Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27951) Kommy válasza szekfizsolt (#27949) üzenetére


Kommy
veterán

olyan hajnali 4-5 köröl, ha jól tudom 1:30 kor kezdődik általában 3 óra, de akár több is lehet, hiába csak 15 percesek a negyedek, ráadásul félidőben valami kis koncert is van.

(#27952) Bling95 válasza szentkuti11 (#27944) üzenetére


Bling95
őstag

több mint az ország fele élőben nézi..

tavalyi ha jól tudom világszerte kb 1 milliárd ember nézte

(#27953) szekfizsolt


szekfizsolt
senior tag

Ez jó hír, vagy kevésbbé? Még sosem jailbreak-eltem, így nem ismerem ezeket...

Pod2G FB oldalára került ki 1 perce...

[ Szerkesztve ]

Régebbi értékeléseim: http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#27954) bigdady válasza szekfizsolt (#27953) üzenetére


bigdady
nagyúr

Kicsit rákattantál, nem? ;]

(#27955) szekfizsolt válasza bigdady (#27954) üzenetére


szekfizsolt
senior tag

Összesen csak a kiváncsiság... ...de nem akarok túlzásba esni... :N

Régebbi értékeléseim: http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#27956) Bling95


Bling95
őstag

4:30-ra már boxmeccs van teletex szerint, sztem olyan 4 körül lesz vége

(#27957) bobooo válasza Bling95 (#27956) üzenetére


bobooo
addikt

teletext? az meg mi ? ;]

(#27958) szekfizsolt válasza bobooo (#27957) üzenetére


szekfizsolt
senior tag

...valami app lehet... :C :C :C

Régebbi értékeléseim: http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#27959) r3dsnake válasza bobooo (#27957) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

én parasztinternetnek szoktam hívni :DDD

(#27960) Bling95


Bling95
őstag

az egy csoda találmány :D jolvanna távirányító volt kezem ügyében, vagy a port.hu-n néztem , nemistudom már

(#27961) ittakary válasza r3dsnake (#27959) üzenetére


ittakary
nagyúr

Találó :D

(#27962) bigdady válasza r3dsnake (#27959) üzenetére


bigdady
nagyúr

:DDD

(#27963) Pityukaka válasza szentkuti11 (#27900) üzenetére


Pityukaka
tag

hát ja, de a dokkolót nem olyan könnyű magaddal vinni mindenhová, ez legalább kis helyen elfér és a söge is állítható. Ez a wc-pumpa vicces, de kicsit igénytelen... de kösz az ötletet. Amit én javasoltam, azért tetszik, mert nem kell kínából rendelgetni, meg heteket várni rá, hanem azonnal megvehető. Majd meggondolom, mert nagyon tetszik.

(#27964) korpicschess válasza Pityukaka (#27963) üzenetére


korpicschess
veterán

4th design-nak vannak jó termékei. Nekem is van egy tartóm, nem rég jött meg, igaz nem használom, meg most nincs is mivel, de egyébként jó cucc. E51-et is bele tudom állítani, és tök jól mutat, de ezenkívül olyan telefonnal másra nem jó. iPhone-nal persze biztos tuti.
[link]
Nekem a bal oldali van.

Hivatalos oldal:
[link]

Mondjuk ezek nem olcsók.

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#27965) szabopali


szabopali
aktív tag

Néhány perce elkezdődött a felvezető : sport1 HD es ESPN. Én spec mögé nézek a mecsnek, amennyire ez innen lehetséges. A világ legnézetteb sport eseménye ez, ahol a mérkőzés másodlagos persze az eredmény nem okvetlen érdektelen, hiszen az megint lehetőséget ad a bizniszre.
Sok van ebben ami nagyon érdekes, nehéz lenne felsorolni, de talán egyet emelnék ki. Az államokban az a gazdasági szakágak 80% át érinti. Élelmiszer ipar, müszaki cikkek értékesítése, média bevételek nagyobb része is ide kötődik, etc etc. Nem sorolom, hosszú lenne. De egy fontos kérdés azonnal felvetődik: miért éppen az év első napjaiban zajlik mind ez? Miközben pl. a mi kontinensünk éppen, h kocog, de inkább csak helyben toporog a gazdaság. Elgondolkodtató.

szabopali

(#27966) Bling95 válasza szabopali (#27965) üzenetére


Bling95
őstag

hihetetlen egyébként hogy ezzel mennyit dobnak a gazdaságon, mondhatni bravúros

több milliárd mozognak csak emiatt 1 nap alatt óriási plusz bevétel a közlekedésnek, az élelmiszergyártóknak, városnak mindennap

így kell ezt csinálni :K

(#27967) BossBoss


BossBoss
őstag

Sporttársak ki nézi a superbowl-t? :)

(#27968) Totheground válasza BossBoss (#27967) üzenetére


Totheground
addikt

Jelen.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#27969) BossBoss válasza Totheground (#27968) üzenetére


BossBoss
őstag

Helyes! Go Ravens! :K Amugy jo meccs. Rmelem a 79 visszajon a meccsbe.

[ Szerkesztve ]

(#27970) Kommy


Kommy
veterán

91%- nál jár a folyamat

(#27971) bobooo válasza BossBoss (#27967) üzenetére


bobooo
addikt

Jelen

(#27972) agabe válasza Tibee86 (#27876) üzenetére


agabe
addikt

4S-hez kepest meg az 5-os hasit...4-rol valtva dupla villamnak tunne.
Viszont ha nem szeretned, hogy karcolodjon, akkor a fekete 5-ost felejtheted (nagyon ovatosan kell vele banni, meg a legtobb bumpert sem szabad igazabol ratenni csak valami jo tokot. A legkevesbe erzekeny resze meg a kijelzo :DD )
feherrel kopasi gondok ezzel szemben nem nagyobbak mint a 4, 4S eseteben, csak az pl. nekem nem tetszik. (izlesek es pofonok)
sajnos ram is ramjon neha a valamit cserelni kell erzes, ha tul hamar lesz ez, akkor valami 5 colos full HD-s androidos lapatot probalok ki...bar mar a 4,3 folottieket nagynak ereztem, foleg ezert tertem vissza apple-hez (androidon kis meretben (4 col ) nincs ertelmes hardverrel rendelkezo keszulek.

visszaterve 4/4S - 5 verziok kulonbsegere, meg az is a 4-es sorozat mellett szol, hogy erzetre mintha strapabirobb lenne (talan a suly miatt is), persze egyiket sem erdemes dobalni, es van is aki 5-osrol viaszavaltott 4S-re, mert neki az fontosabb.

En sajnos a minel jobb hasznalati elmenyt reszesitem elonyben, es ebben az 5-os a vezeto termeszetesen, igy nincs valasztasom, nem is fordult meg a fejemben a visszalepes, de ha iden ev kozben kijonne egy megfeleloen kis meretbe gyomszolt mostani csucshardveru android ketyere (eleg a 720p 4colon boven), akkor a valtas valoszinuleg erosen foglalkoztatna ;]

(#27973) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Nálam is duruzsol a háttérbe, de mivel nem értek hozzá, a szabályokat se ismerem, ráadásul nem is érdekel különösebben, ezért inkább csak kíváncsiságból, hogy mit esznek ezen annyira. Még nem jöttem rá, de próbálok. :D

[ Szerkesztve ]

(#27974) Kommy


Kommy
veterán

Holnap lesz csak jb : @planetbeing: Yes, tomorrow is a concrete release date. It's also the only release date we've ever given. :P

Vagyis nálunk az ma lesz remélhetőleg.

[ Szerkesztve ]

(#27975) GALARDO válasza r3dsnake (#27973) üzenetére


GALARDO
addikt

Na végre egy sors társ. ;]

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#27976) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Ennek komolyan mi értelme, hogy 2 perc játékonként 20 perc reklám? Bár nagyon nem értek az amerikai focihoz, de nem csak a negyedek között volna logikus a szünet? Ez így egy rettentően vontatott unalmas massza.

(#27977) whitezo88 válasza r3dsnake (#27976) üzenetére


whitezo88
nagyúr

azért, mert a világ egyik legnézettebb műsora a SuperBowl, így iszonytató pénzeket lehet kiszivattyűzni ('Murica!)
Itt található a legdrágább reklámszünet is.

Engem totál hidegen hagy az egész felhajtás, nem értem miért izgalmasabb mint a foci... totál akadozó a játék, többet állnak mint játszanak és az is abból áll hogy egy ember igyekszik eljutni a labdával pár yardot, amíg az ellenfél játékosai le nem tarolják...

(#27978) madgie válasza whitezo88 (#27977) üzenetére


madgie
titán

Miért, a foci miről szól? 90%-ban nem történik semmi, csak rohangálnak ész nélkül :D

Egyik kutya, másik eb, részemről a labdajátékok mondjuk a kosárlabdánál kezdődnek. Ott van dinamika, ritmus, kifinomultság és nem utolsósorban a tempója miatt még könnyen átlátható/élvezhető taktikailag.

(#27979) whitezo88 válasza madgie (#27978) üzenetére


whitezo88
nagyúr

hát ebben a formában így természetesen nem igaz. A kosár az megint más történet, azzal nekem sincs bajom. Ráadásul a football handegg eleve túlhypeolt, és tényleg több a show meg a reklám mint a játék.

(#27980) Bling95 válasza r3dsnake (#27976) üzenetére


Bling95
őstag

Par masodperc jatek utan akar tobb percnyi szunet is lehet . Ilyen az amerikai foci

(#27981) Möhe válasza whitezo88 (#27977) üzenetére


Möhe
addikt

akkor a nascar? 4 balkanyar,ennyi...... :O :W

(#27982) whitezo88 válasza Möhe (#27981) üzenetére


whitezo88
nagyúr

na az a másik de legalább folyamatos és néha van látványos baleset ;] Indy is ugyanez...

(#27983) Bling95


Bling95
őstag

Pedig az idei bowl egesz latvanyos volt. Pl az a 108-9 yardos visszahordas nfl rekord

Mondjuk fel meccset nem lattam szoval ismetlest megnezem

[ Szerkesztve ]

(#27984) Ragnar95 válasza madgie (#27978) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Na szerintem jobb, ha a kosarat nem említed, NBA-ben szintén többet áll a játék, mint megy :K Ezért szeretem a teniszt, ott folyamatosan történik valami és szinte semmit nem áll a játék :K Mondjuk én a focit is imádom nézni, ha az idióta lesszabályt eltörölnék, akkor meg még izgalmasabb lenne a több gól miatt :)

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#27985) Bling95 válasza Ragnar95 (#27984) üzenetére


Bling95
őstag

Teniszbe viszontcsak az igazan jot lehet vegignezni, mert ha gyengebbek jatszanak baromi unalmas tud lenni.

Kedden kezdodnek a F1 tesztek :C

(#27986) szabopali válasza whitezo88 (#27977) üzenetére


szabopali
aktív tag

Engem az is foglalkoztat, h mitörténik akkor amikor nem történik semmi. Már a játék szempontjából. Mert h akkor történik minden, csak mi azt már nem láthatjuk. Azt a kevest ami eljut hozzánk nem is nagyon értjük hiszen nem is nekünk szól, mert, h nem mi vagyunk a célközönség.
Ma megjelenö cikkekben olvashatjuk az elképesztő adatokat. Európát kirántaná hirtelen a tötymörgésből egy ilyen extra fogyasztói nap. 1, 23 milló csirkeszárny! Egy nap alatt. Incredible. Hihetetlen!
Az, h értjük v nem ezt az egész felhajtás vagy netán a játékot? Hát persze, h nem! De mindjárt értenénk, ha másnap duplájára nőne a bankszámlánk vagy mint halandó azt éreznénk, h igen ez az a nap minden évben amiért érdemes élni. Egy biztos, senki sem panaszkodik a végén, mégha néha ott is "kimegy" az áram.

[ Szerkesztve ]

szabopali

(#27987) madgie válasza szabopali (#27986) üzenetére


madgie
titán

Épp ezt akartam írni, hogy kéne egy felmérés, hogy a kifelé tartó nép össztömege mennyivel több, mint az érkezőké. Mindenki behappol nyóc csirkét, húsz hotdogot, stb :D amúgy az amcsik pont ezért szeretik a sokszünetes, elhúzott játékokat (mint amiért a dokufilmjeikben is mindent minimum háromszor elmondanak): legyen idő enni, csámcsogni, böfögni :D

Mondjuk a sz*r emésztőrendszeremmel csak irigylem őket :))

(#27988) bobooo


bobooo
addikt

Nálatok bejön az evasi0n.com? NMálam leragad a CloudFlare-es sz@rnál...

(#27989) r3dsnake válasza bobooo (#27988) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Be, és 99%

(#27990) bobooo válasza r3dsnake (#27989) üzenetére


bobooo
addikt

Mostmár nálam is jó.. :)

(#27991) Zjunior válasza r3dsnake (#27989) üzenetére


Zjunior
veterán

Este 6 óra?:) :C

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#27992) icecave


icecave
nagyúr

50% kedvezmény csak ma a Zagg.com-on, invisible shieldekre és tokokra, mindenre. 3 termék/rendelés a maximum. Kuponkód: feb4

Most vettem a Canon SX220-amra egy IS-t, mert az iPhone-ra még van Bodyguardz :D

(#27993) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Már tölthető!

Üdv: Csabee.

(#27994) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Kint van a JB!!! Természetesen a szerverek behaltak

[ Szerkesztve ]

(#27995) Tibee86 válasza vadászcsiga (#27994) üzenetére


Tibee86
veterán

Szakmaiban ott van a win/mac-es verzió is.

(#27996) Kommy válasza vadászcsiga (#27994) üzenetére


Kommy
veterán

Ne a gombokra nyomogassatok hanem lejjebb egy picivel pl a mega szerver mellett sz SHA1 sok számra

(#27997) icecave


icecave
nagyúr

Én megvárom az első tapasztalatokat. Már olyan rég JB-ztem, azt sem tudom, mit fogok feltenni az SBSettings-en kívül :)

(#27998) Ragnar95 válasza icecave (#27997) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Én is gondban vagyok, de azért megvan ígyis 5 tweak minimum, ami egyből megy fel :DDD :P
Amúgy Zaggről valaki próbálta már a bőr skineket, illetve az agybadugós fülest? Lehet,h ezeket kipróbálnám most így féláron :DDD Azt nem tudja valaki esetleg,h a posta mennyi itthonra?

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#27999) Sickboy25


Sickboy25
addikt

Sziasztok

Mar egy hete próbálom frissíteni a Navigont eredménytelenül... Nem tudjatok mi lehet a probléma? Vagy másnál is jelentkezett mar? Ki van pipálva két szükséges frissítés es a térkép, de semmi nem történik...

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#28000) icecave válasza Ragnar95 (#27998) üzenetére


icecave
nagyúr

3.54 euro, de mennyiségtől függően nőhet (sokat nem).

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.