltem belőle polaroidot is (printic-ről) így minden résztvevő kapott egy kis ajándékot arról az estéről. Akit zavar, rejtse el a postot vagy engem, nem givelek neki fuckt. :)

És ahogy manchester is írja, napló szerűként is lehet használni a facebookot. Nagyon érdekes néha végignézni pár évvel ezelőtti bejegyzéseket, hogy mennyi minden változott és milyen voltam akkor.

[ Szerkesztve ]

(#59968) B-L-A-C-K válasza r3dsnake (#59967) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Az ilyeneket én cikinek tartom még poénból is kirakni főleg egy srácnak 4 haverjával, még ha 13 éves kislány lennél megérteném mert betudnám annak még gyerek vagy....

(#59969) r3dsnake válasza B-L-A-C-K (#59968) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

"Akit zavar, rejtse el a postot vagy engem, nem givelek neki fuckt."

(#59970) Cyberpunk válasza B-L-A-C-K (#59968) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Szerintem aranyosak ezek a képek. Csak jól kell csinálni. Mert hát sokan elég igénytelenül nyomtatják. :U

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#59971) b4zsi- válasza r3dsnake (#59967) üzenetére


b4zsi-
őstag

Csak gondolom az ilyen képek egy szűkebb baráti körnek szólnak nem az összes ismerősnek.

(#59972) Cyberpunk válasza b4zsi- (#59971) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Nem értem mit vagytok úgy oda. :U Ártatlan képekről van szó. Egy akt képet én sem raknék ki. :D Ha valakit zavar esetleg ha látszik rajta leveszem. Csak meg kell kérni.

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#59973) B-L-A-C-K válasza Cyberpunk (#59970) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ez a csucsorítós, tükör előtt pózolós képek sok embernek nem aranyosak hanem szánalmasak. Nem hiába cikizik ki ezeket interneten rengeteg helyen.

(#59974) r3dsnake válasza b4zsi- (#59971) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Az én és barátaim ismerőseinek. Eleve hozzájárulás nélkül nem teszek ki képet senkiről.

B-L-A-C-K: Ki beszélt csücsörítős pózer képről? Lett egy poénos kép a barátaimmal szilveszter éjszakájáról, amit megosztottunk az ismerőseinkkel. Szörnyű.

[ Szerkesztve ]

(#59975) B-L-A-C-K válasza r3dsnake (#59974) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Te írtad tükörben pózolós képet csináltatok...Azt meg hozzátettem hogy a csücsörítős tükör előtt pózol képeket nem hiába cikizik ki interneten...Azaz sok ember szerint GÁZ. De ha neked menő, és sok lájkot kaptál rá aminek örültél gratulálok, nagyobb ember lettél...;)

(#59976) r3dsnake válasza B-L-A-C-K (#59975) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Azért van különbség egy baráti FUN kép (volt ott felmosórongy meg minden szar, ÉPP a pózer képek kifigurázására), meg egy csücsörítős feszítős kép között.
Képzeld néha feldobom instagramra azt is, hogy aznap hogyan voltam felöltözve. Érdekes visszanézni a stílus és ízlés alakulását is az évek során.

De ha neked menő, és sok lájkot kaptál rá aminek örültél gratulálok, nagyobb ember lettél...

Ez meg milyen szöveg már? Ki mondta, hogy ez nagy dolog lenne vagy hogy annak tartom? Csupán leírtam, hogy számomra van jogosultsága az ilyen képeknek, ha érdekes, és nem tucatfotó.

[ Szerkesztve ]

(#59977) Cyberpunk válasza B-L-A-C-K (#59975) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Nem mindegy milyen az a kép azt tegyük hozzá. Ferde, fél fejet kitakaró az tényleg igénytelen.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#59978) B-L-A-C-K válasza r3dsnake (#59976) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Jó mind1 hagyjuk, lényeg nekem ez nem jön be mint sok más embernek sem, és csak leírtam a véleményem, ami tudom nem eset jól....:) Amúgy ember függő ki hogy viselkedik ott is, én pl nem lájkolok soha semmit (kivéve névnap/születésnap köszöntések), és kb 5 éve nem raktam ki semmi posztot sem...

Amúgy itt jól leírják: Facebook személyiségtípusok

(#59979) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

De unalmas témáról beszélgettek bazmeg oldalakon keresztül. Boa

(#59980) Cyberpunk válasza B-L-A-C-K (#59978) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Embere válogatja, de a lényeg nem lesz rosszabb ember ettől senki sem, mert nyom egy lájkot, vagy kitesz egy buli fotót.

És most megyek kielégíteni a napi like szükségletemet. ;]

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#59981) Cyberpunk válasza vadászcsiga (#59979) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Beszélgessünk a csigákról. ;]

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#59982) B-L-A-C-K válasza Cyberpunk (#59980) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Én nem is mondtam hogy ő rossz ember ettől, csak sok kívülállónak ez ciki, minthogy jót nevessen rajta.

De mind1 téma részemről lezárva....:)

(#59983) r3dsnake válasza Cyberpunk (#59981) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Ma már ettem egyet, kakaósat. :)

(#59984) Cyberpunk válasza r3dsnake (#59983) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Én a csokisat szeretem. :D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#59985) joey04 válasza icecave (#59939) üzenetére


joey04
titán

így van. könnyű kezelni az ilyet, szépen szelektálni kell. és mivel az ismerősöd marad, még sértődés sincs.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#59986) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Na vörös riasztás van műszak lelöve. Tipli haza. :D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#59987) Xero válasza Xero (#59866) üzenetére


Xero
nagyúr

Az idő gáz, a pályák parádésak. Még csak hulla fáradtan mentünk egy fél napot, a reggeli 8-as érkezés után nulla alvással, de érezni, hogy jó.

(#59988) manchester85 válasza Xero (#59987) üzenetére


manchester85
addikt

Mi lesz a program? Nappal síelés, délután, este pia, buli? :DDD Képek jöhetnek majd.

i6 Silver

(#59989) B-L-A-C-K válasza manchester85 (#59988) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Szerintem az esti fő programjuk a fotózgatás lesz tükör előtt pózolgatva... ;]

(#59990) nord_ válasza manchester85 (#59966) üzenetére


nord_
veterán

Minél több dolgot posztolsz, fotózol, annál jobban összeáll a kep (szó szerint) az emlékekről

Vagy mégse? :)

(#59991) #51177472


#51177472
törölt tag

Jailbreak-nek / tweakeknek van külön topikja?

(#59992) joey04 válasza #51177472 (#59991) üzenetére


joey04
titán

:N

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#59993) manchester85 válasza nord_ (#59990) üzenetére


manchester85
addikt

Szerintem itt most (is) elbeszélünk egymás mellett. Persze, hogy jobban fog emlékezni az, aki magára a tárgyra figyel, nem pedig arra, hogy lefotózza, és ezzel lényegében a személyes élmény minőségét rontja.

"Amikor az emberek a technológiára támaszkodnak, hogy az emlékezzen helyettük – és ebbe beletartozik a fényképezőgép is, amivel fel akarunk venni egy olyan eseményt, amit emiatt nem is élünk át –, az rossz hatással van a saját élményeinkkel kapcsolatos emlékeinkre"

Ezzel teljesen egyetértek, szerintem is így van. De az emlékek folyamatosan kopnak, tehát kit érdekel, hogy aki nem fotózott, az jobban emlékszik magára az eseményre, azoknak részleteire, mint én? Idővel az ő emlékei is kopni fognak, a fénykép viszont mindig azt mutatja majd, amit én megörökítettem.

És itt borul teljesen a cikk:

"Amikor másnap ellenőrizték, ki mire emlékszik, a teszteken jobban teljesítettek azok, akik nem fotóztak"

Szerencsére az élet nem csak másnapig tart, így baromira lényegtelen, hogy másnap ki mire emlékszik, ha én évek múltán szeretném visszanézni a képeket.

Tehát amit linkeltél az irreleváns arra, amit írtam. Én nem a jobb emlékezetre gondoltam, hanem az emlékek rendszerezésére. Hogy egy-egy pillanatra a nem fotózó személy jobban emlékszik másnap, az nem izgat, nem is feltétlenül arra a képre akarok emlékezni, amit lefotóztam, hanem az szolgál mankóként az adott esemény felidézésében. Meg műtárgyak... Kit érdekel egy szaros festmény, meg hogy a képen a nő milyen ruhát viselt, én élményeket szeretek megörökíteni, nem múzeumi giccseket. :U

i6 Silver

(#59994) overclockerr


overclockerr
tag

Sziasztok!

Most akarnék telefont venni a közeljövőben. Érdemes 5s-ben gondolkodni vagy elég a sima 5 is?
Személy szerint szerintem 80%-ban ugyanaz a két telefon, touchid ötletes, de annyira nem érdekel.
Kamera állítólag jobb, meg ugye gyorsabb valamivel az új készülék.

Kíváncsi lennék a véleményeitekre!

(#59995) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

A man and his wolf pack
OMG milyen képek. :Y

(#59996) #51177472 válasza r3dsnake (#59995) üzenetére


#51177472
törölt tag

Váó. :K

[ Szerkesztve ]

(#59997) 206 cc válasza r3dsnake (#59995) üzenetére


206 cc
senior tag

Hűűű... :R :R :R

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#59998) Cyberpunk válasza r3dsnake (#59995) üzenetére


Cyberpunk
félisten

:K nem semmi. :)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#59999) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

De édesek. Sok kis simba. :DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#60000) r3dsnake válasza Cyberpunk (#59999) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Ahw, ilyen munkahely kellene... Ha közelebb laknék Abonyhoz, simán jelentkeznék önkéteskedni. Most engedték be a nyáron fotózott kölyöktigriseket a 3 éves nőstényekhez:

:3

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.