Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#60851) Cyberpunk válasza #51177472 (#60848) üzenetére


Cyberpunk
félisten

A lényeg, hogy te határozd el, ne mások kényszerítsenek rá, hogy szokj le. Fejben dől el. :)

manchester85: Csak nem Degeci vagy te is? ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#60852) válasza icecave (#60839) üzenetére



őstag

Ez sajnos minden dohányosra ráhúzható, még akkor is ha nem tud róla. Nagyon sok függő betegség van, de a nikotinnál csak a kemény drogok okoznak nagyobb függőséget. Amúgy nincs olyan ember akiknek ne lennének káros függőségei. Na megyek is meglátogatom a bejáratot trafik mutyi boltot, hogy lerójam a napi adómat a szerencsés boltosnak. 750-ről indult, már az 1000Ft-ot súrolja. De hát ez van. Van aki most él, de mindig lesz holnap, és ha ezt nézem, én nem szeretnék most élni.

mencseszter

:DD

[ Szerkesztve ]

(#60853) #51177472 válasza Cyberpunk (#60851) üzenetére


#51177472
törölt tag

Bár ilyen ár mellett komolyan elgondolkodom rajta én is, közel napi 1 dobozzal szívok igazából, bár mindig marad másnapra pár szál.. az egy hónapra 25-30e, így nem tűnik olyan soknak, de 18 évesen azért jobb dolgokra is lehet fordítani azt a pénzt..

qrvák és kokain. ;]
nem, komolyan mondom most..

[ Szerkesztve ]

(#60854) manchester85 válasza Cyberpunk (#60851) üzenetére


manchester85
addikt

Dede :DDD , bár nem ott születtem, az az én igazi hazám. :DDD

sdforlife!

Nem rossz kombináció. :) Kár hogy utóbbi beszerzéséhez komoly kapcsolatok kellenek, így nem is áltatom magam, úgyis átb*szás áldozata lennék. :)

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#60855) #51177472 válasza Cyberpunk (#60851) üzenetére


#51177472
törölt tag

Ha te is cigiztél tudod, hogy hogy megy ez.. nem is konkrétan a cigit kell lerakni, mert én úgy vagyok vele hogy azzal semmi probléma nem lenne, hanem a megszokás az ami nagy úr..

manchester85: sírok. :C

[ Szerkesztve ]

(#60856) madgie válasza (#60852) üzenetére


madgie
titán

Láncdohányos cimborám a hétvégén volt nálunk vendégségben, valami szivar-szerűség volt nála, azt mondta, sokkal olcsóbb a mutyiboltban, mint az 'ezres" cigi. Vastagságban pont akkora ,hogy a szofi "készhüvelyesbe" belefér, hosszban pont dupla, tehát kiveszi a dobozból, ráhúz két szofi hüvelyt és kettétöri :D

Túl jó árban van a cigihez képest ,tuti ki fogják tiltani a mutyikból.

[ Szerkesztve ]

(#60857) Cyberpunk válasza #51177472 (#60853) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Én egy dobis voltam, mikor letettem, bár idegesebb napokon másfél is elment. Ma már nagyon idegen nekem. Persze az első napokban megjártam a poklokat is, de mindegy amúgy is oda kerülök majd. :DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#60858) icecave válasza #51177472 (#60853) üzenetére


icecave
nagyúr

25-30 ezer havonta cigire nem sok? Az igen. :Y

(#60859) 206 cc válasza #51177472 (#60853) üzenetére


206 cc
senior tag

Segítek szívesen e-cigi ügyben,de itt a topikban van sok korrekt emberke aki tud tanácsot adni.

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#60860) vadászcsiga válasza madgie (#60856) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Elképesztőek. Minden szart elszivnak csak nikotinhoz juthassanak. Én is láttam már ezt

(#60861) Cyberpunk válasza vadászcsiga (#60860) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Akkor már én is az ecigire szavazok. Az legalább nem büdös, és nincs kitiltva mindenhonnét.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#60862) #51177472 válasza icecave (#60858) üzenetére


#51177472
törölt tag

Hát ha úgy nézed ez az "átlag függőség", ennél sokkal drágább függőségek is vannak, amik elterjedtek.
Azt nézd, Cyber mégtöbbet szívott. ;] Bár akkor olcsóbb lehetett még.

206 cc: köszi, átolvasgatom, bár annyira nem vonz a hallottak alapján.

(#60863) madgie válasza vadászcsiga (#60860) üzenetére


madgie
titán

Ó, látnád anyámat... leül a fotelbe a tévé elé nap végén és sodorja be a cigit... egy kétkezes tálcán. Alig láncdohányos :(

szerk: ma majdnem lerendeltem a Moto X-et, de nem volt szimpatikus, hogy az Expansys-nek a bankkártya adataim mellé még igazolnom kellett volna magam vagy három okmány fényképével. Hát lóf@szt.

[ Szerkesztve ]

(#60864) rayoliviero válasza Cyberpunk (#60861) üzenetére


rayoliviero
veterán

Megcsinálták a telójukat a gsm boltban, ahol sim kártáyt vágattak, az én telómat is eledtam nekik.
Vennem kell reggel Nexust vagy g2-t.

[ Szerkesztve ]

(#60865) Cyberpunk válasza #51177472 (#60862) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Sárga Pall Mall-t szívtam. Akkoriban még 650 körül lehetett aszem egy doboz abból. :U

Gazsi00: N5-re szavazok, bár a G2-nek jobb az üzemideje, és jobb a DAC is, csak az a "debil" hátlapi gomb. :DDD

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#60866) vadászcsiga válasza madgie (#60863) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Előre kell fizetni?

(#60867) manchester85 válasza #51177472 (#60862) üzenetére


manchester85
addikt

Én hetente elszívok egy dobozzal, sose voltam függő, most is lelki okai vannak, és senki ne mondja, hogy óóó csak azt hiszed, hogy le tudsz állni, közben mégse. De igen, én akkor teszem le, amikor akarom, és annyit szívok, amennyihez kedvem van, és ezen egyik napról a másikra bármikor változtatok. Egyszerűen nem is szeretem a cigit, semmilyen fizikai addikciója nincs rám, ez már 12 éve így van kb, pia dettó.

A kaja az, amire figyelnem kell, mindig annyit eszek, amennyit elém tesznek, így akár 150 kilóra is el tudnék hízni simán, kinézem magamból. :U Ott már nehezebben megy a megvonás, de kb. 5x fogytam már le 90-ről 70-re, és hatodjára is sikerülni fog. :)

i6 Silver

(#60868) 206 cc válasza #51177472 (#60862) üzenetére


206 cc
senior tag

Én csak egy dolgot tudok az ecigi is olyan mint a telefonipar,ha jót akarsz ami használható,nyújtja azt az élvezetet amit a rendes cigaretta de nem káros - azt ugyan úgy meg kell fizetni.

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#60869) vadászcsiga válasza rayoliviero (#60864) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nem vagy elég tökös a G2-höz ;] a tömeg nyomása meg fog győzni.

(#60870) icecave válasza #51177472 (#60862) üzenetére


icecave
nagyúr

Igaz, de ha belegondolsz, nem tudom, hogy ezt a pénzt te keresed-e meg, vagy a szüleid adják (mindegy is, közöm nulla), de nem érzed azt, hogy ez baromi sok? Ebből én befizetem a havi villany és t-home számlámat (net-tv). Részemről gondolva a dolgot akkor: "Cigire is költhetném" :D

(#60871) icecave válasza Cyberpunk (#60865) üzenetére


icecave
nagyúr

Nekem pont a hátlapi gombok jönnek be. Nagyon is, remélem, más gyártó is átveszi. Zsebemben fekszik, mennyivel könnyebb kitapogatni a gombokat hangerőt szabályozni, vagy hívást némítani, mintha az oldalán lennének a gombok...

[ Szerkesztve ]

(#60872) madgie válasza vadászcsiga (#60866) üzenetére


madgie
titán

Nem feltétlenül, de úgy olcsóbb :D

Amúgy nem mindegy? Utánvéttel is küldhetnek egy darab követ.

(#60873) #51177472 válasza icecave (#60870) üzenetére


#51177472
törölt tag

Persze ennyire ne menjünk bele, de ezt én is akkor tisztáznám h szüleim igazából nem nagyon tudnak támogatni pénzel. Ha adnak is akkor nem cigire, bár sosem tudták h dohányzom.

Nem kell ajnározni, de mindig leugattak telefon miatt is, meg ezmegaz miatt is, aztán mindig én keresem rá.. :N ezt most nyilván nem rád írtam.

[ Szerkesztve ]

(#60874) Cyberpunk válasza #51177472 (#60873) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Akkor ügyesen titkoltad, pedig érezni a ruhán, meg az ember haján is, hiába mossa az ember naponta, meg a lehelet is.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#60875) icecave válasza #51177472 (#60873) üzenetére


icecave
nagyúr

Nem is azért mondtam. Nincs közöm hozzá. Én annó éreztem,hogy sok pénz ez, még akkor is, ha messze nem ennyibe került. Nekem sem tudták sosem a szüleim, így annak idején a zsebpénzemből vettem, másról lemondva. Aztán amikor megkerestem rá, akkor sem nyugodtam meg, hogy na, mostmár azt költöm el, hujj,de jó.

A függőségről meg képben vagyok, egy dohányos inkább vesz cigit, mint kenyeret, de ha kell, éjjel 3kor nekiindul cigit venni, meg járkál ki az erkélyre -20 fokban cigizni, stb. Tiszta szánalmas és röhejes így utólag, pedig én is voltam ilyen.

(#60876) #51177472 válasza Cyberpunk (#60874) üzenetére


#51177472
törölt tag

Általában mindig fújom magam valamivel, kopasz vagyok így a hajamon nem lehet érezni, és világ életemben rágós is voltam, cigitől függetlenül.

Csak én vagyok ilyen trükkös, vagy mi? ;]

(#60877) vadászcsiga válasza icecave (#60871) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nekem is. Naponta előfordul hogy munkában a zsebemben lapul, hívás bejön, power gomb kitapogat textilen keresztül, megnyom, hívás elutasítva.

(#60878) rayoliviero válasza vadászcsiga (#60869) üzenetére


rayoliviero
veterán

:DDD Azt mondják a Nexus topikban nincs fm rádió a Nexusban, de helyette van LTE. Hát az a G2-ben is van, legalábbis remélem és összefoglaló is azt írja.
Kezemben fogom vétel előtt és úgy fogok tudni dönteni. Remélem nem kell semmit mókolni a droiddal, mert nem értek hozzá semmit. Egyelőre mókolás nélkül használnám.

(#60879) Cyberpunk válasza rayoliviero (#60878) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ugyan úgy el lehet lenni root nélkül is, ahogy iOS-en jb nélkül. :)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#60880) vadászcsiga válasza rayoliviero (#60878) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Van hát hülyék azok. Nem kell semmit mókolni bár én tegnap rootoltam mert az apple féle AirPlay csak igy működik de semmi mást nem akarok rajta csinálni mert tulajdonképpen minden van benne gyárilag.
Olvasgatom az android alkalmazás topikját, es mindig konstatálom hogy amit keresnek benne van a G2-ben. Ez is ez is stb stb

[ Szerkesztve ]

(#60881) madgie válasza rayoliviero (#60878) üzenetére


madgie
titán

Én sem mókolnám és itt már ki is esett a G2 :))

(#60882) Blaise válasza madgie (#60863) üzenetére


Blaise
veterán

114ezerert? Annyiért bármikor kapsz Nexus 5-öt.

(#60883) madgie válasza Blaise (#60882) üzenetére


madgie
titán

Jobban tetszik a Moto X, méretben, kijelzőben (rgb amoled), speckókban (értesítés módja, stb).

(#60884) rayoliviero válasza madgie (#60881) üzenetére


rayoliviero
veterán

Ott írják előtted, hogy nem fontos mókolni. A Nexus 5-öt gondolom kell, nem?

(#60885) máyköl válasza #51177472 (#60876) üzenetére


máyköl
veterán

Hány éves vagy?

(#60886) #51177472 válasza máyköl (#60885) üzenetére


#51177472
törölt tag

Írtam pár sorral feljebb, de 18.

(#60887) vadászcsiga válasza madgie (#60883) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Fogtad kézben vagy csak netről nézted?

(#60888) madgie válasza vadászcsiga (#60887) üzenetére


madgie
titán

A nexust? Persze. Moto x-et nem. De tudom, hogy nem akarok G2/Nexus 5 méretű cuccot. Túl nagy. Még ez a Moto is határeset.

Gazsi00: én egyiket sem mókolnám, szívtam én már elég custom rommal régebben. Persze sokan azt mondják, hogy semmi bajuk az xy romokkal, lehet csak én vagyok mindig peches (bamba) :D

[ Szerkesztve ]

(#60889) vadászcsiga válasza madgie (#60888) üzenetére


vadászcsiga
félisten

A moto x-et kérdeztem. Elég nagy bátorság igy megrendelni, en nem mertem enélkül megvenni. Vagy 3 órát nyomkodtam az MM-ben

Lassan mondom hogy mindenki értse :D Nem kell mókolni már az androidot csak akinek ez a hobbija!

[ Szerkesztve ]

(#60890) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Hülyeségnek tartom a cigit, soha nem szívtam egy slukkot sem, ami így is fog maradni. Havi 1x összeülünk vizipipázni, meg heti 1-2 sör lecsúszik. Bőven elég káros szenvedélynek. :)

(#60891) vadászcsiga válasza r3dsnake (#60890) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Hipstereknél most divatos ez a vizipipa

(#60892) madgie válasza vadászcsiga (#60889) üzenetére


madgie
titán

Nem is akarom mókolni, épp ezt mondom.

Nem szeretem az LG, sem a Samsung UI-t, gyári droid viszont élhető (Nexus 4 alapján). Most akkor mire váltanék, ha a Nexus 5 nagy nekem, más gyári 4.4-es "nemmókolt" meg nincs.

Vagy vegyek egy Nexus 4-et? :D

(#60893) r3dsnake válasza vadászcsiga (#60891) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Hogy jönnek ide a hipsterek? A vizipipa nem divat, hanem fun. 17 éves voltam, amikor az egyik barátom megvette az első pipáját, azóta tart ez a dolog. Nekem is van egy, ráadásul elég szép példány: 92cm

Megvan a hangulata társaságban, egyedül nem is szoktam használni, pedig itt van hozzá minden.

(#60894) válasza madgie (#60863) üzenetére



őstag

AMOLED?,Soha. :D Várd meg a Nexus6-ot. Moto fogja gyártani, csak nem Nexus néven.

(#60895) madgie válasza (#60894) üzenetére


madgie
titán

Nekem az amoleddel csak a pentile elrendezés a bajom, amúgy szeretem. A moto x-ben meg pont rgb amoled van, nem pentile.

Vadászcsiga: droidra gondolom megoldható a colormanagement, tehát bekalibrálom és babaság.

Szerk: itt is van, összecsókolom a koloriméterrel, a számítógépről meg szépen bekalibrálom az argyll cms-sel.

[ Szerkesztve ]

(#60896) vadászcsiga válasza (#60894) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Amoledet én sem szeretem. Nem élethű.
Honnan vagy ilyen jól értesült?

[ Szerkesztve ]

(#60897) Cyberpunk válasza r3dsnake (#60890) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Helyes, ne is tegyél ilyet! :) Piálni én sem piálok. :DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#60898) #51177472 válasza vadászcsiga (#60891) üzenetére


#51177472
törölt tag

Azok meg kik? ;]

(#60899) kali válasza madgie (#60895) üzenetére


kali
legenda

a pentile is csak gyenge ppi mellett okozhat gondot, 5" és 1080*1920 (441 ppi) esetén nincs már jelentősége.

(#60900) madgie válasza kali (#60899) üzenetére


madgie
titán

Nincs gyakorlati bizonyítékom rá, de valamiért azt gondolom, hogy az eltérő subpixelméretek miatt nem oldható meg a pentile pixelekkel a normális színkezelés. És ezalatt azt értem, hogy akármit csinálok, mondjuk zöldes lesz a fehér, vagy ha az OK, akkor más színbe hajlik a középszürke.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.