Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27851) tDr1v3r válasza Ragnar95 (#27850) üzenetére


tDr1v3r
veterán

A Retinásokon nincs Kensington lock...

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#27852) irgum válasza Ragnar95 (#27850) üzenetére


irgum
addikt

Hol olvasol rablásokról? Ez a Handras féle megjelent a hírekben? Pláne külföldi ilyen lopásokról fogalmam sincs, honnan van információd. A felderített bűncselekmények száma épp hogy nő... Az meg elég vicces, hogy azt állítod a rendőrség el se akarja kapni őket... Tudod mit? Belőled a pesszimizmus beszél, a válaszod nem elégített ki.

[ Szerkesztve ]

(#27853) Ragnar95 válasza tDr1v3r (#27851) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Ettől még valamilyen lopásgátló lehetne rajtuk...
irgum: neten :K Amúgy lehet,h nő a felderített rablások száma, csak ahhoz képest a rablások száma exponenciálisan nő...Amúgy saját tapasztalatból mondom, baráti körömön belül legalább 4-5 olyan bűncselekmény történt az ország különböző pontjain, ahol a rendőrök lesz@rták az egészet és messze nem megfelelő helyszínelést végeztek, majd lezárták az ügyet bizonyítékok hiányában úgy,h semmit nem csináltak.... :) Ha gondolod, le is írhatom az ügyeket, de nem szeretnék senkit sem untatni és gondolj csak, amit akarsz és zárkózz burokra, ettől még az ország problémái nem fognak megoldódni :N

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#27854) irgum válasza Ragnar95 (#27853) üzenetére


irgum
addikt

Abban biztos vagyok, hogy Magyarország ha nem is a béke szigete Európában, de egyáltalán nem olyan rossz a helyzet, mint amit a media sugall. Sőt nem kell szégyenkezni...

(#27855) Ragnar95 válasza irgum (#27854) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Tudod vannak, akik nem a TV-ből tájékozódnak, mivel ott úgyis csak a bűncselekményekről szól az egész híradó és a csatornák 90%-a elfogult valamelyik oldal irányába....De neked aztán beszélhet az ember...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#27856) tDr1v3r válasza Ragnar95 (#27853) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Van rajtuk (ne kérdezd, nem tudom milyen), de mint látod, sz*rt sem ér... tipikusan olyan, ami elrettentésre jó, másra nem.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#27857) korpicschess


korpicschess
veterán

Ha minden igaz, akkor kb. 1 órán belül én is iOS felhasználó leszek.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#27858) Blaise válasza korpicschess (#27857) üzenetére


Blaise
veterán

Nem jött be az Xperia S? :D

(#27859) irgum válasza Ragnar95 (#27855) üzenetére


irgum
addikt

Véleményeket ütköztettünk, nem tényeket... Te sem támasztod alá semmivel a Tiedet, inenntől hiába beszélünk. Nem egymás meggyőzése a cél.

(#27860) Ragnar95 válasza korpicschess (#27857) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Üdv a sötét oldalon ;] :DDD

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#27861) kali válasza Ragnar95 (#27853) üzenetére


kali
legenda

a szemlét nem végezték jól? előfordulhat, mert nem ritka, hogy 36 órányi munkát kell(ene) elvégezni 24 óra alatt, és ha akarja, akkor sem tudja becsületesen megcsinálni, így egy része megy a szőnyeg alá... persze ez csak képzelgés részemről, a valóság nem így működik, mindent megcsinálnak az előírások szerint, meg már amúgy sincs régen közöm a rendőrséghez!
a bűncselekményeket tekintve, budapest nem áll rossz helyen, ha például az európai fővárosokat nézzük!

[ Szerkesztve ]

(#27862) GALARDO


GALARDO
addikt

Magyarországon is divat lett Retina MacBook Pro gépeket lopni!

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#27863) Ragnar95 válasza irgum (#27859) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Én már leírtam,h alátámasztom, ha érdekelnek valakit konkrét esetek :K
kali: itt gyakorlatilag mindegyik esetben 5 perces munkáról lett volna szó, amivel több esetben is egyből elfoghatták volna az elkövetőt, csak épp b@sztak bármit is csinálni... :) De mint mondtam, ha nem untatom vele a topiklakókat, leírom akár ide, akár privátban a konkrét tapasztalataimat is a rendőrség munkájáról...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#27864) kali válasza Ragnar95 (#27863) üzenetére


kali
legenda

nekem nem kell bemutatni a rendőrség munkáját, de nem szabad általánosítani - te csak bizonyos részét ismered, hiszen minden rendőr nem dolgozott az általad ismert ügyeken -, a feltételek és körülmények sem mindig azonosak, és embere is válogatja ám!
volt sok olyan munkatársam, aki ott tolta le magáról a munkát - a sértettek és a kollégák rovására -, ahol csak tudta, de mások meg megfeszültek, hogy megoldják az ügyeket!
olyan is volt, hogy maga a sértett pökhendi hozzáállása miatt nem alakult jól az ügy, mert ha ő nem segít, akkor a rendőr minek erőlködjön?!?!
vannak szélsőségek, de hol nincsenek?
hívok 10 vízszerelőt, és mindegyik más áron, eltérő minőségben...stb fog elvégezni egy adott munkát, még azonos anyagok felhasználása esetén is!

[ Szerkesztve ]

(#27865) Ragnar95 válasza kali (#27864) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Természetesen nem szabad általánosítani, de ettőlmég eddig bármilyen ügyem volt a rendőrséggel, mindegyikben olyan rendőr foglalkozott az üggyel, aki vagy nem értett hozzá vagy nem is akart foglalkozni vele....És nem 1, nem 2 ügyről van szó, legalább 5 esetről tudok a saját példámon, illetve ismerősi körömben és egyszer sem volt megfelelő az intézkedés...Persze ettől még nyilván vannak jó rendőrök is, de azért nem hiszem,h ennyiszer pont azt az 1 rosszat sikerült volna kifogni...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#27866) irgum válasza Ragnar95 (#27865) üzenetére


irgum
addikt

Az egész vita abból indult ki, hogy Magyarországon nagyobb a bűnözés. A valóság pedig az, hogy Európában országok között csak nagyon kicsi különbségek vannak. Ezzel se értesz egyet gondolom és szerinted nálunk vannak a legtrehányabb rendőrök, mindenhol máshol kinyalják a sértettek fenekét...

[ Szerkesztve ]

(#27867) Ragnar95 válasza irgum (#27866) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Ilyet nem mondtam, de ettől még tény,h itt nagy a bűnözés és egyre nagyobb a szegénység, ami a megélhetési bűnözés megjelenéséhez fog vezetni, ami elég kevés más európai országban probléma...És sajnos aki teljesen ellehetetlenedett, annak nem lesz vesztenivalója, így bármit meg fog tenni a megélhetéséért és egyre több ilyen ember lesz, mivel 1 millió új munkahely helyett 100 000-el csökkent a munkahelyek száma....

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#27868) irgum válasza Ragnar95 (#27867) üzenetére


irgum
addikt

Oké legyen igazad, minden úgy szar ebben az országban ahogy van...

(#27869) Ragnar95 válasza irgum (#27868) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Így van sajnálatos módon :K Najó, azért ennyire szélsőségesen nem szabad hozzáállni a dolgokhoz, de ettől még tény, hogyha nem rózsaszín köd borítja valaki szemét, illetve nem csukott szemmel járkál az ember, akkor sajnos azzal kell szembesülnie,h nem hogy Ny-Európától, de már a szomszédainktól is folyamatosan lemaradunk, Lengyelország, Szlovákia és Csehország rég lehagyott minket gazdaságilag, de sajnos lassan a románok is jobban élnek nálunk és a helyzet csak egyre inkább romlik...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#27870) Totheground válasza irgum (#27868) üzenetére


Totheground
addikt

Mennyit éltél más (jobb helyzetben lévő) országban? US, UK, Japán, hasonlók? Mert én mindegyikben szívesebben élném le az életem hátralévő részét, mint itt. És ennek szerencsére elég nagy is az esélye.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#27871) irgum válasza Totheground (#27870) üzenetére


irgum
addikt

Éhen még nem halt senki Magyarországon. Legalábbis még nem hallottam ilyenről, pedig biztos nagy médiaérdeklődés övezné. Nem azt mondom, hogy nincs szegénység. De lehetne valóban több auto az utakon a magas benzinár ellenére is. Ez csak egy példa volt. Mi szeretnénk nyugati módon élni, ahol nem luxus egy Audi, egy iPhone stb... Sajnos ettől még tényleg messze vagyunk, de nem jó az se ha mindennek csak a sötét oldalát látjuk, és a jelentős sikerre is csak legyintünk. Vagy a jót gonoszságnak állítjuk be... Sajnos elég sok ilyen ember él nálunk, több mint máshol. (szerintem)

[ Szerkesztve ]

(#27872) korpicschess


korpicschess
veterán

Mégsem lettem. :(
Egy iPod Touch + Apple Peel 520 II plus lett volna a szerencsés, de nem ismerte fel a telenoros SIMet. Másikkal meg ment... inkább nem vettem meg. :(

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#27873) bobooo


bobooo
addikt

Már 80% [link]

Lesz belőle holnapi publikálás vagy sem? :))

Tegnapi tweet:

pod2g ‏@pod2g
planetbeing latests posts on reddit regarding that subject. They are really interesting. We're close to the release! Stay tuned!

[ Szerkesztve ]

(#27874) Ragnar95 válasza korpicschess (#27872) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Akkor mégsem üdvözölhetünk körünkben teljes értékű tagként :( :DDD
Amúgy mennyi lett volna? Nem érné meg jobban egy 3GS, azt már elég jó áron osztogatják :D

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#27875) ittakary válasza korpicschess (#27872) üzenetére


ittakary
nagyúr

Jaj ilyen gányolást ne is vegyél. Szégyen sztem :)

(#27876) Tibee86


Tibee86
veterán

Lett a családban egy 4S, így kicsit hasonlítgattam az i4-el. Háát most már tudom milyen az, amikor suhan a rendszer. Alapból is elég lassúcskának érzem már, de így meg aztán főleg. Pl beállítások megnyitása, mikor egy mappát megnyitok szépen szaggat, tárcsázó megnyitása stbstb.
Viszont kicsit el is bizonytalanított, mert eddig arra akartam majd lecserélni az i4-et, de nem érzem azt, hogy érne nekem +40-50 ezret.
Szóval lehet inkább veszek egy iPad-et, bár túlzottan nincs rá szükségem, mert van már itthon egy, csak az nem saját, de nagyon rajtam van épp, hogy kell valami új kütyü. :D

(#27877) ittakary válasza Tibee86 (#27876) üzenetére


ittakary
nagyúr

Mostmár tuti nem érne meg annyit. Inkább még picit többet költs rá és i5. iPadet meg neked kell eldönteni, hogy szükség van e kettőre egy családban.. Enyémet mondjuk 95%-ban én használom, szülők néha kérik el recepteket nézegetni, hugom meg Temple Runozik rajta.

(#27878) korpicschess válasza Ragnar95 (#27874) üzenetére


korpicschess
veterán

3GS az használhatatlan számomra.
Ez egy iTouch 4G lett volna (sajnos csak 8 gigás), 26-ba.
Átmeneti telefonnak gondoltam ballagásig... de még a végén most veszek valamit. Kell kérnem telenortól árlistát, hátha nagyvállalati flottás előfizura értelmes áron lesz LG Nexus. Bár kétlem... Nevetséges, hogy majdnem drágább, mint a praktikum csomag, de minden más értelmes csomaghoz képest is drága.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#27879) Tibee86 válasza ittakary (#27877) üzenetére


Tibee86
veterán

Igen, nekem is ez a gondom, hogy most már felesleges lenne arra váltani. Viszont i5-öt meg nem igazán akarok. Az ugye alsó hangon is +100 lenne, akkor már inkább egy iPad Mini annyiért. De melóba úgy se lenne időm olvasni/filmezni vagy bármit csinálni rajta, így csak itthon használnám, akkor meg már elkérem a 2-öt, így totál felesleges lenne. Úgy utálom, hogy időnként rám jön ez az érzés, hogy kell valami új cucc. :(((
Ezért gáz, hogy csak évente jön új iPhone, mert az még rohadt messze van, de az lenne a legértelmesebb, ha addig megemberelném magam, nem venni semmi kütyüt, és majd azt megvenni. Csak hát az még nagyon odébb lesz.

(#27880) Tibee86


Tibee86
veterán

BoboDJ: A mikulássapi marad egész évben?? ;] :DDD

krain: Régebben durvább volt nálam ez, volt hogy fizetés napján már az egészet el is költöttem egy telefonra.Mára már szerencsére nem ilyen vagyok, meg az is megkönnyíti a dolgot, hogy telefonból csak Apple jöhet szóba. :D

#27882: Arra a kis időre végül is már tényleg maradhat. :D

[ Szerkesztve ]

(#27881) krain válasza Tibee86 (#27879) üzenetére


krain
tag

ez a kell valami új kütyü érzés annyira ismerős...pedig nem vagyok kütyümániás(bár a hitvesem mást mondana, de nem mérvadó mert még mindig ugyanazt a telefont nyúzza amit 10 éve vettem neki...hihetetlen, de nem lehet neki újabbat venni) szóval ez szerintem valami fiús/férfias dolog, valami hülye kütyü-gén :DDD

(#27882) bobooo válasza Tibee86 (#27880) üzenetére


bobooo
addikt

Lusta vagyok leszedni a sapit... végülis 10 hónap és 4 nap múlva újra aktuális lesz :P

(#27883) vadászcsiga válasza bobooo (#27873) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Kész va az már csak húzzák az agyunkat. Engem ebből az egészből csak a downgrade érdekel A5-re, remélem automatikusan jön az is.

(#27884) szentkuti11 válasza vadászcsiga (#27883) üzenetére


szentkuti11
addikt

Mentettél anno SHSH-t?

(#27885) vadászcsiga válasza szentkuti11 (#27884) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Menettem de elveszett a gépemről, abban reménykedem hogy a cydiában megmaradt. Ha nem, végleg 6-on maradok és belenyugszom. Felsétálok a Kékesre és ledobom a telefonom :D

(#27886) manchester85


manchester85
addikt

Mi ez a nagy iPhone vasarlasi vágy? Nemhogy vennétek inkabb egy Nexus 4-et, az a jovo. :DDD Nincs akkora tolongás, mint vartam, b*ssza meg. :U

Vadàszcsiga!

Poen volt. :)

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#27887) vadászcsiga válasza manchester85 (#27886) üzenetére


vadászcsiga
félisten

iphone off-ban mire számítottál?

(#27888) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Asszem ezt buktam :( pedig mentettem anno

CYDIA DOES NOT HAVE YOUR SHSH FOR iPhone4S 5.1.1 (9B206) THERE IS NO WAY FOR YOU TO GET THEM. SORRY. YOU ARE JUST TOO LATE.

(#27889) szentkuti11 válasza vadászcsiga (#27888) üzenetére


szentkuti11
addikt

Azért az iOS 6 sem olyan vészes, bár ez a 6.1-el érkezett merülés...

(#27890) vadászcsiga válasza szentkuti11 (#27889) üzenetére


vadászcsiga
félisten

köszi.. hüp hüp... zsepid van?

:D

(#27891) szentkuti11 válasza vadászcsiga (#27890) üzenetére


szentkuti11
addikt

Gyújtok az SHSH-d emlékére egy gyertyát.

(#27892) Ragnar95 válasza korpicschess (#27878) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Az úgy valóban elég jó áron van :K Mondjuk a 8 giga írtó kevés sajna :(
SXS-el milett, hogyhogy váltasz? :P :DDD

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#27893) szentkuti11 válasza Ragnar95 (#27892) üzenetére


szentkuti11
addikt

Ne hozd fel az Én jelenlétemben az SXS-t, mert idegrohamot kapok. :D

(#27894) Ragnar95 válasza szentkuti11 (#27893) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Csak nem arról váltottál? :DDD ;]

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#27895) szentkuti11 válasza Ragnar95 (#27894) üzenetére


szentkuti11
addikt

iPhone-ról váltottam SXS-re, aztán vissza. A kettő között pedig 15k-val rövidebb lettem. :D

(#27896) Ragnar95 válasza szentkuti11 (#27895) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Ha szólsz előre, mi lebeszéltünk volna a dologról és megspóroltál volna 15k-t :DDD

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#27897) GALARDO válasza szentkuti11 (#27895) üzenetére


GALARDO
addikt

Gondolom, egypár hajszál is odaveszett. ;]

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#27898) szentkuti11 válasza Ragnar95 (#27896) üzenetére


szentkuti11
addikt

Akkor és ott lebeszélhetetlen voltam, de legalább 15k-ért legalább megtanultam, hogy az Android még mindig nem nőtt fel az iPhone-hoz.

GALARDO Ami meg nem veszett oda, az megőszült. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#27900) szentkuti11 válasza Pityukaka (#27899) üzenetére


szentkuti11
addikt

Ha vennél egy ilyet, akkor miért nem veszel inkább egy dokkolót? Ugyanezt tudja, csak még tölti is. Persze akkor az kell, hogy nagyjából szemmagasságba tudd tenni a telót, mert a dokkoló majdnem vízszintesen tartja. Ha ilyesmi tartót akarsz, akkor ezt tudom ajánlani. Kicsit vicces, de nekem nagyon tetszik.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.