Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39351) cyberkind válasza Ghard (#39348) üzenetére


cyberkind
félisten

Na igen, pont ezért meg a csalók miatt nincs értelme a CEO-s dolognak, én pedig nemhiába megyek mindig csak invite session-be, nincs kedvem az "igényes játékosokhoz" akiknek az a legfőbb célja, hogy elrontsa más játékát.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#39352) Plata válasza cyberkind (#39351) üzenetére


Plata
félisten

Ha van PH session ott nincsenek csalók és nyugisan lehet CEO-zni.
Ha valami homár herold betéved és bajt kever az meg gyorsan fűbe harap,de általában PH sessionban nyugi van,ha van.

(#39349) DiszNóÓl Bocs de nem látom mitől nem agyatlan lövölde,nincs benne semmi más csak lövöldözöl és kész.Majd ha lesz benne bejárható tájak meg városok és szabad mászkálás autózás satubbi akkor nem az lesz.Ha pénzt akarsz keresni játékkal azt mással is lehet.Láttam én is más játékban hogyan lehet pénzt szerezni és nem is keveset,sőt játszok most is olyannal amiben megy a pénzért kereskedés,igaz nem legális de megy, a cs go skin vásárlás sem legális tudtommal.Vagy most tiltják be?Tudja a fene csak láttam valami cikket róla,igaz nem olvastam el.

[ Szerkesztve ]

(#39353) Puma K válasza DiszNóÓl (#39349) üzenetére


Puma K
veterán

Félre értés ne essék anno a CS: S-ben szerintem meg volt nekem a 400-600 óra míg aktívan toltam, de a GTA igen sokat fejlődött játékmechanikát tekintve.

A GTA FPS nézteben deathmatch, team deathmatch, gun game vagy egyéb módon elég komoly.
Főleg úgy hogy most már lehet mászni, bukfencezni vagy csúszni. Így egy "mész oszt lősz" játékból egy kicsit komplexebb nehezebb valami lett. Továbbá lehet váltani TPS-FPS nézet között és sokféle fegyver van amikre lehet ilyen-olyan kiegészítőket tenni amik módosítani az adott fegyver képességein.

A Valve-nak a szerencséje, hogy csináltak egy jó grafikusmotort a Source engine képében, amit 2004 óta folyamatosan fejlesztenek. Erre épül a CS, HL, Dota és a többi játékuk. Ezeknek a játékoknak alapesetben a hardverigénye kb egy mosógépnek is megfelel. A HL2: Deathmatch-el sokat toltam és klánunk is volt... na az kemény volt mikor egy vécécsészével öltek meg vagy dobták rád a gránátot gravity gun-nal ;]

A GTA azért a grafikai fejlődésről szól 5 évente mikor kiad a Rockstar egy újabb játékát:
Evolution of Grand Theft Auto
Ezt a linkelt videót érdemes végig nézni mert nagyon jól elmondja milyen fejlődésen ment keresztül a GTA széria a kezdetektől

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#39354) gali777 válasza Plata (#39352) üzenetére


gali777
őstag

"a cs go skin vásárlás sem legális tudtommal.Vagy most tiltják be?Tudja a fene csak láttam valami cikket róla,igaz nem olvastam el."

Bírom, hogy te mindenbe bele szakértesz ilyen "infók" birtokában. :U

(#39355) Plata válasza gali777 (#39354) üzenetére


Plata
félisten

Mostanában akár hova mész mindenhol ezekről a skinekről meg cs go-ról van hír,igaz sosem olvasom el,de látni látom őket.

(#39356) Puma K válasza Plata (#39355) üzenetére


Puma K
veterán

A fórumtárs arra próbált rávilágítani, hogy olyan témákban szólsz hozzá amivel kapcsolatban nincs tapasztalatod egyáltalán vagy kevésbé vagy tájékozott.

Tudjuk, hogy szeretsz chatelni WoW-ban meg GTA-ban, de ez egy fórum és nem chat :)

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#39357) cyberkind válasza Puma K (#39356) üzenetére


cyberkind
félisten

Szeret?
Érdekes, nekem nem igazán akart visszaírni soha. :DDD

Paranormal Cocktivity

(#39358) Plata válasza cyberkind (#39357) üzenetére


Plata
félisten

Mi a szösz mikor írtál nekem?

(#39359) cyberkind válasza Plata (#39358) üzenetére


cyberkind
félisten

Legelső heist-nél amikor vártuk a 4, tagot ott írtam a chat-be de se kép se hang se semmi. :DDD

Paranormal Cocktivity

(#39360) bandi0000


bandi0000
nagyúr

hali

2 kérdés, egyrészt, ha meg van ps4-re a gta akkor át tudom használni azt a profilt pc-n is?

másik, van különbség a steames és a social club-os verzió között?

Xbox One: bandymnc

(#39361) Modst3R válasza cyberkind (#39359) üzenetére


Modst3R
senior tag

chatre nem mindig válaszol sc-be szoktam én is irni neki ;)

bandi0000
leírásban sztem mindegyik kérdésedre megvan a válasz :R

[ Szerkesztve ]

️Anna (sajnos a felhasználó nevem nem tudom módosítani.)

(#39362) bandi0000 válasza Modst3R (#39361) üzenetére


bandi0000
nagyúr

másodikra meg van a válasz, de az elsőre nem találtam

[ Szerkesztve ]

Xbox One: bandymnc

(#39363) Modst3R válasza bandi0000 (#39362) üzenetére


Modst3R
senior tag

úgy tudom csak online menü swap character és ennyi, csak ugyan az legyen az SC id

️Anna (sajnos a felhasználó nevem nem tudom módosítani.)

(#39364) Plata válasza bandi0000 (#39362) üzenetére


Plata
félisten

Úgy emlékszem a menüben van karakter importálás.

(#39365) bandi0000


bandi0000
nagyúr

Köszönöm :R

Xbox One: bandymnc

(#39366) cyberkind


cyberkind
félisten

Kicseréltem a kerekeket Annis RE7B-n a gyárira vissza mert azzal jól nézett ki a customhoz képest, és itt jönnek a meglepő dolgok, ugyanis a kocsi (custom) eszméletlen gyors lett viszont az irányítása valami szörnyű lett így csak estem-keltem a vízbe.
A verseny után visszaraktam a saját felnimet ami egy lowrider-es felni volt azzal már minden oké lett ismét de mivel kíváncsi voltam, hogy reagál a többi custom felnire megnéztem egyet, egy high end felnit, azzal is jöttek a gondok, hogy gyors volt mint a fény de se megállni se kanyarodni nem tudtam, ezt csak azért írom le, hogy hátha megnézi valaki és kiderül, hogy ott mi a helyzet, nálam ez. :)

Tehát gyári kerék=gyorsabb mint a fény de nem lehet vezetni custom, lowrideres felni=lassabb de még így is gyors mint a fény viszont tökéletesen lehet vezetni, csakhogy egyértelmű legyen a dolog. :DDD

(#39361) modster
Ez király, főleg, hogy akkor még nem volt a barim a SC-bon. :DDD

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#39367) Redneck


Redneck
veterán

Üdv!

Tegnap óta volt valami update? Ma fps droppokat tapasztaltam és egyszer kifagyott a játék valami gfx D3D baromsággal mikor karaktert váltottam singleben. Eddig sosem volt ilyen.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#39368) ProgenXL válasza Redneck (#39367) üzenetére


ProgenXL
őstag

Sose tudni mit csempésznek sunyiban a játékba. :) Egyébként nem tudunk róla hogy változott bármi.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#39369) #81556480 válasza Puma K (#39353) üzenetére


#81556480
törölt tag

Én nagy Deathmatches voltam az elején GTA-ban, szinte csak erről szólt nekem a játék, ( míg rá nem jöttem hogy igazából ez csak egy kis szelete). Viszont azt hozzátenném hogy jó meg szép, de semmi realitása nincs a lövöldözésnek, mivel nincs recoil ( azthiszem így hívják) oda megy a golyó ahová tartod a célkeresztet. Namost egy komolyabb lövöldében (cs:go)ez nem így van. Ez inkább a foteljátékosoknak kedvez, mindenesetre azért én így szeretem. Egész jó is vagyok benne ;]

(#39370) Puma K válasza #81556480 (#39369) üzenetére


Puma K
veterán

Tényleg nincs recoil... ezt el is felejtettem :B

Emlékszem a Mafia: The City of Lost Heaven-ben a thompsonnal hogy kellett célra tartani, mert na ott viszont volt recoil.

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#39371) Plata válasza Puma K (#39370) üzenetére


Plata
félisten

Abban hogy szerettem taxizgatni. :R

(#39372) DiszNóÓl válasza #81556480 (#39369) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

Akkor azért voltam szar, mert már megszokásból húztam le a célkeresztet xD

(#39352) Plata
"nincs benne semmi más csak lövöldözöl és kész" Csapatmunka van benne. Operésönökkel jönnek be új mapok, azok elég szépek, általában meglévő helyeket alakítanak át cs mapokká. [link]
A profi traderek több ezer eurókat kerestek, de úgysem fogják elárulni. Itt meg legális, sztímen keresztül. Mivel megveheted a skineket/dob a játék, eladhatod őket(persze a volvó nem hülye és leveszi a kis jussát("áfa").
Most kezdik betiltani a rulettes oldalakat, aminek semmi köze a volvóhoz, de ezért őket perelik, mert skinekkel lehet fogadni stb. Ha nem olvastad el akkor inkább ne is írj róla szvsz.
De hogy lövöldözöl benne? Mert nem úgy mint GTA-ban, itt lőni is meg kell tanulni, a gránátdobásokat, boostokat stb. Szóval nem nem egy agyatlan lövölde, aki agyatlan az marad silver(aka nuub), aki pedig hajlandó tanulni az meg sheriff kala stb. rankok Én ezzel be is fejeztem. PH sok játszanak

[ Szerkesztve ]

HATER

(#39373) Plata válasza DiszNóÓl (#39372) üzenetére


Plata
félisten

Igaz GTA-ban is van lövöldözés,de nem abból áll,ha csak annyit lehetne csinálni GTA-ban is hogy két utcényi területen lövöldözünk egymásra ki sem próbáltam volna,itt nem kis pici pálya van,ahol kb semmit sem csinálhatsz max lövöldözöl,esetleg játszhatsz bújócskát.GTA-ban ezerféle dolgot csinálhatsz,versenyezhetsz,teniszezhetsz,golfozhatsz satubbi,én például szeretek búvárkodni is.Vagy csak autókázni,esetleg hegyet mászni bringával.

(#39374) drachoHUN válasza cyberkind (#39366) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Már amikor kijött, az nap leírtam mindezt. Úgy tűnt olvastad is, mert mielőtt leírtad, hogy megvetted, ott is erről volt szó részemről. De én egyáltalán nem mondanám irányíthatatlannak. Sőt.

Amúgy pedig az off-road kerekek adják a legjobb tapadást, aztán a Tuner kerekek. A gyári kerekekkel(de szigorúan csak carbon spoilerrel és csak ezen a kocsin) előjön a felfüggesztés glitch(a játék mechanikája nyomán), ami miatt böszmegyors. Vélhetően patchelik, mert volt ilyen korábban is másik kocsikkal.

[ Szerkesztve ]

Forza JUVE!!!

(#39375) DiszNóÓl válasza Plata (#39373) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

De könyörgöm ne hasonlítsunk már össze 2 különböző játékot. Az egyik egy csapatmunkára épített fps, a másik meg egy nemtudommi, ahol a lövöldözés másodlagos. Olyan mintha a férfiakat és nőket hasonlítanád össze... Van bennük közös mégsem egyformák. CS-sek megbolondulnának ha 10*10km-es map lenne, arra ott az Arma. Szóval inkább hagyjuk, te még mindig azt hiszed, hogy ott csak a vérpistikék rohangálnak és lőnek, holott ez a gtara jobban illik. :O :(

HATER

(#39376) cyberkind válasza drachoHUN (#39374) üzenetére


cyberkind
félisten

Szinte biztos olvastam, de a saját kocsimmal ezt nem próbáltam akkor ami mindenben jobb a gyárinál, a gyárival tehát ha nincs custom kocsi tökéletes minden, de a sajátommal nem és stunt pálya volt, gyakorlatilag ha lassabban is de full gázon megyek és a kanyarokban is ahol összeszedem az előnyt a custom kocsival, erre írtam, hogy így mindennél jobban lehet vezetni, és így nemhiába veri a T20-at is, más felniken szar.

Offroad valóban azt adja de nagyon csúnya erre a kocsira, sőt mindre ami nem terepjáró, carbon spoilerrel voltam, még szélárnyék se kellett csak úgy repültem, a catchup se tudott megfogni csak a kanyarok mert tört ki a hátulja ha épp az eleje bement a kanyarba, úgyhogy a gyári kerék a fullos kocsira nálam szar volt erőteljesen.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#39377) Kiskokó válasza DiszNóÓl (#39349) üzenetére


Kiskokó
veterán

Ízlés kérdése... én nem vagyok FPS rajongó.. de azért régen nagyon sokat cod meg UT-ztem.
A CS nekem nem jön be ennyi.

Jaaa ? az hogy valaki meg nem szórakozásból játszik egy játékkal hanem mert pénze van benne...? az meg kurvára nem ide tartozik :DDD

GTA-ba nem rossz az FPS de nagyon elvagyok szokva tőle :D
Mi azaa Recoil ? vagy mi a tököm :D

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#39378) Wiz Khalifa


Wiz Khalifa
addikt

Érdekes bug. :)

[ Szerkesztve ]

Smoke some weed nigga!

(#39379) CactuS válasza Wiz Khalifa (#39378) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ilyen szokott lenni, ha nagyon szoros az első pár helyezett. Ez lehet inkább feautre.

Más: Off topikot kicsit engedjük el srácok, ha nagyon kell, akkor ott van LaciCRM offtopikja.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#39380) rup1u5 válasza Kiskokó (#39377) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Google a barátod.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#39381) sqpp


sqpp
őstag

Annyira nincs pénzem GTA-ba, hogy elzárták a vizet xd

(#39382) BigStraw válasza sqpp (#39381) üzenetére


BigStraw
senior tag

Nem folyik a tusból? :)

NBA = Where Amazing Happens :) ------ My belief is stronger than your doubt....

(#39383) Modst3R válasza sqpp (#39381) üzenetére


Modst3R
senior tag

Mert felélted a cmm-os zsoldot pasztmek ;]

️Anna (sajnos a felhasználó nevem nem tudom módosítani.)

(#39384) negyven2 válasza bandi0000 (#39360) üzenetére


negyven2
veterán

Csak Xbox360/PS3-as karakternél működik az importálás. ONE/PS4 karaktert nem lehet áthozni PC-re (és PC-s karaktert se lehet átvinni ONE/PS4-re.

cyberkind: Akkor ezek szerint ezen már módosítottak. Ismerősömnek még azt írta a support, hogy nem lehet átvinni a PS4-es karakterét PC-re, csak a 360-as karakterét.

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#39385) cyberkind válasza negyven2 (#39384) üzenetére


cyberkind
félisten

Ez így nem igaz, elvileg 1x tudod áthozni a karaktert, máskülönben írni kell a supportnak, én One-ról hoztam PC-re, persze a régieken nem toltam.

Paranormal Cocktivity

(#39386) rup1u5 válasza sqpp (#39381) üzenetére


rup1u5
nagyúr

:DDD Máháá!
Akkor, hogy fogsz zuhanyozni?

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#39387) sqpp válasza BigStraw (#39382) üzenetére


sqpp
őstag

Nem :D A zuhanynál kiírja, hogy nem fizettem be a utility-t, magyarul az ilyen általános díjat, avagy rezsit. XD

(#39388) Kiskokó válasza sqpp (#39381) üzenetére


Kiskokó
veterán

Nekem meg élőben arra sincs pénzem , hogy kinézzek az ablakon ;]

hogy ON is legyek :

Mióta ingyenes a biztosító akkor is ha én magam kúrom szét az autóm?

Illetve azt tudtátok hogy a halott ember fejét ha szétküldöd bézbózzal kajak kifolyik a vére ?

Meg a legnagyobb... azt észrevettétek már hogy néha ha az autóval bukkanón mész át vagy levegőből leérkezik a földre az érkezéskor vagy huppanáskor véletlenül rádől a dudára a karakter és dudál egy rövidet ? :D

Illetve ez egy kicsit hosszabb story... de publicba voltam ma... hát majd elmesélem csak most nincs kedvem leirni :D
buzi csiter :D

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#39389) Feribacsi555


Feribacsi555
senior tag

Hali.

Van itt olyan társaság, akihez lehet csatlakozni, funolni online, stb? :D

(#39390) Kiskokó válasza Feribacsi555 (#39389) üzenetére


Kiskokó
veterán

Akad
:
Mindenkinek : Saabe60

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#39391) Mike


Mike
veterán

És meglett

(#39381) sqpp
XD

[ Szerkesztve ]

(#39392) jonnyjoker01 válasza Mike (#39391) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Dráááágaszááágom :C

Üdv. Johnny

(#39393) INMOTEP


INMOTEP
őstag

Nem tudom volt e már róla szó de ezek az új verseny ruhák valamilyen szinten tűzállóak ,heistben abban mentem és átsétáltam egy tüzön .Egy kis idegig lángra kaptam (( de tényleg kis ideig )) a hp is lement egy picit majd újra töltődött magától ugyanoda :)

Van egy bug az utolsó bankos heistnél ,konkrétan a végén a hegynél meglehet állítani az időt hogy ne számoljon .Nem tudom egyedi e de kifogom próbálni mégegyszer és leírom részletesen hogy müködik e :)

[ Szerkesztve ]

(#39394) Kiskokó válasza INMOTEP (#39393) üzenetére


Kiskokó
veterán

Szerintem nem versenyruha miatt volt... hanem valami Bug.... véletlen sima ruhába kigyulladtam és kb 2-3 másopdercig égtem kb 10%nyi életem ment le és el is aludt..

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#39395) INMOTEP válasza Kiskokó (#39394) üzenetére


INMOTEP
őstag

Kiprobáltam session-ba is és ugyanaz volt ,a hp visszatöltödött ugyanúgy .De megnézem ma ismét ,ez egy motoros ruha volt egyébként

(#39396) Kiskokó válasza INMOTEP (#39395) üzenetére


Kiskokó
veterán

Baszki 68. vagyok a PH csapatban.... menjmáá de nagy jampi vagyok :DD

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#39397) Mike válasza Kiskokó (#39396) üzenetére


Mike
veterán

azt hol látod?

(#39398) #81556480 válasza Mike (#39397) üzenetére


#81556480
törölt tag

Legalul [link]

(#39399) Mike válasza #81556480 (#39398) üzenetére


Mike
veterán

aha, 103. és REPRESENTATIVES vagyok, jelentsen az bármit

KIskokó, már csak 77
Ám papamaci az első

[ Szerkesztve ]

(#39400) EnDaN


EnDaN
tag

Sziasztok!

Jelentkeztünk ketten a PH crew-ba, EnDaNn és Medivh007. Köszönjük, ha felvesztek minket! :) :R

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.