Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#59551) #51177472 válasza B-L-A-C-K (#59550) üzenetére


#51177472
törölt tag

Basszus, en meg mar komolyan vettem ot. :D

(#59552) R a y


R a y
senior tag

általában az ilyen prémium vagyok kifelé másnak na azok laknak kőbányán a 10-en

[ Szerkesztve ]

Ha olyan releváns találatokat akarsz látni, mint amilyeneket a 2000-es években kaptál, akkor használd a Yandex-et. ~ Pro Bono Publico ~ | Ephesians 6:10-18 |

(#59553) Xero válasza R a y (#59552) üzenetére


Xero
nagyúr

Bármennyire is kedvelem az Apple termékeket, de ezek szerint ő nem találkozott a rommá karcolódó első három generációnyi iPhonenal. ;]

(#59554) b4zsi- válasza kali (#59545) üzenetére


b4zsi-
őstag

Te helyedben megvárnám MWC-t. Ott jönnek az új Lumiák. Elvileg lesz egy 4,3 hüvelykes Lumia jó hardverrel Lumia 1520V néven. Én is kíváncsi lennék a WP8-ra sőt ez már 8.1 lesz.

(#59555) FrankMonzano válasza B-L-A-C-K (#59550) üzenetére


FrankMonzano
őstag

Vagom azt a harcot,kovettem:dd.
Amugy telorol vagyok mindig,ezert igy linkelek,egyszerubb.

[ Szerkesztve ]

(#59556) B-L-A-C-K válasza FrankMonzano (#59555) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Telefonról is lehet így, és szerintem kb ugyan addig tart...:)

(#59557) kali válasza b4zsi- (#59554) üzenetére


kali
legenda

igen, pont hajnalban olvastam, hogy talán lesz kis 1520(v) 4.3" full hd kijelzővel és erős hardverrel, illetve a 1820 is "csak" 5.2" lesz - a 1520 6" mellett az is kezelhetőbb méret lesz -, azokra talán érdemes lehet várni, hátha...

(#59558) Sn00k válasza kali (#59543) üzenetére


Sn00k
veterán

Hehe, ugyan ebben a cipőben járok/jártam én is. Azzal a különbséggél , hogy én elég hamar eldöntöttem , hogy 5s-re megyek újfent vissza... Amúgy maximálisan egyet értek veled a note3 meg nokia fronton. Én is ezekben gondolkoztam , csak hát a méret az már nagyon nagy, kényelmetlen hordani, max táskával... ;]

Nekem ma jött meg az app storeból rendelt 5s, most töltőn van , de tüzetes átvizsgálás után, azt kell mondjam minden porcikája rendben van és amitől nagyon féltem power+home gomb is hibátlan... :DDD Remélem a 7.1 mihamarabb érkezik és , akkor talán a bugoktól is sikerül valamelyest megmentenem magam...

Ja és még annyit, hogy respect samu S4 , mint ahogy Te is megtudod ezt erősíteni. Nagyon rendben van, nagyon meg voltam vele elégedve a közel 1 éves használata mellett.

[ Szerkesztve ]

3njoy the Lif3

(#59559) manchester85


manchester85
addikt

Srácok, a gépem egyszerűen nem bootol be, beszoptam egy olyan vista bugot, hogy folyton frissíteni akar valamit, de csak 0%-ig jut, majd újraindul, és kezdi előről. :U Probaltam csökkentett módban elindítani, de ugyanaz, mi a fenét tudok csinálni? itt egyébként írnak erről a hibáról, természetesen a megoldásról is, de nincs telepítő CD-m, viszont van egy recovery partició. Hozza tudok ahhoz valahogy férni? Eszem ágában sincs venni valami eredeti Vista telepítőt egy ilyen szaros rendszerbug miatt. Milyen kiutat javasoltok? Nincs az ismeretségemben most olyan, aki tudna adni egyet.

i6 Silver

(#59560) DanielK válasza manchester85 (#59559) üzenetére


DanielK
addikt

kiút: legalább win7 feltelepítése. a vista egy rakás....

(#59561) B-L-A-C-K válasza manchester85 (#59559) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Csökkentett módban rendszer visszaállítás? Amúgy mit keres a gépeden Vista?

(#59562) manchester85 válasza B-L-A-C-K (#59561) üzenetére


manchester85
addikt

Vártam ezeket a válaszokat. :DDD Csökkentett módban is ugyanoda jutok. Ezzel adták anno a gepet, nekem meg nem volt kedvem alternatív telepítésekhez. Nem fogok egy ócska 5 éves géphez most ki tudja mennyiért venni egy win7-et.

i6 Silver

(#59563) kali válasza Sn00k (#59558) üzenetére


kali
legenda

gratula hozzá, akkor te határozottabb voltál, én még rágódom rajta, pedig jellemzően tegnapra akarok mindent, de most nem tudok egyértelműen dönteni...

manchester85; meghatározott számú sikertelen frissítési próbálkozás után, elvileg magától is visszavonja a problémás frissítést, és működőképes állapotban indul majd újra.
milyen vista verzióról van szó?

(#59564) r3dsnake válasza manchester85 (#59559) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Vista? Wow.

(#59565) manchester85 válasza kali (#59563) üzenetére


manchester85
addikt

Sajnos nem, felhívtam a HP-t, 8 órán belul ertesitenek. Ez bizony egy telepítő CD nelkul megoldhatatlan problémának tűnő állapot. De legalabb eldicsekedtem, milyen szar OS-t használok. :DDD Ez volt hozza gyárilag, a filmek ugyanúgy futnak rajta, facebookozni, levelezni ugyanúgy lehet, mi a baj a vistaval? :DDD

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#59566) kali válasza manchester85 (#59565) üzenetére


kali
legenda

azért hagyd csak magára dolgozni, hivatalosan el kellene hogy álljon a frissítési szándékától, ha sokadszorra sem sikerül. igaz, vista alatt nem nem csináltam mostanság ilyet, de win 7 (64 bit) alatt nem olyan régen szembesültem a dologgal, mert órákon át küszködött és futott neki a rendszer az ismerős csaj notiján a frissítésnek, de mire odeértem hozzá és elmondta a problémát, már csak a frissítés visszavonásának a folyamatát láttam, és utána rendesen elindult a rendszer.
meg is jegyeztem magamnak a hibát; kb2887069
a megoldés annyi volt, hogy bezártam az avg is és a smartaudio alkalmazásokat frissítés előtt, és úgy már simán lefutott.
a neten találni még néhol vista telepítőt, nem bűnözöl túlzottan, ha a javítás miatt lehúzol egyet, hiszen legális kulcsod van hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#59567) manchester85 válasza kali (#59566) üzenetére


manchester85
addikt

"csak bizonyos ritka körülmények együttes meglétekor bukkan felszínre, de a fejleszt?k már megkezdték a hiba elhárítását. A jelenség egyébként meglehet?sen bosszantó: a Windows a frissítés letöltése után örökös újraindítási ciklusba esik és minden indításkor a "Configuring updates: stage 3 of 3 - 0% complete" feliratot jeleníti meg - majd újraindul."

Olvastam olyat, akinek este 10-tol reggelig csinálta, aztan kikapcsolta a gepet. :) Kösz, de nem, viszont a HP ügyfélszolgálata láthatóan hajlandó segíteni, mert azt mondtak, par órán belul ertesitenek, szal egy durva Windows bugba futottam bele. :)

Kali, de iPhone-nal vagy iPad-del toltsem le? :U

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#59568) kali válasza manchester85 (#59567) üzenetére


kali
legenda

ja, hogy nincs másik munkaállomás, amin életre lehetne kelteni a telepítőt...
a visszaállítást úgy próbáltad, ahogy itt a második metódusban írják; link?

(#59569) manchester85 válasza kali (#59568) üzenetére


manchester85
addikt

Az a baj, hogy csökkentett móddal is ugyanarra a képernyőre jutok, es ugyanaz a folyamat folytatódik tovább.

i6 Silver

(#59570) vadászcsiga válasza manchester85 (#59559) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Vegyél macet ;]
A te helyi képviselőd Xero

[ Szerkesztve ]

(#59571) icecave


icecave
nagyúr

Van itt a topikban szegedi? Volna pár közlekedéssel kapcsolatos kérdésem.

(#59572) Cyberpunk válasza vadászcsiga (#59570) üzenetére


Cyberpunk
félisten

+1 :D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#59573) r3dsnake válasza icecave (#59571) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Yap. Bár a helyijáratokkal nem vagyok túlságosan képben, mivel kizárólag gyalog járok a városon belül.

(#59574) icecave válasza r3dsnake (#59573) üzenetére


icecave
nagyúr

A vasútállomásról mennék a klinikák közelébe (tisza part), de a közelébe is jó, ismerem arra akörnyéket, csak mindig busszal jártam szegedre, nem vonattal, aztán így meg vagyok lőve. A mars térről simán odatalálnék, gyalog is.

(#59575) Cyberpunk válasza icecave (#59574) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Navi a telefonon. ;)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#59576) manchester85 válasza vadászcsiga (#59570) üzenetére


manchester85
addikt

Amugy ha ez kipurcan, az lesz szerintem. :DDD Bruttó 1000 dollárért 13-as Airt tudok venni, zsír újonnan, úgyhogy szerintem még anyagilag is jobban járok vele, mert pár ev utan is jo áron el tudom adni.

Az a baj, hogy egyszerűen luxusnak érezném, ha macem lenne. Nekem nem munkaeszköz lenne, bohóckodásra kell egy ilyen drága gép? Torrentezés, sportmeccsek streamelése, kapcsolattartás, facebook, erre vegyek még egy több százezres gépet egy iPhone meg egy iPad mellé? Ugyanakkor azt se mondhatnám, hogy asztali gépre egyáltalán nincs szükség, mert az sem igaz, de 1-2 funkciót eltekintve, egy asztali gépen is ugyanazt csinálom, mint az iPad-en. Nyilván Xeronál, meg a tobbi, műszaki vonalon mozgó emberkénél (pl SÖ :DDD ) millió egyéb szempont van, az is lehet, hogy ezek a dolgok magával az eszközzel jönnének majd automatikusan (amiket ugye megszeretnék) de lusta is vagyok beleasni magam az egészbe. iOS vonalon pont azert csöppentem bele ebbe a világba, mert ugye ott az iPhone egy teljesen uj forradalmat teremtett, ettől mar nem szivesen válnék meg, de a Windowst mar megszoktam, most találjak magamnak egy újabb drága hobbit? :DDD Bar fene tudja, mert a mostani gépem is 2 kilo volt, tehát ha egy Airt is ennyiért vennék, az 5 ev utan érne is valamit....

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#59577) r3dsnake válasza icecave (#59574) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Onnan gyalog érdemes, tök közel van: maps

[ Szerkesztve ]

(#59578) kali válasza icecave (#59574) üzenetére


kali
legenda

taxival csak egy megálló! :))

(#59579) Xero válasza manchester85 (#59559) üzenetére


Xero
nagyúr

Ha emlékeim nem csalnak recovery partícióval rendelkező HP indítható döglött Windowssal is. F11-et kell nyomogatni boot során (erre most nem esküszöm meg, de 75%, hogy az).
Ott backup és recover.

Remélem össze fog állni.

Egyébként valóban igaz az állítás, hogy Mac-et kellene venned. Ott nincs ilyen gond. Bármilyen döglött is a rendszer, egy terminalt még lehet nyitni és a halottaiból is visszahozható. :P

(#59580) Cyberpunk válasza manchester85 (#59576) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Hát te tudod mik az igényeid. :)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#59581) manchester85 válasza Xero (#59579) üzenetére


manchester85
addikt

Na, ugy néz ki, ez lesz a megoldás, köszi. :R

Hát csak ezért nem fogok Mac-et venni, főleg, ha egy fórum komment megoldja a gondot. :DDD De amugy egy Windows-os gép lényegében eladhatatlan, ugyhogy egyáltalán nem biztos, hogy ne lenne jó döntés egy Airt venni majd legközelebb. Még 1-2 evet kihuzok szerintem ezzel, aztan majd meggondolom, mi legyen. Viszont amig nincs rá nyomós érvem, miert van szükségem Mac-re, addig az anyagi tényezők fognak dönteni.

i6 Silver

(#59582) Cyberpunk válasza manchester85 (#59581) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Hogy legyen egy stabil, jó, Windows mentes géped. Ez már nyomós érv. :D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#59583) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Ez a spotify a mobile syncnél, nem áthúzza a zenéket gépről, hanem letölti újra? :U

(#59584) Cyberpunk válasza r3dsnake (#59583) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Letölt.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#59585) manchester85 válasza Cyberpunk (#59582) üzenetére


manchester85
addikt

Facebookra, netezesre, levelezésre, filmnézésre, sportstreamre, zenehallgatásra, miközben van egy iPad Minim meg egy iPhone-om? Komolyabb (munka)felhasználási szokásaim kellenének hogy legyenek ahhoz, hogy indokoltan vegyek egy high-end gépet. Nyilván egy csúcs TV-nél nincs ilyen gond, az csak szórakoztató elektronika, a célcsoport mindenki, de egy asztali gép nem csak bohóckodásra való, ezért is sajnálnék Mac-et venni. Pl az iOS ugye elsősorban szórakoztatására, kapcsolattartásra lett kitalálva, de az OS X egy teljes értékű desktop OS, minek vegyen azt olyan, aki nehány általános szórakoztatói szempontra használja a gepet?

i6 Silver

(#59586) r3dsnake válasza Cyberpunk (#59584) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Hát ez nagyon retek így. Még jó, hogy van 30 napos free trial.

(#59587) Cyberpunk válasza manchester85 (#59585) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Azért a tábla, meg a mobil nem egy kategória vele, de ezért írtam, hogy te tudod. Viszont már meg is van a válasz. :)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#59588) Cyberpunk válasza r3dsnake (#59586) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ráengedni wifi azt kész. :)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#59589) Xero válasza manchester85 (#59581) üzenetére


Xero
nagyúr

Nem mindig fogok egyből commentelni. :P

Egyébként igazad van. Ameddig működik és elegendő számodra, addig kár pénzt ölni bele.

(#59590) r3dsnake válasza Cyberpunk (#59588) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Behúztam kb 30 albumot playlistre. 4 megabiten nem bánnám, ha csak egyszer töltené le, és nem duplán... Ha ott a gépen, számomra az lenne logikus, hogy ne a szerverről szedje már megint.

(#59591) Cyberpunk válasza r3dsnake (#59590) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Csak ha offline-ba teszed akkor tölti le. :)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#59592) r3dsnake válasza Cyberpunk (#59591) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Tudom. De épp ez lenne a lényeg, hogy legyen ott telón is. Ha csak ott nyomom át offline-ra, akkor meg a géppel sync-el visszafelé, tehát újból duplán letölti.

(#59593) Cyberpunk válasza r3dsnake (#59592) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ja hogy úgy. :D Passz én gépen mindent netről hallgatok. :)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#59594) GALARDO válasza r3dsnake (#59586) üzenetére


GALARDO
addikt

Az egész az. :U Szerintem ha lejár, a 30 nap, én visszamegyek Gmusicra. Eddig az volt a legnormálisabb, aztán egyszer csak ideér, az a Beats Music.

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#59595) bigdady válasza icecave (#59574) üzenetére


bigdady
nagyúr

1-es villamos (más nem is megy onnan) :)
Pár megálló

(#59596) r3dsnake válasza bigdady (#59595) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Arra a 10 perc sétára tök felesleges.

(#59597) Cyberpunk válasza GALARDO (#59594) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Mi nem tetszik benne, jó nyilván nincs minden létező zene fent azonnal.:D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#59598) Sn00k


Sn00k
veterán

catch notes az megszűnt ios-en ? Még tavaly használtam , de nem találom a storeba :/ Tud valaki, olyan variációt helyette, amit jelszóval le lehet levédeni? Megköszönném!!

3njoy the Lif3

(#59599) GALARDO válasza Cyberpunk (#59597) üzenetére


GALARDO
addikt

Elsősorban a felület, számomra írtó gagyi hatást kelt. Ájpeden egy fokkal jobb, de azt nem sokszor használom. Fülessel néha el se tudom indítani, mert hiába nyitom meg előtte, akkor is a powerampot kezdi el nyomatni. A zenékkel elégedett vagyok, de az a 10-20 album, mindenkinél megtalálható. Az egyetlen előnye, hogy olcsó, de nekem nem ér ennyit 5 euró.

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#59600) FrankMonzano válasza B-L-A-C-K (#59556) üzenetére


FrankMonzano
őstag

Tudom,hogy lehet,hiszen ha teljes weboldalkent nyitom meg,nem pedig mobil nezetben,akkor ugyan az mint gepen.
A kedvedert majd alkalmazom... :)

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.