Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#60551) vadászcsiga válasza Tibee86 (#60547) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Apple store-nak van boltja? Es mi az hogy nincs számlád róla? Legalább valami online letölthető vagy valaminek lenni kell.

(#60552) r3dsnake válasza vadászcsiga (#60548) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Tegnap nyomkodtam, egész rendben van. És ez már normális kijelzőt kapott a Z borzalom után.

(#60553) vadászcsiga válasza r3dsnake (#60552) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Egész rendben alatt mit értesz? Iphone alternativa is lehet akár számodra?

(#60554) r3dsnake válasza vadászcsiga (#60553) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Android miatt egyértelműen nem. Méretre és a kijelző minőségére értve írtam.

(#60555) GALARDO


GALARDO
addikt

B+! :C

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#60556) Blaise válasza vadászcsiga (#60551) üzenetére


Blaise
veterán

Apple store-nak van boltja?

:DDD

(#60557) vadászcsiga válasza Blaise (#60556) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Jó oda képzeltem egy vesszőt na mostmár látom en is :B

[ Szerkesztve ]

(#60558) Zjunior válasza vadászcsiga (#60551) üzenetére


Zjunior
veterán

Te mindig kötekszel, döbbenet.... :W

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#60559) vadászcsiga válasza Zjunior (#60558) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Miről beszélsz ember? :F

(#60560) r3dsnake válasza GALARDO (#60555) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Az ilyen csak engem húz fel, amikor egy működő kütyüt/hangszert/akármit csak úgy szétvernek? Nekem még a rossz telóim is megvannak a fiókban. :U

(#60561) GALARDO válasza r3dsnake (#60560) üzenetére


GALARDO
addikt

Engem hidegen hagy, mivel az Ő pénze. :) Viszont az áldozatot nem sajnálom. ;]

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#60562) vadászcsiga válasza r3dsnake (#60560) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Engem is zavar

(#60563) vadászcsiga válasza Zjunior (#60558) üzenetére


vadászcsiga
félisten

?

(#60564) Ragnar95 válasza Tibee86 (#60547) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Előző telómhoz megvolt, mostanihoz nincs, mivel használtan vettem

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#60565) Tibee86 válasza vadászcsiga (#60551) üzenetére


Tibee86
veterán

Webshop van, bolt nincs, de ezt te is tudod.
Van névre szóló számlám, de nem az Apple Store állította ki, és ők csak azt fogadják el.

Ragnar95: Remélhetőleg csak olyan gondja lesz, ha lesz, hogy a beállításokban meg tudják nézni a sorozatszámot, egyéb esetben gáz van sajna.

[ Szerkesztve ]

(#60566) vadászcsiga válasza Tibee86 (#60565) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Hogy lett ez így megbonyolítva és miért?

Már értem, félreértelmeztem a mondatot. Így olvastam:
Nem, Apple Store-ból...
Odaképzeltem egy vesszőt

[ Szerkesztve ]

(#60567) Tibee86 válasza vadászcsiga (#60566) üzenetére


Tibee86
veterán

Én mióta Apple cuccokat használok úgy látom, hogy az Apple-re legkevésbé se vonatkoznak a szabályok, és kényük kedvük szerint azt találnak ki, amit akarnak.

Gondolom a sok kis sufnigsm miatt, és a sok garanciáztatás miatt találták ki. Viszont nem értem az egészet, mivel az iStyle honlapján is csak annyi szerepel, hogy "vásárlást igazoló számlát" kell bemutatni, ami nekem van, mégse fogadják el...

Jelenleg ott tartunk, hogy ha valaki használt iPhone-t akar garanciával, akkor az eladónak az AppleStore-os számlát is vele kell adnia, különben egyes esetekben nincs garancia a telefonra anélkül.

(#60568) #51177472


#51177472
törölt tag

(#60569) GALARDO válasza #51177472 (#60568) üzenetére


GALARDO
addikt

Like. :K

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#60570) Ragnar95 válasza Tibee86 (#60567) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Jaja, egy vicc, amit az Apple garis ügyintézés címén folytat, h a gari újraindulása alól is sikerült kivonniuk magukat, aztán ez a számla ügy is... :U
Énis ebben reménykedem, bár elvben az eladónak meg van a számla, szóval ha beüt a krach, remélhetőleg oda fogja tudni majd adni...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#60571) #51177472


#51177472
törölt tag

Megyünk Gellért-hegyre lőni pár fotót, kiélem a kezdő fotózási vágyam.
Aztán akkora szülinapi bulit csapunk, hogy arrébbtoljuk a világot. :DD

(#60572) manchester85


manchester85
addikt

Srácok, ebayen van tapasztalatatok az ilyen Case nyitásban? Kicsit leharcoltabb állapotú lett a mostani iPhone, amit eladásra vettem. A hirdető tökéletes állapotúnak hirdette. :U Az ismerős, aki hazahozta, megy vissza jövő kedden, es azon gondolkodom, hogy visszaküldöm vele, mert nem igazán megy el (még árában se) így...

i6 Silver

(#60573) r3dsnake válasza manchester85 (#60572) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Mennyit akarsz még szenvedni ezekkel az ebayes szarokkal? A múltkori eset nem volt elég? :)

(#60574) manchester85 válasza r3dsnake (#60573) üzenetére


manchester85
addikt

Milyen múltkori? Mert egy gyökér elkezdett hőbörögni? :) kerestem mar szépen rajtuk, ne izgulj. :) Ja, de ezt én szúrtam el, meggondolatlanul vettem meg. :) Most viszont az a kérdés, mennyire macerás visszaszerezni a pénzem, illetve nyitott-e mar más is ügyet. Ja, addig amíg meg nem égetem magam, de ez törvényszerű, nem? :U

i6 Silver

(#60575) Cyberpunk válasza manchester85 (#60574) üzenetére


Cyberpunk
félisten

45 napon belül vagy? Az eladó feltüntette a készülék hibáit? Ha fel és ennek ellenére megvetted, akkor cseszheted. :D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#60576) r3dsnake válasza manchester85 (#60574) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Be tudod linkelni a telót? Privátban is jöhet, ha nem akarod ide.

(#60577) rayoliviero válasza manchester85 (#60572) üzenetére


rayoliviero
veterán

Lattam, hogy hirdeted. En is hirdetem az iPhone 5-om ph-n, de idaig meg egy erdeklodo sem volt, alkudni sem probaltak. Igaz en 100-ert adom a T-set, de karcmentes. Nem tudom mennyiert fogom tudni ezt eladni.:(

(#60578) Ragnar95 válasza manchester85 (#60574) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Én nyitottam már ügyet, 2db meg nem érkezett tok árát kaptam vissza + egy nem működő lightning kábel helyett kaptam egy újat.
Viszont a fasttech supporttal nagoyn nem vagoyk elégedett, dec 28 óta nem jött meg a kábelem és annyit írtak,h hát ez belefér, mértnem gyorspostával rendeltem :U Úgyhogy asszem PayPalon visszakérem a pénzem...
A 45napnál az számít,h mikor nyitom amúgy az ügyet, ugye? Csak mert 43. nap van és most nyitottam case-t, remélem sikerül elintézni ezt is, mert ebayen eddig mindig pozitívan csalódtam az eladók supportjában.

Amúgy ha jól emlékszem, te rendeltél már kint refurb eszközt, kell hozzá US bankkártya v lehet magyar kártyával/PayPallel is fizetni? Csak mert mennek ki ismerősök áprilisban, aztán lehet, jobban járnék egy refurb rMBP-val 300k-ért, mint h vegyek egy használt gépet itthon 200-240k-ért, aminél mindenképp kompromisszumokat kéne kötnöm teljesítmény terén.

[ Szerkesztve ]

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#60579) manchester85 válasza Ragnar95 (#60578) üzenetére


manchester85
addikt

Köszi, húú hát passz, ugyanis én mindig anyám kártyáját használom, neki meg amerikai van. Csak nem gondolod, hogy a saját pénzemből vásárolgatok? :DDD Márcsak a külföldi díjak miatt se használnék magyart, persze nyilván, ha csak magyar kártyával tudnék, megpróbálnám, de ez ügyben nincs tapasztalatom. :(

i6 Silver

(#60580) Ragnar95 válasza manchester85 (#60579) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Ok, azért köszi, akkor majd kipróbálom a dolgot :D

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#60581) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Napizene

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#60582) mondomén válasza rayoliviero (#60577) üzenetére


mondomén
őstag

120 körül már szép, független, pár hónap garanciás telefonokat lehet venni.

(#60583) rayoliviero válasza mondomén (#60582) üzenetére


rayoliviero
veterán

Én hardveraprós legolcsóbb árat nézem iPhone-ból és ahhoz igazítom az enyémyet, de már 97-re leengedtem, az enyém is szép állapotú, karcmentes.

(#60584) vadászcsiga válasza rayoliviero (#60583) üzenetére


vadászcsiga
félisten

G2 lesz ez már biztos?

(#60585) manchester85 válasza rayoliviero (#60583) üzenetére


manchester85
addikt

Az enyém közben elment siralmas áron, de legalabb penzemnel vagyok, es tudtam, hogy ez egy elhibázott vétel volt. :)

Ja, apró pontosítás, ezek eleve eladási céllal vett telefonok, a sajatom maradt ugyanúgy.

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#60586) Cyberpunk válasza rayoliviero (#60583) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Hálózatfüggő készülékek nem kelendőek annyira. Ugye letiltástól való félelem miatt főleg.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#60587) rayoliviero válasza vadászcsiga (#60584) üzenetére


rayoliviero
veterán

Nem biztos, lehet Nexus 5, még gondolkozok, a kettő közül valamelyik. Mert mindkettőnek van előnye és hátránya.

manchester85: Jó neked, hogy legalább elvitték. Én 95-ért odaadom, az már jó ár, más árait elnézve, legalábbis remélem.

Cyberpunk: anno ai i4-em is T-s volt, nagyon sok érdeklődő volt rá, pár nap alatt elvitték. Erre érdeklődő sincs, csak az apródon.

Ragnar95: Azt annyira nem egyszerű beszerezni.

[ Szerkesztve ]

(#60588) Ragnar95 válasza rayoliviero (#60587) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

LG G Flexen nem gondolkoztál? Persze az sem tökéletes, de ha droidos készüléket kéne választanom, én elgondolkoznék azon is.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#60589) vadászcsiga válasza Ragnar95 (#60588) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ugyanaz mint a G2 csak görbe, en nem hiszem hogy megtudnám ezt szokni.

(#60590) manchester85 válasza rayoliviero (#60587) üzenetére


manchester85
addikt

"anno ai i4-em is T-s volt, nagyon sok érdeklődő volt rá, pár nap alatt elvitték"

Ez is azt igazolja, hogy az i4 a maga idejében sokkal inkább volt forradalmi készülék. Sajnos innováció terén előrelépés nincs olyan sok, ellenben a szolgáltatóknál kétszer annyiba került, mint anno a 4. Ettől függetlenül én nagyon szeretem az 5-öt, de nem irigylem azokat, akiknek 2 kilóba fájt.

i6 Silver

(#60591) Ragnar95 válasza vadászcsiga (#60589) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Pont ez az,h "csak" görbe :DDD
Az összes tesztben azt írták,h elég nagy előny a görbített kijelző, aztán persze h ez hosszabb használat alatt kinek mennyire jön be, az már másik kérdés...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#60592) madgie válasza rayoliviero (#60587) üzenetére


madgie
titán

Én meg bizony a Moto X-szel szemezek, bár nem elég "epénisz" hardevrileg, az tuti :DDD

(#60593) Cyberpunk válasza Ragnar95 (#60591) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Nekem nem gyere be. Asztalon használni felejtős. :U

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#60594) rayoliviero válasza manchester85 (#60590) üzenetére


rayoliviero
veterán

Sajnos nekem is sokba volt az i5 a T-nél, 90 000 Ft + Ikon 400 (talán havi 11 000 Ft) 2 évig. Most pedig majd kapok érte 95-öt, ha szerencsém van.

madgie: Ezt a Moto X-et én is néztem, de külsőleg nem tetszett annyira.

[ Szerkesztve ]

(#60595) vadászcsiga válasza madgie (#60592) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nem sok jót írnak a neten erről a moto x-ről

(#60596) Ragnar95 válasza Cyberpunk (#60593) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Én asztalon kb sose használom, így ez nem érint :D Az,h droid fut rajta már annál inkább :DDD ;]
Amúgy tényleg az a "gond", h bármennyire is felfejlődik mind hardveresen, mind szoftveresen a droid, az Apple annyira magához láncolt a teljes ökoszisztémájával főleg az iCloudnak köszönhetően,h egyszerűen jóval többet vesztenék, mint nyernék a váltással, így nem éri meg számomra, mert bár gyakorlatilag mindent ki tudnék váltani, de az iCloudot pont nem, ami számomra nagyon fontos, mivel nap mint nap használom csomót.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#60597) rayoliviero


rayoliviero
veterán

G2 akkuja.
Ez is az.

Én sem nyomkodom olyan sokat, akkor nekem is lehet napokat kibírna. Az iPhone 5 akkuja egy napot bír, az 5S akkuja is kb. úgy, hogy még új szinte (barátnőmnek olyan van). :(

Évek óta iPhone-om van (3G, 4, majd iPhone 5), ezek után érdekes lesz az Android, de majd megszokom. :D

(#60598) madgie válasza vadászcsiga (#60595) üzenetére


madgie
titán

Pl? Gondolom csakkétmag, nincshaccol, meg hasonlók. Szerintem nexus-szint, csak nem tesztelőknek, hardveres fingreszelőknek. hanem felhasználóknak. Én már az omnia 7-ben szerettem az amoled-et, de a pentile elrendezést a legnagyobb rákfenéjének tartottam a technológiának (mint technikai, mind esztétikai okból), ez itt megoldott, rgb elrendezést kapott. Az amoled miatt tök jól kivitelezhető, hogy ha zsebből előveszed, már mutatja a képernyőn az értesítéseket (fekete háttérrel, minimálban, ergo tényleg alig eszi az akkut). A formája is tetszik (a Nexus-okkal ellentétben) és nem kell romokkal bombázni, hogy normális (értsd: nem LG és Samsung) kezelőfelülete legyen.

De asszem megvárom a végleges 7.1-et, hátha összekapja magát az apple (mostanában túl sok szoftveres bugjuk van, például ég a pofám helyettük, hogy egy egyszerű airplay nem jön sokszor össze apple tv-vel, iphone-nal, ipad-del...)

manchester85: nekem volt droidom, ott is van vagy 50-100 megvett alkalmazásom :D De mondom, megfontolandó részemről is egy ugra-bugra, még úgy is, hogy az iPad tuti marad.

[ Szerkesztve ]

(#60599) manchester85 válasza Ragnar95 (#60596) üzenetére


manchester85
addikt

A mar megvett alkalmazásokrol, bejáratott backupokrol nem is beszélve. En is mindig ezzel szembesülök, hogy minek valtanék egy másik rendszerre, ha minden berogzulest elveszitek vele. Ha egy évekkel elmaradott oprendszerrol beszélnénk, akkor lenne ertelme a kérdésnek, de mivel pont, hogy az Android az, ami csucskategoriatol kezdve minden vackon fut, igy ez nem túl valószínű. :DDD Meg az idegesítene még, hogy tegyük fel, itt egy G2, de ha valaki 1-2 évig használja, addigra annyi droid jon még ki, hogy a kutya se fogja mar tudni, mi volt az, es eladhatatlan lesz. iPhone eseteben teljesen követhető es átlátható, mennyire elavult az ember telefonja az évi 1 modellel. Persze lehet hogy ez pont idén változik majd meg. :DDD

i6 Silver

(#60600) vadászcsiga válasza madgie (#60598) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Írd be a Google-ba. Leszállóágban lévő Motorola, meg ilyenek.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.