Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#66859) Zoll33


Zoll33
újonc

Sziasztok!Két dolgot szeretnék a tudomásotokra hozni.
Az egyik,akit hozunk(tok) a phhus sessionokbe, bizonyos szintig felelőséget kellene vállalni!
Két nap alatt háromszor lőttek ki a"vendég" játékosok nincs ezzel semmi baj,csak egy bocs elférne.
DE, senki ne jöjjön azzal ,hogy nem lőhetem ki "mert nekem adunk el", bocs ujj még,stb.
Csak jelzem egy 130-as szintű játékos nem látta, hogy az avengerben a tenger felett 2 phs ül és lebeg,
hydrával kilőtt bennünket, azt hitte npc-k vagyunk és azt kapta küldetésnek!(Ugyanmár)
Gondolkozás nélkül kilövöm (ha tudom), ha van cucc nálla ha nincs.
Ha felhozzátok a phhus sessionba világosítsátok fel mi a szokás,és semmi gond nincs.
A második Adam. Mc eladásra készültünk, de valakit várni kellett, kimentem az mc elé.
Kint volt Adam egy comettal, elütött kétszer fel sem tudtam kelni.Erre írom neki:
"ha még egyszer elütsz kilövöm alóllad" naná hogy elütött, kilőttem.
Utánna elkezd gránátokat dobálni(lehet hogy gl. volt), de mivel egy mc-ben voltunk így nem haltam meg.
Viszont felrobbantott,két helit,és Béla motorját.Indult az eládás jön ki a Béla, motor sehol,
"ki robbantotta fel?" erre szemrebbenésnélkül írta Adam:zoll . Utánna jött a szokásos csevej,
14 vagyok stb. Nem azért írtam,hogy ezért szankció legyen belölle mert ez egy semmiség.
Csak szemtelen volt és nincs tisztában a szokásokkal.Lesz még ilyen a részéről!
Csak akik régen olvasták:
2, Alapvetően békés és kulturált tagokból áll a Ph crew! Trágár, sértő beszédet és a provokálást igyekszünk kerülni!
Ez az értékrendet látszódik játékunkon, a chat és fórum (fb,ph!) hozzászólásainkon is.
Tagok által lakott public session-ben nincs PHHU tag ölés, nincs lövöldözés (és poénkodás) a másik kárára!
Nem PHHUCrew tagot lehet gyilkolni, és a PH-s tagokat védeni, sőt értékeljük :).

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.