Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28651) Bling95 válasza Blaise (#28649) üzenetére


Bling95
őstag

Leszedtem , azabaj hogy egyetemre van ez a program , gimihez ahogy en nezem nemigazan passzol

(#28652) Blaise válasza Bling95 (#28651) üzenetére


Blaise
veterán

Gimiben nincs már meg az ellenőrző, vagy mi? :DDD

(#28653) Xero


Xero
nagyúr

"planetbeing: We will release evasi0n 1.4 later today that marks iOS 6.1.2 as supported."

(#28654) Ragnar95 válasza mondomén (#28603) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nekem XV.kerületben nagyon rossz volt a T, havonta jött a szerelő 3 nap után persze, minek előbb, ráadásul drága is volt és lassú is...Digin folyamatosan jön a 80/25,T meg a 15/1-et se tudta folyamatosan, ahogy jött a digi, szinte mindenki váltott :DDD

Én meg síelek, azért nem írkáltam ide :P

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#28655) Xero válasza mondomén (#28598) üzenetére


Xero
nagyúr

X helyen Digi-t használok. Y helyen T-t. Régebben X-nél UPC előfizetők voltunk még a broadband-es korszaktól.

Magasan a Digi a legjobb, legstabilabb szolgáltató. TopNET (80/25, előtte kevesebb) van jó ideje. Gond egy szál se. Time Capsule-el és 1043ND-vel is hozza a maximumot bőséges terhelés mellett is. :K

[ Szerkesztve ]

(#28656) mondomén válasza Xero (#28655) üzenetére


mondomén
őstag

Hát az nem jó. Mivel faterom kérdezés nélkül megrendelte a T-s netet, és nem hajlandó vissza mondani.:(( Nagyon remélem, hogy stabil lesz. Már most felhúz ha arra gondolok, hogy az ügyfélszolgálat megkérdezi újraindítottam e már a modemet.:D

(#28657) Xero válasza mondomén (#28656) üzenetére


Xero
nagyúr

T-vel nekem rossz tapasztalataim vannak. A sebesség gyenge, a modem instabil és gagyi, a stb-ok lazán le tudják rántani a hálóról. Egészen pontosan egy Linksys SRW2016-ot is magukkal tudnak rántani, hiába vannak külön VLAN-ban, függetlenül a LAN-tól.

(#28658) mondomén válasza Xero (#28657) üzenetére


mondomén
őstag

Pontosan mire gondolsz gyenge sebesség alatt? A fizetett csomaghoz képest mennyire gyenge? 120-as csomag lett megrendelve, ahhoz csak adnak már egy normális modemet.

(#28659) Xero válasza mondomén (#28658) üzenetére


Xero
nagyúr

Arra gondolok, hogy instabil. A legtöbb esetben hozza a hirdetett sebességet, de az esetek 20%-ában csak a garantált elérhető. Ez a kisebbik baj. A nagyobb baj az amikor eldob kaszát-kapát a ZTE és bandukolhat ki az ember a modemhez hard resetelni.

Amikor a switch-en keresztül mentek a stb-ok, akkor annak is mehetett a hard reset.

Teszem hozzá, ez DSL tartományban van.

(#28660) mondomén válasza Xero (#28659) üzenetére


mondomén
őstag

Áh, most már mindegy. Ha most rábeszélem a DIGI-re aztán az lesz rossz, akkor az én hibám. Így legalább ezt elkerülöm.:D
Azért kösz az infót.

[ Szerkesztve ]

(#28661) rayoliviero


rayoliviero
veterán

Az iCloud fiókomban, hogy tudok minden adatot törölni? Biztonsági mentést törltem benne. Mégis amikor beállítom új iPhone-ként a telót, majd később bekapcsolom az iClodut, amiben be van pipálva a kontaktok, akkor rögtön felteszi a régi kontaktokat. De hogy, amikor restore előtte minden biztonsági mentést törltem belőle, akkor miből teszi fel mégis. Nem akarom, hogy feltegye. Így lehet, hogy más nem kívánatos dolgokat is feltesz.

(#28662) Kommy válasza rayoliviero (#28661) üzenetére


Kommy
veterán

Semmi köze az iCLoud backupnak a kontaktokhoz, az az icloud mailhez van köze. icloud.com-on töröld a kontaktokat, ha nem akarod visszarakni őket, vagy egyszerűen kapcsold ki a mail-ben a kontaktok szinkronizálását.

(#28663) rayoliviero válasza Kommy (#28662) üzenetére


rayoliviero
veterán

Értem, köszi. :R

(#28664) zsolthee


zsolthee
senior tag

Sziasztok!
3GS-re (és iPad2-re)keresek olyan alkalmazást ami ingyenes és le tudom vele játszani a filmeket a NAS-ról.(Synology DS210J)
Találtam egy párat, de hibátlanul nem megy egyik sem. Eddig az eXPlayer a legjobb, de ott meg nincs hanga filmek lejátszásakor.
Valakinek ötlet?
:R :R :R

(#28665) r3dsnake válasza zsolthee (#28664) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Ilyet sokan keresünk, jelenleg nincs normális megoldás, ami nasról is vinné a cuccokat és AC3-at is támogatna.

(#28666) zsolthee válasza r3dsnake (#28665) üzenetére


zsolthee
senior tag

Értem. Ez nagy kár. :O
És fizetős appok között akad?

[ Szerkesztve ]

(#28667) madgie válasza r3dsnake (#28665) üzenetére


madgie
titán

XBMC. Sajnos csak jailbreak-kel megy és főleg iPad-en jó (a kezelhetősége). Viszont visz mindent minden hálózatról, külső felirattal is.

Szerk: nem nekem szántam a választ :D

[ Szerkesztve ]

(#28668) ittakary


ittakary
nagyúr

nyalja ki a szebbik felemet a Milan

(#28669) vans? válasza ittakary (#28668) üzenetére


vans?
őstag

;]

hábm bábm

(#28670) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

PS4 bejelentés, nagyon be vagyok zsongva. :DDD Hiányzik a PS3-am. :((

(#28671) icecave válasza r3dsnake (#28670) üzenetére


icecave
nagyúr

Hát még ráérsz karácsonyig, ahogy olvasom a cikkeket :D

(#28672) DanielK válasza r3dsnake (#28670) üzenetére


DanielK
addikt

megértelek, brutális lett. én megjelenéskor ogom megvenni, ahogyan a mostanit is vettem (még működik!! egy fat első szériásról van szó - 2007.03.23-án megjelenéskor vettem) :C

(#28673) bobooo válasza DanielK (#28672) üzenetére


bobooo
addikt

Én azért kiváncsi leszek az új xboxra is :K

(#28674) r3dsnake válasza icecave (#28671) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Már csak melót kéne találni addig...

Amúgy nagyon bejövős, az új joyra rakott fülescsatlakzó meg eszméletlen jó ötlet. Remélem kap egy normális böngészőt is, mert a ps3-on siralmas volt. MKV+sub támogatás is jöhetne.

Meg a visszafelé kompatibilitás is nagy kérdés, de az eltérő architektúrából fakadóan nem valószínű, hogy lesz.

[ Szerkesztve ]

(#28675) Mela Kehes


Mela Kehes
addikt

videó

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#28676) snooze válasza Mela Kehes (#28675) üzenetére


snooze
veterán

:C :C :C :DD :DD :DD

GO Gunners!!!

(#28677) vadászcsiga válasza snooze (#28676) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Dicsak Snooze-nak egyéni avatarja van. Gatula! :C

(#28678) tDr1v3r válasza r3dsnake (#28674) üzenetére


tDr1v3r
veterán

A visszafele kompatibilitást Gaikai-al akarják megcsinálni tudtommal.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#28679) válasza Mela Kehes (#28675) üzenetére



őstag

Erről az a kisgyerek jutott eszembe, aki a Titanic zenéjére meg sírt :(( :D

[ Szerkesztve ]

(#28680) mondomén válasza Ragnar95 (#28654) üzenetére


mondomén
őstag

Csak most vettem észre, hogy te is nekem válaszoltál.:) Mennyibe volt nektek az átállás DIGI-re? Biztos kellett valami kötbért fizetni, nem?

(#28681) BossBoss válasza r3dsnake (#28674) üzenetére


BossBoss
őstag

Sony nem fog mkv-t tamogatni. Kalozkodas ellen van. Bar ha akar valamit akkor azonnal fizetnie kellene licenszet mert a konkurencia megeszi. Itt a tv-re gondolok.

[ Szerkesztve ]

(#28682) bobooo válasza r3dsnake (#28674) üzenetére


bobooo
addikt

Xbox kontrolleren ott virít 7 éve a jack dugó ;]

Egyébként remélem az Xbox is nagyot fog durrantani :C

(#28683) Kommy


Kommy
veterán

iOS 6.1.3 beta 2 elérhető a fejlesztőknek.

(#28684) bobooo válasza Kommy (#28683) üzenetére


bobooo
addikt

Lehet tudni, hogy mit tartalmaz?

(#28685) Kommy válasza bobooo (#28684) üzenetére


Kommy
veterán

Ugyan azt mint a beta 1 :DDD , ami még 6.1.1 volt, Japán térkép javítások + a lockscreen bug javítása

Aztán ezen kívül senki nem tudja, ez van leírva.

[ Szerkesztve ]

(#28686) bobooo válasza Kommy (#28685) üzenetére


bobooo
addikt

Szóval semmit, oké :DDD

(#28687) agabe válasza bobooo (#28684) üzenetére


agabe
addikt

(#28688) Totheground válasza agabe (#28687) üzenetére


Totheground
addikt

Remélem Chrome-ot használsz. ;]

[link]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#28689) C4mp3r válasza Totheground (#28688) üzenetére


C4mp3r
addikt

(#28690) Totheground válasza C4mp3r (#28689) üzenetére


Totheground
addikt

Ezek is jók. :DDD

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#28691) r3dsnake válasza BossBoss (#28681) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Az asztali bluray lejátszóik viszik az mkv-t felirattal. Tehát ezért is érthetetlen a PS esetében a dolog.

(#28692) Bling95


Bling95
őstag

Valaki epitesz szeru nincsitt? Arra keltunk hogy oriasi recseges es a nappaliba feljott meg eltort a csempe ! De nemkicsit ! Recseg ropog a padlo. Ilyen diletacios valami lett hagyva amikor epitettek meg tell nem ilyen mutyizos modom lett epitve a haz.

Hallott mar valaki ilyenrol ? 5-6 eves hazrol beszelunk

(#28693) agabe válasza Totheground (#28688) üzenetére


agabe
addikt

igen...de tableten pl. csak a zerg rush latszik ;)

[ Szerkesztve ]

(#28694) Gergőke88 válasza Bling95 (#28692) üzenetére


Gergőke88
addikt

többször is el kellett olvasnom mire megértettem mit akartál írni.

(#28695) Bling95 válasza Gergőke88 (#28694) üzenetére


Bling95
őstag

Igen kisse kicsapongora sikerult , sorry . Nehez ugyirni hogy arra kel az ember hogy visit az anyja :D

(#28696)



őstag

Nem rossz ilyen szemüveg kell. Főleg vezetéshez. Tök ismeretlen helyre úgy elnavigál, hogy észre sem veszem. Szerintem a bevitelt vagy távirányítóval, v. hangutasítással oldották meg. Elég elavul, én adaptív neuron hálózatba kötném. :D [link]

[ Szerkesztve ]

(#28697) Xero


Xero
nagyúr

Már erősen leszoktam HAndrisnál a commentelésről, de itt azért vicces dolgok pörögtek: [link]

Ezt külön kiemelném:

"FIrIeIdIdIy: Nem kocsmában, inkább a Szaundon lehet oltogatni a sok ájfónos divatbuzit. Anno S2-vel haverral 2 éve totál beégettünk több társaságot. Idén is megyünk, reszkess Zamárdi:-)"

"FIrIeIdIdIy: Perszehogy a zenéért megy az ember, de tudod milyen jó érzés közbevágni egy almaszökevény mondanivalójába? Haveromnak adtam el a törött kijelzős S2-met. Másnap kikerekedett szemekkel jött (3GS-ről váltott), és nem hitte el, hogy végre pendriveként is tudja használni a telóját. Azóta megfertőzte a kór, és már ő is felháborodottan beszél az Apple zártságáról, hogy éveken át hülyére vették. Elnézést is kért tőlem, hogy nem hitt nekem. De mára legyen ennyi elég, hétfőn jön az első tesztem!"

Az ilyen idiótákat hol hányja ki magából a világ? Ezeket tényleg ez boldogítja? Ennyire elhülyült ez a nemzedék?

Egy ilyen megtalálna a való életben, az hét szentség, hogy nagyon csúnyán elküldeném. Ha tovább erőlködne, akkor lehet küldeném utána a nevelő célzatú pofont is.

[ Szerkesztve ]

(#28698) TheMarci válasza Xero (#28697) üzenetére


TheMarci
addikt

Ezért szoktam le handrásnál már a kommentek olvasásáról is. Valami kissebbségi komplexussal megáldott bizonyítási vágy lehet, vagy magának akar elégtételt tenni, hogy mégiscsak jó a saját telefonja is.

De sajnos mindenhol vannak ilyen emberek, akár telefon, akár autófronton, aki órákig képes magyarázni, hogy az ő kocsija miért jobb fényévekkel, mint az xy típus. Igyekszem csak jót nevetni rajtuk, és hálát adni, hogy eddig személyesen nem találtak meg. :)

Do You Dream?

(#28699) GALARDO válasza Xero (#28697) üzenetére


GALARDO
addikt

Én már rég nem olvasgatok ilyeneket, rájöttem, hogy ilyen dolgokon nem érdemes idegeskedni. :N

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#28700) Xero válasza GALARDO (#28699) üzenetére


Xero
nagyúr

Én sem idegeskedem, csak egyszerűen fel nem foghatom hogyan lehetnek emberek ennyire egyszerűek.

(#28698) TheMarci: Francia autó tulajként az analógiát át tudom érezni. :) Viszont ezek valahogy mégis butábbnak és erőszakosabbnak tűnnek.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.