Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:30:44

LOGOUT.hu

Háztartási gépek
Ebben a topikban a háztartási kis- és nagygépek vásárláshoz, karbantartásához, kezeléséhez szükséges információkat, hozzászólásokat, hivatkozásokat találsz. Amennyiben kérdésedre nem találtál választ az összefoglalóban, esetleg a témához kapcsolódó anyagok között, természetesen (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
>> A készülék tapasztalatokat erre találod <<

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#72529) Cyborg


Cyborg
őstag

Sziasztok,

Van valakinek itt serie 6 Bosch szárítógépe?
Még szokom a gépet, de pár dolgot nem értek.
Nem írja a leírása, hogy melyik az alacsony hőfokos program, gondoltam a standard szekrény száraz pamut lehet az, hiszen majd 4 órát ír indításkor, de abban is összemennek a ruhák, tudom, ez ruha függő is, de azért na.
Ki milyen programot használ?

A másik, hogy bekötöttem a lefolyóba a gépet, kivettem a gumit, ahogy a leírás írta, remélve, hogy nem kell vacakolni a fiók ürítésével, de továbbra is kerül bele víz. Tudom, hogy azzal tisztítja a hőcserélőt , de akkor is, akkor mi értelme a lefolyóba kötésnek, ha továbbra is üríteni kell a fiókot? Nagyon rossz a kézikönyv, de nem lehet elrontani a bekötést, nem hiszem, hogy én rontottam el valamit.

Akinek ilyen Bosch van, hogy van megelégedve vele?
Nekem sose volt még szárítógépem, ismerkedünk egyelőre, de nem vagyok lenyűgözve.

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.