Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39551) drachoHUN válasza BigStraw (#39550) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Custom RE-7B.
Ezekben a Stunt versenyekben, ahol a host nem kapcsolja ki a catchupot igen hasznos. Mert még annak is ellenáll így, és ha élre állok nem érnek utol, hiába lassít le a catchup. Max olyan aki szintén glitchelt kocsival jön. Ugye glitch(stock tyres és custom spoiler) miatt durván gyors így ez a járgány, amíg nem patchelik.

Glitch nélkül is a leggyorsabb kocsi egyébként normális versenyekben.

Két árnyoldala van:
1, Párszor már a tudatlanok megvádoltak speed hackel.
2, Az ugratásoknál vigyázni kell, mert nagyon könnyű átugorni checkpointokat a sebesség miatt.

[ Szerkesztve ]

Forza JUVE!!!

(#39552) BigStraw válasza drachoHUN (#39551) üzenetére


BigStraw
senior tag

Köszi :) Motorokban melyik a legjobb?

NBA = Where Amazing Happens :) ------ My belief is stronger than your doubt....

(#39553) drachoHUN válasza BigStraw (#39552) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Az már szorosabb. Nekem a Bati a kedvenc.

Forza JUVE!!!

(#39554) Daw93 válasza BigStraw (#39552) üzenetére


Daw93
senior tag

Nekem egy full tuningos Ruffian van, eléggé szeretem, gyors is, kanyarokban szerintem az egyik legjobb, de a Bati összességében szerintem jobb.
Valakinek Nagasaki Carbon RS van? tetszik már régóta, meg a neve alapján japán, én meg büdös nagy japán fan vagyok jármű téren (is). Megéri megvenni? mert bár 40k ami motornál soknak tűnik de ha reálsan nézem egyáltalán nem nagy összeg. Csak fölöslegesen nem akarom megvenni, hogy utánna csak ott álljon a garázsban, ha szar akkor nem kell :)

GTA Online: Daweee93

(#39555) drachoHUN


drachoHUN
senior tag

Elvileg motoros DLC következik augusztusban. 6. garázzsal.

Forza JUVE!!!

(#39556) Locutus válasza Daw93 (#39554) üzenetére


Locutus
veterán

Nekem van Carbon RS. Sajnos nem annyira jó, mint ahogy kinéz.
A Bati meg az Akuma jelenleg a legjobb a motoros versenyekre. Utána jönnek a gargoylek, aztán a többi egyéb. Én úgy vettem észre, a legtöbbet Akumával nyerik most.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#39557) sqpp válasza drachoHUN (#39555) üzenetére


sqpp
őstag

Ezt honnan veszitek?

(#39558) drachoHUN válasza sqpp (#39557) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Személy szerint van két srác twitteren akiket követek. Ők általában mindent jeleznek előre. Tévedtek már, de elég megbízható információkat szoktak csak megosztani. A youtuberek kvázi belőlük táplálkoznak.

Forza JUVE!!!

(#39559) CactuS válasza drachoHUN (#39555) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Az vajon a custom garázs lesz? Vagy egy sima 10 helyes cucc? :B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#39560) Modst3R válasza CactuS (#39559) üzenetére


Modst3R
senior tag

valahol cades rajzot láttam róla, most nyugi van melóhelyen megkeresem...

️Anna (sajnos a felhasználó nevem nem tudom módosítani.)

(#39561) Modst3R válasza Modst3R (#39560) üzenetére


Modst3R
senior tag

aha ha nem törölték vna :W :W :W

️Anna (sajnos a felhasználó nevem nem tudom módosítani.)

(#39562) Mike válasza drachoHUN (#39551) üzenetére


Mike
veterán

T20 dettó. tegnap sikerült az egyik pályán simán túlugorva mindent, a vízben landolni
külön lassítanom kellett a hurokban

(#39563) drachoHUN válasza Mike (#39562) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Minden tuningolt verdával megvan a veszély természetesen, de a glitchelt RE-7B más dimenzió, ezért emeltem ki.

Forza JUVE!!!

(#39576) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Kérlek szépen titeket, hogy a topik témájához nem kapcsolódó (főleg a személyeskedő) hozzászólásokat tartsátok magatokban, vagy privát üzenetben rendezzétek le.

A Ph! szabályzata tiltja a személyeskedést, mindenki tudja, hogy mi jár érte és mi lesz a vége egy ilyen történetnek. Ez nem TG/haveri alapon működik, ez a szabály.

Köszönöm.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#39577) cyberkind


cyberkind
félisten

Úgy tűnik, hogy a honosítás október 1-jével, a játék megjelenése után több mint 3 évvel eljön közénk, de csak ha minden jól megy. :) :D

Paranormal Cocktivity

(#39578) gyimger válasza cyberkind (#39577) üzenetére


gyimger
őstag

Én kevesek egyike vagyok, akinek tetszik a sztori, nem lehet rossz magyarul se.
De előtte LAN kábel kihúzás, modem lekapcsolás, internet előfizetés lemondás, stb... Elővigyázatosságból. :)

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#39579) cyberkind válasza gyimger (#39578) üzenetére


cyberkind
félisten

Nekem a VC után ez a kedvencem, csak szerintem rövid mint az, vagy ha nem is annyira élvezetes számomra, hogy repül az idő fénysebességgel ha ezeket tolom. :(

Elvileg valamilyen program lesz amivel lehet indítani külön és nem kell szórakozni ilyenekkel. :)

Paranormal Cocktivity

(#39580) gyimger válasza cyberkind (#39579) üzenetére


gyimger
őstag

Ha már ezt felhoztad, a San Andreas jobban tetszett abból a szempontból, hogy ott körbevezettek a világon és megismertették a térképet. Itt szép nagy terület van, de kb. csak az online játék során a véletlenek visznek el egy-egy helyre.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#39581) cyberkind válasza gyimger (#39580) üzenetére


cyberkind
félisten

Nekem ez a "hey nigga" stílus tökéletesen tönkretette a játékot, ezt semelyik játékban se tudom élvezni, még szerencse, hogy Franklin annyira nincs lecsúszva.

Az online nagyon a város köré van építve ez tény, ezzel is kezdhetne valami a Rock* mert a single-ben van "egy-két" küldetés arrafelé, az állatokat nem is mondom, az online így állatok nélkül vidéken minta ki lenne halva.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#39582) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Ez már beteges

Gunner for life

(#39583) rup1u5 válasza gyimger (#39580) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Én nekiálltam mostanában single-ben barangolni csak úgy. Utoljára a IV-ben csináltam ilyet, megmászni a hidat és hasonlók. Ilyenkor találom meg az ilyen apró elrejtett poénokat:

Ha jól emlékszem IV-ben is ilyen volt az érkezési oldal logoja. :DDD

Elkezdtem csinálgatni a mellékküldetéseket is. 80%-nál vagyok.
Azt meg tudná mondani nekem valaki, hogy a singleben telefonnal készített fotókat hol találom vagy hogyan lehet kimenteni a játékból?

Be kellett magamnak ismernem ennyi idő után, hogy az online nem nekem való. Ha fölmegyek akkor ott is leginkább csak magamban ökörködök. A heistek sem kötnek le. Többször volt, hogy folytatni akartam a heistet és inkább kinyomtam, hogy a francnak van kedve ehhez. Negyed órát várok, hogy aztán az indítás után rögtön kilépjen valaki. Én már annak is örülök, ha online normálisabb emberekbe botlok akik nem lőnek mindenkire mint egy idióta.
A pickup insurgent-el múltkor megálltam és egyszerűen elvitte valaki amíg én ártatlanul boltot raboltam. hogy lehet ez ha egyszer úgy van beállítva, hogy senki sem férhet hozzá a személyes járművemhez?

[ Szerkesztve ]

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#39584) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Ma megvettem a RE-7B autót. Megcsináltam úgy ahogy itt olvastam. Nem hazudok ha azt mondom hogy körbeautóztam vele a többieket. 2 alkalommal hibáztam de így is sima győzelem.
A második helyezett egyből írta is. "glitched spoiler?"

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#39585) #97716736 válasza ProgenXL (#39582) üzenetére


#97716736
törölt tag

Ajj ne mar :DDD

(#39586) sqpp válasza ProgenXL (#39582) üzenetére


sqpp
őstag

Fúú, ne is mond.

(#39587) Courage_7


Courage_7
aktív tag

Ezért a glitchelt RE-7B-ért amúgy nem jár semmi "bünti" a rocksztártól, ha versenyben használja az ember? Én is sorra nyerem vele a futamokat, aztán most kaptam a savat az egyik játékostól, hogy ő már pedig ír a rocksztárnak és megszívom. Gondolom felesleges félni, igaz?

(#39588) Kiskokó válasza rup1u5 (#39583) üzenetére


Kiskokó
veterán

Na valamelyik nap akkor gyerünk fel együtt Online szórakozni meg dumálni aztán majd meglátjuk..
A hesitek is jók ha van ember rá.. nekem hálistennek igen saját hiábmból de hónapok alatt de mindig volt innen ember aki tudott jönni Hesitezni.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#39589) #97716736 válasza Courage_7 (#39587) üzenetére


#97716736
törölt tag

Nem minosul csalasnak.
Ki csinalta az updatet? A Rockstar. Ki rontotta el az updatet, es tette lehetove ezt a glitchet? A Rockstar. Kihasznalod a jatek hibajat? Igen, hat miert ne. Nem te vagy a hibas, te csak elsz a hibas Rockstar altall keszitett autoval ;)

(#39590) #92888064


#92888064
törölt tag

két embert keresnénk estére heist-ekre (este 9-12 között szoktunk fent lenni). eredetileg 4 irl haverként kezdtünk játszani, de esélytelen volt összehozni mindig a dolgot meló/család miatt, és közben kettőre csökkent a létszám. ps heist-et még ki se próbáltuk, én személy szerint videót sem néztem, mert nem akartam "elspoilerezni" a dolgot :)
illetve mondtam havernak, hogy jelentkezzen a phhu crew-ba a bónuszok miatt, szóval majd valaki fogadja el MekRee nevű illető jelentkezését. köszi:R

szerk.: a lényeg lemaradt: bAd-man_hun néven vagyok a játékban. a közelmúltban linkelt listában a 41. vagyok, ha ez számít valamit.

[ Szerkesztve ]

(#39591) ProgenXL válasza Courage_7 (#39587) üzenetére


ProgenXL
őstag

Mi nem tudunk semmiféle glitch-ről csak játszunk. :U :U :U :U :U

Gunner for life

(#39592) #97716736 válasza #92888064 (#39590) üzenetére


#97716736
törölt tag

En majd kesobb tudnek csatlakozni, csak jelenleg az Assassins Creed kot le, de ha befejeztem mehetek ;)

(#39593) drachoHUN válasza Courage_7 (#39587) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Ha mittomén hány lépést kéne csinálni azért, hogy glitchelt kocsid legyen, akkor még lehetne is benne valami. De itt arról van csak szó, hogy rárakod a custom spoilert, illetve nem cseréled le a kereket. Bár elvileg High End felnikkel is hasonló a sebesség elvileg. A glitch nem maga a spoiler.

Röviden: A versenyzés egyik alapvető eleme a curb/kerb boost a játékban. Ami annyit jelent, hogy mindenféle huplin, járdaszegélyen ha átmész, ad valami minimális extra sebességet. Gyakorlatilag a glitch lényege annyi, hogy az RE-7B felfüggesztése, a már említett beállításokkal folyamatosan kerb boostol. Ez gyakorlatilag framenként jelentkezik és a sok kicsi löket, nagyon sok extra sebességet ad a kocsinak.

Forza JUVE!!!

(#39594) Courage_7 válasza #97716736 (#39589) üzenetére


Courage_7
aktív tag

Köszi, én is így gondoltam :)

Progen és dracho, nektek is köszi!

[ Szerkesztve ]

(#39595) Wiz Khalifa


Wiz Khalifa
addikt

Most mi ez a Glitch a kocsival kapcsolatban? Lemaradtam róla... :DDD

Smoke some weed nigga!

(#39596) Courage_7 válasza Wiz Khalifa (#39595) üzenetére


Courage_7
aktív tag

Ha az RE-7B nevű kocsin lecseréled a spoilert és meghagyod a gyári kerekeket, sokkal gyorsabb lesz végsebességben, de összességében nehezebb irányítani valamivel, és gyakori, hogy túlugratsz a cp-ken a stunt versenyeknél, ha épp van egy rámpa, szóval okosan kell nyomni a gázt.

[ Szerkesztve ]

(#39597) Plata


Plata
félisten

Youtube szerint már jön a GTA 6. :P

(#39598) gyimger válasza Plata (#39597) üzenetére


gyimger
őstag

Épp tegnap jutott eszembe, hogy még elméletileg jön egy sztori DLC ('az' a Franklines), ha igaz a pletyka, akkor kaszinó (és gondolom egy ehhez tartozó kaszinó-heist), és így tovább. Nem hiszem, hogy egy ilyen fejőstehén mellé kell nekik egy GTA 6-on dolgozni, legalábbis most.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#39599) Kiskokó válasza gyimger (#39598) üzenetére


Kiskokó
veterán

Szerintem ha fejőstehén ha nem... tuti munkálkodnak már a GTA VI-on... aztán majd szépen lassan 3-4 év múlva bejelentik hogy megjelenik 1 év múlva...
Sőt már volt róla Hivatalos cikk is régebben, hogy a VI.rész már akkoriban tervezési fázisban volt.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#39600) Mike válasza cyberkind (#39581) üzenetére


Mike
veterán

hát nekem meg pont a nigga stílis miatt jött be. CJ nagy kedvencem :)
nekem az SA-nak a vége nem tetszett, CJ milliomos, kaszinója van, és ehhez képest, menjen már vissza a gettóba a tesóihoz. minek?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.