Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39951) spanglee001


spanglee001
addikt

a tyrus premium racera miért nem tudok menni :F
a ceo irodákat vagy miket hol lehet venni?

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#39952) iceQ! válasza spanglee001 (#39951) üzenetére


iceQ!
addikt

Telefon->Web->Dynasty8->3-4 db dob fel. Féláron van mind

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#39953) drachoHUN válasza spanglee001 (#39951) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Van saját Tyrusod?

Forza JUVE!!!

(#39954) spanglee001 válasza drachoHUN (#39953) üzenetére


spanglee001
addikt

az mi hol és mennyiért? :D :R

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#39955) Plata válasza spanglee001 (#39954) üzenetére


Plata
félisten

Atya gatya asse tudod mi az de menni akarsz versenyre vele?
Az autó emlékeim szerint 2.55 milla,de olyan félmilla a tuningolása is kb.

(#39956) rup1u5 válasza Mike (#39947) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Amit leírtam csupán magánvélemény volt. ;)

"nem értem miért kell zombizni meg világháborúzni. nem a klónjaid élnek a Földön, erre már rá kellett volna ennyi év alatt jönnöd."

Ezt meg nem értem. Sehol nem írtam olyat hogy a klónjaimmal szeretném feltölteni a világot. Az elég borzalmas lenne. :DDD Nyilván személyesre vetted amit a pokemongoról írtam. Ne tedd! Szerinted jópofa, szerintem meg nem. Ennyi.
Csak annyit kérek, hogy ne gyere belém miközben a telefonodon lógsz mert lehet hogy nem lesz természetes a mosolyom. ;)

(#39948) Kiskokó:
:DDD deal!

[ Szerkesztve ]

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#39957) erik88


erik88
aktív tag

Most már újra raktam a windows-t a GTA-t is de még mindig minden indításnál frissíti ezt a szart. 577 megát minden indításnál le kell töltenem?? nem hiszem el. Bekaphatja a Rockszar a farkam.
Senki nem tud semmi megoldást erre ?

(#39958) drachoHUN válasza spanglee001 (#39954) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Premium versenyekhez saját custom kocsi kell. A most aktuálishoz Progen Tyrus. Hogy pontosan mennyibe kerül arra nem emlékszem, a játékban megtalálod. De rá kell számolni a tuningot is, anélkül úgy se nyersz vele Premium versenyt.

[ Szerkesztve ]

Forza JUVE!!!

(#39959) INMOTEP válasza erik88 (#39957) üzenetére


INMOTEP
őstag

Nem lett volna szabad ékezetes mappába rakni a játékot ,nem is tudom menyit szívtam mire rájöttem és vettem magamon eröt hogy átírjam .Tehát a lényeg nevezd át azt a mappát amiben a játék van ékezet nélkülire ,de ehez mókolni kell hogy induljon a játék

(#39960) INMOTEP válasza Kiskokó (#39948) üzenetére


INMOTEP
őstag

A Hajót amikor bejött énis megvettem ,egyszer beállítottam hogy ott ébredjen a karakter de rájöttem nem valami kellemes a garázshoz eljutni onnan .....ráadásul mindig máshol spawnol a hajó minden session váltáskor .Igy még távolabbról kell indulni sokszor + Amióta megvan az utóbbi 2-3 hónapban 1x sem voltam ott .Én ha tehetném eladnám ..... csak 1 re jó ,ha mások basztatnak bekapcsolod a védelmet és védve vagy .Más egyébbe haszontalan és túl drága szerintem ...

(#39961) erik88 válasza INMOTEP (#39959) üzenetére


erik88
aktív tag

Direktbe a d meghajtóra raktam egy GTA nevezetü mappába. Ezzel lehet baja ? Írtam a rockstarnak is remélem méltatnak valamit válaszolni.
Hogyan kell átírni a mappát hogy a játék is jó legyen?

[ Szerkesztve ]

(#39962) INMOTEP válasza erik88 (#39961) üzenetére


INMOTEP
őstag

Tehát d meghajtó és azon belül rögtön GTA Mappa ? Vagy van még egy főmappa ? Ha csak anyiba van akkor elvileg jónak kellene lennie

[ Szerkesztve ]

(#39963) erik88 válasza INMOTEP (#39962) üzenetére


erik88
aktív tag

Igen csak a gyökérkönyvtárba van egy GTA mappa és azon belül van minden...

(#39964) rup1u5


rup1u5
nagyúr

Ez tegnap történt:

Heistre léptem be valakihez, kidobott majd átestem a talajon és zuhantam. :DDD

(#39961) erik88:
Nem hinném, hogy az okozza. Nálam F:\Games-ben van és nincs ilyen gondom.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#39965) erik88 válasza rup1u5 (#39964) üzenetére


erik88
aktív tag

Szerintem se a mappa a gond. Újra raktam baszki mindent.... VGA drivertöl elkezdve a Windowsig minden szart de még mindig nem jó ez a fos.... :W :W :W

(#39966) spanglee001


spanglee001
addikt

az officba mi értelme van a fegyversszekrénynek? és mi értelme van a széfnek?

és csak bodiguardnak lehet híni a többieket, meg segitenek bevinni a csomagot, de pénzt nem nagyon kapnak csak pár ezrest a seoroservtől?

[ Szerkesztve ]

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#39967) Plata válasza spanglee001 (#39966) üzenetére


Plata
félisten

Fegyverszekrénybe be tudod rakni a fölös fegyvereket.

(#39960) INMOTEP
Én nagyon szeretem a Yachtot,a mai napig ott él a karim,már vagy féléve,van rajta saját heli így ha kell gyorsan kijutok a partra vagy egyéb helyre,de sokszor inkább csónakkal megyek.Max akkor állítom át a kari spawn helyét máshova ha CEO-zok vagy én vagyok Host heist-nél.De utána vissza is rakom újra a hajóra,és szeretek is el lébecolni a hajón.Poén zsúfolt sessionban a reptér és a strand közt dekkolni vele.
Ez a kedvenc helyem vele.
Egyébként érdekes mert a hajó nem mindig ugyanúgy áll meg,van hogy az eleje a part felé áll,van hogy az eleje a reptér fele áll.Nem tudom mitől változik.

[ Szerkesztve ]

(#39968) cyberkind válasza spanglee001 (#39966) üzenetére


cyberkind
félisten

Fegyverszekrény annyiból jó, hogy beállíthatod mi legyen nálad és ne kelljen átgörgetni az egész inventoryt a kedvenced után, a többit nem tudom. :D

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#39969) doktordevil válasza erik88 (#39965) üzenetére


doktordevil
tag

A social club is ott van? mert lehet az nem oda települt hanem valami ékezetes mappába

(#39970) erik88


erik88
aktív tag

Srácok nem tudom hogy lehetséges ez de egyik pillanatról a másikra megjavult... Miután írtam a Rockstarnak... ez lehetséges?

(#39971) Kiskokó válasza Plata (#39967) üzenetére


Kiskokó
veterán

igen én is igy vagyok vele... lenne egy helim is amúgy is azzal járnék mindenhova inkább..
De néztem 9.6 milla ami nekem kéne hajó :( meg hajó is jár hozzá... szal ha azt nézed maga a hajó 7 milla kb...
Nagyon drága :(

Kéne pár PS heist is úgy néz ki :(

Pár napja amúgy elkezdett crashelni a GTA kilépéskor.. nem tom mi lett vele sose volt ilyen.
már 3.szor is előfordult.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#39972) Mike válasza rup1u5 (#39956) üzenetére


Mike
veterán

főleg ne részegen :)

(#39964) rup1u5
már a sztratoszférában jársz, úgy látom

Plata
legalább valakinek tetszik a hajó :)
egyébként tényleg nem lehet rajta semmit csinálni

(#39970) erik88
megijedt

[ Szerkesztve ]

(#39973) rup1u5 válasza Mike (#39972) üzenetére


rup1u5
nagyúr

A GTA4-es multizások jutottak eszembe róla. Ott rendszeresen átestünk a map-on.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#39974) Mike válasza Kiskokó (#39971) üzenetére


Mike
veterán

ha annyira helivel akarsz járni, akkor bemész a ceo épületedbe, és helivel mész ki onnan.

(#39973) rup1u5
ilyen volt a gothic 3 is
főleg az tetszett amikor volt valaki akit követnem kellett, sé az szimplán besétált a hegy alá.
vagy akivel beszélni kellett az is a világon kivül volt.

[ Szerkesztve ]

(#39975) erik88 válasza Mike (#39972) üzenetére


erik88
aktív tag

Na de most tényleg viccen kivül ez lehetséges. Mappát drivert semmit nem változtattam és megjavult... :Y :F

(#39976) Kiskokó válasza Mike (#39974) üzenetére


Kiskokó
veterán

Jó de akkor meg kell vennem egy helit ami nincs... vagy szolgáltatásba lekérem... amugy nem is értem a CEO-s irodát miért nem lehet spawn pointnak beállítani :S

A SYD-es topicba dobok fel pár képet hátha érdekel valakit. Összegyűlt egy pár mostanság :D hehe

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#39977) ProgenXL válasza Kiskokó (#39976) üzenetére


ProgenXL
őstag

Belehet állítani az irodát kezdőhelynek. Nekem legalább is eleinte az volt beállítva.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#39978) drachoHUN válasza Kiskokó (#39976) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Be lehet állítani, ha az Accomodationt is megvetted hozzá. Vagyis van ágy, fürdő az irodádban...

Forza JUVE!!!

(#39979) Kiskokó válasza drachoHUN (#39978) üzenetére


Kiskokó
veterán

Jaaa akkor az a baj... na akkor most igy leárazásba lehet megveszem hozzá azt is.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#39980) Plata válasza Kiskokó (#39979) üzenetére


Plata
félisten

Nem tudom mi az amitől lehet irodában spawnolni,de nekem alapból lehetett,igaz alapból fullost vettem a CM-ből.
Helim nekem van több is,van luxus heli meg vannak harci helik is,de még teherszállító heli is van.Az új luxus heli nagyon tetszik.Asszem 3 misi volt,de szeretem,azzal szoktam az iroda meg Yacht közt közlekedni.

[ Szerkesztve ]

(#39981) Atish19


Atish19
őstag

Sziasztok! Most, hogy jó áron vannak a CEO irodák gondolkodóba estem, hogy esetleg befektetek egyre. Érdemes a drágábbat venni? Ha nem veszek bele széfet vagy hasonlókat később tudom pótolni? Milyen távon térül meg a befektetés? Bocsi a kérdés özönért, de idáig nem igazán foglalkoztam a témával. Eredetileg jachtra gyűjtöttem, de ha ezzel gyorsabban jönne a pénz mint missziókkal akkor már örülök :)

(#39982) iceQ! válasza Atish19 (#39981) üzenetére


iceQ!
addikt

ITT van egy olyan bejegyzés, hogy CEO ingatlanok. Olvasd el. Mindent megfogsz belőle tudni.

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#39983) Atish19 válasza iceQ! (#39982) üzenetére


Atish19
őstag

Köszi végigolvastam :D inkább gyűjtögetek tovább a jachtomra :D

(#39984) iceQ! válasza Atish19 (#39983) üzenetére


iceQ!
addikt

Bár én fogom tolni a CEO-t de csak a játék miatt. Remélem lesznek még azért ilyen újítások benne

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#39985) Plata válasza Atish19 (#39983) üzenetére


Plata
félisten

Én tegnap esti Ps árát új raktárra költöttem.
Bővítem a kis cégemet.
De egyébként a Yacht is nagy élmény.Én félév után is imádom.

(#39986) bluntside


bluntside
csendes tag

Ha van valaki aki meg akarna bundázni versenyeket, keressen meg. Egyet te nyersz, egyet én.

BluntsideHUN

(#39987) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Hát srácok beigazolódott amit eddig is sejtettem nem egy nagy biznisz eza CEO-zás... alig csinálom 2-3 napja de már szinte most unom igaz segítő nélkül általában.. segítővel könnyebb is meg gyorsabb.

Nem éri meg jobban egy kis 16 helyes raktárt egyesével teli pakolni?

Egyelőre kidobott pénznek érzem ezt az egész szart.. vettem egy Buzzardot is leárazva mert úgy látom messzi van még az a jacht a heli meg jól jön néha a CEO-hoz...de ez is caskakkor jó meg gyors ha tényleg üres a szerver... hát igy hogy minden második szállitmány megsemmisül úgy meg végképp nem éri meg...

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#39988) CactuS válasza Kiskokó (#39987) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Már a megjelenés után tudni lehetett, hogy a CEO nem jobb bevételi forrás, mint a PS. Viszont ezt soloban is lehet csinálni és annyit, amennyit az időd enged. Akár 10 perc alatt megvan egy kör.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#39989) iceQ! válasza CactuS (#39988) üzenetére


iceQ!
addikt

Pro és kontra. Pont ezt akartam írni. Míg PS-nél 4 embert nem tudok összeszedni addig itt tudom tolni egyedül....Kicsit elszomorít ez.

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#39990) erik88


erik88
aktív tag

Én próbálok orrba-szájba versenyezni, sokkal élvezhetőbb és jobban leköt mint a CEO meg a heist :)

(#39991) Plata válasza erik88 (#39990) üzenetére


Plata
félisten

Én vettem verseny autókat de jó ha mentem 3 kört,Ceo viszont jó,bár hiányzik hogy nincs mostanában PH privát public ahol lehet nyugisan CEO-zni együtt.
Szerintem jó móka töltögetni a raktárat,bár akkor az igazi ha 3-asával viszed a rakományt,de azt egyedül nehéz nagyon.Főleg ha ad olyan küldit hogy 3 különböző helyen lőj le 1-1 helit és a rakományt 6 perc alatt vidd vissza a raktárba.Olyankor csak 1 dolog marad, a Rockstar jó édes anyukájának a szidása. :D

(#39992) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Persze vágom és igaz ezt lehet egyedül is tolni végül is azért vettem rá én is magam..csak na... egyedül kicsit uncsi... de ha van segítség az jó.
csak 1-esével érné meg a legjobban.

Plata mindjárt beérlek a csapatban hehe :P

TO ALL :

Egyszer össze szervezhetnénk egy NAGY PHHU-s csapattalálkozóz online akár crew onlyba... csinálni egy közös képet mehetne összefoglalóba meg akár letolni pár TDM-et vagy DM-et ha összejönne vagy 10-20 ember minimum... tök fasza lenne szerintem

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#39993) erik88 válasza Kiskokó (#39992) üzenetére


erik88
aktív tag

Én benne lennék :) Jó ötlet

(#39994) Plata válasza Kiskokó (#39992) üzenetére


Plata
félisten

Hogy hogy beérsz? :U
Hol? Mikor?Miért?Mivel?

(#39995) Plata


Plata
félisten

Ha lenne Ph privát public szóljatok már.

(#39996) ProgenXL válasza Kiskokó (#39992) üzenetére


ProgenXL
őstag

Mikor bejött ez a CEO dolog akkor egy páran összeverődtünk innen PH-ról aztán ment a láda szállítgatás. meg pár közös kép. :)
Társaságban kevésbé unalmas :D

Csütörtök estig még leszek párszor aztán ebben a hónapban már nem. Péntek reggel megyek a rokonokhoz, majd 26.tól 31.ig Horvátországban nyaralás. Ide néha felnézek de a játékban addig ne keressetek. :D

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#39997) gyugyo79


gyugyo79
addikt

Egyedül még mindig a CEO a legjobb szerintem ha pénz kell. Én felváltva csinálok 1 vip work 1 láda. Helikopterrel 1 fejvadászat 5-6 perc és 20 000 $ utána amíg letelik a cd. addig megyek 1 kört 1ládával.

A mission sem lenne rossz ha be lehetne állítani, hogy miket listázzon ki és miket ne amikor vége van.

Én még nem játszok régóta de már elvették a kedvem a random csapatokkal való a Heistbe menetelt.
Sokszor csak a 0 kommunikáció miatt van 2-3 +kör meg sértődés mert mindenki úgy csinálja ahogy meglehet csinálni csak akkor nem jó ha a 4 ember 2 féle képpen csinálja ...

Apropó kommunikáció tegnap az első bekezdésben ecseteltet csináltam . Bejött egy PHHU -s így 2 voltunk összesen. Köszönök semmi (ez nem zavaró van hogy én sem látom pont a kiírást amíg kint van).De azért ha látom, hogy csak 2-3 Magyar van fent egy szerveren amire fellépek akkor mindig próbálok köszönni...
Utána oda megy és be áll a célpont mellé.
Írok, hogy most viccel vagy mi. Semmi válasz. Írom, hogy menjen onnan ha véletlen áll ott mert a heli becélozza, semmi ... Leraktam a helit és oda mentem a páncélozott autóval végig lőtt amíg kinyírtam a célpontot. Én feltételezem, hogy a fórumról értelmes emberek csatlakoznak. Ezért kérem, hogy úgy adjuk oda másoknak az accot, hogy az alapokat mondjuk el. Mivel 3x szinten és statokal amúgy sem sok esélye lett volna ott hagytam de azt, hogy végig írtam a chaten és semmit nem írt vissza és reagált az gáz ....

(#39998) Locutus válasza gyugyo79 (#39997) üzenetére


Locutus
veterán

Én azt tapasztaltam, hogy a chaten nem-kommunikálás nem biztos, hogy az illetőn múlik.
Nekem mikor pár napja heisteltünk PH-sokkal, nem működött a chat. A setup képernyőn hiába irtam, nem látták, játék közben meg már fel se jött a chat se T-re se Z-re, se semmire. 2 emberrel TS-en voltunk együtt, de a negyedik lényegében idegen volt, vele chaten kellett volna kommunikálni, de így esélytelen volt. Mindenesetre azért jól összehoztuk így is :)

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#39999) Mike válasza gyugyo79 (#39997) üzenetére


Mike
veterán

konkrétan nem értem a sztoridat. Ki lőtt kit, hol és mikor? Mi volt az illető neve?
neked mi a neved, ismerlek vagy nem? gyugyó alapján asszem igen, de lehet, hogy nem :)

[ Szerkesztve ]

(#40000) Mike válasza Plata (#39995) üzenetére


Mike
veterán

múlkor volt nekem, de
1. nem voltál online,
2. túl nagy kedvem nem volt ládázni, miután láttam hogy a raktár nem akciós.

Szabee, minimum 2-esével csináld, ne egyesével.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.