Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43666) Sidorovich


Sidorovich
senior tag

Sziasztok!

Mi okozhatja azt, hogy a játék random időpontokban hibával kilép a desktopra? Kb. 1-2 óránként 1x teszi ezt.
Bár nem is annyira random, mert most az első single player heistnél (ékszerbolt) a menekülés után, amikor a motorokkal beállnának a teherautóba, ennél a pontnál mindig kilép. Ráadásul a játékba lépéskor így most mindig ennek a feladatnak azzal a részével folytatja legközelebb, amikor a csapat megbeszéli a részleteket Lester helyén és indulnak, így a játékot nem is tudom folytatni más feladatokkal addig. :W

Rövid keresgélés után kipróbáltam néhány tippet, pl. a videókártya tuning okozhat ilyet elvileg. A kártyám eddig gyári OC módban volt, de levettem Silent módra, amiben a legalacsonyabbak a gyári órajelek. Ugyanez a jelenség. Processzor tuning szintén még nincs alkalmazva, gyári alapórajelen van. Más játékokban nem tapasztaltam hasonló hibát, AIDA64 stressz teszten is teljesen stabil a gép, akár fél órán át járatva is minden alkatrész max 60 fokon van. :F

A környezet, amin ez előjön:
Windows 10 Pro
i5-6600K (gyári 3,5 Ghz alapórajelen)
Asus Strix GTX 1060 6GB (szintén tuning nélkül)
2x8GB HyperX Savage DDR4 RAM (2133 Mhz, szintén tuning nélkül)
Asus Z170 Pro Gaming alaplap
Be Quiet 550W táp

A játék grafikai beállításai a maximumra vannak állítva, 1080p felbontáson játszom. Ezen érdemes lehet állítani? Valamelyik beállítás okozhatja ezt?

Mind az OS, mind a játék eredeti és frissítve van, ahogy a driverek szintén. Kifogytam az ötletekből. :(

Előre is köszönöm a segítséget! :R

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.