Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30852) Omis válasza DPISTI00 (#30849) üzenetére


Omis
senior tag

tényleg megpróbálhatod az újratelepítést

(#30854) DPISTI00 válasza Omis (#30852) üzenetére


DPISTI00
csendes tag

Omis: köszi a válaszod! Megfogom csinálni ha továbbra is fennáll. Először azt hittem megszakadt a net kapcsolatom, de egyből kiléptem ctrl+esc-el és volt netem. Lehet, h akkor más a hiba. Ha újra feltelepítem akkor utána egyben automatikusan leszedi a sok frissítést, amit április óta időnkét leszokott tölteni vgy ilyenkor, hogyan van ?

(#30858) Omis válasza DPISTI00 (#30854) üzenetére


Omis
senior tag

ilyenkor újra letölti a frissítéseket:D

(#30859) nesh_019


nesh_019
senior tag

Sziasztok. Eredeti játékkal beléptek és azt irja hogy offline vagyok, pedig már bejelenkeztem előtte. 2 Napja ezt csinálja... Böngészővel a Social Clubbon is bebírok lépni, de a játékon belül az onlineba nem.

mi a fene ez?

2x raktam már újra a játékot.

Csak az káromkodik aki nem tudja szavakba önteni amit gondol.

(#30860) nesh_019


nesh_019
senior tag

[Ez a helyzet, videóval mutatom be]

Csak az káromkodik aki nem tudja szavakba önteni amit gondol.

(#30861) Pulsar válasza nesh_019 (#30860) üzenetére


Pulsar
veterán

Weben be tudsz lépni a social club-ba?
Már látom az előző hsz-ebből

[ Szerkesztve ]

(#30862) Ghard válasza nesh_019 (#30859) üzenetére


Ghard
őstag

Dokumentumokból töröld a Rockstar Games mappát (másold át valahova ha van mentés benne)
Tűzfalat kapcsold ki ideiglenesen, esetleg próbálj meg egy jelszócserét.

(#30863) Tibe válasza Plata (#30801) üzenetére


Tibe
aktív tag

Nekem az a bajom hogy nem enged a hesit szobába semmilyen melót se kreálni csak csatlakozhatok másokhoz a Q billentyűvel, ez normális? Holott már nagyon sok heistben volt részem....

(#30864) Redbull941 válasza Tibe (#30863) üzenetére


Redbull941
tag

Majd Lester hívni fog (elméletben :D )

(#30865) Pickle Rick


Pickle Rick
senior tag

Sziasztok!

Haverral pár hete kezdtük el a multit (Xbox One). 30-as szinten vagyunk mindketten, viszont Lester, Ron és Trevor-os küldetéseket nem tudjuk unlockolni (Simeon, Lamar, Gerald, Martin küldetések már vannak). Tudja valaki mit kell csinálni, hogy ezek is elérhetőek legyenek?

Más:
Keresünk két ember aki segítene nekünk lepörgetni a Heisteket. Ha valakinek van kedve és ideje csatlakozhat. Általában hétköznap esti órákban szoktuk csapatni. Live: Real-Tanker, adikaa10. :R

• XBL: Uborka Rick • PSN: Uborka_Rick • Steam: Pickle Rick • Battle.net: UborkaRick

(#30866) Zsoxx válasza Pickle Rick (#30865) üzenetére


Zsoxx
senior tag

Fórumok » PC játékok » GTA V

(#30867) Pickle Rick válasza Zsoxx (#30866) üzenetére


Pickle Rick
senior tag

Koszonom. Tisztaban vagyok vele melyik forumba irtam. Mivel XO-s GTAV forum nincs vagy ha van is nem aktiv ezert gondoltam ide irok hatva van itt olyan kollega aki nem PCn tolja... Ha nincs ilyen akkor elnezest es tovabbi jo jatekot.

• XBL: Uborka Rick • PSN: Uborka_Rick • Steam: Pickle Rick • Battle.net: UborkaRick

(#30868) Krystal_s


Krystal_s
addikt

Sziasztok!
Nem tudjátok, hogy lehetne megkülönböztetni azonos típusú autókat, amikor pl egy Heist előtt ki kell választani a listából, hogy melyik autót szeretném használni?
Tehát adott pl a Kuruma, amiből van 2db, a listában Kuruma és Kuruma (2) néven. Hiába parkolok a garázsban az első helyre az egyikkel és a másikkal pl a második sor végére. Egyszer az egyik a sima, máskor ugyanaz 2-es néven van a listában.
Más a szín stb és zavaró, hogy nem azt adja ki, amit választok.
Eleinte azt hittem a megvétel ideje szerint teszi sorrendbe. Ismerős szerint a garázsban számít, hol parkolnak. Sajnos össze-vissza számozza őket.

[ Szerkesztve ]

(#30869) Plata válasza Krystal_s (#30868) üzenetére


Plata
félisten

Már bocs de ha mind a két autó kuruma,gondolom a páncélozott,akkor nem mindegy?
Rablásnál nem az autó szine számít,hanem hogy mennyire hasznos,ha páncélozott kuruma akkor nagyon.Szine meg kit érdekel.

[ Szerkesztve ]

(#30870) Krystal_s válasza Plata (#30869) üzenetére


Krystal_s
addikt

Nem ez volt a kérdésem.
Nekem számít a szín is, de írtam, hogy nem csak a színe más. Az egyik az enyém, a másik egy csapat (Crew) miatt van, emblémával. Egyedül én mást használok. Azt is írtam, hogy nem csak a kuruma (egy példának írtam). Van más autó is, amiből 2 van és teljesen máshogy néznek ki.
Sőt nekem a ruha is számít. Online-ról van szó, aminek pont az a lényege (nekem), hogy a saját képemre van alakítva a karakter. Az, hogy sztoriban Franklin, vagy a többi mivel járt, az annyira nem érdekelt. Problem? :))

[ Szerkesztve ]

(#30871) kisza25 válasza Plata (#30869) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Ha jól értem az egyik sima a másik páncélozott

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#30872) Plata válasza kisza25 (#30871) üzenetére


Plata
félisten

Ha az egyik sima a másik páncélozott akkor semmi gond,mert oda van írva a kocsihoz hogy Armored,vagyis akkor az a páncélozott. :D

(#30873) kisza25 válasza Plata (#30872) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Igaz, már rég játszottam, lehet elő is veszem:P

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#30874) Plata válasza Krystal_s (#30870) üzenetére


Plata
félisten

No problem,tudom hogy online,de engem Online sem nagyon érdekel a kocsik színe.Általában fekete vagy piros,kivéve a kuruma ami valami vadszínű,de csak egy páncélozott kurumám van,az is a bank melletti garázsban,mivel szinte sosem használom.Csak bankrablásnál,esetleg egy két heist-nél,
Jobban szeretek Insurgentel járni,baromi rossz sofőr vagyok,az insurgent meg úgyis félre lök bármit az útból. :DD
Ruha az más tészta,abból rengeteg van a karimnak,van neki elmentve vagy 8 féle outfit. :B
Kár hogy golf ruhát nem lehet kapni. :(((

[ Szerkesztve ]

(#30875) Wiz Khalifa válasza Plata (#30874) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Hogy lehet elmenteni az aktuális karakter ruhát? :)

Smoke some weed nigga!

(#30876) Plata válasza Wiz Khalifa (#30875) üzenetére


Plata
félisten

Amikor a boltban vagy vagy a házadban a ruhatárnál akkor jön elő egy mentés opció,fejből azt hiszem a space gomb hozza elő,de ez nem tuti.csak így rémlik.
Játék közben bármikor ha nem ülsz járműben tudsz váltani ruhát.M bötű a menüben inventory accessories és ott tudod változtatni a ruhád.

(#30877) Wiz Khalifa válasza Plata (#30876) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

THX man! :R

Smoke some weed nigga!

(#30878) oneak7 válasza Krystal_s (#30870) üzenetére


oneak7
tag

Ha a rendszámtáblát átírod?? Mikor váltogatjátok a ruhát, autót Heist közben akkor lehet oda írja a kurumad mellé hogy xykuruma. Nem fix csak egy ötlet!

(#30879) CsonkaImo


CsonkaImo
addikt

Story Expansion-ről nincs infó morzsa?

(#30880) Rol4nd


Rol4nd
újonc

Sziasztok! Abban szeretném kérni a segítségeteket, hogy pc-re cd-ről telepítem a GTA 5-öt, de kér egy Social Club-os regisztrációt.
Elküldtem azt az email címet amire küldje a GTA (Social Club) a jelszómat amivel lépjek be, de több mint egy órája semmi.
Nem tudom befejezni a letöltést és a játékot elkezdeni.
Tud valaki segíteni?

Köszönöm! :)

(#30881) Ghard válasza Krystal_s (#30868) üzenetére


Ghard
őstag

Szépen megjegyzed a kis buksiddal, hogy melyik a sima és melyik a (2).
Problem? :B

(#30882) Krystal_s válasza oneak7 (#30878) üzenetére


Krystal_s
addikt

Át vannak írva a rendszámtáblák, de azt nem írja ki a listában.

Ghard: De nem érted, hogy mindig változik a név? Mit jegyezzek akkor meg? :U
Tehát legyen egy fekete T20 és egy fehér T20.
A listában annyit látok, hogy T20 és T20 (2). Egyszer a fehér a T20 és a fekete a T20 (2), máskor pedig
a fekete a T20 és a fehér a T20 (2).

[ Szerkesztve ]

(#30883) Ghard válasza Krystal_s (#30882) üzenetére


Ghard
őstag

Akkor heist előtt azt használod privát autóként amelyiket majd heistben szeretnél, ez fog akkor megjelenni.

(#30884) Krystal_s válasza Ghard (#30883) üzenetére


Krystal_s
addikt

Próbáltam már úgy is, de nem számít. Egy sima Job-nál azt adja be, amelyik autót használom, de a Heist listában a garázsomban található összes kocsit felsorolja és cserélgeti hogy melyik a 2-es.
Na mindegy, még próbálkozom, azt hittem másnak is volt már itt ilyen problémája és gondoltam rákérdezek. :)

(#30885) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Sziasztok!

Az miért van hogy megveszek egy garázst, belerakok 1 vagy több kocsit, és egy idő után eltűnik belőle az összes kocsi? (Xbox One)

(#30886) csongo2002


csongo2002
újonc

Sziasztok! Megvettem a GTA V-t telepitetem és a sucial club csak annyit ír hogy loading! Pls help.

[ Módosította: Mate ]

(#30887) Ghard válasza Krystal_s (#30884) üzenetére


Ghard
őstag

Ha átviszed másik garázsba? Más ötletem tényleg nincs :)

(#30889) parkr válasza csongo2002 (#30886) üzenetére


parkr
őstag

azt jelenti hogy töltés

(#30890) csongo2002 válasza parkr (#30889) üzenetére


csongo2002
újonc

Ezt tudom de már kb 10 perce.

(#30891) nesh_019


nesh_019
senior tag

[GTA V Online Kalandok | Executives and Other Criminals | Srácokkal

Csak az káromkodik aki nem tudja szavakba önteni amit gondol.

(#30892) doktordevil


doktordevil
tag

Yacht mod single-be[link]

(#30893) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Keddi patch ota ti sem tudtok vegigtolni egy versenyt vagy kuldetest, mert leall a GTA V mukodese? Probaltam tobb drivert is, ugyanaz a helyzet. :o

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#30895) Wiz Khalifa válasza doktordevil (#30892) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Ez is bannos? Ha belerakom akkor online-ba utána ne próbálkozzak amíg benne van?

Smoke some weed nigga!

(#30896) doktordevil válasza Wiz Khalifa (#30895) üzenetére


doktordevil
tag

A Rockstar szerint elvileg a single-t szabadon lehet moddolni, csak az online csalásért jár büntetés/bann

(#30897) Pulsar válasza Bjørgersson (#30893) üzenetére


Pulsar
veterán

nálam hasonlókat a magyarítás okozott a frissítés után.

(#30898) ats123


ats123
csendes tag

GTA Online-ban van átfedés az online és single megszerzett képességek között?
(Vagyis jobban járok, ha ott kimaxolom őket?)

GTA Online-ban lehet valamivel célirányosan húzni a képességeket?
(küldetések, eventek, csak az xp után változik)

(#30899) doktordevil válasza ats123 (#30898) üzenetére


doktordevil
tag

Semmi köze nincs az online skilleknek a single-beliekhez. Más karakter.

Képességet fejleszteni, pl ha a repülést akarod akkor ellopsz repülőt és repkedsz,repülőiskolát csinálod esetleg olyan küldiket ahol repülni kell. A stealth képességet elvileg úgy fejlesztheted ha hangtompítós fegyverekkel lövöldözöl, strength-et ha melee fegyverekkel gyilkolsz stb

(#30900) McSico


McSico
senior tag

Sziasztok!
Én nem tudom mi van ezzel a Mechanic-al multiba, de amikor én hívom még mindig azt mondja, hogy próbáljam később. :) Már több hete csak szórakozik, vagy elment telelni valahová?

"Ha bármi rossz dolog ér az életben, gondolj arra, hogy egy elkényeztetett kurvának mindig rosszabb!"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.