Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51049) Segal válasza Anulu79 (#51048) üzenetére


Segal
veterán

Igen az a ruha. Kb ugyanúgy tudsz benne mozogni mint a golyóálló ruhába amit pl heistnél szoktak használni

HussarF: Nekem megvan mind a 2 fejlesztés de akikkel tesztelgetni szoktam azoknak nincs így ezt csak akkor tudom letesztelni ha valakinek van ruhája vagy ilyen tölténye. Ha valakinek van kedve letesztelni szóljon és összefutunk nekem mindegy hogy beöltözök vagy lövöldözök :)
A busted meg annyi volt hogy mindketten lövöldöztünk az álló moc-ból a rendőrökre és egyszer csak jött a felirat és a rendőrség elé spawnolt minket. Majd ma megpróbálom újra és ha sikerül akkor próbálkozom a képlopással :D

Anulu79: A sima lövedék mellett elalszol mire lelőnek... :K Egyedül a minigun ami viszi rendesen lefelé a többi az csak karcolgat.

[ Szerkesztve ]

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.