Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#57251) freeknight válasza Trailblazer (#57250) üzenetére


freeknight
őstag

Los Angelesben jelenleg hajnali 3 van, és már 11 fok, az előrejelzések szerint ma meg 21 fok lesz, szóval a havas időjárás arrafelé nem túlzottan gyakori :D .
Többek között ezért is utálom a havat a gta5-ben, olyan valósághűen néznek ki azok a hófödte pálmafák :DDD

[ Szerkesztve ]

(#57252) Plata válasza szami777 (#57249) üzenetére


Plata
félisten

Figy,ne nagyon használj modokat ha Online is akarsz menni,bann jár minden modért.
Semmilyen modom nincs mert a multi érdekel.

(#57253) ucli válasza szami777 (#57249) üzenetére


ucli
senior tag

Próbáld ki a Redux modot, azt sokan szeretik. Én még nem bírtam kipróbálni, mert az onlány nem szereti az ilyeneket.

(#57254) Mr.Csizmás válasza szami777 (#57249) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

onlineben perpill ~450+ elérhető jármű van, nem elég? sztoriban azt csinálhatsz amit akarsz, vagy FiveM multival, de mi a vanilla multit használjuk, ott meg bannol az RS bármilyen módosításért.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#57255) ucli válasza Plata (#57252) üzenetére


ucli
senior tag

(Most csak a single érdekel, multi nem annyira)
Egyszer úgy aláíratnék veled valami olyan szerződést, amiben én adok el neked egy szaloncukrot, egy hógombért cserébe, és az apróbetűs részbe meg leírattatnám veled az autókat. ;]

(#57256) freeknight válasza szami777 (#57249) üzenetére


freeknight
őstag

Én sem értem ezt az autómoddolós témát, a legnagyyobb baj velük, hogy 99%-a borzasztó amatőr, nagyon elütnek a többi, remekül megcsinált alap kocsitól.

Valaki linkelgetett ide képeket még régebben, hogy hű de fasza bmw, meg ferrari, de olyan gagyin, igénytelenül volt megrajzolva az összes modell, hogy vicc.

Másrészt, itt nagyrészünk az online-al tolja, és mivel ott tiltott a mod, ezért sem használjuk őket.

(#57257) Segal válasza ucli (#57253) üzenetére


Segal
veterán

Nem az online nem szereti hanem a Rockstar:P

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#57258) Trailblazer válasza freeknight (#57251) üzenetére


Trailblazer
addikt

Azért kezdtem úgy, hogy az USA nagy részén.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#57259) ucli válasza Segal (#57257) üzenetére


ucli
senior tag

Ki szokot crashelni. ;] :P

(#57260) Dtomka válasza freeknight (#57256) üzenetére


Dtomka
veterán

Szerintem itt azért nincs olyan rosszul megrajzolva:

GTA V Cars VS REAL Cars | ULTRA Realistic GRAPHICS MOD GAMEPLAY

Amúgy a videóban nézve az fps módot, jut eszembe a kérdés. Ti szoktatok úgy játszani?
Mert járműben (fps módban) rám jön a hányinger, de mezítlábasként nem is rossz, csak nehéz.

Lehet a Heisteket úgy kellene végigcsinálni :)

(#57261) PsycHo88


PsycHo88
senior tag

Még mindig nem sikerült megoldani , pedig már próbáltam majdnem mindent :S

Ötlet ?? PLS

HSZ .

Amit most gondolsz, holnapi életedet formálja. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#57262) JulianSinulf válasza Dtomka (#57260) üzenetére


JulianSinulf
senior tag

Van egy-két dolog amit jobb FSP-ben nyomni.
A lopakodós DM-et is néha jobb úgy és van pár kontakt is.
Perspektív nézetből nem mindig tudsz úgy célozni, hogy az jó legyen.
Nem mindegy, hogy jobb oldalon vagy bal oldalon van a kamera. Ha rossz oldalon van, akkor a rálátás miatt nagyon ki kell mozdulnod és lelőnek. Ilyenkor jobb az FPS nézet.

Erről jut eszembe.
Sógor azt mondta, hogy az FPS nézetben végigtolt kontaktok után több lóvé jár. De ő PS4-en tolja.
Még nem ellenőriztem, de leírásoknál nem találkoztam ilyen infóval.
Valakinek tapasztalata?

(#57263) JulianSinulf válasza PsycHo88 (#57261) üzenetére


JulianSinulf
senior tag

Próbáld meg rendszergazdaként indítani.

De, ha megvan a settings fájl, akkor megpróbálhatod azt átírni.

[ Szerkesztve ]

(#57264) szami777


szami777
addikt

Kedves Mindneki :DDD

Köszi a válaszokat, tudom, hogy bann jár érte, a singlet ki akarom tolni előbb, így a mod játszik nálam.
Azzal nem értek egyet, hogy az összes autó mod gagyin textúrázott, leszedtem a magyarítást, az pedig ajánlott egy real cars dlc-t, amiben például kegyetlen jók az autók, viszont sajna nem replace mod, hanem spawnolós.

Végül ezt találtam, ami jónak tűnik, kipróbálom. [link]

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#57265) ucli válasza Dtomka (#57260) üzenetére


ucli
senior tag

Én elég gyakran nyomom fpsben al lövölde miatt, de szerintem az autók kifejezetten jól megvannak csinálva. Egyedül akkor rossz, amikor elcsapnak vagy bukfencezel, de szerencsére ezt át lehet állítani.

(#57266) Brenor


Brenor
aktív tag

Én már teljesen kiábrándultam a gta online-ból. Megvettem több millióért a ceo-t és egy raktárt, olyan küldetésekkel traktál, hogy szedjek le 3 helikopter úgy, hogy nincs harci helikopterem és nem is adnak. Elmehet a büdös fenébe a rockstar és aki kitalálta ezt a helikopteres hülyeséget rugnám ki a fenébe. Nem, hogy egy hasonló pénzbevételi rendszert csináltak volna, mint ami vice cityben van. Innen látszik, hogy a rockstar rohadtul nem tud egy jó élvezetes online játékot csinálni, maradtak volna a singlenél és kaptunk volna 2 jó fizetős dlc-t, mint ingyenes hulladék dlc-ket.

(#57267) Plata válasza Brenor (#57266) üzenetére


Plata
félisten

Mert az gagyi és már senki sem tolja.
De a három helit le tudod szedni sima fegyverekkel is.
Sosem kergettem őket harcihelivel,inkább kurumával és úgy lőttem le.
CEO kell és autólopó garázs.
Esetleg MC és kokó meth vagy pénzhamisító.
Vagy bunker.
Az Online szerintem nagyon is jó.
Csak nem jó bulinak kezdtél neki.
Nekem is van két raktáram,de már legalább egy éve nem is néztem rájuk.
Csak pénzhamisítóval foglalkozom meg autólopással és bunkerrel.
Hangár ugyanaz mint a raktár.Csak repülős küldikkel,azt sem tolom,unalmas.
Pedig van tankom harci helikopterem de még harcirepcsim is.
Egyébként azt ne is egyedül kellene csinálnod,azt is csapatosan érte meg csinálni.
Főleg ha telepakoltad a raktárad és elakartad adni,azt egyedül nem lehet.

[ Szerkesztve ]

(#57268) JulianSinulf válasza Brenor (#57266) üzenetére


JulianSinulf
senior tag

Mi bajod a helik leszedésével?
Több módszert is ismerek.
Pl. megsorozhatod minigunnal őket.
De elég kilőni a pilótát és leesik.
Vagy ott a célkövető rakétavető.
De csinálhatod nem célkövetővel is.

Bunker supply-nál az egyik feladat, hogy a Merry-s helikoptereket kell leszedni. Valamelyik dobja az anyagot.
Simán megállok alattuk és a célkövetőssel leszedem őket. Aztán kocsival megyek a ládáért.
Jobb is Kurumával menni, mert utána két másik heli vesz üldözőbe. A Buzzard nehezen viselné a golyózáport, de a Kurumával nincs gond. És általában le is tudom hagyni őket.

Buzzard-ot meg lehet venni és akkor ingyen lehívhatod.
Ha nincs, akkor talán még pénzért is lehívhatod, nem tudom. Nekem az elsők között volt a heli megvétele és akkor még nem volt CEO sem, csak heist-ok.

(#57269) freeknight válasza Dtomka (#57260) üzenetére


freeknight
őstag

Nem tudom, borzasztóan mű az összes, kirínak a forgalomból.
Egyébként nem rosszak valóban... de nem is a legjobbak.

szami777: na ez a real cars dlc ajánlás a halálom, főleg a sztori módra... Azt is hozzá kell tennem, hogy a gta-ban az autók már szerves részét képezik a világnak, a gyártóik hirdetéseivel tele a város, ingame tőzsdén ott vannak.
Aztán ott vannak, amik végig kísértek minket az összes részen a gta3-tól, pl a stallion, ami minden egyes részben ott volt, vagy a manana, a banshee, a sort lehetne folytatni.

Most is kijött a hermes, mindenki azonnal tudta, hogy igen, ez vice city :) . Bár szeretem a Hudson Hornetet, mégis bűn lenne lecserélni, mert az nem idézne kellemes emlékeket.

Számomra olyan érzés lenne kocsikat cserélni, mint pl ha star wars-ba bemoddolnánk a Birodalom helyett a nácikat :DDD . Tudom, hogy onnan mintázták őket, de ők már önállóan léteznek.
Persze lehet, hogy csak én vagyok ilyen, de nekem ez a véleményem

(#57270) Dtomka válasza JulianSinulf (#57262) üzenetére


Dtomka
veterán

Igen néha a kamera nem a legjobb helyzetben van.

"Sógor azt mondta, hogy az FPS nézetben végigtolt kontaktok után több lóvé jár. "
Tényleg? Ezt nem is tudtam :)

(#57265) ucli
Ki fogom próbálni, vagyis 1-re többször fogok inkább ilyen nézetben játszani.

(#57271) Brenor válasza Plata (#57267) üzenetére


Brenor
aktív tag

Hát jó lenne valakivel nyomni, hogyha a haverjaim tolnák és a community nem lenne olyan amilyen. Akkor most elbasztam 200k-t raktárra? És most megint farmoljak ki 2 millát? 2 millától kezdődik a járműves. Semmi kedvem nincs újra a slashert grindolni heisthez meg jó csapattársak kellenek. Haverokkal biztos én is élvezném, de egyedül nem látom értelmét az online-nak. A hangár is millióktól kezdődik? Csak 100k körül van pénzem. Shark cardra meg nem szivesen költenék.

[ Szerkesztve ]

(#57272) Plata válasza freeknight (#57269) üzenetére


Plata
félisten

Az autós résszel teljesen egyet értek.
Teljesen értelmetlen az autó modolás számomra,szeretem a GTA-s autókat.
Banshee az egyik kedvencem.
De ha autózni akar valaki akkor miért nem online játszik?
Ott van vagy ötször annyi kocsi mint sztoriban.

(#57271) Brenor
Hát kb fölösleges volt a raktár.
Az autó lopáshoz kell CEO iroda,ahhoz csak egy autolopó raktárat kell venned,lopkodni a kocsikat majd eladni,egyszerű.
Az MC-s gyárakhoz kell venned egy motoros klubot is.Utána venni egy gyárat azt kapsz kb 900 ezerést,de upgradelni kell az olyan 2 milla.A bunkert is upgradelni kell sok pénzért,Bunkert eladni MC-ben kell mert többet fizet mintha CEO-ban adod el.Ha nem upgradeled a gyárat vagy bunkert kevesebbet termel,lassabban és betámadják.

[ Szerkesztve ]

(#57273) Redneck válasza Plata (#57272) üzenetére


Redneck
veterán

Én is így vagyok vele. Egy-egy grafikai moddal kapcsolatos youtube videóban jól mutatnak, de egyébként nem tetszenek a játékban ezek a modellek. Az alap kocsik is nagyon jól néznek ki, és mind hasonlít valamelyik igazira. Van amelyik többre is.

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#57274) freeknight válasza Brenor (#57271) üzenetére


freeknight
őstag

Miért, szerinted mi itt hogyan csináltuk? Dupla pénzes adversary módok farmolása, heistok letolása hardon sorrendben, lehetőleg ugyanazokkal az emberekkel, mert így ad egy csomó bónuszt.
Az első heist köröm után simán meg tudtam venni az autós raktárat, onnan minden ment a maga útján.

Ha nincs kedved játszani a játékkal, de szeretnél előre haladni, három egyszerűbb út van előtted: shark card, criminal starter pack, vagy uninstall.

[ Szerkesztve ]

(#57275) Brenor


Brenor
aktív tag

Hát, ha gondoljátok akkor szivesen csatlakoznék valamelyikőtökhöz heist miatt és akár egyebek miatt. Humane raid labnál járok és tolnám hardon, random emberekkel sose megy és alig talál. BrenorBrots a social club nevem és már egy ideje próbálok embereket keresni hozzá.

(#57276) Kender23 válasza Brenor (#57275) üzenetére


Kender23
aktív tag

Sziasztok .

Az lenne a kérdésem , hogy valaki steamen keresztül megvásárolta-e már a Gta5-öt ?

24 euro az ára , ez olcsóbb , mintha személyesen vasárolnám meg , mert azok 10-13 ezer Ft.-ba kerülnek .

Ebben a 24 euros verzióban benne van az online része is ? :DD

Sorry a hülye kérdésért , de nem vasároltam még steamen és nem szeretnék meglepetéseket :))

[ Szerkesztve ]

Most annakokáért mit késedelmezel? Kelj fel és keresztelkedjél meg és mosd le a te bűneidet, segítségül híván az Úrnak nevét.

(#57277) Mr.Csizmás válasza Kender23 (#57276) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

vedd nyugodtan :R

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#57278) Dtomka


Dtomka
veterán

(#57279) Plata válasza Kender23 (#57276) üzenetére


Plata
félisten

Vedd nyugodtan.
Online ingyen jár hozzá.
Steames változat lehet stabilabb mint a dobozos.

(#57280) JulianSinulf válasza Brenor (#57275) üzenetére


JulianSinulf
senior tag

Esetleg csatlakozz a crew-hez, ha úgy érzed, hogy ez bejön neked.
Ha nem vagy másik crew-ben, akkor barátként szívesen felveszlek, így tudsz hozzám csatlakozni. És gyakran játszom crew tagokkal, szóval megismerhetsz másokat és ők is téged. Egyszerűbb a felvétel.
Ha van olyan ismerősöd, aki szereti a playereket lőni akkor is, ha ismerős, barát vagy csak azonos crew-ben van, akkor őt légyszi töröld már most. Idiótákkal még így is gyakrabban találkozunk, mint szeretnénk. És velük úgysem igazán fogsz mit kezdeni.

Töltsd meg a raktárad, hamár van, segítek szívesen az eladásában.
Pénzed csak abból lesz amid már van. Azt kell kihasználni annyira amennyire lehet.

Másik mód, hogy ha bekerülsz hozzánk, akkor jöhetsz segíteni az eladásokban. Az 30k körül szokott lenni.
Van amikor 5 perc, van amikor 15. De még így is jobb, mint egy kontakt.

(#57281) ucli válasza JulianSinulf (#57280) üzenetére


ucli
senior tag

Miért kéne azért törölni bárkit is, mert szeret lövöldözni? :U
Nekem több olyan lövöldés haverom is van, aki járt már ph-s session-ben, elmagyaráztam neki a dolgokat és senkit sem bántott,pedig képesek lennének felégetni a fát mert eléjük hullot egy levél. :))

(#57282) Bal0924


Bal0924
aktív tag

Bármelyikőtöknek volt már olyan, hogy...
Nem akar elindulni a játék, mikor elindul sztoriból nem hajlandó onlinézni..
Mikor kikapcsolom és újra elindítom, nagy nehézkesen csatlakozik és akkor is dög lassan indulnak el a különböző játékmódok és a Heist/ACT-hoz is több másodperc (30mp vagy több) mire rácsatlakozik.

(#57283) Kiskokó válasza Bal0924 (#57282) üzenetére


Kiskokó
veterán

Nekem akkor csinál ilyet ha szarok a szerverek...

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#57284) JulianSinulf válasza ucli (#57281) üzenetére


JulianSinulf
senior tag

"szereti a playereket lőni akkor is, ha ismerős, barát vagy csak azonos crew-ben van"
Van ott egy "ha".
Amúgy persze, nem gond, ha megérti.

(#57285) Puma K


Puma K
veterán

:)

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#57286) Bal0924 válasza Kiskokó (#57283) üzenetére


Bal0924
aktív tag

De csak nálam?
Mások nem panaszkodtak.
Akikkel játszottam.

A sztori is szórakozik. Nem akar betölteni, visszatértekor. :(

[ Szerkesztve ]

(#57287) rup1u5 válasza Puma K (#57285) üzenetére


rup1u5
nagyúr


Why don't you knock it off with them negative waves!

(#57288) Puma K válasza rup1u5 (#57287) üzenetére


Puma K
veterán

A felső akár még széria érett is lehetne apróbb módosítások után :D

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#57289) ucli


ucli
senior tag

Srácok, valamit sürgősen csinálni kell ezzel a Methaniac nevű gyökérrel.
Most éppen Thoom eladását sikerült szétbaszarintania orbitallal.

Ha minenki kilépne a nem Ph-s inaktív crewjéből, talán meg tudnánk akadályozni a bejutását, de ehhez ti kellenétek. Elsősorban az ilyen tömegcrewokra gondolok, ahol vannak legalább 500-an, továbbá még a kisebb crewokat is át kellene nézni, ez azonban csak úgy lehetséges, hogy a profilokat nyilvánosra állítjuk és átnézzük a crew listán szereplő csoportokat. Ha valaki mégis megtalálná saját crewjában, az lesz szíves onnan kilépni.

(#57290) Daw93 válasza ucli (#57289) üzenetére


Daw93
senior tag

Amikor bejött csináltam egy screenshotot, hogy kik azok akire csatlakozhatott. Persze nem kizárt, hogy nem a szokásos módon csatlakozik, szóval lehet ilyeneket is lehet csinálni a high-tech trainerekkel..
Szóval a lista itt lesz

Szerk: Még egy screenshot ahol bent van

[ Szerkesztve ]

GTA Online: Daweee93

(#57291) zsadnok válasza Daw93 (#57290) üzenetére


zsadnok
tag

Azért érdekes, hogy a második képen valami más crew-ben van.

(#57292) Puma K válasza zsadnok (#57291) üzenetére


Puma K
veterán

Lehet állítani, hogy melyik legyen az elsődleges és azt fogja kiírni az ingame neved mellé.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#57293) Thoomaster


Thoomaster
csendes tag

Vettem egy Great White Shark card-ot, ami ugye 1.250.000 gta dollár ér, de most 150%ot adnak ajándékba. Az online loading screenbe irta a 150%-ot, és hogy 72 órán belül megkapom az összeget. Nos, az 1.250.000 dollárt megkaptam, de a többit nem, amit ajándékba kaptam volna. Az megadják azon a 72 órán belül, vagy nem, és kell írjak a Rockstarnak? Kérdem ezt olyan személyektől, akik már vásároltak shark card-ot.

(#57289) ucli
Igen, 2x is megölt orbital canon-nal. Elég érdekes a módszere, feljön megöl valakit vagy valakiket és leftel, midezt másodperceken belül. Tehát olyan gyorsan csinálja, hogy mi nem is érkezzük észrevenni azt, hogy bekerül a sessionbe, vagy ha igen akkor nagy nehezen. Ha tényleg más által joinol ránk, ami nem kizárt, én azt ajánlom, hogy ha valaki PH-s sessionbe akar játszani az minden más nem PH crew-ból lépjen ki, amíg meg nem oldódik a probléma. Másrészt engem is sokszor idegesit mikor nem PH-s magyarok vannak a PH-s sessionbe. Ezt a témát már vitattam/vitattuk, volt is egy jó párszor példa rá az elmúlt napokban arra, hogy problémák voltak, megtámadtak, megöltek stb. Sokszor meg mikor sok PH-s van, foglalják a CEO/MC helyet, ha annyira akarnak a sessionba lenni, akkor legyenek PH-sok, más ötletem nincs. Szigoritani kéne, mert már kezd komollyá válni az egész dolog, és ettől viszket a ... a tenyerem...

[ Szerkesztve ]

(#57294) Heller2 válasza Daw93 (#57290) üzenetére


Heller2
aktív tag

horcza, -lefie-, picollo87, adamsti615 barátlistája nem hozzáférhető, többiekén nincs rajta.

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#57295) Brenor válasza JulianSinulf (#57280) üzenetére


Brenor
aktív tag

Írtam privátot!

(#57296) ucli válasza Heller2 (#57294) üzenetére


ucli
senior tag

Adamsti listája friends onlyra van állítva, de ő sincs olyan crewban.
Pic viszont tényleg lezárta a profilját, de tegnap elmondta, hogy milyen crew-knak a tagja, de sajnos ott se találtam meg azt az őrültet :(((.

(#57297) INMOTEP


INMOTEP
őstag

Valaki megtudná irni hogy jelen állapot szerint kimaxolva melyik a leggyorsabb kocsi végsebességben és gyorsulásban ? Most is jöttek ki új kocsik de nem mertem venni egyet sem ,versenyezni szoktam és azért kellene

(#57298) Trailblazer válasza INMOTEP (#57297) üzenetére


Trailblazer
addikt

Jajj, ne kezdjük el már megint, mert újra oldalakon át megy majd a zabhegyezés a témán... Uncsy.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#57299) ucli válasza INMOTEP (#57297) üzenetére


ucli
senior tag

Szerintem a leggyorsabb a 811, de az versenyre alkalmatlan, versenyezni inkább a Protot vagy a Vagnert vidd.

(#57300) Daw93 válasza INMOTEP (#57297) üzenetére


Daw93
senior tag

Végsebességre a pariah jelenleg a legjobb, gyorsulásra a cyclone. Pályán a vagner(superek közt) sport kategóriában a pariah.

GTA Online: Daweee93

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.