Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#59051) Xero válasza Tim82 (#59050) üzenetére


Xero
nagyúr

Egy-két apró bugot leszámítva szerintem nagyon jó.
Én is azért szántam rá magamat, mert így a hónap végi 12 órás utazásom alatt lesz mivel elütni bőven az időt.

Mondjuk a tooltipek hiánya és 1-2 apró bug azért elég nehezítés, de aki játszott vele anno, annak nem gond.

(#59052) icecave válasza Ragnar95 (#59018) üzenetére


icecave
nagyúr

Adhatok pár tippet meg receptet majd, hóideje csak ünnepekkor eszem lisztet, cukrot, tejterméket. Mindenki azt hiszi, nem lehet meglenni hús-zöldség-gyümölcsön, mert unalmas, de évek óta ugyanazt a pékárut eszik reggelire :D

(#59053) Xero


Xero
nagyúr

;]

(#59054) Tim82 válasza Xero (#59051) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ha van rá módod, majd próbáld ki a Planescape Torment-et, ha van nagybetűs SZEREPjáték, az az.

(Beamdog-ék ezt is beígérték, de nem tudom, lesz-e belőle valami, a PC-s változat megvehető a gog.com-ról.)

Amúgy Androidra létezik egy keretprogram (GEM) az Infinity Engine-os játékok futtatásához, így bizonyos értelemben ott évekkel a Beamdog-féle változat előtt elérhető volt a BG I-II. :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#59055) nofi válasza Xero (#59029) üzenetére


nofi
őstag

Addig olvasgattam róla én is mígnem beruháztam rá (iPad híján) Steamen. Egyébként nem tudom kinek ismerős, én csak most vettem észre: Pillars (ex. Project) of Eternity.
Bár csak pár kép van róla, de úgy néz ki idén méltó RPG utódot kapunk :K

Xbox GT: nozsolt

(#59056) nofi


nofi
őstag

Tegnap több techsite is megemlítette a Flickr Camera Finder opcióját.

Xbox GT: nozsolt

(#59057) Tim82


Tim82
nagyúr

Ma reggel lehúzom az iPad Mini-t a töltőről, a metrón előveszem, hogy fórumozzak: töltöttség 44%. WTF? Aztán felmerült bennem, hogy a barátnőm már megint kihúzta stikában az iPad Mini a HP Touchpad töltőfejét az elosztóból - ebbe van bedugva a Lightning kábel... (45-46%-osan tettem este töltőre.) Ez úgy havi-kéthavi rendszerességgel előfordul. :DDD

*
Egyébként nem lenne gagyi az iPhone 5C külseje, ha nem csillogna és a gombok mondjuk feketék lennének. Persze akkor már Lumiának hívnák és nem iPhone 5C-nek. :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#59058) bigdady


bigdady
nagyúr

Nincs itt egy onkentes muszeresz?
A gyerek szetcsavarta a szivargyujtos ulesmellegito veget es szetugrott az egesz. Milyen sorrendben kene osszerakni? Akarhogy probaltam eddig nem megy. Vmi hianyzik? Jon a hideg :)

[ Szerkesztve ]

(#59059) Solar_Wind


Solar_Wind
senior tag

Sziasztok

Hogyan tudom az Apple ID-hoz tartozó bankkártyaszámot módosítani a leggyorsabban?

Néztem az Apple oldalán az account-ba belépve, de ott nem volt ilyen opció.

Köszi

[ Szerkesztve ]

(#59060) r3dsnake válasza nofi (#59056) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Ez evek ota letezo dolog a flickr-on.

Solar_Wind: gyors- es gepirassal.

[ Szerkesztve ]

(#59061) nofi válasza r3dsnake (#59060) üzenetére


nofi
őstag

Én évek óta használom és még nem találkoztam vele. Mindegy, biztos van akinek még új lesz rajtam kívül:B

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: nozsolt

(#59062) r3dsnake válasza nofi (#59061) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Az apple az i4 utani confon mar promozta,
hogy az i4 a legnepszerubb fenykepezo a flickr camera finderen, szoval 3 eve tuti letezik mar.

(#59063) nofi válasza r3dsnake (#59062) üzenetére


nofi
őstag

Ezért maradhattam le erről, mivel flickrt már használtam, de i4-nél még nem voltam iuser, pláne nem néztem híreket ;)

Xbox GT: nozsolt

(#59064) whitezo88 válasza Xero (#59045) üzenetére


whitezo88
nagyúr

anno BGI-et vittem végig solóba (fighter/cleric). elején gázos volt, de mivel nem oszlik az XP, begyorsul és elég imba lesz a karakter.

másik, hogy ugye "régen minden jobb volt" - nem minden, csak azóta szétvertek/szétestek olyan remek csapatok(at), mint a BG-s Black Isle, vagy a Red Alertes-Blade Runneres Westwood és még sok másik...

(#59065) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Hmm na milyen jó is az az oltás ellenesség. :D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#59066) válasza Xero (#59045) üzenetére



őstag

Nincs virualboard amit rendszeresen használtam. Ez az egy dolog ami nagyon hiányzik, de a buzi kínai nem csinálta meg Androidra. Viszont cserébe sokkal kezelhetőbb. Nem kell azt az idétlen home gombot nyomogatni állandóan, remegve mikor hal be, és teszi használhatatlanná. ;] Biztos vagyok benne, hogy az következő szériában már virtuális gomb lesz, vagy gesztus.

[ Szerkesztve ]

(#59067) Ragnar95 válasza icecave (#59052) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Köszi, az jól jönne :R
Gyümölcsöt mondjuk pont nem ehetek a cukor miatt, de ez annyira nem is zavar :DDD

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#59068) DanielK válasza (#59066) üzenetére


DanielK
addikt

Az előzőnél is ezt mondtad. :U

(#59069) r3dsnake válasza (#59066) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Becseszne, ha nem lenne home gomb.

(#59070) válasza DanielK (#59068) üzenetére



őstag

Ez ma már olyan alap, egyszer csak be jön. Az a home gomb nagyon retro.

[ Szerkesztve ]

(#59071) madgie válasza (#59070) üzenetére


madgie
titán

Ja, most tettek rá ujjlenyomat-olvasót, valószínű, hogy el fogják takarítani...

szerk: ez olyan "XY a Linux éve lesz!" szintű kijelentés :DDD

[ Szerkesztve ]

(#59072) icecave válasza Ragnar95 (#59067) üzenetére


icecave
nagyúr

Ne is túlérett banánra, meg hasonlókra gondoltam, amiknek a glikémiás indexe lejön a skáláról :D Vannak olyanok, amiknek viszont igen alacsony, mert lebontásával sokat pöcsöl a szervezet. :)

(#59073) válasza madgie (#59071) üzenetére



őstag

Igen! Ezt is írtam a múltkor. Az optikai lesz. Azt oldják meg, hogy az ujjlenyomat olvasó slyde legyen.

[ Szerkesztve ]

(#59074) r3dsnake válasza (#59073) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Slyde to unlock? :D

(#59075) DanielK válasza (#59073) üzenetére


DanielK
addikt

:))

(#59076) Cyberpunk válasza (#59073) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Inkább a kijelzőbe építve. :D Ujjlehúzósról nem túl jó emlékeim vannak, bár biztos meglehetne ma már jobban csinálni.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#59077) válasza r3dsnake (#59074) üzenetére



őstag

Most is így oldod fel csak két lépésben.

DanielK

Segítek, :) az alsó szekció optoelektromos, középen egy vékony hosszú acél csíkkal amit megérintve éled a detektálás. Ezen az 1mmszélesfémcsíkon kel végighúzni az ujjat, és egyszerre oldja fel a rendszert, ha stimmelnek a barázdák. :D

[ Szerkesztve ]

(#59078) manchester85 válasza r3dsnake (#59074) üzenetére


manchester85
addikt

Ezek szerint nem csak a magyar nem megy neki. :)

i6 Silver

(#59079) nofi válasza (#59077) üzenetére


nofi
őstag

Két lépésben? Megnyomod a home gombot, miközben beolvassa az ujjlenyomatodat és már bent vagy az appoknál mire felengeded.

Xbox GT: nozsolt

(#59080) válasza nofi (#59079) üzenetére



őstag

Ja igaz, én még az ios 4-nél hagytam ott. :D

De mechanikus, ami ma már ósdi megoldás!

[ Szerkesztve ]

(#59081) nofi válasza (#59080) üzenetére


nofi
őstag

Ezt még feltétlenül hozzá kellett Szerkesztened :DDD
Ha lockscreen feloldásokat hasonlítok össze, hiába ósdi, ez jelenleg gyorsabb/kényelmesebb mint bepötyögni vagy jelkódot húzni az ujjaimmal.

Xbox GT: nozsolt

(#59082) r3dsnake válasza (#59077) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Orulok, hogy megertetted a lenyeget.

Amugy kene normalis mobilnet csomag, ami 128kbps-re korlatoz 32 helyett, mert akkor lenne spotify-om mindenhol. Neztem T-nel a net n roll xs-t, 3giga, 2 simmel 3400 lenne ami egesz fasza. De... Ezeket nem lehet mindenfele dijcsomag nelkul kerni? Vagy esetleg olyannal, ahol a havidijbol vonjak le a mobilet arat? Havi szinten 5 percet telefonalok max, szoval a net lenne a lenyeg, de ezert nem akarok draga havidijat is pluszban. Otlet?

Van JB-s tweak, amihez meg sem kell nyomnod a home-ot, kapasbol unlockol a touchID.

[ Szerkesztve ]

(#59083) Cyberpunk válasza (#59080) üzenetére


Cyberpunk
félisten

A kapacitív gombokat meg nem mindig találni el, mivel nem tudod kitapogatni, a virtuális meg a kijelzőből vesz el.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#59084) r3dsnake válasza Cyberpunk (#59083) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

A kapacitiv gomb eleg elbaszott talalmany, nincs semmi feedbacked, hogy megnyomtad-e. (jo, lehet rezges, de az meg eleg bena ugy)

(#59085) válasza nofi (#59081) üzenetére



őstag

Ja, Androidon van arcfelismerés. :DDD

(#59086) Cyberpunk válasza r3dsnake (#59082) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Offline? Nem nagy ördöngösség egy listába belepakolni, amit hallgatni szeretnénk az nap, azt bepöccenteni offline-ba.:D

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#59087) r3dsnake válasza Cyberpunk (#59086) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Kenyelmesebb lenne, ha egyaltalan nem kene zenet tarolni a telon csak instant ott lenne minden, es hangulattol fuggoen valaszthatok.

(#59088) Cyberpunk válasza r3dsnake (#59087) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ez igaz, nekem is négy nap múlva lejár a korlátlan nettem. Kicsit megvariálom az előfizetésemet majd.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#59089) nofi válasza r3dsnake (#59082) üzenetére


nofi
őstag

Van JB-s tweak, amihez meg sem kell nyomnod a home-ot, kapasbol unlockol a touchID.

Ezt amúgy támogatnám :K

Xbox GT: nozsolt

(#59090) r3dsnake válasza Cyberpunk (#59088) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Ha nem lenne T fuggo a szifonom vennek bele digi-s telenoros simet, az 2k/2gb/128kbps korlatozas, meg lenne melle egy Lumia 520, es azon tudnek telefonalni. Raadasul a 2 facebookos gondom is megoldodna, mert bt-n tudnam osztani a netet szifonrol a wp-re. Ha valtok i5-re, fuggetlent keresek majd es ez igy tok jo combo lenne szerintem. Egy ev alatt visszahozna az 520 arat az olcsobb mobilnet a T-hez kepest.

(#59091) Cyberpunk válasza r3dsnake (#59090) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ez nem is rossz ötlet. Én is mindent interneten intézek ma már, fecsegni ritkán fecsegek telefonon.:D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#59092) r3dsnake válasza Cyberpunk (#59091) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Vagy skype credit + skype number es teljes mertekben ki lehet valtani a cellulart. :)

(#59093) Cyberpunk válasza r3dsnake (#59092) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ha nem korlátozzák be a szemét szolgáltatok a VoIP-ot. :U

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#59094) r3dsnake válasza Cyberpunk (#59093) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Jailbreakkel megoldhato, elmeletileg tudja mas forgalomnak hazudni magat. Asszem My3G a tweak neve. Vagy VPN sever.

[ Szerkesztve ]

(#59095) Cyberpunk válasza r3dsnake (#59094) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ódzkodom a jb-től, de nem gond így sem. Én irkálós típus vagyok inkább, nem a szavak embere.:D :B

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#59096) madgie válasza (#59077) üzenetére


madgie
titán

Persze, Trinitron képcső, mi? :D

(#59097) r3dsnake válasza Cyberpunk (#59095) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

En is, de muszaj elerhetonek lennem telon. (Meg ugye a banki sms-ek is kellenek.)

(#59098) Cyberpunk válasza r3dsnake (#59097) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Kell egy másodkészülék, valami igásló Nokia pl: E72. ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#59099) vadászcsiga válasza Cyberpunk (#59088) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Én is pont ennél a résznél vagyok telekommunikációs fejlődésemben. Én mozaik xs mellé rendelek net&roll 1gb lte-t.
Magánszemélyként sok variálási lehetőségem nem nagyon van sajnos

[ Szerkesztve ]

(#59100) r3dsnake válasza Cyberpunk (#59098) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Blackberry-t vennek szivesen masodtelonak.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.