Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#59901) B-L-A-C-K válasza blokad (#59884) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Én majdnem minden hétvégén sütök-főzök....

Ha kezdő vagy én sült csirke combot javasolnám zöldséges rizzsel...Nem nagy tudomány kell elkészíteni, és mindenki szereti...

Elkészítése ahogy én ajánlanám neked.

Hozzávalók: Sütő zacskó, gyors rizs (ilyen), fagyasztott mexikói zöldség, kis olaj, csirkecomb (alsó felsőt javaslom egyben), hozzávaló fűszer (pl ilyen), delikát, és más nem is kell...

Csirke:

Húst megmosod, egy kis edénybe raksz egy kis olajat, beleöntöd a fűszert, elkevered (kis mustárt is adhatsz hozzá) bekened vele a húsokat egy tálcára rakva, úgy hogy a bőrük alá is benyúlsz. Kicsit állni hagyod, beteszed a sütőzacskóba, a zacskót lezárod, majd pár helyen késsel kilyukasztod, majd egy sütő tálba berakod...(a zacskón rajta van hány kilót meddig kell sütni és hány fokon)...Ha az előírt fokon az előírt idő lejárt, fogod kivágod a zacskót beleöntöd a sütő tálba úgy hogy mind felfordítva legyen, majd kicsit nagyobb fokon 10 percet pirítod...

Rizs:

Fazékba vizet forralsz raksz bele egy kis sót, belerakod a rizses tasakokat a dobozán rá van írva meddig kell hogy benne legyen, közbe fagyasztott mexikói zöldséget mikróba kiolvasztod, majd serpenyőbe kis olajjal megsütöd kicsit. Ha kész a rizs kiszeded lecsöpögteted, belerakod egy tálba kivágod a zacsiból, raksz rá egy kis delikátot összekevered, majd mehet bele a mexikó azzal is összekevered, és kész is.

Persze úgy kell csinálni hogy időben kb egyszerre legyen kész a kettő...Majd igényesen tálalod, és hiba nem lehet benne...:)

Tim82: A HyperX 3K az egyik legajánltabb darab...:)

[ Szerkesztve ]

(#59902) Tim82 válasza B-L-A-C-K (#59901) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ugyanúgy a Samsung 840 EVO is...

Ha javítottak a tipikus Sandforce vezérlős SSD-problémákon (random módra előforduló pár másodperces lelassulások pl. jellemzőek voltak Sandforce vezérlős SSD-knél), akkor persze jó a HyperX 3k is.

Nem véletlenül írtam úgy, hogy én óvatos lennék az SF-os cuccokkal. Annak idején a Vertex 2 is ajánlott volt, amikor új termékként kijött, aztán utóbb a használatban mégis voltak/vannak vele ilyesféle gondok. :)

De említhetném amúgy a szintén minden fórumon ajánlott Intel 320 SSD-ket és az ún. 8 MB bug-ot... Na, ennyit az ajánlásokról. ;)

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#59903) B-L-A-C-K válasza Tim82 (#59902) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Igen, persze az is ajánlott, kb mind1 melyiket veszed, de a kingston SSD-kre nem jellemző hogy sz@rok azért is ajánlottak belőlük elég sok darab...(HyperX, HyperX 3K, KC300 és a V+200-as, V300-as sorozata (MLC)...).

Az intel 320-as nem tartozik az ajánlottak közé...:)

[ Szerkesztve ]

(#59904) Tim82 válasza B-L-A-C-K (#59903) üzenetére


Tim82
nagyúr

Valóban, én is teljesen elégedett vagyok egy V+100 96 GB-tal.

Van Sandforce-os Vertex 2-m is, nem mondanám, hogy rossz vétel volt (amikor vettem, akkor messze a legolcsóbb 120 GB-os SSD volt a piacon), de azért az említett időnkénti rövid ideig tartó lelassulások/"lefagyások" nekem előjöttek egy idő után.

Bizonyos Mac-ekbe tudtommal nem is ajánlják őket, vannak inkompatibilitási gondok némelyik SATA vezérlővel.

Gonosz leszek: most már nem tartozik az ajánlottak közé a 320, köszönhetően az 1-2 év után elég sok darabnál előjövő 8 MB bug-nak. :)

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#59905) B-L-A-C-K válasza Tim82 (#59904) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nekem ezelőtt Vertex 2 volt, gari lejárta után nem sokkal gondolt egyet, és nem látta a win. A legjobb hogy az ilyen gari utáni dobhatod ki állapot nem csak nálam jelentkezett, szóval szerintem tudatos elavulás van a háttérben ezeknél....

(#59906) Tim82: Nekem is 100/100-as volt végig, de mondom gari lejárta után gondolt egyet és heló szia.

[ Szerkesztve ]

(#59906) Tim82 válasza B-L-A-C-K (#59905) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nálam működik és 100/100-as. (Illetve most nincsen gépben épp - eladtam a T60-at a héten, amiben volt, még nem jött meg a T500, amibe kerül.)

Szerk.: ja hát gari nálam már rég lejárt róla. :)

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#59907) blokad válasza vadászcsiga (#59896) üzenetére


blokad
senior tag

Köszönöm :))

(#59901) B-L-A-C-K :

nem hangzik rosszul, lehet ő lesz a befutó!

(#59908) B-L-A-C-K válasza blokad (#59907) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Egy kis kreativitással így is összetudod hozni:

(#59909) GALARDO


GALARDO
addikt

Ez van.... :(

;]

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#59910) joey04 válasza GALARDO (#59909) üzenetére


joey04
titán

[link]
[link]
[link]
hsz vadász a lelkem.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#59911) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

GALARDO, Joey ti egész nap a PH-t monitorozzátok ilyen kis pöcsök után kutatva?
Számít bármit is amit ezek írnak?

(#59912) joey04 válasza vadászcsiga (#59911) üzenetére


joey04
titán

nem mintha közöd lenne hozzá, de nálam speciel az itt szóltam hozzá részben jelent meg 4-5 témában is egy-egy új hsz kb egyszerre. fura volt, kattintottam, és mindenhol őt láttam. esetemben ennyi a story. szóval lehet több topikot is teleszemetelt, de pont nem néztem utána, szimplán telibe lőtte azokat a témákat, ahol vannak kommentjeim.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#59913) Cyberpunk válasza joey04 (#59910) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ja hunterkedünk.:U

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#59914) Zjunior válasza B-L-A-C-K (#59908) üzenetére


Zjunior
veterán

Nagyúr, mi ez a kaja?:)
Hahahaha!

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#59915) GALARDO válasza joey04 (#59912) üzenetére


GALARDO
addikt

+1

Csiga: Tekerj tovább, ha nem tetszik/érdekel. ;)

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#59916) B-L-A-C-K válasza Zjunior (#59914) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Neten találtam, nyugi nem az enyém, ilyen sz@r fotót nem adok ki a kezemből...:D Amúgy a kaja jól nézne ki egy normálisabb tálba, normálisabb minőségben...

(#59917) vadászcsiga válasza GALARDO (#59915) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Olyan jelentőséggel linkeled ezeket mintha számítana a véleményük.

(#59918) válasza joey04 (#59912) üzenetére



őstag

Akkor jelentsd ahogy szoktad, és ne itt égesd az ismeretlen fórumtársakat. "Ilyen egyszerű" Ha ott szóltál hozzá akkor ott is beszéld ki.

[ Szerkesztve ]

(#59919) joey04 válasza (#59918) üzenetére


joey04
titán

majd én eldöntöm kösz.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#59920) Cyberpunk válasza (#59918) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Hadd nevessünk már mi is! :DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#59921) joey04 válasza Cyberpunk (#59920) üzenetére


joey04
titán

nem, mert ez erkölcstelen, fertő, pfujj. mint az egész aranyköpés topik ezek szerint évek óta. :K

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#59922) GALARDO válasza Cyberpunk (#59920) üzenetére


GALARDO
addikt

Mit nevetel? :U Most már ott tartunk, hogy droidos öl, droidost...szégyen. :(

:DDD

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#59923) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

- nem ide...

[ Szerkesztve ]

(#59924) Cyberpunk válasza GALARDO (#59922) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Nekem nincs már semmi droidom. Még a PC-m is almás. :DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#59925) GALARDO válasza Cyberpunk (#59924) üzenetére


GALARDO
addikt

Nem is rád gondoltam...egómen. :U

;]

[ Szerkesztve ]

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#59926) Cyberpunk válasza GALARDO (#59925) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ja... :B

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#59927) joey04 válasza GALARDO (#59922) üzenetére


joey04
titán

ott tartunk, hogy droidos öl, droidost.
há mer túl sokan vagyunk.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#59928) válasza GALARDO (#59922) üzenetére



őstag

Ennyi erővel lehetnék BB-is is, vagy Ubuntus :D :DDD

(#59929) GALARDO válasza (#59928) üzenetére


GALARDO
addikt

Én meg ájóeses. :O

Cica: Év végére kiteljesedem. :DDD

[ Szerkesztve ]

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#59930) Cyberpunk válasza GALARDO (#59929) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Részben még olyan vagy.:D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#59931) válasza GALARDO (#59929) üzenetére



őstag

Na jó, ha azt mondom Edgés, mond valamit? :U

(#59932) Cyberpunk válasza GALARDO (#59929) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Szifon 6? ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#59933) GALARDO válasza Cyberpunk (#59932) üzenetére


GALARDO
addikt

Air. :P

SÖ: LTE forevör. ;]

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#59934) Cyberpunk válasza GALARDO (#59933) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Már azt hittem észhez tértél. :U ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#59935) GALARDO válasza Cyberpunk (#59934) üzenetére


GALARDO
addikt

Ájfón Air. ;)

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#59936) Cyberpunk válasza GALARDO (#59935) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ja sejteni véljük, hogy ez lesz a neve. :D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#59937) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Mennyi szart posztolnak ki egyesek a faszbukra.:U Az a ketté szakadt ember kiverte a biztosítékot nálam most. :(

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#59938) whitezo88 válasza Cyberpunk (#59937) üzenetére


whitezo88
nagyúr

azigen, valamelyik nap poénból létrehoztak a disznóvágás-tüntetés ellenében egy embervágás csoportot is ahova késsel feldarabolt ember képeit tették be...

napiszart se nézek már mióta többször átalakult puruttya extrémre...

[ Szerkesztve ]

(#59939) icecave válasza Cyberpunk (#59937) üzenetére


icecave
nagyúr

Én általában leiratkozom az ilyen emberek összes posztjáról, az ismerősöm marad,csak nem látom mit posztol. A másik, amitől kiakadok, a politikai indíttatású cikkek megosztása. Már alig van ismerősöm, akiknek a posztjait látom a falamon :D

(#59940) Cyberpunk válasza icecave (#59939) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ja nekem is szelektál kell.

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#59941) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Én meg nem olvasok facebookot ;)

(#59942) icecave válasza vadászcsiga (#59941) üzenetére


icecave
nagyúr

Az is egy jó dolog, de nekem azért fontos, van, aki élete érdekel, ott a tesóm, vezeti a mindmegettés blogját, stb, és mivel Angliában él a családjával, így tudok meg sok infót az életükről, nem lehet mindig órákat skype-olni.

(#59943) r3dsnake válasza Cyberpunk (#59937) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Jah, tényleg elképesztő...
Remélem nem a legutóbbi postom ihlette a hozzászólásod. :DDD


;]

[ Szerkesztve ]

(#59944) Cyberpunk válasza r3dsnake (#59943) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Nem, ez még jó is. :DDD :))

Inkább nem linkelem ide be, egy balesetben ketté vágott/szakadt emberi holtestről van szó, ami az úton feküdt.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#59945) manchester85 válasza icecave (#59942) üzenetére


manchester85
addikt

Olyan ócska közhely, mikor valaki azt mondja, nálam az emberi kapcsolatok nem a facebook-ról szólnak, hanem találkozom velük. Egyrészt ugye igy sokkal több emberrel lehet kapcsolatba lepni, másrészt a személyes szféráját is könnyebb tiszteletben tartani. Sok ember ugye megírja magáról, mi történik epp vele, szöveg, képek formájában, igy fölösleges közhelyekkel már nem kell másokat zavarni. Akivel meg tenyleg akar találkozni az ember, azzal találkozik is.

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#59946) icecave válasza manchester85 (#59945) üzenetére


icecave
nagyúr

Egyetértek.

Akik fontosak, azokkal maximum facebookon beszélem meg, mikor találkozunk. :D

(#59947) r3dsnake válasza manchester85 (#59945) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Yap, szerintem is így van. Attól, hogy facebookon sokat beszélgetek, nem hanyagolom el a személyes találkozókat sem, de legalább jobban tudjuk egymásról, hogy kivel mi történik. Ettől függetlenül személyesen ugyanúgy pörög a beszélgetés, tehát nincs erre sem negatív hatással.

(#59948) manchester85 válasza r3dsnake (#59947) üzenetére


manchester85
addikt

Kivéve ha személyesen is a facebook megy. :DDD Bár ez általában annak a jele, hogy unom, ami személyesen megy. :DDD

i6 Silver

(#59949) r3dsnake válasza manchester85 (#59948) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Pontosan. Ha unalmas a társaság, nincs közös téma, akkor persze, hogy a telót basztatom. Ha pedig olyanok mellett vagyok, akikkel szívesen töltöm az időm, úgyse fogok elkezdeni chatelgetni.

(#59950) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Napizene

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.