Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30351) Anfänger válasza BigBlue69 (#30260) üzenetére


Anfänger
őstag

Vagy csak egyszerüen trógereknek. :DDD

Nichts ist unmöglich? Dann schlag mal ne Drehtür zu! :)

(#30352) #97716736 válasza oneak7 (#30350) üzenetére


#97716736
törölt tag

RoBPro24BenQ vegyél fel. Én szoktam menni heistekre. ;)

(#30353) Gyula84 válasza #97716736 (#30352) üzenetére


Gyula84
veterán

ejj de szép név :P :D

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#30354) Modst3R


Modst3R
senior tag

Lool nagyszerű rockstar szerver feladta gg sc! :W

️Anna (sajnos a felhasználó nevem nem tudom módosítani.)

(#30355) htc07 válasza Modst3R (#30354) üzenetére


htc07
addikt

Remélem épp valami anti "hacker" ( ;] ) ápdétet telepítenek :D

(#30356) Modst3R válasza htc07 (#30355) üzenetére


Modst3R
senior tag

Sztem a hacker updateli őket :DDD Agyon skillezett lóivarszerv banda, bánom h fizettem az ürülék játékukért!

️Anna (sajnos a felhasználó nevem nem tudom módosítani.)

(#30357) V.Dave


V.Dave
senior tag

másnak is folyton leáll a játék 10 perc játék után, vagy csak nekem?

Xiaomi mi 8 6/128

(#30358) parkr válasza Modst3R (#30356) üzenetére


parkr
őstag

de nem az online-ért fizettél, az a játéknak csak egy kis része

(#30359) Puma K


Puma K
veterán

A játék új képessége:

Elindítom kiírja ezt a hibát, de azért a játék elindul és fut rendesen... GG Rockstar :U

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#30360) Modst3R válasza parkr (#30358) üzenetére


Modst3R
senior tag

Megfogtad a lényegét. Gratulálok!

️Anna (sajnos a felhasználó nevem nem tudom módosítani.)

(#30361) GamerToxic


GamerToxic
csendes tag

Sziasztok! :)

Többen jeleztétek, hogy a GTA 5 új grafikus modjáról készítsek videót (Pinnacle Graphics Mod) amit szeretnék most megosztani veletek.
Nagyjából -30 fpst jelent ez a mod (eléggé megeszi a gépet) ami nem meglepő.
A videó alatt lévő leírásnál megtalálhatjátok, honnan lehet letölteni ezt a modot.

GTA V - Pinnacle Graphics Mod i7 4790 + GTX 960 PC Gameplay

A Grafikus mod a következő dolgokért felelős:

A textúrák egy részét 4K-sra cserélték, az effektek (mint az autóra tapadó kosz, a gumiégetés közben keletkező füst vagy a lábnyomok) viselkedésén úgy változtattak, hogy az a való életben tapasztalt működést tükrözze, valós márkákat raktak a játékba, módosították a törésmodelleket, a járművek irányítását, de még arra is időt szántak, hogy a rendőrök, bandák, állatok és a játékos kapcsolatát, interakcióit kidolgozzák. A bandák és a rendörők például néha egymásnak esnek.

Próbálta esetleg rajtam kívül még valaki? Nektek, hogy tetszik a látottak? :)

A gémelés 8 mag felett kezdődik...

(#30362) rup1u5 válasza GamerToxic (#30361) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Valóban szép de szerintem már alapból is nagyon rendben van GTA 5 grafikája. Legalább is nálam nem az rontja le a játékélményt hanem a botrányos törés és fizika. Inkább arra kéne egy mod.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#30363) Modst3R válasza rup1u5 (#30362) üzenetére


Modst3R
senior tag

Sztem elöbb egy normális szerver park és az összes programozó lecserèlése. Ezektől garantálom mindenki problémája megoldodna! :R

️Anna (sajnos a felhasználó nevem nem tudom módosítani.)

(#30364) GamerToxic válasza rup1u5 (#30362) üzenetére


GamerToxic
csendes tag

Köszönöm. Igen, énis így gondolom. Bár sok kiadó / cég / programozó példát vehetne erről, milyen jól optimalizált lett a játék (nem csak Pc-n, de az előző konzolokon is gyönyörű a játék). :)

A gémelés 8 mag felett kezdődik...

(#30365) htc07 válasza parkr (#30358) üzenetére


htc07
addikt

De, én single-be kb 3 órát voltam összesen, amikor nem volt netem.

(#30366) RoMix85 válasza Puma K (#30359) üzenetére


RoMix85
aktív tag

Ez nem új, nálam is elő szokott jönni. Bezárod és annyi. sőt nálam olyan is van, szintén ritkán hogy indítom steamből, és pár sec utána írja hogy error és hogy indítsam a gtav.exe-t aztán újból nekifutok és megy rendesen.

Szvsz szoktak érdekes dolgok történni. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#30367) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Megcsináltam a busos lesteres küldit,aludtam kb 8x,eddig 28 körül áll a részvény,meddig kell várni? profitnak nevetséges 200k ír ki.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#30368) Bjørgersson válasza FIREBLADE78 (#30367) üzenetére


Bjørgersson
félisten

GTA Place-en van tozsde utmutato, az alapjan csinald.

* busz

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#30369) Puma K válasza rup1u5 (#30362) üzenetére


Puma K
veterán

A botrányos törésre és fizikára szokták felhozni a többiek , hogy a GTA sosem az élethű dolgokról szólt...
Akkor azért lesz vizes a ruhája adott szintig ha belesétálsz a vízbe és sötétedik el ahol vizes lett, azért lehet öltöztetni a karaktert mint egy játékbabát, azért kattog a motor mikor leállítod és hűl, azért vannak benne állatok és lehet benne kajálni, ha napszemüveg van a karaktereden és FPS nézetben vagy akkor lencse színezettségének megfelelően változik a képvilág és egyéb kismillió a valósághoz köthető dolog amit a Rockstar beletett ebbe a részbe és azelőtt egyik GTA-ban sem volt benne, de ebben már igen.

A fizika és a törés a kettőnk vesszőparipája marad az V. résznél.

Nekem eddig 2x csinálta a játék... szuper újdonságok! :DDD

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#30370) FIREBLADE78 válasza Bjørgersson (#30368) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Az alapján csináltam. Szövegben írja,hogy pár nap alvás után visszamegy 100%-ra. Na most,mi neki a pár és a 100%?

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#30371) CactuS válasza FIREBLADE78 (#30370) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ha jól tudom, akkor 3 alvás 1 nap. a 100% pedig ~ az eredeti ár, ami a merénylet előtt volt.

Puma K: A törés nekem kicsit furcsa volt a IV-hez képest. Bár csinál elég vad dolgokat a fizika, azért összességében bele tudja magát úgy élni az ember, hogy ne zavarja. Majd a VI-ban talán erre is ráfekszenek. Bár addig még gondolom jön 1-2 kieg az V-höz is.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#30372) FIREBLADE78 válasza CactuS (#30371) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Értem. Tudja valaki mennyi volt a 100 % Ennél?

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#30373) parkr válasza Puma K (#30369) üzenetére


parkr
őstag

szerintem a törés/fizika csak az online mód miatt lett lebutítva a 4-hez képest, vagy a régi konzolok miat van így és nem tudták/akarták javítani a HD verzióhoz

(#30374) rup1u5 válasza Puma K (#30369) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Engem nem zavar ha másoknak különbözik a véleményük az enyémtől. A törés-fizika (hiánya) miatt nálam nem tudja az 5 letaszítani a 4-et az első helyről. EFLC-t most raktam vissza. Mindjárt ki is próbálom, hogy legyen friss összehasonlítási élményem.
De ettől még nagyon jól elvagyok vele single-ben.
Most épp azzal szórakozok, hogy motorral megyek cabriok után és stun gun-al lövöm a sofőrt. :DDD ahogy vonaglanak a volán mögött! :DDD

És most, hogy volt időm szórakozni kicsit jobban a grafikai beállításokkal vettem észre, hogy bekövetkezett nálam is az amire soha nem gondoltam volna! 60fps függő lettem!!!
:Y :W
Gondoltam kicsit feljebb rakom a minőséget és ráengedek egy kis DSR-t is. Aztán ahogy felülről megközelíti az fps-ek száma a 45-öt rettentően elkezdi zavarni a szemem és a járműveket is sokkal szerencsétlenebbül tudom irányítani nagy forgalomban. Úgyhogy DSR kikapcs, very high-ok zöme vissza high-ra, AO, tesselation - normalra és maradjanak csak 60-on az fps-ek lehetőleg mindig.
Pedig 4-nél még vígan elvoltam 35fps-ekkel.
Előre félek mi lesz a következő nálam.....egyszer csak elkap a minimum 144fps, gsync mánia :O

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#30375) GeryGreyhoun


GeryGreyhoun
tag

Sziasztok!

Nem találok erről semmi infót, lehet valahogy "legalizálni" a tört játékot? Kipróbálásra letöltöttem még régebben torrentről, aztán most a Steam akcióban lecsaptam rá 33 euróért, és jó lenne, ha nem kéne újból (fölöslegesen) leszedni 60+ gigát...

tomanovicsgergely.hu

(#30376) Plata válasza GeryGreyhoun (#30375) üzenetére


Plata
félisten

Sehogy.Töröld le azt a szar törtöt,és jó alaposan takarítsd ki a géped,mert ha marad rajta valami a törtből valszeg bukod az eredetit is. :(((
Egyébként meg vedd meg steam-en,onnan gyorsan leszedi.És nem 60 giga hanem több.

(#30377) kpal


kpal
veterán

Nem tudom volt-e ,de ez elég szép lett [link] :) Ez még a jó gépet is megdolgoztatja .

[ Szerkesztve ]

(#30378) Plata válasza kpal (#30377) üzenetére


Plata
félisten

Jah már párszor be volt linkelve.

(#30379) #97716736 válasza Plata (#30376) üzenetére


#97716736
törölt tag

"aztán most a Steam akcióban lecsaptam rá 33 euróért"

Szövegértelmezés egyes...

(#30380) Bjørgersson válasza GeryGreyhoun (#30375) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Steam at tudja nezni a fajlokat, s ha gond van barmivel, csereli az erdetire. Jobb klikk a jatekra, aztan ott lesz valahol.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#30381) Wiz Khalifa válasza Bjørgersson (#30380) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Jobb klikk --> Tulajdonságok --> Helyi fájlok ellenőrzése. :)

Smoke some weed nigga!

(#30382) Puma K válasza CactuS (#30371) üzenetére


Puma K
veterán

Ha a VI. megjelenésénél is még ezek a konzolok lesznek akkor nem hiszem, hogy lesz előrelépés fizika-törés terén.

Bele lehet élni magad valóban.
Én is bele élem magam, csak mivel tudom ezeket a hiányosságokat és van viszonyítási alapom a IV-hez képest és látom azokat akkor lebiggyesztem a számat vagy egy jót röhögök rajta, hogy ez de béna így.

Az is lehet, hogy az Online miatt, vagy az is lehet inkább a látványt részesítették előnyben, hogy az "új generációs" konzolokon is kinézzen valahogy a játék.

Én is úgy vagyok vele, hogy a IV az nálam a tutibb az V-höz képest.

Ezt amit írsz, hogy 60-ról leesik 45-re az FPS azt én is észrevettem magamon, hogy zavar és látom a különbséget :DDD
Ezért is kéne valami erősebb kártya a procim mellé... anno lehet inkább egy 4GB-os GTX760 kellett volna a textúrák miatt amik most a játékokban vannak... vagy egy GTX770 4GB lett volna nekem a tuti. De mindegy nyáron majd meglepem a gépem egy középkategóriás Pascal-al vagy lehet elcsábulok előbb egy GTX960 Ti-re :D

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#30383) Redcaster


Redcaster
őstag

Van lehetőség arra, hogy Adversary módban egyből Offense Defense-re jelentkezzek? Vagy bízzak a randomitásban?

(#30384) nindzsavagyo


nindzsavagyo
tag

Sziasztok!
Van itt valaki aki egy 750Ti 2g-vel operál?
jómagam i3 4170+750Ti+8G vel vallatom a játékot 1080p-ben és egyszerűen nem találom meg azt az arany közép utat..
Nem kell nekem hogy maxon menjen nem is várom el a gépemtől az is nagy öröm hogy élvezhetően fut alatta.
Arra lettem figyelmes hogy ugyan úgy képes dropolni high és normál beállítások mellet mit hogyan és mire kellene beállítanom?
Köszönöm.

(#30385) Puma K válasza nindzsavagyo (#30384) üzenetére


Puma K
veterán

Mennyi és milyen adattároló van a gépedben? A játék ezek közül melyikre van telepítve?

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#30386) nindzsavagyo válasza Puma K (#30385) üzenetére


nindzsavagyo
tag

A játék egy hdd WD Blue 32mb 500G -ra van rakva!
A rendszer meg egy OCZ Agility 3 120G ssd-n van de abból már csak 77G szabad így is csak 3-4 program van fen meg a windows7,szóval ezért sem raktam az ssd-re a játékot.
Sokat jelentene ha átraknám?

[ Szerkesztve ]

(#30387) Puma K válasza nindzsavagyo (#30386) üzenetére


Puma K
veterán

A HDD-nek milyen az állapota HDSentinel szerint?

Jó az ahogy most van.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#30388) gabormgp


gabormgp
senior tag

Hali!

Aki játszik x360on GTA online az írja már le a nevét legyen szíves. Aztán mehetnénk is egy kört.

[ Szerkesztve ]

(#30389) Puma K válasza gabormgp (#30388) üzenetére


Puma K
veterán

Ez a PC topikja a játéknak.

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#30390) gabormgp válasza Puma K (#30389) üzenetére


gabormgp
senior tag

Ne haragudjatok ezt nem láttam.

(#30391) ot93


ot93
senior tag

Üdv,

(GTA V, HD7770)

Ha már vissza kell raknom korábbi verziót a catalystból (az új driverrel problémám van), akkor melyiket ajánljátok?
Nekem az alábbi telepítőfájlok megvannak a gépen, csak már nem emlékszem pontosan melyik, hogy is teljesített. Mondjuk a mostani meg a 15.7.1 kivételével nem volt gondom egyikkel sem. (HD7770 1 Gb)
13.9
13.12
14.4
14.9
14.12
15.7
15.7.1
15.11
Másik fórumban többen említették, hogy a 14.9-et rakták vissza. Én főként a GTA V-tel játszanék, gondolom ahhoz egy újabb driver jobb lenne, nem? :)

Előre is köszi a válaszokat.

Eladó: Sony HDR-AS20 akciókamera - 10k

(#30392) FIREBLADE78 válasza gabormgp (#30390) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Én ps-en nyomom,ha össze lehet hozni,akkor mehetünk

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#30393) #75376384 válasza ot93 (#30391) üzenetére


#75376384
törölt tag

a mostani alatt a 15.30-t érted? bár nem írod konkrétan, de a gta produkált hibákat, mert akkor én se frissítem. egyébként nekem 15.20.. verzióval tökéletesen fut a játék.

[ Szerkesztve ]

(#30394) ot93 válasza #75376384 (#30393) üzenetére


ot93
senior tag

A mostanira az utolsó whql verziót (crimson) értettem (a letölött fájl neve szerint 15.11). Mondjuk a Radeon beállítások névjegye szerint valóban 15.30.. fene sem érti :) de lényeg, hogy erre értettem amit te is írsz.

15.20? az melyik verzió? az még catalyst? mert olyant meg nem is hallottam... :F
szerk.: ja, most néztem az lényegében a 15.7.1

A gta v-ben viszont nem tapasztaltam hibákat, bár mintha nem lenne annyi fps, de ezt nem tudom megerősíteni mert nem emlékszem a korábbi fps értékekre, de érzésre mintha kevesebb lenne... mondjuk neten láttam olyan videót akinek kevesebb fps-e volt a legújabb driverrel.

[ Szerkesztve ]

Eladó: Sony HDR-AS20 akciókamera - 10k

(#30395) nindzsavagyo válasza Puma K (#30387) üzenetére


nindzsavagyo
tag

100/100 és elég keveset ment az egész gép 1 éves.
Láttam hogy írták többen is a driverek verzióját az enyém 332.17 :R

(#30396) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Ööö, most megint kapott 40%-ot a játék - még mindig korán van -, viszont most mintha drágább lenne: 35,99€.

Nem kevesebbre jött ki pár napja a -40%?

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#30397) #97716736 válasza CactuS (#30396) üzenetére


#97716736
törölt tag

40%-a annyi az tény, de nekem mintha az előző akción 32.99 rémlett volna :DDD

(#30398) Bjørgersson válasza CactuS (#30396) üzenetére


Bjørgersson
félisten

54,99€-40%=32,99€
??,??€-40%=35,99€

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#30399) #97716736 válasza Bjørgersson (#30398) üzenetére


#97716736
törölt tag

Hm akkor most az alap ára több lett? De nem volt ez mindig 59,99?

(#30400) CactuS válasza #97716736 (#30399) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Egyszer már "poénkodtak" akció előtti felárazással. Lehet megint hasonlót játszanak.

Viszont akkor nem én hülyültem meg, másnál sem stimmel.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.