Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#57051) Segal válasza Dtomka (#57050) üzenetére


Segal
veterán

Itt nincs korlatozas en is talalkoztam mar 100+osokkal meg olyannal is aki 5os szintu volt huszon K/D arannyal... Az is hiheto.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#57052) Mr.Csizmás válasza Segal (#57051) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ha nincs sok killje, és ügyes a kicsi, akkor még hihető.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#57053) Dtomka válasza Segal (#57051) üzenetére


Dtomka
veterán

Sajna a rang már semmit nem jelent a másodlagos karakterek miatt.

Ezt sztem nem jól oldotta meg a rockstar. Mert ha valaki elkezdi a 2. karakterrel akkor 0 -ról induljon, nem, hogy közös számla mert akkor már könnyebb minden.

(#57054) Ghard válasza Dtomka (#57050) üzenetére


Ghard
őstag

Látom nem sikerül elengedni ezt a K/D témát. :B

(#57055) BP71 válasza Plata (#57019) üzenetére


BP71
tag

Nem azt írtam, hogy azért hibásak, mert kizárták, hanem azért, mert nem válaszolnak. Nem érdekel hányan írnak nekik, a normális vevő kezelés az lenne, ha válaszolnának, akár egy kis késéssel is. Azt is leírtam, hogy nem kértem vissza a pénzt, csak azt szerettem volna megtudni, hogy a kizárás mennyi ideig tart vagy tudok-e az ő nevére venni másikat. Normális hangnemben, egyszerű könnyen megválaszolható kérdéseket tettem fel.
Leszarom, hogy mekkora cég, kezelje normálisan a vevőket.
A gyerekkel pedig még akkor elbeszélgettem, és megígértem neki, ha még egyszer csal a haját a seggéig szakítom.

Köszönöm mindenkinek a segítséget és a véleményeket. Megveszem a gyereknek a játékot újra, nem fog csalni újból. Bízom benne.

(#57056) Dtomka válasza Ghard (#57054) üzenetére


Dtomka
veterán

Miért kellene elengedni? Méri a játék ? Igen. Van akinek számít van akinek nem. Nekem, mint írtam számít :)
Najó ez 1 BIGcsíter!

(#57057) Plata válasza BP71 (#57055) üzenetére


Plata
félisten

Nézd ha vétett a szabály ellen vagyis megszegte őket akkor már nem számít vásárlónak,ha nem csinált nagyon nagy gázt akkor csak 20 évet kapott,de ha igen is nagy gázt akkor végleges.
Bár asszem tök mindegy mert a 20 évet sem hiszem hogy kivárja.
Ne haragudj de szerintem ha megszeged a szerződést amit elfogadtál a játék megvételével akkor többé nem számít vevőnek,mivel ő megszegte,továbbiakban nekik semmi kötelességük foglalkozni vele.Főleg ha tényleg trainert meg egyéb dolgot használt.
Veszel neki újat és jó esetben játszik arról tovább,rosszabb esetben figyelik hogy ugyanarról a gépről és max veszel neki újat. ;)
Bár nem hiszem,nekik is jó ha több GTA fogy. :DDD

(#57058) ucli válasza Plata (#57057) üzenetére


ucli
senior tag

A 20éves ban a permaban.
Amúgy meg leszarnak akkor is, ha nem csaltál. :U

(#57059) Ghard válasza Dtomka (#57056) üzenetére


Ghard
őstag

Méri a játék? Igen. Van értelme? Az égvilágon semmi. Legalábbis itt, a gta onlineban.
1. Rengeteg a csaló. 2. Csalás nélkül is kijátszható passzív móddal. Valaki hydrával/insurgenttel végigöl 10 embert, majd ha 1x megölik megy passzívba és sessiont vált. Ugyan ezt folytatja és van 10es K/D-ja.
BFben, Counter-Strikeban és hasonlóakban lehet rá adni. Itt annyit jelent, hogy milyen gyorsan nyomja meg az easy way outot :K

(#57061) Dtomka válasza Ghard (#57059) üzenetére


Dtomka
veterán

"1. Rengeteg a csaló. 2. Csalás nélkül is kijátszható passzív móddal. Valaki hydrával/insurgenttel végigöl 10 embert, majd ha 1x megölik megy passzívba és sessiont vált. Ugyan ezt folytatja és van 10es K/D-ja."

És? Attól az még nem csal. Engem is betámadtak és leléptek vagy passive-ba tették magukat. Ez max sunyizás és taktikázás belefér. De nem csalás.

A BF-ben is vannak csaló játékosok, bár igaz ott ritkán nagyon ritkán találkozom velük, szerencsére. Orosz szervereket, hanyagolom, mert ott tényleg "érdekes" játékosok vannak.

(#57060) _BubuHUN_
Eja, ahogy elkezdtem olvasni azt hittem vmi hivatalos írás, mintha bíróságon lennénk :D
Miért gondolod, hogy kickelnének?

[ Szerkesztve ]

(#57062) BP71 válasza Plata (#57057) üzenetére


BP71
tag

Ha megveszem a játékot ajándékba neki a Steamen, kaphatja ugyanarra a névre vagy másikra kell vennem? Van valami Social Club vagy mi, ott elég új néven regelni vagy új Steam is kell?

(#57063) Plata válasza BP71 (#57062) üzenetére


Plata
félisten

Újra kell regelni,de nehogy ugyanazzal a névvel.
A régi fiókjára semmiképp se tegyétek,az már banános.
Csináljon új social club accot arra regisztrálja a játékot.
Hogy ugyanarra a steam fiókra mehet-e nem tudom.De soacial club az fix új kell.

[ Szerkesztve ]

(#57064) _BubuHUN_ válasza _BubuHUN_ (#57060) üzenetére


_BubuHUN_
csendes újonc

a panaszomhoz még annyit hozzá tennék, hogy ahogy lelépett ucil a sessionből, MÁR eltünt a nevemről a csizma. bizonyítékom van róla. érdekes :DD

[ Szerkesztve ]

(#57074) Dtomka válasza _BubuHUN_ (#57065) üzenetére


Dtomka
veterán

Én láttalak 1-2x de engem nem zavartál. Ha így lett volna rád szólók.

Nem értem ezért a többiek viselkedését. Ne felejtse el senki, kérdezni nem bűn, és emiatt valakit büntetni nem fair.
De nem akarok beleszólni, csak a véleményemet írtam le.

(#57075) Plata válasza Dtomka (#57074) üzenetére


Plata
félisten

Hát őszintén szólva engem sem zavart.
De szerintem hagyjuk a témát.

(#57076) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Én sem állok senki mellé mivel nincs miért, Ucil mint online is mondtam, néha tud fárasztó lenni Bubu (régi emlék mikor még belépett ide kb :DDD ), de hát ha nem tud valamit megkérdezi. Nincs ezzel semmi baj, de persze ami olyan dolog azért vegye a fáradtságot és olvasson utána.
Szerintem túl van fújva a dolog, max kicsit fogja mindkét oldal vissza magát ha együtt van azt csá.
Azért csak egy segítőkész crew társ és Clean player (hogy aktuális legyek :D)

Stét

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#57077) JulianSinulf válasza BP71 (#57062) üzenetére


JulianSinulf
senior tag

Ha Social-ost veszel, akkor mindenképp kell az új account, lehetőleg másik email címmel, mint ami a réginél volt. Hátha azt is figyelik, adott esetben nem is regelhetsz vele, mert a rendszerben van már.
Steam esetén én megkérdezném a steam support-ot. Ők talán segítőkészebbek, mint RS.
Nekem nem steam-es van, így nem tudom, hogy kell e esetleg Social account is vagy mindent a steam kezel. Ha utóbbi, akkor sanszos, hogy kell egy új steam acc, ha arra veszed.

(#57078) BP71 válasza JulianSinulf (#57077) üzenetére


BP71
tag

Köszönöm!

(#57079) JulianSinulf válasza BP71 (#57078) üzenetére


JulianSinulf
senior tag

Még annyi, mert írtad, hogy esetleg a te steam fiókodra veszed:
Egy időben egy fiókról még családi opció használatával sem lehet több játékkal játszani.
Ezt írja is amúgy.
Szóval, ha a fiad GTA-zik, akkor te nem tudsz játszani.
Szerintem ez szemétség. Ha már fizettem a játékaimért, akkor had futassam már akár egyszerre mind a 100-at, ha olyan kedvem van. Akár 100 különböző gépen.
Ez a steam-es dolog egyrészt nagyon jó, de egy baromi nagy átverés, lehúzás is. Az oda bekerült játékokat el nem tudod adni (legalábbis így tudom), semmilyen fizikai hordozót nem kapsz és mégis a teljes árat kifizeted.

[ Szerkesztve ]

(#57080) ucli válasza JulianSinulf (#57079) üzenetére


ucli
senior tag

Sajnos többet is kifizetsz érte.
60 euró steamen, smi átszámítva több, mint 18k, pedig már eltelt négy év a megjelenés óta. Arról ne is beszéljünk, hogy előrendelni 13k-ért lehetett még anno, persze a dobozos verziót.

(#57081) Marcoo017 válasza ucli (#57080) üzenetére


Marcoo017
csendes tag

Legalább lenne az mint PS4-en, hogy ott megoszthatod a fiókodat egy emberrel, és egyszerre tudtok játszani az adott játékokkal. Oké hogy itt van a családi megosztás és x gépre megoszthatod, de egyszerre csak egy ember játszhat vele

És ami még szerintem faszság, hogy nekem a sima SC-s verzió van meg, viszont steamen nyilván jobb lenne minden szempontból, de azért nem szeretném a teljes játék árát kifizetni, hogy játszhassak itt is. Legalább lenne arányosan "átváltható" SC accról steames játékra a dolog.

[ Szerkesztve ]

(#57082) JulianSinulf válasza Marcoo017 (#57081) üzenetére


JulianSinulf
senior tag

A fenét arányosan. SC-n belül lehessen egy kódot generálni, amit a steam-nek beadva az fogja kezelni a játékot. Ennyi lenne az egész.
A Frontier meg tudta csinálni az Elite Dangerous-szel, akkor ezek is meg tudnák, ha akarnák. És teljesen ingyen ment az egész.
Itt szintén a még több pénzlehúzásról van szó.
Hiszen az sem mindegy, hogy steam-es verzióhoz akarsz Shark Card-ot venni vagy SC-shez. Mert az akciók is másképp vannak, viszont a játékon belüli akciók/megjelenések meg azonosak.

PS4-en tényleg van ilyen? Én csak arról tudok, hogy van egy fő gép és hozzá lehet társítani még más gépeket is. De tudtommal, ha a fő gépen akarsz valamit csinálni, akkor kiléptetheti a másik gépet.
Ezen kívül nem hiszem, hogy két GTA-t engedne futtatni két gépen, más karakterekkel.
Különben a sógor már rég kihasználta volna a lehetőséget.

(#57083) JulianSinulf válasza ucli (#57080) üzenetére


JulianSinulf
senior tag

Ott is meg kell várni az akciót, szokott lenni 35€ körül is.
Anno nézegettem, de hugomék a lemezest vették ajándékba, az meg SC-s.
Ilyenkor eszembe szokott jutni, hogy van amit nem szabad ajándékba kérni...

(#57085) Majkee84 válasza _BubuHUN_ (#57060) üzenetére


Majkee84
aktív tag

A kérdésem nem tudom, hogy mennyire befolyásolta a játékélményed (megkérdeztem hogy hány gigabájtos a processzor a gépedben, amire azt válaszoltad hogy 4...) de kb. annyi értelme volt, mint a te kérdéseidnek általában. A téma itt részemről is lezárva.

Steam / Origin / Discord / RSC / PUBG : Majkee84

(#57086) bluuzia


bluuzia
aktív tag

Egy kicsit változnak itt a dolgok!
Ráadásul rossz irányba. Szerintem.
Sajnos egyre többször olvasom a chaten, a folyamatos beszólogatást, más játékosoktól és más játékosoknak egyaránt.

Mostanában sokszor olyan "magyar" (igazából nem is biztos, hogy magyar, lehet hogy csak jól megtanították magyarul) játékos esik be a mi session-ünkbe, aki valami miatt a beszólogatásban éli ki beteg hajlamát.
Mint pl. tegnap este volt egy arc, aki egyfolytában TS-re akarta invitálni az embereket, hogy ott majd "szemtől-szembe" jól megtudja mondani, mit gondol a felmenőkről. Szép beszélgetés lett volna.
Úgy gondolom, nem kell belemenni az ilyen jellegű szövegelésbe, mert úgysem jössz ki belőle jól és csak felidegesíted magad.
Persze, néha Én sem hagyom szó nélkül, de azért ha kicsit józan ésszel átgondolom, az égadta világon semmi értelme sincs. Engem is anyáztak már le, de megpróbálok illendően válaszolni vagy nem figyelembe venni, mivel sosem fogok vele találkozni; de ha igen, akkor kiverem az összes fogát.
Szóval szájkarate kategóriában felesleges indulni.

A másik: valaki elkezd ledarálni egy játékost, akkor miért kell rögtön noobozni + beszólogatni neki?
Lődd agyon 5x aztán annyi.
Az, hogy passzívba megy, 6 elhalálozás után, szerintem teljesen elfogadható. Senki nem olyan hülye, hogy olyan sorba álljon be, ahol zsákszámra osztogatják a pofonokat. :)
Lehet, hogy előtte betámadta az eladást, de semmit nem ér el vele, mivel ha kárt okoz, kilépsz, ha meg nem akkor kap 5 headshotot.

Amúgy ha valaki szarban van egyértelmű, hogy megy segíteni, aki tud. Ez így teljesen rendben van, így kell lennie.
Többek között ezért is vagyunk egy CREW.

Még Bubu témához annyit: kérdezz nyugodtan.
Ha tudunk válaszolunk.
De ha nem tudunk vagy nem érdekel a felesleges kérdésed, nem fogsz rá választ kapni.
Szerintem ez is rendben van így.

Peace!

[ Szerkesztve ]

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#57087) Dtomka


Dtomka
veterán

Én most léptem be fekete képernyő és korrekció 535 k. Rendes cég ez Rockstar :)

(#57088) Puma K válasza ucli (#57080) üzenetére


Puma K
veterán

Most Steam-en akcióban:


-60%
59,99€
23,99

A miért tartja az árát kérdéshez avagy 2016. júl. 19., 23:08 Why is this game still 60 dollars?

- "cuz its badass! awesome games hold their value"

- "... because the game is great af."

- "I think it's because they still update it and release big dlcs pretty often. And all the dlc content is free so the only thing you pay for is the game itself."

- "Because the game is too ♥♥♥♥ing good."

- "Because it's worth it.
And expect price drop only when next GTA is out.
"

- "Rockstar had to spend over $200 million in order to make GTA V, and that's without the DLCs that have been added to Online for free. So you could say that the first copy cost $200 million and then each copy afterwards less than $0.05, but Rockstar still has to make its money back and more. Besides, that's irrelevant. The only thing relevant is if the product has value to consumers and the answer is yes for GTA V. Does it have $50 of value? Only each consumer can answer that individually. If yes, then it would benefit them to buy, if not, then they don't buy. If a person buys, then it's a fair price. If it weren't, then the buyer wouldn't have bought and the seller wouldn't have sold."

- "Free DLC's, thousands of hours worth of content.. most bang for your buck when it comes to video games."

- "May the game still stay full price for years so it hurts the hackers that need to rebuy as much as possible."

- "because there is constantly new content being added that you'd otherwise have to pay for."(

- "Op`s a cheap cnt, get a job and you can afford it." :D

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#57089) Bal0924 válasza Dtomka (#57087) üzenetére


Bal0924
aktív tag

Én is visszakaptam, párnapja.
De nem mindenki. :(

(#57090) Dtomka válasza Bal0924 (#57089) üzenetére


Dtomka
veterán

Én már lemondtam róla, és ma visszakaptam. Szerintem mindenkinek visszaadják.

Csak ezt a lebegés problémát oldanák már meg. Fentről nézem a tájat és nem történik semmi. ~10 percig vártam, aztán alt+f4.

[ Szerkesztve ]

(#57091) Marcoo017 válasza JulianSinulf (#57082) üzenetére


Marcoo017
csendes tag

Nekem unokaöcsémmel volt ez a módszer. Ő belépett az én gépemre, és main accnak beállította. Elindítottam annak a játéknak a letöltését ami neki megvolt a fiókján, kijelentkeztem, átjelentkeztem az én accomba, és töltődött a játék, lejött elindult. Így ezzel a módszerrel Battlefrontoztunk, Evolveoztunk, Siegeztünk így vittem végig az Unchartedet és még sorolhatnám. Ez a fajta megoldás, teljesen legális PS-en,de mondom csak egy gépre. Ja és a legjobb, hogy mivel neki volt PS+ ezáltal nekem is volt, tehát még azt is lehet felesbe fizetni.
Kétlem, hogy ha ezekkel a játékokkal meglehetett csinálni, akkor pont GTA V -vel ne lehetne :D Mindegyik játékban külön karakterünk volt tehát tényleg mintha megvettem volna én is a játékot az accomra.

Olvassatok utána, van ilyen, sokan így csinálják, feles a játékra a pénz, feles a plusra a pénz.

Nem olyan mint steamen, hogy haverom megosztotta a PUBG-t és az én accommal játszottam, de a játékban meg az ő karaktere volt, ha vettem ládát, az ő steamjére kapta.

(#57092) Ybron


Ybron
senior tag

Sziasztok!

Jelentkeznék Ph! crew-ba.
tocsnyi, 60 szint és változó a játékidő.

(#57093) szTotyy válasza Dtomka (#57090) üzenetére


szTotyy
őstag

A lebegés, vagy az angyalka mód elhagyásához két opció: (#56989) Logitech
A linkelt programot használom egy ideje, de az új volt, hogy a felhők közti lebegésre is gyors megoldást jelent. Tegnap volt szerencsém tesztelni, jóval gyorsabb megoldás, mint az alt+F4.

(#57094) Kiskokó válasza Dtomka (#57090) üzenetére


Kiskokó
veterán

Te/ti ilyenkor hova meg hogy csatlakoztok ?
Direkt nézem pár napja... jobb esetben 2 max 3 perc alatt bent vagyok. De ha véletlenül nagy ritkán fent akadok akkor is 5perc múlva nyomok egy restartot vagy valami mert ha 2-3 percen belül nem ad be akkor már úgyis meg van baszva... :D
Igaz most már 200mb helyett 1000mb a netem de a 200-al is ez volt.

Totty : Azt a verziót én se tudtam pedig hónapok óta használom a programot. Bár nagyon ritka hogy felhőbe ragadok de ki fogom próbálni.

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#57095) szTotyy válasza Kiskokó (#57094) üzenetére


szTotyy
őstag

Én tegnap pont rád csatlakoztam volna, mikor nem engedett földre szállni. Utána még mondtam is, biztos megint bugos sessiont csináltál, azért nem enged be. :D Amúgy ettől eltekintve mostanában ritkán fordul elő.

[ Szerkesztve ]

(#57096) ucli válasza bluuzia (#57086) üzenetére


ucli
senior tag

Noobozni azért noobozunk, hogy hamarabb lelépjen a nyomorult, és általában ez be is jön.

Sinuff: igen, oké, hogy most akciós, de az év közepén nincsenek ilyen akciók, akkor bizony ki kell csengetni a 60 eurót.

(#57097) Dtomka válasza szTotyy (#57093) üzenetére


Dtomka
veterán

Köszönöm. De én nem teszek fel ilyen progit, ki tudja 1x majd cheatnak fogják érzékelni aztán over :)

(#57094) Kiskokó
Hogy hova? Azt nem tudom, de nálam find new server után szokott elfordulni.

Ejha "resetleödött" a PH rangom, most lettem 2-es. :(

(#57098) Kiskokó válasza szTotyy (#57095) üzenetére


Kiskokó
veterán

Jóó a Bugos session más tészta... és azt nem én csináltam

:P

Dtomka : Vegyél fel minnél több friendet a listádra a crew-ból és HOME gomb - JOIN akit kiválasztasz.
Általában "üres"be vagyunk és gyors lesz a csatlakozás.
A Programot meg nyugodtan használhatod, semmi köze a játék mappájához stb
Én hónapok óta használom, előtte meg Netlimitert.

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#57099) szTotyy válasza Dtomka (#57097) üzenetére


szTotyy
őstag

Ez a kétely nálam is fenn állt, mielőtt felraktam a progit. Meg is kérdeztem még akkor Segalt, aki ajánlotta, de biztosított róla, hogy a program a játékba nem nyúl bele, nem turkál semmit, egyszerűen csak a net kapcsolatot szakítja meg egy kis időre. De, persze, ha nem szeretnéd, akkor ott a másik opció, ami talán ugyanez, csak manuálisan.

(#57100) geckowize


geckowize
őstag

Sziasztok,

Az online-beli ról szeretnék kérdezni, MrBossFTW videóját találtam meg tegnap, amelyben elmondja, hogy most december 23. és 26. között volt hó a játékban, tehát már 3. éve maradtam le róla megint, azonban ahogy észrevettem az eddigiekben, újév előttől kezdve január első pár napjáig is szokott lenni, ahogy rákerestem:
2014.12.31 - 2015.01.02
2015.12.23 - ?
2015.12.30 - 2016.01.05
2016.12.20 - 2017.01.09

A videóban azt mondja, hogy 29-ére várható, hogy megint bekapcsolják január 2-ig, lehet tudni valamit erről, vagy a Rockstar hivatalos közlemény és egyéb értesítés nélkül csendben szokta ezt tenni?

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.