Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28801) kali válasza (#28800) üzenetére


kali
legenda

elég szépen szól, de halkabb mint a 4s, bár még csak a gyári mh-ex300ap fülessel próbáltam, és csak mp3 (320) formátummal - igaz, a 4s sem domborít a gyári fülessel, az mm30i jeletősen szebben szól, amit vettem hozzá anno.
dj fejes van itthon, de azt nem nyomom rá, mert széles a jack feje.
kipróbálom majd jobb fülessel is, és veszek hozzá valami minőségibbet, ha érdemes lesz rá.
a kamerát tesztelem holnap, de amit és amennyit én fényképezek, arra bőven jók ezek a mobilos kategóriák...

[ Szerkesztve ]

(#28802) Blaise válasza kali (#28801) üzenetére


Blaise
veterán

Milyen a kijelző?

(#28803) válasza kali (#28801) üzenetére



őstag

Érdemes rá venni jobb fülest 20k-ig bezárólag szvsz.
A HTC-ben Beats audio rendszer van, és ettől félek, nem szeretem ha belenyúlnak a hangba. Szerencsére itt arról van szó, hogy az erősítő nagyobb áramon fut, és így testesebb a hang, de remélem semmi több. Az előlapon a rácsok alatt, az sztereó hangszóró is egyben. Azt kihallottam videókból, nagyon korrekt. Ha vennék egy ilyet, külső DAC-al használnám. Ezeken van OTG, és FMradio :D

(#28804) vadászcsiga válasza Blaise (#28802) üzenetére


vadászcsiga
félisten

HD : )

(#28805) bobooo válasza vadászcsiga (#28804) üzenetére


bobooo
addikt

full :P

(#28806) vadászcsiga válasza bobooo (#28805) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Plane ;)

(#28807) kali válasza Blaise (#28802) üzenetére


kali
legenda

goto #28777 :)

; lesz majd lehetőségem kipróbálni néhány minőségibb fülessel, csak találok valami tetszetőset.
a rádiót már korábban is írni akartam neked ( :DDD ), de én nem szoktam hallgatni, szóval nem hiányzott az iphone esetén sem.

(#28808) korpicschess válasza kali (#28807) üzenetére


korpicschess
veterán

Csak ne vegyél Sennheisert és AKG-t. Legalábbis ilyen áron. Brainwavz elég jó márka ebben a kategóriában. Esetleg Xears.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#28809)



őstag

Már berendeltem szürkében :W Teljesen megszokott lesz, hogy az emberek magukban üvöltöznek a forgalmas belvárosban. :D

korpicschess

Xears-t főleg ne, drive flex

[ Szerkesztve ]

(#28810) kali válasza korpicschess (#28808) üzenetére


kali
legenda

több brainwavz típus kipróbálására is lesz lehetőségem, pont azokat is nézegettem, bár nekem a sennheiser is bejött, nem volt vészes a 13 e ft-os ár, ha a mikrofonos iphone kompatibilitást is nézem.

(#28811) korpicschess válasza kali (#28810) üzenetére


korpicschess
veterán

Brainwavz is kompatibilis vele. Ilyen áron szerintem ez a legjobb. Sennheiser rendkívül túlárazott, ár/érték arányban gyatra. Anno CX400-II-m volt, de meg sem közelíti ezeket.
Nekem volt M4 korábban, most R1 van, de váltok M5-re (nem nagyon jött be az over the ear design).
Meg hát más karekter is a 2, M4-et nagyon megszerettem, M5 ahhoz áll közel. R1 viszont elég egyedi, ezért sem bírtam ki, hogy nem próbáljam ki.

Xears valóban driver flexes, az új szériák elég gyatrák állítólag, azért mondtam, hogy esetleg, mert ha nem szívja meg, akkor jó, themebuilder vállal valamennyi garit rá. Mindenesetre én nem venném, de olcsóbbak is.

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#28812) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Olvasgatom az android app kibeszelo topikot és látom hogy a droidosoknál is egyre nagyobb a hajlam hogy megvasaroljak az appokat és ne letoltsek valami alternatív forrásból. Pozitiv

(#28813) válasza vadászcsiga (#28812) üzenetére



őstag

IGO van már hivatalosan droidra? Vagy valamilyen, mondjuk Navigon?

(#28814) Blaise válasza (#28813) üzenetére


Blaise
veterán

iGO nincs, Navigon van.

(#28815) válasza Blaise (#28814) üzenetére



őstag

IGO-t néztem, de csak varez megoldást találtam én is, ráadásul halott letöltési linkkel :D

(#28816) kali válasza korpicschess (#28811) üzenetére


kali
legenda

mikiset nem találtam másikat anno, ami iphone kompatibilis lett volna, pedig nem hátrány, ha nem kell elővenni a telefont a zsebből, ha akkor érkezik hívás, amikor zenét hallgatok.

vadászcsiga; reméljük, egyszer eljutunk oda, hogy nem az lesz a vagány, ha minél több alkalmazást összelop valaki, hanem megvásárolják az emberek, ha elfogadható áron kapják meg!
sajnos, még mindig sokan képzelik azt, hogy a drága telefonhoz - pláne - minden alkalmazás "ingyen" jár - legyen szó iphone, samsung, sony...stb tulajdonosokról... :(

[ Szerkesztve ]

(#28817) korpicschess válasza kali (#28816) üzenetére


korpicschess
veterán

Mostmár kb. minden az. Legalábbis nem éri meg másikat csinálni. Tekintve, hogy már minden telefon azt a kiosztást használja szinte (az újabbak).
M4-et konkrétan direkt kipróbáltam S1-en, ott nem ment, S2-vel vígan.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#28818) nord_ válasza (#28813) üzenetére


nord_
veterán

TomTom. Tudom, hogy ez a legdrágább, de megéri. Nekem megvan az összes navi iPhone-ra, az összeset alaposan kipróbáltam, nem volt kérdés, hogy a tomi marad.

(#28819) kali válasza korpicschess (#28817) üzenetére


kali
legenda

őszintén szólva, az xperia z kiosztását még nem néztem, de elvileg szabvány...

(#28820) korpicschess válasza kali (#28819) üzenetére


korpicschess
veterán

Mostmár a Sony is ezt használja 2012 óta, kétlem, hogy visszaálltak volna. :)

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#28821) válasza nord_ (#28818) üzenetére



őstag

Most néztem meg a Play-ben és tényleg. :D Én iPhone-ra iGO-t használtam, hogy minden utca benne legyen, kifizettem a teljes Európát. Remélem nem fog elveszni, és az ID-re akár 10 év múlva is letölthetem a iPhone12GS-re. :D

(#28822) nord_ válasza (#28821) üzenetére


nord_
veterán

Tudomásom szerint igen - legalábbis négy éve vettem meg a Sygicet, utána évekig nem használtam, volt főverzió-váltás is, mégis ingyen tölthettem le most decemberben a legújabbat. :)
(TomTomnál ez 100%: ott van a leírásban a lifetime update.)

(#28823) vadászcsiga válasza kali (#28816) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Az igazsághoz hozzá tartozik hogy nincs túl jó helyzetben az aki pénzt akar költeni a playen, 100ezer szarabbnál szarabb appból kell kiválasztani a legjobbat úgy hogy közben ne verjen el ezreket. Beírsz egy keresőszót és kidob egy csomó haszontalan programot. Tegnap egy olyan kepnezot kerestem ami olvassa a nikonom nef fájljait, ma szükség lett volna egy kép exifjére, gondoltam a tegnapi rawdroid jó lesz, hát a metadatára azt írja coming soon. Irány a play keresni egy másikat.

(#28824) Bling95


Bling95
őstag

Autos toltobol megeri valamit markasabbat venni igaz ? Kicsit tartok ezektol a kinaiaktol hogy nehogy tulnagy -tulkicsi aram legyen benne

(#28825) Xero válasza Bling95 (#28824) üzenetére


Xero
nagyúr

Szerintem felesleges túlgondolni a dolgot. Én a létező legolcsóbb és legkisebb szivargyújtó-usb átalakítót vettem meg DX-en. Az első nem volt jó és küldtek másikat. Valami 1-2$ volt. Teszi a dolgát. Igaz iPad-hez nem alkalmas, de az nincs is. :)

(#28826) Bling95 válasza Xero (#28825) üzenetére


Bling95
őstag

linket tudnál dobni? énis próbálnék minél kevesebbet költeni rá, simán olyan kéne amire időnként rátudom dugni az i5-t.

autós tartót használtok vagy ilyen nano padot?

egyre többet járkálok az autóval szülők nélkül, bekell szereznem ezeket:D

esetleg ez, persze nem feltételezem hogy eredeti

[ Szerkesztve ]

(#28827) vadászcsiga válasza Bling95 (#28826) üzenetére


vadászcsiga
félisten

En a helyedben nem rizikóznék, bemennek egy áruházba ahova visszaviheted ha nem jó. Lidlben épp van1500-ért ilyen amit linkeltél egyesben, nővérem vett egyet és tökéletesen működik. És nem kell rá 1 hónapot várni.

[ Szerkesztve ]

(#28828) Bling95 válasza vadászcsiga (#28827) üzenetére


Bling95
őstag

1500 tök okés, holnap elnézek a lidlbe

ez viszont baromira bejön :C

(#28829) Xero válasza Bling95 (#28826) üzenetére


Xero
nagyúr

Én ezt (vagy valami nagyon hasonlót vettem hasonló áron): [link]
Ez pedig ugyan az csak egy dock kábelle: [link]

(#28830) kali válasza vadászcsiga (#28823) üzenetére


kali
legenda

igen, ez is igaz, nagyítóval kell néha keresni a megfelelő alkalmazásokat, de csak kialakul lassan.
ilyen szempontból nincs problémám, amire használom a telefont, arra az alapban adott alkalmazások is jók, de tablet...stb esetén más lenne a helyzet, bár azt meg megoldom a notival.

(#28831) agabe válasza Bling95 (#28826) üzenetére


agabe
addikt

A toltovel kapcsolatban...edigitalban kaphato 10ezer korul bluetooth fules amihez van gyarilag csomagolt autos tolto + usb kabel. Na az a tolto igen jo minosegu, boven tultesz a 2-3ezres bolti kulon kaphatokon. Termeszetesen az egesz akkor az igazi, ha kell a headset is, de az esetben nagyon megeri, raadasul maga a headset is nagyon kiraly minosegben veszi a hangot. nem jut eszembe a neve, de majd rakeresek ha erdekel.

(#28832) vans? válasza agabe (#28831) üzenetére


vans?
őstag

Engem erdekelne!

hábm bábm

(#28833) Bling95 válasza agabe (#28831) üzenetére


Bling95
őstag

Lejet hogy engemis , kezdem utcan is utalni a kabelt a fejemen

(#28834) icecave


icecave
nagyúr

Ennyit a 16k-s Sennheiser Cx680-ról, meg a nagy kevlarral erősített dumáról.... hallgatom, egyszercsak elkezd recsegni, basszus eltűnik... a hangerőszabályzós része elcsesződött. Most gariztathatom. Grr...

(#28835) kali válasza icecave (#28834) üzenetére


kali
legenda

basszus... (duplán, és mind a két értelmében!) :(

(#28836) Jojo5 válasza icecave (#28834) üzenetére


Jojo5
őstag

még jó, hogy nem vettem meg... :DDD
bár most van a CX685 vagy mifene...

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#28837) icecave válasza kali (#28835) üzenetére


icecave
nagyúr

Pont azért vettem ilyet,hogy ne legyen gond sportolás közben. Csak a szokásos szobabiciklizést csináltam, oldalamra volt rácsatolva a hangerős rész, nem feszült, vagy valami, mégis tönkrement. Egy évet sem bírt. Még jó,hogy 2 év a garancia rá. Persze, most küldjem vissza az ebolt ügyfélszolgálatra saját pénzen (el is vihetném, de a III. kerhez képest kint van a p*csába a telephely). Mehet most majd postán, aztán mire megkapom az újat ki tudja mennyi idő. Addig meg csak malmozzon a paraszt, elvégre 16k-ért nehogymár pattogjon.

Jojo5: Ja, f*szkivan, hogy semmit nem ér ez a nagy rizsa. Nem gond, hogy elcsesződik, de akkor ne írják, hogy kevlar, meg hűdetutimindentkibír. Ha azt nézzük, alig volt nálam "gyűrve" a cucc, mi lett volna, ha egyáltalán nem kímélem...

[ Szerkesztve ]

(#28838) kali válasza icecave (#28837) üzenetére


kali
legenda

pedig jókat olvastam róla korábban, ennyitől - alapban - nem halhatna be! :(

(#28839) Jojo5 válasza icecave (#28837) üzenetére


Jojo5
őstag

én is azért szerettem volna venni, mert strapabírónak hittem, de még nem jutottam el a vételig, most megint kezdhetek gondolkozni, hogy mi lenne a jó... :W

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#28840) icecave


icecave
nagyúr

Nem hiszem, hogy a vezetékkel van baj, mert hiába igazgatom, rángatom, nem lesz jobb, szerintem a kis erősítő okádott be a hangerős részén. Persze, tökmindegy ilyenkor, nem jó, és kész. Ha enélkül használom jó, csak ugye annyira rövid,hogy a zsebtől nem ér a fülemig a kábel :D

(#28841) bobooo


bobooo
addikt

Valaki i5-öt "olcsón" ? :DDD Érdemes a hozzászólásokat is elolvasni :N

[ Szerkesztve ]

(#28842)



őstag

Én pont ezért nem megyek már bele ilyen vitába. Évek óta mondjuk, hogy a Sennheiser egy túlárazott ...r, kivéve az enyém. Ilyenkor a legtöbben megsértődnek. Mindenki, ha fülhallgatóról van szó, rögtön erre asszociál, és már rohan is megvenni. Az MM polcai roskadoznak ezektől. Pedig ennek is van egy topikja, csak körül kéne nézni ott is.

(#28843) Möhe válasza bobooo (#28841) üzenetére


Möhe
addikt

neeeee :W :DDD

szerk:
idézek az eladótól:
Fóliát tudok 20 000 Ft-tól felfelé, ami már jó az olyan 35 körül van. Természetesen felrakással!

Adásvételivel tudom adni, magánember vagyok, nem cég. Ha cég lennék, magasabbak lennének a költségeim!

[ Szerkesztve ]

(#28844) bobooo válasza Möhe (#28843) üzenetére


bobooo
addikt

"Plusz 30 000 Ft-ért megmutatom hogyan kell használni és ha van Micro Sim-ed akkor beüzemelem neked.
Ha nincs Micro SIM-ed, akkor 16 000 Ft-ért segítek lekicsinyíteni a SIM-edet, hogy belemenjen!"
:DDD

(#28845) válasza bobooo (#28841) üzenetére



őstag

De kár, hogy nem lehet már hozzá szólni. Remélem azóta a sitten pihen ez a gyökér.

Aláírunk egy szerződést a rendelésedről, melyben 210 000 Ft az elállási díj,

Ilyenekkel ne is idegesíts minket. :W

[ Szerkesztve ]

(#28846) bigdady válasza bobooo (#28841) üzenetére


bigdady
nagyúr

besírtam

[ Szerkesztve ]

(#28848) Möhe válasza (#28845) üzenetére


Möhe
addikt

kisírta magát a modkerbe
"rontják az üzletemet :O "

pffff, mások rontják,jjjah
elég huligán van az apróban nem kell még egy :(((

e felett átsiklottam: Ha fülhallgató nélkül kéred a készüléket, akkor 1000 Ft-al olcsóbban adom! gyááá,mekkora orra lehet az embörnek ;]

[ Szerkesztve ]

(#28849) válasza Möhe (#28848) üzenetére



őstag

Szegedre megy autópálya, így viszonylag olcsón, 50 000 Ft-ért lehozom, bár a megrendelés aláírásához előtte fel kellene azért jönnöd.

Itt már én is elröhögtem magam, ilyen ember nincs is. :D

(#28850) icecave


icecave
nagyúr

Akinek van iPad és találkozott már .djvu kiterjesztésű cuccal, hogyan nézi meg rajta?

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.