Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#60651) vadászcsiga válasza b4zsi- (#60646) üzenetére


vadászcsiga
félisten

+1 a többiekhez, iPad verhetetlen. Ahogy R3dsnake mondja, alig van táblára optimalizált app a playen.

Icecave
Megtörtént a root, már szól is androidról AirPlayen a zene. Vadászcsiga-Apple 10-0 ;]

[ Szerkesztve ]

(#60652) #51177472


#51177472
törölt tag

Milye nincs meg az 5s kamerájának, hogy nem tud záridőt?
Ellenben a Lumiák, Samsungok tudják..

(#60653) válasza vadászcsiga (#60651) üzenetére



őstag

'Vadászcsiga-Apple 10-0"

Hú de kemény vagy :D
Nem a KitKat on van a hangsúly, hanem az ART on. Nagyon satbil és sokkal kevesebbet fogyaszt. 18h/4,5h :D Már egy éve N4-en vagyok, asztali win8 nál ezerszer stabilabb, egyenlő ios, de ez sem igaz a Safari problémája miatt. Egy dolog szól még mindig az iPhone mellett, a megépítés minősége.

[ Szerkesztve ]

(#60654) Ragnar95 válasza #51177472 (#60652) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Gondolom az apple nem engedi az appoknak, h hozzányúljanak, de ez csak tipp

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#60655) vadászcsiga válasza #51177472 (#60652) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Szakmaiban válaszoltam


Nem a két rendszert pontoztam hanem a probléma amit megoldottam és amiről az egyszerű felhasználó azt gondolná hogy lehetetlen már vagy a tizedik. Történetesen az apple által kitalált AirPlay-t vittem át androidra.

[ Szerkesztve ]

(#60656) válasza #51177472 (#60652) üzenetére



őstag

Hogyne tudna, csak nem bizzák a felhasználóra.

(#60657) ittakary válasza #51177472 (#60652) üzenetére


ittakary
nagyúr

Cuminyuszi :D

(#60658)



őstag

madgie

Kis kompaktot keresek. Amit kinéztem, egy Olympus D750, Canon iXUS 150. Wifi a legkevesebb de a kis mérte, a fém váz, 1cm macró, dominál. De nevetséges hogy videóban az N4 szebb filmeket készít, kár hogy nincs benne stabilizátor. Tehát 30-ig Te mit javasolsz. Sony Nex nem játszik :D

(#60659) válasza vadászcsiga (#60655) üzenetére



őstag

Erre mondják azt, hogy droiddal mindent megoldanak a fejlesztők, mert kint van az összes SDK. Ios-en csak az Apple féle keretrendszer áll a rendelkezésükre. Ha irónikus lennék erre azt mondanám, hogy így egységes, és biztonságos. :D

(#60660) madgie válasza (#60658) üzenetére


madgie
titán

Harmincig semmit :D Komolyan, mobillal csinálsz olyanokat, videóban és fotóban is.

(#60661) rayoliviero válasza manchester85 (#60585) üzenetére


rayoliviero
veterán

Leendgedtem 90-re, remélem így elviszik már. :(

(#60662) B-L-A-C-K válasza rayoliviero (#60661) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Én 70-et adok érte...:D

(#60663) válasza madgie (#60660) üzenetére



őstag

Az jó, mert megspórolom az árát, de amiben több az a stabilizátor, 1600 ISO, (nem tudom a Nexus mennyi) macro. Ha így vesszük 100 alatt nincs is. A lényeg, hogy Vaterára feltett képeimet volt aki gyári fotóknak nézte, és kérte, az áruról én csináljak fotókat. :D

(#60664) vadászcsiga válasza rayoliviero (#60661) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Miért nem teszed ki vaterara? Hardverapro egy szar, teli komolytalan gyerekekkel

(#60665) #51177472 válasza rayoliviero (#60661) üzenetére


#51177472
törölt tag

Pesten nem oldható meg az üzlet? Akkor elviszem.

(#60666) rayoliviero válasza vadászcsiga (#60664) üzenetére


rayoliviero
veterán

Nem vagyok teljes jogú felhasználó ott, de lehet kénytelen leszek azt csinálni magamból.

B-L-A-C-K: :DDD

Kedvencem az apród oldal. Ma olyan levelet kaptam ott egy embertől, hogy számítsam be az iPhone 4 készülékét 70 000 Ft-ért.
Csere, beszámítás nincs: Ez a mondat benne van a hirdetésben, de az apródon ez nem érdekel senkit.

sdorlife: 19-én megyek Pestre, de addig csak nem lesz meg.

[ Szerkesztve ]

(#60667) vadászcsiga válasza rayoliviero (#60666) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ne felejtsd el beleszámolni a vatera jutalékát

[ Szerkesztve ]

(#60668) B-L-A-C-K válasza rayoliviero (#60666) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Tudod mindig próbálkoznak az emberek...Bevallom én is szoktam pl olyat ha valami fix áras rápróbálok azért egy alacsonyabb árral hátha, sokszor bejött már...

(#60669) rayoliviero válasza vadászcsiga (#60667) üzenetére


rayoliviero
veterán

Ok, nem fogom, köszi.

B-L-A-C-K: Ők sajna állandóan a beszámítással jönnek. Még ha alku miatt írna valamelyik. De idáig kp-t senki nem ajánlott. Érthetetlen számomra, legolcsóbban adom az országban (mivel manchester már eladta, így csak az enyém maradt ilyen olcsó).

sdforlife: Ok, fogok természetesen.

[ Szerkesztve ]

(#60670) #51177472 válasza rayoliviero (#60666) üzenetére


#51177472
törölt tag

Okés. Ha még meglenne mindenféleképp írj. :)

(#60671) manchester85 válasza rayoliviero (#60661) üzenetére


manchester85
addikt

Tolok egy UP-ot, hátha segít valamit. Hát nem irigyellek, én is örülök, hogy megszabadultam tőle, bár a tied a jelek szerint sokkal jobb állapotú. Miert váltasz amugy? Én tuti csak nyomós indok miatt válnék meg az enyémtol. Igaz, az még garis es kártyafüggetlen, de az ilyen "próbáljunk ki mást is" elv mindig megbosszulja magát. Inkabb olyanoknak való, mint BLACK vagy r3dsnake, akik eleve apróznak, de ha direktben a T-től vetted, úgy en tuti sajnalnam eladni. Max, mikorra mar elavul, de az i5 még bőven ott van a legjobb telók kozott.

i6 Silver

(#60672) Xero válasza vadászcsiga (#60500) üzenetére


Xero
nagyúr

Persze, hogy az vagyok. ;] :P

Na közben már itthon. Gyűlnek az anyagok, de még feldolgozás alatt.
Íme pár nyers kép normálisabb gépből:

Mont Blanc

Matterhorn

Chill a lábánál

Katt-ra teljes méret, de csak berántottam ps-ba és húzgáltam kicsit. A jó minőség még odébb van. A gopro anyag is feldolgozás alatt. :K

[ Szerkesztve ]

(#60673) rayoliviero válasza manchester85 (#60671) üzenetére


rayoliviero
veterán

Köszi. Az enyémnek az akkuja nem tökéketes csak, de bír egy napot így is, 5 óránál több használati idővel.

Jobban örülnék már egy nagyobb kijelzőnek, szívesen kipróbálnék már más rendszert is. Mióta kijött a 3G, azóta iPhone-om van amúgy (3G, 4, 5). És ha nagyon hiányozni fog, akkor barátnőm 5s-ével bármikor szórakozhatok. Ha az sem elég, akkor visszaváltok, de nem hiszem, hogy olyan rossz lenne a G2 vagy Nexus 5. Nexus 5 üzmeideje viszont kb. ugyanolyan, mint az iPhone-nak vagy rosszabb. Ott csak a nagyobb kijelzőt élvezhetném és a másik rendszert, így inkább a G2 felé húzok. De annak elvileg recsegős a hátlapja és a támogatottsága is rosszabb természetesen a Nexustól. Valamelyik lesz a kettő közül.

(#60674) GALARDO válasza Xero (#60672) üzenetére


GALARDO
addikt

De csúnya hely. :U

:DDD

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#60675) #51177472 válasza b4zsi- (#60466) üzenetére


#51177472
törölt tag

Szóval ő most konkrétan kie?

(#60676) B-L-A-C-K válasza #51177472 (#60675) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

A csaj, a csaj apukájának a lánya.

(#60677) #51177472 válasza B-L-A-C-K (#60676) üzenetére


#51177472
törölt tag

:C

(#60678) manchester85 válasza vadászcsiga (#60500) üzenetére


manchester85
addikt

Ott a pont. :DDD

Mondjuk en a nagyképű jelzőt jobban szeretem, a beképzelt degradálóbb, mert ugye szó szerint az arra utal, hogy nincs alapja. A beképzeltség megtámadható, a nagyképűség kevésbé.

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#60679) nord_ válasza Ragnar95 (#60654) üzenetére


nord_
veterán

Engedi, hülyeség a feltételezés, hogy nem.

(#60680) vadászcsiga válasza manchester85 (#60678) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ja most igy a képet nézve tényleg inkább nagyképű :DDD

(#60681) Cyberpunk válasza Xero (#60672) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Jó képek.

Mont Blanc megmászása? ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#60682) Xero válasza Cyberpunk (#60681) üzenetére


Xero
nagyúr

Cimborámék nyáron nekivágtak, de nem engedték fel őket, mert pont előttük halt meg pár olasz, így egy némileg alacsonyabb, de hasonló olasz hegyet végeztek ki.

Engem maga a túrázás annyira nem vonz. A hegy látványa, a fehérség, a nap, a sebesség már annál inkább. :K

(#60680) vadászcsiga: Így-így. ;]

[ Szerkesztve ]

(#60683) vadászcsiga válasza Xero (#60682) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Hegyet mászni nyáron kell, hidd el legalább akkora élmény mint télen síelni.

(#60684) Xero válasza vadászcsiga (#60683) üzenetére


Xero
nagyúr

Nyilván nyáron kell, ez nem is vitás. Viszont engem nem vonz. Kölyök korom óta vitt a család túrázni, még anno országos kéket is festettem a Bükkben, de kicsit megcsömörlöttem. Meg persze az erőnlétem is a béka segge alatt van egy komolyabb túrához. Ezen azért amúgy is dolgoznom kell idén. :B

(#60685) manchester85


manchester85
addikt

Unalmasabb dolgot el sem tudok képzelni a túrázásnál. Menni, menni céltalanul, értelmetlenül, mindenkinek fáj mindene, a csajok rosszabbul néznek ki, mint egy összehányt éjszaka után másnap reggel, elmegy egy teljes nap, de legalább el lehet sütni utána egy közhelyt, hogy milyen jót tett a szervezetünknek egy kis friss levegő. :U Persze egy csoportos túra, ahol lehet ismerkedni, inni, beb*szni, eltévedni, röhögni, az jó, bár ilyenben sztem kb. egyszer volt részem, a gólyatáborban, de akkor már ez is inkább házibuli legyen.

i6 Silver

(#60686) vadászcsiga válasza manchester85 (#60685) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Hű bazmeg

(#60687) Cyberpunk válasza manchester85 (#60685) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Kell valami cél neki. Már is nem lesz uncsi. :D De elég ha csak azért megy az ember, mert szeret a természetben lenni.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#60688) icecave válasza manchester85 (#60685) üzenetére


icecave
nagyúr

...mert számodra a nők csak tárgyak, akik mindig nézzenek jól ki, hogy ha bármikor dugni támad kedved, azonnal üdén a rendelkezésedre álljanak, függetlenül attól, hogy te milyen testi és higiéniai paraméterekkel rendelkezel éppen? Avagy dugástól függetlenül is ez valami alap elvárás? Csak kérdezem, mert az írásod olyan, mintha nem tudnád elfogadni, hogy a nők nem mindig olyanok, amilyennek leírtam az hozzászólásom első részében. Majd ha együtt élsz egyel, rájössz, hogy ő is izzad, ő is megy reggel kakkantani, és az ő lába is büdös néha, akárcsak neked ;] :D :D

Persze, nem azt mondom, hogy böfögjenek, meg hányjanak, meg fingjanak, mint a gép zabolátlanul, de remélem, érted, mit akarok kérdezni.

[ Szerkesztve ]

(#60689) mondomén válasza manchester85 (#60685) üzenetére


mondomén
őstag

Nem a kiserdőbe kell menni.:D Én ha tehetném Izlandot szívesen körbetúráznám.

(#60690) Xero válasza manchester85 (#60685) üzenetére


Xero
nagyúr

Azért amit haveromék csináltak abban látok fantáziát. Ott a kihívás, hogy Európa tetején ácsorogj saját erőből. Ez szerintem jó dolog. Nekem most az volt a cél, hogy ismét magasabban csúszhassak mint eddig. Ez pipa.

A legtöbb ilyen céltalannak tűnő dolognak az emberi határok feszegetése, a saját tűrőképességünk kitolása a célja.

Egy hobbi autóversenyző sem azért éget el több liter benzint és kockáztatja az életét, mert ezzel bármit is elérne, vagy gyorsabban jutna el a-ból b-be. Pusztán saját magát fejleszti.

szerk: Túrázgattak a srácok nyár közepén:

Én közben Balatonon lógattam a lábamat. Lehet, hogy ők kínozták némileg magukat, de az én agyamban nincsen respect saját magam felé pár üveg bor miatt amit elszürcsöltem a parton, szemben velük, akik a kontinens tetejét vették célba.
Persze mint mondtam engem sem vonz annyira, talán erőnlét szempontjából nagyon hasznos lenne, de kb ennyi. Nyáron ha tehetném és bírnám, inkább mennék délre síelni.

[ Szerkesztve ]

(#60691) Cyberpunk válasza icecave (#60688) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Fiatal még ne bántsd! :D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#60692) manchester85 válasza Xero (#60690) üzenetére


manchester85
addikt

Ja, de a síelés már egy szórakoztató sportnak nevezhető tevékenység, csúszol, élvezed a mozgást, de a túrában nem látok fantáziát, persze a sétálgatás nyilván jó dolog. A korizás pl. nem rossz, ha eleged van, egyből befejezheted, de a túrázást két nagy domb között megunni nem kifizetődő. :DDD

Icecave, túldramatizálod a kérdést, egy szóval nem mondtam, hogy egy nőnek mindig topul kell kinézni, volt már két többéves kapcsolatom, mondjuk fingani még egyik se fingott előttem, és fordítva se történt meg. :DDD de szó nincs itt irreális elvárásokról, ezeket félig-meddig poénból írtam.

Séta, kirándulás, városnézés, üdülés, ez mind jó dolog, de a túra nálam nem nyerő dolog.

Fiatalon buli, pia, zenei rendezvények, foci, ping-pong, kori, séta, nyaralás, bármi hasonló, beülős összeröffenések, családosan meg babázás, séta, kirándulás, egy szép helyre elkocsikázás, étterembe beülés, vidámpark, stb.

Nincs itt szó felnövésről, egyszerűen nem tudom, hova illesszem be a túrázást. Nőjenek fel inkább azok, akik nem akarnak gyereket 30 fölött vagy ahhoz közeledve (mármint nem azonnal, hanem 30 körüli fejjel egyáltalán a jövőben...)

i6 Silver

(#60693) Cyberpunk válasza manchester85 (#60692) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Nem hiszem, hogy valaki gyerekes lenne azért, mert nem akar 30 évesen gyereket. Lehet alapos oka van erre. És az ő esetében jobb is, mondjuk a munkája miatt.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#60694) icecave válasza manchester85 (#60692) üzenetére


icecave
nagyúr

Akkor megnyugodtam. Akkor annak szól, aki magára ismer a leírásban! :D

(#60695) manchester85 válasza Cyberpunk (#60693) üzenetére


manchester85
addikt

Jó hát ha "annyira" alapos, az más. :) Munkája miatt? Már bocs, de ezek múló dolgok. Egy valami tény, mégpedig a megfelelő szocializáció, és ehhez család kell, ha a feltételek adottak. Az ember elkezdi az óvodában, iskolában, munkahely, stb, viszont ha a jövőjéből kizárja a családalapítást, akkor ahogy öregszik, úgy talál majd egyre kevesebb örömöt az életében. Örökké "fiatal" csak akkor maradhat az ember, ha családot alapít, ellenkező esetben csak megkeseredett, sivár és céltalan jövő elé néz. :) De ettől (mármint ilyen tervektől) egyelőre én is igen távol állok. Arról nem is beszélve, hogy az összes kövér, picit is testesebb molett nő ki van húzva nálam. :DDD

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#60696) Cyberpunk válasza manchester85 (#60695) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ha utazgatsz A-ból B-be folyamatosan, akkor nem túl előnyös a családalapításon gondolkodni szerintem. Ha megállapodsz valahol, és a seggeden maradsz az megint csak más. Viszont van aki egyszerűen nem szereti a gyerekeket. Vagy olyan mint én. :D

És ha a párod kicsit molettebb lesz az évek során, akkor kidobod, mert nálad ki van zárva a kicsit kövérebb típus? :DDD

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#60697) csacsi67 válasza b4zsi- (#60466) üzenetére


csacsi67
addikt

Tényleg sokat tett azért hogy ide jusson de remélem nemsokára megtalálja a helyét ahová való . :)) [link]

(#60698) manchester85 válasza Cyberpunk (#60696) üzenetére


manchester85
addikt

Jaja, ez így van, egyelőre utazgatok, csak az a gond, hogy az egész életem egy rohadt nagy utazgatás volt. Miskolcon laktam, Debrecenben tanultam, most BP-en lakom, vagy ha nem, akkor USA. Ráadásul az egyetem nagy részét Miskolc-Debrecen közötti utazgatással, bejárással töltöttem. ezen felül egy hosszabb párkapcsolat miatt a debreceni ismerkedésbe nem is öltem bele túl sok energiát. Aztán hip-hop repültem Pestre egy családi incidenst követően, ahol lényegében nincs senkim. (Egy-két haverral persze eljárok sörözni, ilyesmi, de vérszegény a dolog, hisz hiányzik a teljes szocializálódás, nem olyan, mint amikor felnősz egy városban, és 20-30 év munkájából van egy kialakult környezeted.) Ja a másik, hogy fogalmam sincs, hol fogok élni, az USA-ban, vagy MO-on, nyilván jobb lenne ott. :DDD Márcsak azért is, mert anyám millió emberrel kapcsolatban áll, kozmetikus, még rajta keresztül is elég jól lehet ismerkedni. :D

"És ha a párod kicsit molettebb lesz az évek során, akkor kidobod, mert nálad ki van zárva a kicsit kövérebb típus? "

Az majd attól függ, mennyire, meg egyáltalán milyen az egész kapcsolat. Nálam a nőiesség, kecsesség nagyon fontos. Nem kell kiemelkedően jó nőnek lennie, csak legyen kislányos, hosszú, egyenes haj, vékony combok, stb. Ha elhagyja magát és egy trampli lesz, akkor szevasz. :DDD Nyilván nem esküvő vagy gyerek után, de úgyis lehet azt érezni, ki az, aki hajlamos ilyenre. Egy alapból vékony, huszonéves csaj nem hiszem, hogy leadná már csak maga miatt se a szintet. Most ha 58-60-ig felmegy, nem fogom felvágni az ereimet. :)

i6 Silver

(#60699) Cyberpunk válasza manchester85 (#60698) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ja barátokat értesz a szocializáción. Az persze fontos dolog, de ez meglehet gyerek nélkül is.

Hát akkor figyelj magadra is, ne hogy koppintsanak, ha "elhagyod magad". :DDD Szerintem. ha két ember szereti egymást, akkor nem fog számítani az, hogy a másik felszed pár kilót, például pont a gyerek szülés, vagy szülések következtében. Sok nő sosem lesz olyan kecses egy szülés után már, mint volt hajdanán. Ez elég kegyetlen dolog, majd ha megöregszik akkor is lecseréled egy 18 évesre gondolom. :DDD Már ha vevők lesznek egy öreg pasira az akkori 18 éves lányok. :DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#60700) nord_ válasza Cyberpunk (#60699) üzenetére


nord_
veterán

És ugye azt se felejtsük, a combok, hajszín, csak egy dolog, hosszú kapcsolatban, házasságban ezek számítanak a legkevésbé.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.