Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39851) iceQ! válasza rup1u5 (#39849) üzenetére


iceQ!
addikt

Ismerős a szitu. Nekem is olyan haverjaim vannak akik vagy kocsmában ülnek, vagy sz@rnak az ilyenre :D Egyedül tolom mindig. A héten akkor keresni kell még 2 embert és tolni a heisteket. Nem jó céltalanul bent lenni a GTAban :)

[ Szerkesztve ]

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#39852) rup1u5 válasza iceQ! (#39851) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Nekem játékon kívül sincsenek már barátaim. Elfogytak. :DDD

Ugyan ez a nickem mint itt. Vegyél fel, vagy írd meg a neved aztán add-ollak én! ;)

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#39853) Laraxior


Laraxior
titán

Ilyenkor délelőtt én is ráérek egyelőre. Csak a játékot kellene visszavarázsolni a gépre, mert a win reinstall nem igazán volt jó hatással a játékra :W

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#39854) bryant56 válasza iceQ! (#39851) üzenetére


bryant56
aktív tag

és rup1u5

Én szívesen segítek nektek heist-ekben vagy misson-ökben. Nekem is jó lenne, ha nem random emberekkel kéne játszani, akik inkább hátráltatnak, mint segítenek.

(#39855) DiszNóÓl válasza iceQ! (#39847) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

Mi altalaban 2-en szoktunk menni estenkent kb 8-9korul kezdunk.

HATER

(#39856) Laraxior


Laraxior
titán

Beallitasokban a frame scaling az micsoda? Elegge megeszi a VGAt.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#39857) iceQ! válasza DiszNóÓl (#39855) üzenetére


iceQ!
addikt

És bryanT56

Felveszlek benneteket SC-n. Írjátok meg itt légyszi mi a nevetek. Illetve jönnétek TS-re? Könnyebb lenne a kommunikáció :)

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#39858) cyberkind válasza Laraxior (#39856) üzenetére


cyberkind
félisten

Ezzel a beállítással lesz a FHD-ből 4K. :D

Paranormal Cocktivity

(#39859) Laraxior válasza cyberkind (#39858) üzenetére


Laraxior
titán

Tehát mind a Battlefieldbe a Resolution Scale. Köszi. :R

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#39860) bryant56 válasza iceQ! (#39857) üzenetére


bryant56
aktív tag

SC: 8ry4nt56

TS-t nem használok. Nekem nagyon nem jött be. Helyette Discord-ot használok.Szerintem sokkal jobb a TS-nél.

De most sajnos nincs headset-em. A héten vagy a jövőhéten lesz csak.

[ Szerkesztve ]

(#39861) iceQ! válasza bryant56 (#39860) üzenetére


iceQ!
addikt

Ok! Megvagy :)

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#39862) Plata válasza bryant56 (#39860) üzenetére


Plata
félisten

telefonra teszel skype-ot és fülhalgatóval megy faszán.

(#39863) iceQ! válasza bryant56 (#39860) üzenetére


iceQ!
addikt

Telóra van TS is :D

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#39864) Plata válasza iceQ! (#39863) üzenetére


Plata
félisten

Jah jó,akkor mi a gond? :DDD

(#39866) iceQ! válasza Plata (#39864) üzenetére


iceQ!
addikt

Mivel kapcsolatban mi a gond? :D

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#39867) Mike válasza Kiskokó (#39848) üzenetére


Mike
veterán

és mire vered el ezt a rengeteg pénzt?

(#39868) Laraxior válasza Mike (#39867) üzenetére


Laraxior
titán

A lotyók, a verdák... :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#39869) iceQ!


iceQ!
addikt

Legkésőbb 20:45kor heist. 2 ember fog kelleni még.

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#39870) ProgenXL válasza Kiskokó (#39848) üzenetére


ProgenXL
őstag

Gratulálok nektek! :)
Egy tanácsot adnék. A pénz egy részét szerintem tedd el. Sose tudni mikor köszön be egy komolyabb DLC. Lesz miből költeni és nem előtte összekaparni. :D
Grat :)

Gunner for life

(#39871) Daw93


Daw93
senior tag

Sziasztok!

Van köztetek olyan, aki rá van bukva a króm felnikre, azon belül is a sport kategóriában? 50 db capture-t kell nyerni hozzá, és onnantól fogva minden egyes darab króm sport felni ingyen van. Ha van hozzám hasonló olyan mazochista ember aki képes ennyi capture-t letolni az ingyen krómfelnikért, az jelezzen, nekem kell még 39, természesen a lehető legrövidebb úton-módon akarnám letolni, kölcsönösen segítve egymást hogy mindkét fél nyerjen és veszítsen azonos számban így gyorsan közel juthatnánk az ingyen krómfelnikhez :D A lehető leggyorsabb capture-t úgymond ,,farmolva".

Akinek van ilyenhez kedve az vegyen fel SC-n de akár itt is jelezhettek. SC nevem: Daweee93

[ Szerkesztve ]

GTA Online: Daweee93

(#39872) Wiz Khalifa


Wiz Khalifa
addikt

Na ha valaki ezt tudja überelni akkor hajrá. :C

Smoke some weed nigga!

(#39873) McSico válasza Wiz Khalifa (#39872) üzenetére


McSico
senior tag

Kemény menet volt. :DD
De most látom, miért a második helyezett pénzét és rp-jét kaptam? Bár volt olyan is, hogy mindketten az első helyezet díját zsebeltük be. Alakul a játék...

"Ha bármi rossz dolog ér az életben, gondolj arra, hogy egy elkényeztetett kurvának mindig rosszabb!"

(#39874) Wiz Khalifa válasza McSico (#39873) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Most na. Mindig is ilyen volt a Rock*. :)

Smoke some weed nigga!

(#39875) Plata válasza Daw93 (#39871) üzenetére


Plata
félisten

Heist után is jár,nekem legalább is van króm felni,ingyen és nem szoktam csak Heist-elni főleg.

(#39876) McSico válasza Wiz Khalifa (#39874) üzenetére


McSico
senior tag

De még milyen... :)

"Ha bármi rossz dolog ér az életben, gondolj arra, hogy egy elkényeztetett kurvának mindig rosszabb!"

(#39877) ProgenXL válasza McSico (#39873) üzenetére


ProgenXL
őstag

Ismerős helyzet. Amikor dupla pénz járt érte akkor is első helyen egyszer kaptam 20k körül, míg a második 46k...

Gunner for life

(#39878) drachoHUN válasza Wiz Khalifa (#39872) üzenetére


drachoHUN
senior tag

A különbséget vagy a köridőt?
Volt már pár ezreddel elbukott versenyem nekem is. Előferdül az ilyesmi.

Forza JUVE!!!

(#39879) Daw93 válasza Plata (#39875) üzenetére


Daw93
senior tag

Az után csak a High-End jár, de abba nem sok jó van.

GTA Online: Daweee93

(#39880) Wiz Khalifa válasza drachoHUN (#39878) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Hát a különbség. Ilyen kicsit még sose hoztunk össze. :DDD

Smoke some weed nigga!

(#39881) McSico válasza ProgenXL (#39877) üzenetére


McSico
senior tag

Az derék.

"Ha bármi rossz dolog ér az életben, gondolj arra, hogy egy elkényeztetett kurvának mindig rosszabb!"

(#39882) Redneck


Redneck
veterán

Singleben mi értelme van annak ha megveszek mondjuk egy mozit vagy üzletet? Van belőle bevétel?

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#39883) Plata válasza Redneck (#39882) üzenetére


Plata
félisten

Nem sok értelme van,először is annyi pénzed csak a játék végén lesz,akkor meg már minek,és azt hiszem valami 140 vagy 150 hét alatt térül meg,vagyis annyit kéne játszanod hogy visszajöjjön az ára,volt erről egy táblázat.Úgy rémlik valami 140 hét volt az az idő mire megtérül.
Szingliben nincs sok értelme vásárolgatni ilyesmiket.inkább játssz Online és legyél CEO.

(#39884) Redneck válasza Plata (#39883) üzenetére


Redneck
veterán

Értem, köszi!

Egyelőre két okból sem multiznék. Az egyik hogy még a singlet se toltam végig és ezzel is elvagyok. A másik hogy mivel controllerrel játszom TV-n, így másik irányításra kéne átállnom.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#39885) Wiz Khalifa válasza Plata (#39883) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

A 100% végigjátszáshoz kötelező megvenni.

Am heti 200-300k-t hoz a mozi.

Smoke some weed nigga!

(#39886) Plata válasza Wiz Khalifa (#39885) üzenetére


Plata
félisten

Hát a 100% nálam nem játszik.Nincs bennem meg a kitartás.
GTA San Andreas-ban napokat vacakoltam rendőr mentő tűzoltó taxis küldikkel meg egyéb vacakkal.De az V-ben nincs hozzá kedvem,inkább multi.

(#39887) Mike válasza Plata (#39886) üzenetére


Mike
veterán

Nekem nagyon hiányzik, hogy az V-ben nincs benne. Az sem tetszik, hogy mentők nem csinálnak semmit, a tűzoltók kézzel oltanak, multiban az utcán nincs lövöldözés, nincs rendőrség aki az npc-ket üldözné, stb
tök jó, hogy ki lehet hívni a zsarukat, mentőket, de semmi értelme a storyban sem

(#39871) Daw93
nem tudom honnét szedted, hogy mind ingyen van.1 van ingyen ha megcsináltad

Plata, Daw
Heist után a Tuner felni van ingyen. Most megnéztem megint a weboldalon, azt írja rims, szal lehet neked van igazad Daw
majd megnézem az összes tuner ingyen-van e nekem

[ Szerkesztve ]

(#39888) Daw93 válasza Mike (#39887) üzenetére


Daw93
senior tag

A tuner krómfelni 100 db heist setup után ingyen van. Bármennyiszer felrakhatod bármelyik autóra, ingyen lesz és ez igaz mindegyik felni osztályra. Nekem megvan a tuner, már rengeteg autóra raktam olyat ingyen.
Ha 50 heist finálét letolsz, az a high-end krómfelniket oldja fel és lesznek ingyen. abból nekem még 8 kell.
Igazából a sport felnik tetszenek nekem a legjobban, természetesen azt a legnehezebb feloldani, mert 50 capture win kell hozzá, capturet meg randomok is elvétve tolnak.. :(((
Ja, és a SUV felnik közt is vannak elég jók, ahhoz 50 last team standing win kell, abban az a jó, hogy kb 1 perc egy menet, de sajna azt is alig alig játsszák az emberek :(

[ Szerkesztve ]

GTA Online: Daweee93

(#39889) INMOTEP


INMOTEP
őstag

Pacific standard hoz csatlakoznánk,2 en vagyunk ma este 8-9 óra után ráérünk ha valakinek kell segíteni vagy embert keres itt a lehetőség .Nevem : Ken_Okuyama

[ Szerkesztve ]

(#39890) Mike válasza Daw93 (#39888) üzenetére


Mike
veterán

https://socialclub.rockstargames.com/games/gtav/career/awards/rewards
tuner 50 heist setup, high end 50 heist finale

milyen jó, hogy nem is olyan régen vettem az egyik kocsimra 60k-ért a másikra meg 80-ért felnit :)

[ Szerkesztve ]

(#39891) Daw93 válasza Mike (#39890) üzenetére


Daw93
senior tag

én 100ra emlékeztem a tunernél, de így is jó :D

GTA Online: Daweee93

(#39892) Mike válasza Daw93 (#39891) üzenetére


Mike
veterán

én benne vagyok Daw, de csak hétvégén vagy péntek este

(#39893) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Lehet rosszul emlékszem, de nem arról volt szó, hogy augusztus elején jön még egy update? Vagy az csak tipp volt?

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#39894) ProgenXL válasza CactuS (#39893) üzenetére


ProgenXL
őstag

Valaki tippelte hogy akkor jön.

Gunner for life

(#39895) Plata válasza ProgenXL (#39894) üzenetére


Plata
félisten

Valamelyik honlap szerint augusztus 9,de nem jött semmi.

(#39896) negyven2 válasza CactuS (#39893) üzenetére


negyven2
veterán

Nem update, hanem a stunt Creator. Ami meg is jött. Pontosabban aktiválva lett.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#39897) Daw93 válasza Mike (#39892) üzenetére


Daw93
senior tag

Mármint mibe vagy benne? Az ingyen krómfelni csinálásba? :DDD
Nekem most elég szűkös lesz a hétvége, a vasárnap délutánom viszont úgy néz ki szabad lesz, szóval akkor tolhatjuk a gta-t

[ Szerkesztve ]

GTA Online: Daweee93

(#39898) drachoHUN válasza CactuS (#39893) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Megjött az update a Creatorhoz, vagyis bekapcsolták aug. 2-án. Az gyakorlatilag a Cunning Stunts része, csak úgy döntenek, hogy kicsit később aktiválják.

Motoros DLC-ét tippelnek következőnek, de azért az nem mostanában jön szerintem.

[ Szerkesztve ]

Forza JUVE!!!

(#39899) CactuS válasza negyven2 (#39896) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Az még a Stun-os DLC része, én a következőre gondoltam a custom garage cuccal, de akkor az csak pletyka volt. Sebaj, előbb vagy utóbb, de beteszik. :)

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#39900) ProgenXL válasza CactuS (#39899) üzenetére


ProgenXL
őstag

Nem is baj hogy nem egymás után dobálják be a dlc-ket. Nincs örökké terhelve a szerver. Pénz gyűjtésre is van idő két update közt. Szerintem majd ősszel jön valami.

Gunner for life

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.