Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28301) madgie válasza Ragnar95 (#28295) üzenetére


madgie
titán

Ja, appok közti váltásnál baromi időigényes a négy ujjadat vízszintesen elhúzni :DDD

(#28302) mandin válasza Xero (#28184) üzenetére


mandin
senior tag

Én is regisztráltam, az 50GB tuti marad ugye?

(#28303) bobooo válasza mandin (#28302) üzenetére


bobooo
addikt

yep

(#28304) Kommy


Kommy
veterán

Én már iOS 6.1.1-en vagyok :DDD , jailbreakelve is van, csak nem lehet semmit telepíteni mivel le akarja szedni minden áron az evasi0n csomagot.

(#28305) szentkuti11 válasza Kommy (#28304) üzenetére


szentkuti11
addikt

Érzékelsz valami különbséget?

(#28306) Kommy


Kommy
veterán

(#28305) szentkuti11: Nem vettem észre különbséget.

[ Szerkesztve ]

(#28307) bigdady válasza Kommy (#28306) üzenetére


bigdady
nagyúr

Csak a japán térképeket :DDD

(#28308) Ragnar95 válasza madgie (#28301) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Ja, de azzal csak az előzőleg megnyitott lapba lépek át... Ezen kívül már a gépbe is kéne nekem a 8 giga ram, mert ami egyszerre fut, az gyakran elfoglalja a 4 gigát, az iPadben meg csak 1 gia van, bár itt ugye a rendszer kevesebbet használ el

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#28309) agabe válasza Ragnar95 (#28295) üzenetére


agabe
addikt

jelen pillanatban 12 van nyitva safariban (meg lehetne tobb nem probalgattam tovabb), tovabbi 15 chrome-ban.
nem azt mondom, hogy mindenben olyan kenyelmes mint asztali gep, es igazak amiket irsz ezt alairom, de nekem eleg legtobb dologra amit ezzel tudok csinalni (nekem sem mindenre ahogy irtam is), viszont ezt a limitalt oldalszamot tenyleg nem ertem.
Mellyik ipad, milyen IOS ami nem enged 10-nel tobbet safariban?

iphone JB nelkul safariban valoban csak 8-at tud, de chrome-mal ott sincs gond (bar netezni azzal 16oldalon pl sosem fogok az tuti :D...nem arra valo, csak ha epp nincs mas keznel, meg amikor az ember hirtelen megnez valamit uton-felen)

[ Szerkesztve ]

(#28310) Ragnar95 válasza agabe (#28309) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

iPad 3 5.1.1, 9 oldal a max Safariban

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#28311) agabe válasza Ragnar95 (#28310) üzenetére


agabe
addikt

ipad 4 IOS 6.1 nincs limit.
Lehet eleg csak a verzio frissites (valoszinunek tartom) es azon sem lesz limit, de ezt masik ipad3 tulaj IOS 6.1-el tudja megmondani tutira.

(#28312) Bling95


Bling95
őstag

Nemtudtok valami kiadás figyelő appot ? nem kell semmi extra hogy leminuszolja az összesből, bevétel se semmi, csakhogy beütöm hogy x Ft-ot költöttem és szépen összeadja, hónap végén meg letudjam 0-ázni

(#28313) vadászcsiga válasza Bling95 (#28312) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Számológép?

(#28314) Mela Kehes válasza Bling95 (#28312) üzenetére


Mela Kehes
addikt

Excel tábla?

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#28315) Ragnar95 válasza agabe (#28311) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Lehet, lassan az lesz, csak kell hozzá egy kis idő, mert JB-elt az iPad, így restore kéne neki, a tweakeket meg menthetném le kézzel

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#28316) Bling95


Bling95
őstag

Telefonra kene valami

(#28317) icecave válasza Bling95 (#28316) üzenetére


icecave
nagyúr

Én ezt használom, nemrég le volt árazva: Money. Egy bibi van vele, ha forintra is állítod, akkor is csak akkor nem 0-ás lesz az összeg,ha direkt rányomsz a "calculate" gombra.

Jó kis app,de hamar meguntam írogatni bele a tételeket. 1,5 hónap után már nem használtam egyáltalán. Viszont arra jó,hogy bár a pénz ugyanúgy elmegy, jobban látszik,hogy mire. Pár hónapig ha csinálgatja az ember, akkor utána már tisztán látszik, mire megy el sok, miből lehet faragni.

(#28318) vadászcsiga válasza icecave (#28317) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nekem is van vagy 5 kiadás app de egykét sem használom.

Bling95
Toshl finance talán?

[ Szerkesztve ]

(#28319) vadászcsiga válasza Bling95 (#28316) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Vagy a Piggie

(#28320) Mela Kehes válasza Bling95 (#28316) üzenetére


Mela Kehes
addikt

Az excel táblát nem hülyeségből írtam. Én simán a jegyzetekbe írom be, aztán este, vagy ha van időm napközben beírom egy táblába. Havonta összesítem és egyéb kiadásként beírom az EasyFinance-be. A többit (számlák, biztosítás, kölcsön, miegymás) egyből írom. Ha olyan helyen vagyok (Lidl, Tesco stb.) akkor pedig elteszem a blokkot és passz. Próbáltam egyből beírni én is egy programba, de az nem mindig megoldható. Van amikor gyorsan kell, arra a jegyzet a legjobb, de azért körbe lehet szaglászni az appok között.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#28321) barrasz válasza Bling95 (#28316) üzenetére


barrasz
aktív tag

Szia!
Nézd meg a Koin programot remekül működik és ráadásul magyar.

(#28322) Bling95


Bling95
őstag

Koszi , ezek kozul valamelyik biztosan jo lesz

(#28323) bobooo


bobooo
addikt

Csak nálam botrányosan x@r a T-Mobile 3G-je?!?! :W

(#28324) kali válasza bobooo (#28323) üzenetére


kali
legenda

nem, nem csak nálad!
már több napja bosszankodom, mert a melóhelyen folyamatosan akadozik - nem csak nekem, szóval a hiba nem az én készülékemben van -, útközben változó, itthon pedig általában jó - ahol ugye wifi is adott...

(#28325) Bling95 válasza bobooo (#28323) üzenetére


Bling95
őstag

nyugi nem csak nálad..

(#28326) bobooo válasza Bling95 (#28325) üzenetére


bobooo
addikt

& kali: Akkor jó, mármint nem jó, de legalább akkor nem az én készülékem a rossz. :(

[ Szerkesztve ]

(#28327) rayoliviero


rayoliviero
veterán

Auxot játék idejére ki lehet valahogy kapcsolni?

(#28328) bobooo válasza rayoliviero (#28327) üzenetére


bobooo
addikt

(#28329) szekfizsolt válasza Kommy (#28304) üzenetére


szekfizsolt
senior tag

A 6.1.1-et még csak dev.acc.-al lehet telepíteni ugye? A 6.1.1-ben sok különbséget nem olvastam, leginkább a JB-t akarják majd megakadályozni vele, vagy lesz valami újdonság is vajon?

Régebbi értékeléseim: http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#28330) Xero válasza szekfizsolt (#28329) üzenetére


Xero
nagyúr

Azt sem akadályozza perpill.

(#28331) korpicschess válasza szekfizsolt (#28329) üzenetére


korpicschess
veterán

Visszahozzák a tabok korlátozását.

;]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#28332) válasza bobooo (#28323) üzenetére



őstag

Nem s@r az, csak ösztönző ;] Neked tényleg nincs még HSxPA-d? :D

korpicschess

Ja, azt én is hallottam. Nem lehet majd bekapcsolni. Támogatom :P

[ Szerkesztve ]

(#28333) agabe válasza Ragnar95 (#28315) üzenetére


agabe
addikt

tweak-eket lementeni sem erdemes, mert ha azokat pakolod vissza akar gondot okozhatnak. A legsimabb ha ujratelepited oket szuz rendszerre cydiabol. Barmi mas modszerrel nagyobb az esely az instabilitasnak, vagy akadasoknak, fck-nek.

(#28334) Ragnar95 válasza agabe (#28333) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Ja és szűz rendszerrel b@szhatom az adataim nagy részét :U
Van, aki óvatoskodik és még rendszerfrissítésnél se rak vissza backup és restore-ol, de a teló arra van,h használjuk és ha már van backup opció, én élek is vele....Eddig a 2 évnyni iOS használat alatt 1x volt szükség újként beállításra, amúgy semmi gondja nincs a telónak a JB-s backuptól se :)) :)

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#28335) Xero válasza Ragnar95 (#28334) üzenetére


Xero
nagyúr

Nekem szerintem 2008 óta egyszer lett újként beállítva, akkor is azért, mert bíztam benne, hogy gyorsul némileg az öreg 3G.

(#28336) agabe válasza Ragnar95 (#28334) üzenetére


agabe
addikt

lehet, hogy en vagyok tul ovatos :D

(#28337) Ragnar95 válasza Xero (#28335) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nekem sajna nyáron meg kellett ezt ejtenem a 4S-el, mert már nagyon sok bug jött elő, ami meg is maradt, ha visszaraktam a backupot

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#28338) GALARDO


GALARDO
addikt

:DDD

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#28339) szentkuti11 válasza GALARDO (#28338) üzenetére


szentkuti11
addikt

iBoob Pro nincs? :P

(#28340) Ragnar95 válasza szentkuti11 (#28339) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Ott a pont :DDD
GALARDO: és hol van 30giga hely, illetve minek ott? :DDD

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#28341) Xero válasza GALARDO (#28338) üzenetére


Xero
nagyúr

Nem hiába van 30GB-os .... iPodom. :P

(#28342) manchester85


manchester85
addikt

Srácok, mondjátok már meg, hogy mi a francot lehet azzal kezdeni, hogy a fejhallgatóimat sorozatban dobalhatom ki 1 év utan, mert megtörik a kábel a jacknél... Nem lehet azt az átkozott kábelt cserelni valahogy? Vagy nincs rá valamilyen hatékony módszer, hogy ne menjen evente tönkre? :W És mindig ugyanaz a forgatókönyv...

i6 Silver

(#28343) icecave válasza manchester85 (#28342) üzenetére


icecave
nagyúr

Vegyél egy Sennhesier cx680-at. Nekem is az van, kevlar-al erősített kábellel. Ezt rángathatom, nem jön szét :D

[ Szerkesztve ]

(#28344) kali válasza manchester85 (#28342) üzenetére


kali
legenda

milyen fejhallgató(k)?
dugót minden esetben lehet cserélni, de akár kábelt is, ha a fejegység szétszedhető.

(#28345) vadászcsiga válasza manchester85 (#28342) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Az új fejeseden húzz egy rövid szilikon kábelt arra a részre

(#28346) manchester85 válasza kali (#28344) üzenetére


manchester85
addikt

ilyenem van. Hát fogalmam sincs, mit és hol kell benne cserélni. Mindenesetre, ha a végét forgatom, recseg a hang, néha meg az hozza vissza, hogy mindkét oldalon rendesen szóljon a zene.

Icecave, én a rendes fejhallgatókat szeretem, nem ezeket a fülbedugós cuccokat. Viszont ilyen 30-50 ezres cuccokat nem szívesen vennék, a 10 körüli árból választok. De ha ezen múlik az időtállósága, akkor 20 ezerig még bevállalnám.

i6 Silver

(#28347) icecave válasza manchester85 (#28346) üzenetére


icecave
nagyúr

A fejhallgatóm egy Sennheiser HD215. Aminek k*rva vastag a kábele és ráadásul cserélhető. :) Persze, ez sem az általad említett kategória árban, de nem véletlen vettem ezeket. Gondom egy szál sem, pedig a fejhallgató se 2 napja van meg.

(#28348) mondomén válasza manchester85 (#28346) üzenetére


mondomén
őstag

Megtört, jacket kell cserélni nem kidobni.:) Nem nehéz, de ha nem akarsz forrasztani, akkor nézz be a fejes topikba, biztos kicseréli valaki neked. Vagy vidd be valahova. Én múltkor ahol vettem az új jacket, ott helyben kicserélte nekem a srác 300 forintért.

[ Szerkesztve ]

(#28349) manchester85 válasza mondomén (#28348) üzenetére


manchester85
addikt

Forrasztani? Isten ments. :) Na de akkor mégse lehet cserelni? Mert a forrasztás nem ugy hangzik, mint egy házi hasznalatra szánt cserélhetőség.

Jah, lehet körülnézek akkor, köszi.

i6 Silver

(#28350) mondomén válasza manchester85 (#28349) üzenetére


mondomén
őstag

De lehet cserélni és ugyan úgy tudod majd használni. Veszel mondjuk egy neutrik jacet és felrakják neked 5 perc alatt, valami ilyesmit képzelj el.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.