Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39651) #92888064 válasza ProgenXL (#39648) üzenetére


#92888064
törölt tag

134-es szinten 15 milla lóvét szedtem össze, de ps-t még nem láttam.

(#39652) ProgenXL válasza Locutus (#39649) üzenetére


ProgenXL
őstag

Nézz majd meg pár ismerősödet és aztán kiderül mi a furcsa, Persze részemről édes mindegy.
Csak észrevétel.

Persze aki már kezdetek óta a ps finalt nyomja az lehet hogy degeszre kereste magát.
lvl107 és 81milló vagyis kb 700k naponta. Teljesen jó.

Jah és igen nem sok közöm van hozzá :D délután. este fele ha vannak ráérők jöhetne heists

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#39653) ProgenXL válasza ProgenXL (#39652) üzenetére


ProgenXL
őstag

Hülyeséget mondtam elnézést mindenkitől. kb 700k szintenként. Semmi gond vele :)

Gunner for life

(#39654) rup1u5


rup1u5
nagyúr

Mi a bánat az a PS?

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#39655) bryant56 válasza rup1u5 (#39654) üzenetére


bryant56
aktív tag

The Pacific Standard Job

[ Szerkesztve ]

(#39656) CactuS válasza ProgenXL (#39653) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Amúgy nem az a lényeg, hogy kinek mennyi pénze van vagy hogyan szerezte, hanem az, hogy mennyire tudtok együtt jól szórakozni. Attól még lehet valaki idióta és bunkó, ha teljesen tiszta az accoutja és fordítva is. :)

Ismerek olyat embert, akit itt a Ph! nagy része kilövetne a holdra, viszont sok-sok órát játszottunk együtt, nekem soha nem okozott kárt vagy bosszúságot - mondjuk ahogy tudom másnak nem, mert nem az a script kiddie típus, aki a 10 dolláros modmenüvel arra veri, hogy hogyan tud másokat felrobbantani. Viszont rengeteg autós találkozót, missont/heistet és kötetlen ökörködést letoltunk együtt.

GTA V akció, akinek esetleg jó a sima RSC verzió is: UK Gamesplanet, átváltva olyan ~ 8.800 Ft.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#39657) ProgenXL válasza CactuS (#39656) üzenetére


ProgenXL
őstag

Nincs kétsegem afelől hogy tiszta. :) nem akartam ekkora feneket keriteni a dolognak. :) Egyébként egyetértek.

Gunner for life

(#39658) Kiskokó válasza ProgenXL (#39652) üzenetére


Kiskokó
veterán

Este 10kor mehetünk egy Heistre ha sikerül jól letolni elsőre mindent.

Meg ha megvan a többi ember és fél órát nem kell várni arra.
Az a baj esténként Heistre csak szűkösen van időm ha megvan a csapat és minden klappol.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#39659) ProgenXL válasza Kiskokó (#39658) üzenetére


ProgenXL
őstag

Nekem a 10 óra már lehet késő lesz de majd meglátjuk.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#39660) rup1u5 válasza bryant56 (#39655) üzenetére


rup1u5
nagyúr

:R nagyon ismerős volt de nem ugrott be.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#39661) htc07 válasza ProgenXL (#39648) üzenetére


htc07
addikt

Ja, régen mikor még gyakorlatilag nem volt anticheat rendszer (bár valamelyik nap megint találkoztam egy godmode playerrel), és minden sessionben volt 5-6 cheater, akkor 'muszáj' volt nekünk is godmode-ozni, hogy ne robbanjunk fel spontán 4 másodpercenként :DDD

Akkor meg már kézenfekvő volt egy kis mellékes kereset is. De erről szó is volt a topikban annó december körül. Kaptuk is érte a temp bant.

Nem mondom, hogy szent vagyok, de egyébként ahhoz képest amit toltak itt néhányan, én igen kisstílű voltam :DDD

[ Szerkesztve ]

(#39662) INMOTEP válasza Kiskokó (#39658) üzenetére


INMOTEP
őstag

Tegnapelőtt külföldiekkel voltam finálén , volt egy olyan bug hogy nem engedett be a kurumámért a házba .Majd megöltem magam ,következő körben már minden oké volt .Beengedett ki is jöttem , indulnék el és mit látok ? 1 db zsaru sem volt sehol ,sőt egész végig 1 db rendőrautóval sem találkoztunk :D Igy le is rövidítettem a hidnál nem vesződtem azzal hogy a hegyet megmásszam ,végig lementem a folyó mellett a hajóig és kész is .Eszméletlen gyorsan lement a vége ,hozzáteszem foglalmam nincs hogy hacker volt e a másik 3 ból valaki és azért nem volt rendőr .Vagy tényleg valami bug volt

(#39663) Kiskokó válasza INMOTEP (#39662) üzenetére


Kiskokó
veterán

Fasza. Nem tom én se mi lehetett én kerülök minden ilyet... kb Hesitet idegenekkel még nem is nyomtam szerintem.
Még az elején talán mikor kisebb LVL voltam és azt se tudtam mik ezek pontosan... akkor beléptem csomószor a börtönösbe másokhoz. ennyi

Este 10 kor jövök ha lesz ember felőlem tolhatunk egy PS-t

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#39664) CactuS válasza htc07 (#39661) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Mindig van nagyobb hal. Az F&F Updatenél linkeltem egy srácok aki streamelt és ha jól emlékszem 4-500 milliárd volt a bankjában, mellé néhány száz millió kp.-ban. És még mindig online.

Az anticheat meg nem a modmenük ellen van, hanem a pénzcsinálók miatt, ezért látsz god-mode-os embereket. :B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#39665) Mike válasza #92888064 (#39651) üzenetére


Mike
veterán

nekem 131-gyel 19-20, legalábbis ezt írja. 19,6 bevétel 20,5 kiadás úgy, hogy egy fillért nem kaptam senkitől, a rockstartól se. És persze ha összeadom a részletezést akkor a 19 sem jön ki, akkor olyan 16.8
szóval nem tudom mit számol

(#39662) INMOTEP
dobozolásnál is előfordul. pl leszállításkor egyetlen ellenfél sem jön.

[ Szerkesztve ]

(#39666) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Holnap jön egy nagyobb frissítés win10-re. Reméljük a GTA-t nem vágja haza. :D

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#39667) Laraxior


Laraxior
titán

Újratelepitettem a windowst illetve win7-ről Win10-re.
Mivel nem steames a játék, hanem rockstaros ezért nem igazán tudom mi a teendő ilyenkor. Menthető, vagy le kell tölteni újra?

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#39668) INMOTEP válasza Laraxior (#39667) üzenetére


INMOTEP
őstag

Ha megvannak a játék fájlai másik meghajtón akkor a Social club oldalára felmensz ,belépsz és a neved mellett lesz egy kis "fogaskerék " ((Jobb felső sarok )) .Arra klikk és alul lent Game download .Ezt a launchert leszeded ,elindítod és megadod a játék főkönyvtárát .Ez átvizsgálja és csak azt szedi le amit kell ,igy nem kell xxx GB ot újra letölteni .Nem emlékszem pontosan menyit szed le mert énis nemrégen raktam újra a wint .De hamar megvolt ,kb 200 mb ot szedett le úgy rémlik .De ha megvan a cd akkor az ottani launcher is elvégzi ez

[ Szerkesztve ]

(#39669) Plata válasza INMOTEP (#39668) üzenetére


Plata
félisten

Asszem 54 megát.
Nekem legalább is annyi volt úgy emlékszem.

(#39670) Laraxior válasza INMOTEP (#39668) üzenetére


Laraxior
titán

fasza, mert ez sem kezdi el addig amíg nincs annyi hely a meghajtón... Pedig ezt a partíciót pont a GTA5-nek csináltam, 20GB maradt... úgyhogy tölteni kell újra. :W

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#39671) Soybex


Soybex
őstag

Srácok ezen döcögne 30fps 720p-ban a játék?
Nvidia gtx 950m
I5 4200h 3,4ghz
8gb ddr3

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#39672) #92888064 válasza Soybex (#39671) üzenetére


#92888064
törölt tag

4 magos c2q xeon (3600mhz) + 8800gt párossal 50 körüli fps-t tudtam kicsikarni a gta-ból, és i3-2100 + komoly vga-val 30 fps-t produkált (proclimit), szóval szerintem bőven meglesz.

(#39673) ProgenXL válasza #92888064 (#39672) üzenetére


ProgenXL
őstag

Az illető egy laptopról beszél. Bár lehet te is látod. :D pc-s alkatrészekkel nem nagyon lehet összehasonlítani.

Viszont egy 950m-nek elégnek kell lenni szerintem mindenre.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#39674) #92888064 válasza ProgenXL (#39673) üzenetére


#92888064
törölt tag

láttam, hogy notiról van szó. ezért példáloztam gyengébb procikkal/vga-val, hogy kb mire számíthat. sandy i3 3100mhz-en olyan 30-35 fps-re volt képes, az ő procija valamennyivel jobb annál. a vga is bőven sok hd felbontásra 30fps-hez, mivel egy 8800gt-n is ment 50 fps-t levett grafikával, neki meg kb egy asztali gtx750ti kártyája van.

[ Szerkesztve ]

(#39675) Soybex válasza #92888064 (#39674) üzenetére


Soybex
őstag

Köszi! :R

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#39676) sqpp válasza #92888064 (#39674) üzenetére


sqpp
őstag

Csak kérdés mekkora felbontás alatt és textúra beállítások mellett...

(#39677) #92888064 válasza sqpp (#39676) üzenetére


#92888064
törölt tag

ha valaki 720p 30 fps-re kérdez, akkor szerintem kompromisszumképes a grafikai beállítások terén.
amúgy a c2q@3600mhz+8800gt esetén 1366x768-as felbontáson teszteltem teljesen levett grafikával, és nagyjából tartotta az 50 fps-t, de 50hz+vsync nem volt tökélesetes, mert néha leesett az fps.
a másik esetben (i3-2100+r9 290) viszont magas grafikai beállításokkal produkálta a 30+ fps-t, de levett grafikával sem lett jobb.

szerk.: de ez a témakör elvileg ide való.

[ Szerkesztve ]

(#39678) pokers válasza CactuS (#38626) üzenetére


pokers
senior tag

Csak nem volt hiábavaló a ticketed, meghallgatásra talált :DDD
Tegnap ceoztam (mivel mindenki leftelt a szeróról) és láss csodát, normálisan jelennek meg a dolgok :C

Egy gondom van, el kellene passzolni a 16 raklapnyi cuccot, de kiírja hogy ez két emberes meló, haverlistából meg az elmúlt hónapokban senki nincs online :W
Játssza még egyáltalán valaki ezt a játékot :F

(#39679) CactuS válasza pokers (#39678) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Igen, azóta is "jó", bár nem is tudom mikor CEOztam utoljára, mostanában nagyon keveset vagyok a GTA előtt, sok az IRL elfoglaltság.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#39680) Mike válasza pokers (#39678) üzenetére


Mike
veterán

persze, csak te nem vagy fent soha :)

(#39681) ProgenXL válasza pokers (#39678) üzenetére


ProgenXL
őstag

egyedül is könnyedén eladható. Nem feltétlen kell oda 2 ember. :)

Gunner for life

(#39682) Kiskokó válasza pokers (#39678) üzenetére


Kiskokó
veterán

Vegyél fel nyugodtan : Saabe60

Igaz én még sose CEO-ztam mert nincs se pénzem rá se nem tettszik.. segíteni meg 8ezerért nem fogok mert örülök ha egy este fél órára fent vagyok mint tegnap is aztán elökörködtünk mike-al meg dawe-el..
de egyszer szívesen kipróbálom hogy segitek valakinek szállítani, azért érdekel hogy megy ez ... de hosszútávon se kedvem se időm ehhez a CEO-s buzisághoz.

másik téma :
Hétvégén valaki CM ? :D
Én vagyok a gyenge láncszem szal 3 profira lenne szükségem :$
Lehetőleg egybe kéne letolni az egészet én tudnék rá 6-8 órát szakítani ha úgy van de gondolom necces hogy másnak jó legyen.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#39683) gyimger válasza Kiskokó (#39682) üzenetére


gyimger
őstag

Az az, ami még nekem nincs meg. A többi bónuszt összekapartam már, csak a CM hiányzik. De nem szívesen állnék be úgy, hogy véresen komolyan és most vagy soha. Annyira nincs szükségem rá. Ha például egyikünk belehal, akkor nem kapok sokkot, szívesen próbálkozok újra.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#39684) Plata válasza gyimger (#39683) üzenetére


Plata
félisten

Ha valaki meghal akkor gyorsan kilövi valaki netet és nem vesztetek semmit.
De ha van Heist ruhád meg 8-10 super heavy armorod tatyóban és sok nasi nem lesz gond.Mi is megcsináltuk elsőre.

(#39685) Kiskokó válasza gyimger (#39683) üzenetére


Kiskokó
veterán

Én benne lennék csak előtte valaki készítsen fel akkor mire van szükség. az a baj a Hesit-es ruhát én még nem tudom megvenni meg Armorom is csak 5 lehet egyszerre nálam :(

Én is benne lennék de lehetőleg azért ha meghal valaki akkor valami trükkel csinálhatnánk ahogy plata is mondja mert azért egy PS nél lehet szivbajt kapnék ha előről kéne kezdeni.
Meg ha van olyan profi játékos mint Platáék meg Adam akkor szerintem szinte hót egyszerű... én nagyon ritkán haltam meg eddig Heist közben igaz azért én nem vonulok előre inkább a háttérből lövöldözök. :D

De benne lennék viszont mondom egy nap kéne letolni.
Nekem jóljönne nagyon az a 12 mihály :D

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#39686) bryant56


bryant56
aktív tag

Találkozott már valaki olyan hibával, hogy ha van egy MG-je full tárral és kilép a játékból, majd legközelebb vissza, akkor majdnem üres lesz a tár. 10k ammo helyett, csak 100 van összesen benne. Amikor ezután kilépek a fegyver is eltűnik.

Eléggé idegesítő, hogy folyton újra meg kell venni a fegyver és a lőszer. Combat MG-m még nem volt, de szerintem ott is ez történne. Ezt már 3-4x eljátszottam és mindig ugyanaz történt. Tehát nem hiszem, hogy amiatt történne ez, mert az R szervere nem tud menteni. A hibát csak ennél a fegyvernél fedeztem fel. A többinél minden megmarad.

Remélem tud valaki erre valamilyen megoldás.

Egyébként én is szívesen végig tolnám a CM-et. Jól jönne az abból származó pénz.

[ Szerkesztve ]

(#39687) doktordevil válasza Kiskokó (#39682) üzenetére


doktordevil
tag

Én jönnék CM-re. Még mindig nincs meg nekem se, nem jött eddig össze rá a csapat. Ez a heavy ruha nem létszükséglet azért, én is eddig anélkül toltam a heistokat, mondjuk CM-re lehet nem ártana. Vegyél armourt meg snackot amennyit bírsz akkor visszatöltheted amennyire lehet

(#39688) Mike válasza Kiskokó (#39685) üzenetére


Mike
veterán

majd 120 fölött gondolkodj ilyenen

(#39689) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Amikor fent vagyok szivesen megyek heists-re segiteni barkinek.

Asuska21 neven.

Gunner for life

(#39690) Locutus válasza bryant56 (#39686) üzenetére


Locutus
veterán

Valamelyik update előtt a homing rpg is ilyen volt. Mindegy hány ammo volt hozzá, miután meghaltál már csak nulla. Aztán lépten nyomon el is veszett teljesen, újra meg kellett venni. De ezt javították.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#39691) Kiskokó válasza doktordevil (#39687) üzenetére


Kiskokó
veterán

Na akkor már 3-an vagyunk is :D kéne valaki kulcsfigura :P aki viszi a csapatot hehe :P
DE amúgy ha CM-re nem is hétvégén ráérek sztem elég sokat leszek fent. Bármi mást lehet tolni.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#39692) Kiskokó válasza Mike (#39688) üzenetére


Kiskokó
veterán

ááhh... :P fél profi vagyok majd meglátjátok mindenki 100 alatt lesz szintbe a CM-en :P hehe

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#39693) pokers


pokers
senior tag

Srácok,
Nem lehetne egy olyan összefoglalót kitenni az 1. hsz-be, ahol a ph-s név mellett szerepelne a gta-s név? Csak az a pár név kellene, akik itt a ph-n is aktívak.
Olyan rossz, hogy nem lehet mindenkit egyértelműen beazonosítani.
Asuskát néha látom online, de fogalmam se volt, hogy ő a ProgenXL :DDD

[ Szerkesztve ]

(#39694) CactuS válasza pokers (#39693) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Benne van, keress tovább (szép nagy kép). ;]

Anno több körben beírtuk a topikba, hogy a régit frissítsük fel az aktuálisan játszókkal. Nem mindenki van benne, mert valaki vagy nem írt, vagy jelezte, hogy ő nem akar benne lenni a listában.

Itt a táblázat direkt linkje az összefoglalóból.

De ha már szó volt róla: aki esetleg még szeretne bekerülni szóljon és beírom.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#39695) gyimger válasza CactuS (#39694) üzenetére


gyimger
őstag

A régi (az első, megjelenéskori összeröffenéses) táblázatban benne voltam. Ugyanez a név.
CM-re én is megvagyok, 10 armor, maximum élet (a 100 feletti), heist cuccok. Csak miki legyen, mert ha valahogy, úgy biztos, hogy könnyebb. Meg akkor jók a trükkök is, cél megjelölés pl. a kukáskocsiban, aztán áthuppanni a Kurumába, stb.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#39696) Kiskokó válasza gyimger (#39695) üzenetére


Kiskokó
veterán

Sajnos én még csak 75-ös vagyok de amúgy benne lennék, mikorfonom nincs de fel tudok menni TS aztán az elég ha én irok nekem meg utasitásokat adtok :D de lehet szerezek mikrofont is addigra. igaz Papamaci 3 hónapja várja a "veszek mikrofont" témát :D
heheh
hétvége úgy néz ki nekem elég üres lett most. Se asszony se haverok.. én szombat délbe végzek melóban

Tehát

CM RE VÁRUNK EMBEREKET HÉTVÉGÉN

AZ IDŐ : Szombat Délutántól - vasárnap estig ! de legszívesebben lenyomnám szombat délutántól vasárnap hajnalig vagy valami!

Tulajdonképpen ha jól láttam 1 emberre van már csak szükségünk.

Meg kéne beszélni ki lesz az aki oda basz az Internet connectionnak ha esetleg véletlenül valaki meghal!

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#39697) Kiskokó válasza doktordevil (#39687) üzenetére


Kiskokó
veterán

Figyi már most nézem lépj már be a PHHU- csapatba... nem fontos elsődlegesnek lennie de lépj be... több a zsé meg az RP is ha crewba tolod.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#39698) erik88


erik88
aktív tag

Sziasztok.
Egy nagyon fontos kérdésem lenne felétek. Nagyon érdekes dolgot művel a gépem a GTA-val.
Socialos kódot vettem G2A-n, mert a laptopomba nincs meghajtó (Lenovo Y500). Szépen viszi a gép az SLI meg az I7 miatt viszont van egy idegesítő BUG. Ahogy indítom a játékot kirakja a launchert és az utolsó frissítést letölti ami 577egész valahány mega aztán telepíti na de ezt minden játék indításnál eljátssza velem.
A Temp mappába tölti le az updatet. Van helyem is. Próbáltam azt is hogy manuálisan telepítem fel, az se segített. Próbáltam indítás előtt bemásolni a fájlt de az sem segített.... Mi lehet ezzel a szarral ?? Nagyon idegesít, hogy nem találok rá megoldást.

(#39699) Daw93 válasza Kiskokó (#39696) üzenetére


Daw93
senior tag

Akkor én azt az utolsó helyet elfoglalnám. Most pont szabad hétvégés vagyok, ez nem lehet véletlen :D
Igazából meghalni meg lehet nem? csak nem szabad quick restartolni, de lehet rosszul tudom.

GTA Online: Daweee93

(#39700) bryant56 válasza Locutus (#39690) üzenetére


bryant56
aktív tag

Google-ben nem találtam hasonló problémát. Tehát lehet, hogy ez egyedi eset, de attól még valahogy meg kellene oldani.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.