Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39151) rsanyi20 válasza rsanyi20 (#39133) üzenetére


rsanyi20
tag

Hozzáfűzni valóm ehhez: megcsináltam még egyszer a küldetést, de miután megcsináltam nem hívta fel senki Trevort. Ez most bug lehet? :F Nem akarom újra kezdeni de lehet az lesz az egészből pedig 14.5% már megvan...

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#39152) Puma K válasza Mike (#39144) üzenetére


Puma K
veterán

Amit írtam nem neked szólt, hanem neki.
Az ő adatlapját vettem alapul és aszerint válaszoltam neki.

Ha megnézed az adatlapját akkor láthatod, hogy az Intel QX6850 2007-ben az egyik csúcs Intel procinak számító proci van a gépében aminek a darabja $1000 (315.508FT mostani árfolyamon euróból számolva) volt akkoriban.

Az Nvidia GTX260 VGA az Nvidia 200-as széria kezdő kártyái közül (később 192SP helyett 216SP-s GTX 260, GTX275 és GTX285 is jött meg talán valami 2GPU-s dög is volt az Nv-nek akkoriban) a második legerősebb volt ami meg $299 USD volt (94.652FT mostani árfolyamon euróból átszámolva) volt akkoriban.

Az alaplap is egy ritkábbnak mondható darab itt Európában ha jól sejtem, és az is $180 (56.791FT mostani árfolyamon euróból átszámolva) volt akkoriban.

Szóval ha a kezdetektől fogva az ő birtokát képezi az a gép akkor nem sz@rral gurigázott és komolyabban foglalkoztatták a játékok. Mostanra csak lehet ez a "láz" hagyott alább, ami talán megint az egekbe szökne ha a kornak megfelelőbb vasat rakna alá ehhez a modern játékhoz aminek van egy hardverigénye és az ő koros gépe már nem túl acélos.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#39153) Mike válasza Puma K (#39152) üzenetére


Mike
veterán

értem. erre nem figyeltem. én csak arra reagáltam amit írtál
2007 óta eltelt 9 év. ennyi idő alatt megváltozik az ember
régen nekem is fontos volt a Gép, ma már nem

(#39154) sqpp


sqpp
őstag

(#39155) Ra's al Ghul


Ra's al Ghul
senior tag

Sziasztok!

Elég régóta nem játszottam a játékkal.
A kérdésem az lenne, hogy mennyire/mennyien játszák még a játékot? Illetve mi a helyzet a csalókkal?

Theatricality and deception are powerful agents to the uninitiated.

(#39156) Plata válasza Ra's al Ghul (#39155) üzenetére


Plata
félisten

Túl sokan,csalók vannak de nem olyan vészes mint régen.

(#39157) Kiskokó válasza Gerr'y (#39134) üzenetére


Kiskokó
veterán

Hidd el egy valamire való értelmes grafikával... amihez nem kell atom gép.. (lásd enyém) a lehető legjobb GTA.... én ugy vagyok vele hogy az Összes GTA-t imádtam és az újabb midnig sokkal sokkal jobb volt!

Sok apróság részletesség, a szövegek a dumálások... az Online egy külön világ.. minden pénzt megér.

A magyaritás után a Single-t is kiakarom tolni megint.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#39158) #81556480 válasza Kiskokó (#39157) üzenetére


#81556480
törölt tag

Én a megjelenés napjától játszom a játékot. xbox 360-on kezdtem 30 max vagy az alá beeső FPS-el, butított grafikával. Igy végigjátszottam vagy 3x, ebből 2x 100%, és kb 800 óra online. Nem volt rossz. Aztán megvettem a PC verziót, de akkor még csak laptopom volt 920m vga, és 4gb ram. Játszható volt, de sokszor eltűnt a textúra száguldáskor mert kevés volt neki a 4 gb ram. Aztán elkezdtem építeni egy valamire való gaming gépet, és a hét elején értem el a GTX660 OC -vga-hoz.(6magos Amd FX, 12gb ram, ssd, stb) MOst már van tükröződés, majdnem minden very high minden amiket ez alapján állítottam be. ( nagyon jó kis nvidia guide).

1680x1050-be story mode 60 FPS, online nagy daráláskor se megy 45 alá. Eszméletlen más ez a játékélmény, mint annó xboxon. Visszafelé már nyilván nem mennék, de amíg nem próbáltam PC-n addig jó volt az xbox is.

Meg a vicc, hogy a mostani VGA-m annyiba kerül használtan, mint annó az xbox zsír újonnan :D

(#39159) Kiskokó válasza #81556480 (#39158) üzenetére


Kiskokó
veterán

Mikor vetted azt a VGA-t he ? :D
Én újonnan vettem 63ezerért asszem
Vagy most lemaradtam...

Nézem 12gb memóriád van nekem 8gb ... azon kívül hogy a VGA-m az teljesen véges gondoltam hogy lehet érdemes lenne bővíteni 12gb-ra ?

énis ez alapján állítottam be egyszer de elveszett aztán nagyjából belőttem emlékből aztán azóta is jó... jelenleg asszem kivan tolva a memőria 2gb/2380mb körülre és bírja !

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#39160) #81556480 válasza Kiskokó (#39159) üzenetére


#81556480
törölt tag

Hétfőn jött meg. :R

A játék nekem soha nem eszik 5-6 gb nál többet. ( nem nyernél vele semmit, ugyanakkor nem is veszítenél, mert nem drága egy 4gb modul )

Nekem nem túl combos a processzorom, ezért a kihasználtság %-ban szinte mindig ugyan annyi. 1-2 % eltérés van proci és vga között. szóval következő upgradenél mind a kettőt le kellene cseréni.

Az nem probléma ha túlmész a vram határon. nekem se befolyásol semmit. pár megával én is túlléptem.

(#39161) Kiskokó válasza #81556480 (#39160) üzenetére


Kiskokó
veterán

Én is gondolkodtam VGA cserén de bőven jő ezzel is nem ér meg számomra annyit hogy 80-100ezerét vegyek egy új VGA-t. A tápom is határos lenne neki szerintem. Azt is cserélni kéne... majd talán pár év múlva. 40-50 FPS-el igyis simán elmegy a játék. Nagyon ritkán lassul be.. a Vsyncel voltak bajok de már jó.

Elég jól néz ki igy is a játék. a Procim meg 40-50%nál nincs jobban kihasználva sose GTA alatt... a VGAm az bezzeg 93-95%... és az a baj nem bírok rajta húzni se mert crashel tőle a GTA ... tuning nélkül soha nem fagyott ki még a GTA .. legkisebb VGA tuninggal is max 2 óra.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#39162) drachoHUN


drachoHUN
senior tag

3-ból 2 Premium Stunt Race-t sikerült megnyerni. Vagyis 60k nevezési díjjal, 200k bevétel. 140k haszon 3 versenyen. Nem is rossz. Az eddigi Stunt versenyzéssel talán már át is léptem a milliós bevételt. :)

Forza JUVE!!!

(#39163) Wiz Khalifa válasza drachoHUN (#39162) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

És hogy lehet prémium stunt race-be haverokat vagy bárkit behívni?

Smoke some weed nigga!

(#39164) drachoHUN válasza Wiz Khalifa (#39163) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Nem hiszem, hogy bárhogy lehetne behívni, hiszen azzal csak visszaélés lenne. De az előfordulhat, hogy bedob ugyanabba a prémiumba. Nincs sok aktív lobby egyszerre. Próbálkozni kell. Bár ha volt ész a R*-nál akkor ezt nem engedi a játék.

Forza JUVE!!!

(#39165) ProgenXL válasza Kiskokó (#39161) üzenetére


ProgenXL
őstag

Nekem pont fordítva van. A proci folyamatosan 90% feletti kihasználtság, míg a vga 50% körül.

Köszi a meghívást heists-re de sajnos ma nemtudtam menni. Majd legközelebb. :)

Gunner for life

(#39166) Dogengar válasza ProgenXL (#39165) üzenetére


Dogengar
aktív tag

Jó kis proci limit.

(#39167) ProgenXL válasza Dogengar (#39166) üzenetére


ProgenXL
őstag

igen de eddig nincs gond. van itt ph-n egy részletes leírás a GTA V grafikai beállításairól. Majd valamikor átnézem aztán lehet hogy sikerül egy jó beállítást találnom ami a procinak is kedvez.

Gunner for life

(#39168) 4264adam válasza ProgenXL (#39167) üzenetére


4264adam
veterán

Nem fog sikerülni. I5 3470-et is képes 100%-on tekerni. A te processzorod pedig játékokra finoman szólva sokkal gyengébb.

(#39169) ProgenXL válasza 4264adam (#39168) üzenetére


ProgenXL
őstag

Nem is i5 mércével állítgatom a dolgokat. De attól még van elég terem ahol pár dolgot változtassak.

Gunner for life

(#39170) 4264adam válasza ProgenXL (#39169) üzenetére


4264adam
veterán

Van, de az 50% vga kihasználtság akkor is túl kevés.

[ Szerkesztve ]

(#39171) ProgenXL válasza 4264adam (#39170) üzenetére


ProgenXL
őstag

ez van :D
Lehet tobb az csak amikor raneztem ennyi volt. De kulonosebben engem nem izgat. Jatek kozben nem a hardver dolgait nezem. :) De holnap ranezek majd parszor mit mutat. :)

telefonrol irtam*

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#39172) Wiz Khalifa


Wiz Khalifa
addikt

Kezdődig a bugolódás megint... :DDD

Cyberkind kocsija nem jól mutat velem. :DDD

Smoke some weed nigga!

(#39173) BullKoxa


BullKoxa
őstag

Hellosztok! Kérdezném ha Story-ban lenyúlok egy pénz szállítót akkor abból tudok pénzt csinálni? 7%-nál vagyok a játékban. ( nincs pénzem, csak bolyongok a pályán, a 3 emberke közt., hátha ad valamelyik melót, telon csak üzik vannak. A kocsi vontatásból már elegem van )

Sajnálom hogy manuálisan nem tudok menteni a játékban, de lehet csak én nem látom hogy kell. :B

(#39174) ProgenXL válasza BullKoxa (#39173) üzenetére


ProgenXL
őstag

nem kapsz küldetést egyiktől sem?

Gunner for life

(#39175) BullKoxa válasza ProgenXL (#39174) üzenetére


BullKoxa
őstag

nem , az utolsó az volt mikor a telefon felrobbant az ember fejénél.

most jutott eszembe, lehet embert kellene váltanom és akkor lenne küldetés!

A mentésre nem tudsz mondani valamit, csak akkor ment mikor otthon la lepihen az ember?

(#39176) rup1u5 válasza BullKoxa (#39173) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Telefonban ott a quick save. ;)

Pénzszállítónak a hátsó ajtaján a zárat kell lőni és kiesik a pénz. Vagy még egyszerűbb ha még azelőtt kapod el a mukit mielőtt beszállna a kocsiba a pénzes táskával. Én általában elcsapom kocsival, kiugrok a táskáért és már ott sem vagyok.

[ Szerkesztve ]

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#39177) BullKoxa válasza rup1u5 (#39176) üzenetére


BullKoxa
őstag

Köszi szépen! Mindenkinek !!

Ezért szeretem a PH-t . :)

(#39178) cyberkind


cyberkind
félisten

Csak szerintem van kevés értelme a garázsban tartani a T20-at meg társait az új kocsik után? :D

Paranormal Cocktivity

(#39179) sqpp válasza cyberkind (#39178) üzenetére


sqpp
őstag

A T20 még mindig baszott szép..

(#39180) cyberkind válasza sqpp (#39179) üzenetére


cyberkind
félisten

De lassú, így hiába "szuper".

Paranormal Cocktivity

(#39181) Mike válasza cyberkind (#39178) üzenetére


Mike
veterán

Igen. Dobd ki mindenképp. Lejárt az idejük.

[ Szerkesztve ]

(#39182) cyberkind válasza Mike (#39181) üzenetére


cyberkind
félisten

:D

Megnéztem régi versenyen is, és elég durvák az újak, kár a régiekért.

Paranormal Cocktivity

(#39183) ProgenXL válasza cyberkind (#39178) üzenetére


ProgenXL
őstag

Aki csak versenyezni használja annak lehet. Engem teljesen hidegen hagy melyik milyen gyors. Továbbra is T20 a kedvenc. :) Aki érdekből vesz autót az persze máshogy gondolja.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#39184) drachoHUN válasza cyberkind (#39178) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Azért csak szebben mutatnak a garázsban. Freeroamban továbbra is azokat használom inkább.
Versenyzésben is jó a változatosság. Hiába ülnek a random playerek a versenykocsikba, úgyis leveri őket az ember Turismoval...:D

Forza JUVE!!!

(#39185) cyberkind válasza drachoHUN (#39184) üzenetére


cyberkind
félisten

Én freeroam-ban a Tyrus-t használom ezentúl, versenyre meg az új Annis-t, a külseje meg nem igazán érdekel ha gyorsak és jól lehet vezetni, az meg, hogy a garázsban miként mutatnak végképp nem hoz lázba. :D

(#39183) ProgenXL
Nálam csak az számít hogy gyors legyen és jól lehessen vezetni, sajnos az újak jobbak.

Paranormal Cocktivity

(#39186) Mike válasza ProgenXL (#39183) üzenetére


Mike
veterán

nekem az új kedvencem a Seven70. Hihetetlen hangja van. Nagyon bejön. Turbó nélkül.

(#39185) cyberkind
ok, másnak meg nem. Eszem ágában sincs kidobni a T20-asom, max nem lesz annyi embernek, nem olyan nagy baj.
versenyezni meg béna vagyok, nincs bene sikerélményem, nem is szeretek :)

[ Szerkesztve ]

(#39187) doktordevil


doktordevil
tag

Na vá-vá-várjunk egy kicsit. Szerintem ilyeneket mondani hogy t20-nak lejárt az ideje elég meredek. Szerintem teljesen jó az még föleg ha ilyen random lobbykba mész, olyanok ellen akik nem full profik, mondjuk hétvégei soförök. Illetve pályától is függ, marha kanyargós pályán pl. x80 meg lehet az új stuntos kocsik is elbuknának a t20 ellen. Szerintem az egyik legkezesebb autó, kanyarokban és forgalom kikerülésében is jól érzem a verdát.

(#39188) Kiskokó válasza doktordevil (#39187) üzenetére


Kiskokó
veterán

Óóó téged a fórumon is látni :) ?

(saabe60 vagyok)

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#39189) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Nagyon nem akar felengedni publicba. Folyamatos time out..

Sokadjára csak felengedett. Vicc.. :D

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#39190) drachoHUN


drachoHUN
senior tag

8-as a szerencseszámom, szóval a következő győzelem kicsit szomorú lesz. :D

Forza JUVE!!!

(#39191) Bib válasza drachoHUN (#39190) üzenetére


Bib
őstag

Aztaa :C
Ez igen

(#39192) VincentVG


VincentVG
aktív tag

szevasztok. lamer kérdés jön.
jó ideje nem játszottam, de hiányzik a cucc. a kérdés:

olyan jellegű "komplexebb" több küldetéses "mini-kampánmyok" mint a pimp my car vagymi Lamar-os, milyen időközönként szokott feltűnni? (huh remélem érthető) + ezeket mennyi ideig lehet játszani?

u.i. baromira hiányzik egy offline új küldetés kieg. online valahogy nem fogott meg, viszont a GTA világot játszanám..

köszi

(#39193) #81556480 válasza VincentVG (#39192) üzenetére


#81556480
törölt tag

Ha a Lamaros küldetéseket végigtoltad, akkor azt lehet újra kezdeni ( nem telejesen értem egyébként a kérdésedet)

(#39194) Wiz Khalifa válasza drachoHUN (#39190) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

A régi karakteremmel mikor a 999 volt kicsit sirattam, de így jártam. Aztán valahol 1300-1400 közötti győzelem után váltottam karaktert. :)

Smoke some weed nigga!

(#39195) Kiskokó válasza VincentVG (#39192) üzenetére


Kiskokó
veterán

Van egy scsomó Contact missio amikből van könyebb nehezebb de ugye valamelyik nem megy egyedül. azok elég jók próbáltad már ? ?

Esc - Online - job-s creat - rockstar created. misiions asszem

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#39196) Gerr'y válasza rup1u5 (#39139) üzenetére


Gerr'y
senior tag

No igen, igy is tud kinezni ez a jatek :DDD

A Steames es a Social Clubos, valamint a dobozos verzio kozott van szamottevo kulonbseg?
Teszem azt a dobozos verzioval nem lehet online egyutt jatszani a Steames jatekot birtoklokkal?

Koszonom szepen

(#39197) Plata válasza Gerr'y (#39196) üzenetére


Plata
félisten

Dehogynem,az a lényeg Pc-s legyen.
Minden PC-s együtt játszik,tök nyóc hogy steam dobozos vagy leveses.
Dobozos frissítésével lehet szívni fogsz először,de lehet nem.Én szoptam 1 napig frissítette legelső alkalomkor.
Viszont gyönyörű doboza van és szép lemezek,meg klassz térkép satubbi.

[ Szerkesztve ]

(#39198) Courage_7 válasza drachoHUN (#39190) üzenetére


Courage_7
aktív tag

Látom te is nagy versenyes vagy. :)

Egy kérdés: nem tudod, mi az a szám (nekem néha valami evens-et vagy mit is odaír), ami a piros unready és a kék $0 feliratok között van? PC-s megjelenése óta játszok a játékkal, de nem tudok rájönni...

(#39199) VincentVG


VincentVG
aktív tag

LaciCRM:
Lamarosra gondoltam igen, h ott voltak +átvezető animok, mint egy rendes küldetés a STORY módban. de több "ilyesmit" nem találtam..

Kiskokó:
Nem néztem még, köszi checkolom.

(#39200) drachoHUN válasza Courage_7 (#39198) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Azzal a szorzóval fogadhatsz magadra, illetve fogadhatnak rád.

[ Szerkesztve ]

Forza JUVE!!!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.