Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30401) n0tr3adY81 válasza #97716736 (#30397) üzenetére


n0tr3adY81
aktív tag

Én 32.99-ért vettem 40%-on 1 hete.

Asrock Gaming Z370 K6, i7 8700k, MSI RTX 2070 8GB, 4x8 DDR4 3000 CL15, ASRock H87 Fatal1ty Performance , i7 4770, MSI GTX1060 Gaming, 4x4GB Corsair Vengeance LP, Nanoxia Deep Silence 6 Anthracit

(#30402) SyMbioTe

Hali!

Egy kérdésem lenne ezzel a hibaüzenettel kapcsolatban:

Ezen csak újratelepítés segíthet, vagy van más megoldása is? (gép újraindítást és hasonlókat próbáltam, az nem jött be.)
Ha csak újratelepítés akkor a mentéseket ha most kimásolom és visszarakom ugyanoda akkor menni fognak?

[ Szerkesztve ]

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#30403) Puma K válasza nindzsavagyo (#30395) üzenetére


Puma K
veterán

Nekem a 355.60-as van fent nézd meg azzal.

Amúgy lehet a proci lesz az ami harmat gyenge a játéknak, de még nézd meg a driver-t abból azt a verziót amit írtam és írj van-e változás.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#30404) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Van egy lamar küldetés online amikor el kell lopni kocsit,vissza érünk hozzá és ránktörnek vagy 100-an. Állandóan kinyírnak vkit

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#30405) #97716736 válasza FIREBLADE78 (#30404) üzenetére


#97716736
törölt tag

Azt fix 4 emberrel csináljátok meg. Mondjuk én randomokkal mentem végig, és 1x nem haltunk meg.

(#30406) rup1u5 válasza Puma K (#30403) üzenetére


rup1u5
nagyúr

359.06 hozott most némi javulást nálam.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#30407) Modst3R


Modst3R
senior tag

Na ez vt az utolsó dobása a rockstarnak, vettem egy botkormányt a repüléshez, és hát persze miért is müködne?! Játék: adott, Botkormány: Logitech Extreme 3D PRO. Tipp, help? Vagy ha vki megveszi tőlem ezt a sz**t (gamet - nem a kormányt) nekem az is jó!

️Anna (sajnos a felhasználó nevem nem tudom módosítani.)

(#30408) cyberkind válasza Modst3R (#30407) üzenetére


cyberkind
félisten

Flight Simulator.

Paranormal Cocktivity

(#30409) Modst3R válasza cyberkind (#30408) üzenetére


Modst3R
senior tag

?

️Anna (sajnos a felhasználó nevem nem tudom módosítani.)

(#30410) cyberkind válasza Modst3R (#30409) üzenetére


cyberkind
félisten

Használd ott a botkormányt, ez Gta, nem valami szimulátor, ide a legjobb vezetni és repülni a kontroller.

Paranormal Cocktivity

(#30411) Puma K válasza cyberkind (#30410) üzenetére


Puma K
veterán

+1

A kormányt is utólagos moddolással lehet csak megoldani, hogy működjön.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#30412) Modst3R válasza cyberkind (#30410) üzenetére


Modst3R
senior tag

attól mert nem szimulátor müködhetne ha kontroller müködik...idióták programozták aza baj

️Anna (sajnos a felhasználó nevem nem tudom módosítani.)

(#30413) SyMbioTe válasza Modst3R (#30407) üzenetére

Tényleg eladod? És lehet vele gond nélkül játszani, ha már fennt volt neked, multival is?

Más: Ha a mostani mentéseimet kimásolom és újrarakom a gamet (fentebb van a problema), visszarakom a mentést, utána működni fog vele? (Beismerem jelenleg még tört a játék, de már tervezem vásárlást, csak nem olcsó :/.)

[ Szerkesztve ]

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#30414) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Tud esetleg valaki javasolni egy stream csatornát, ahol normális képet lehet kapni a játék online részéről? Amiket eddig twitchen találtam azokat kb 3 perc után szívlapáttal verném agyon. (egyrészt nem mindig értem mit csinálnak, másrészt idegesítő módon üvölt a mikrofonba, csámcsog, röfög, eszik, visít, nyafog, stb...)

Ha jól értem, akkor a Heistek csak egy kis részét teszik ki a játéknak, de nem az lenne az "endgame"? Ehhez képest, egy streamet nem láttam, ahol azt tolnák (vagy csak nem tűnt fel). Vagy csak szimplán tényleg ekkora káosz az online rész? :B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#30415) #97716736 válasza CactuS (#30414) üzenetére


#97716736
törölt tag

Nincs szükséged semmiféle streamre. Én se néztem előtte semmit, magadtól rájössz mindenre. 13-15 évesek képesek rá, te is képes leszel rá, nem nagy dolog "felfedezni" az online részét ;)

(#30416) Plata válasza CactuS (#30414) üzenetére


Plata
félisten

Csak szimplán az összes streamer hülye állat szerintem. :D
A játékban rengeteg minden van,Heist is jó de nem minden,rengeteg küldi event egyéb baromság van.
Ha tudni akarod milyen igazán akkor próbáld ki valakinél.
Streamerek 95%-a retardált barom,aki vagy szerelmes a saját hangjába vagy arra izgul rá hogy láthatja a hülye pofáját a neten. :U

(#30417) CactuS válasza #97716736 (#30415) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Igazából most beszéltem egy ismerőssel, aki kicsit elbizonytalanított, hogy mi vár online. Ezért gondoltam, hogy nézelődök egy kicsit, de ez így káosz. Én úgy képzeltem el az online részt, hogy van bizonyos karakterfejlődés (xp, pénz, szint, akármi), ami hosszútávú. Ezt fejleszteni, növelni lehet különböző eventekkel, amiket akár soloban is lehet csinálni, amivel kicsit fejlődik a karakter. Az eventek csúcsa meg a Heistek. Tehát egy kicsit sandbox érzés, sok-sok óra mókával. Lehet tökön szúrnám magam, ha 10 óra online után letenném a játékot. :B

Plata: Az előbbi kedvencem: félrenyelte a piát, majd közben nekiállt beleköhögni a mikrofonba perceken keresztül. Az ilyet úgy vágnám ki TSről/mumble-ről, hogy többet vissza nem talál. És még röhög is rajta....

Freddycom: Lehet az a baj, hogy igazából sose voltam nagy streamer néző és nem volt jó ötlet ez alapján tájékozódni. :DDD

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#30418) Freddycom válasza CactuS (#30414) üzenetére


Freddycom
őstag

'idegesítő módon üvölt a mikrofonba, csámcsog, röfög, eszik, visít, nyafog, stb...'

Üdv az interneten! :D

(#30419) Bjørgersson válasza CactuS (#30414) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ha birna a gepem, streamelnek neked. De nem birja, ugyhogy nem streamelek. :D Viszont ha erdekel allando csapat, es meglesz a jatek, keress meg priviben. :) Mondjuk bufogni en is szoktam. :DDD

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#30420) parkr válasza CactuS (#30417) üzenetére


parkr
őstag

nem néztem még hogy milyenek de a Rockstar youtube csatornáján vannak streamek feltéve.

sőt, éppen most is kezdődni fog egy amit ma este tartanak. bár ez most ilyen maszek marhaságnak tűnik.

https://twitter.com/RockstarGames/status/672894394236841984?s=09

[ Szerkesztve ]

(#30421) Modst3R válasza SyMbioTe (#30413) üzenetére


Modst3R
senior tag

Én fb-vel loginolok, sztem ha átrakjuk a tied. onnan a tied...

️Anna (sajnos a felhasználó nevem nem tudom módosítani.)

(#30422) FIREBLADE78 válasza #97716736 (#30405) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Így van. De vagy 10x próbáltam,tuK. Valaki mégis. Van valami myitja? Próbáltam gránátot dobni,de valamelyik amcsit lelövik

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#30423) FIREBLADE78 válasza CactuS (#30417) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Itt ilyen pólyás baba hangú egyének bőgnek. Igaz kikapcsoltam a mikrofont,mert idegesítő.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#30424) V.Dave


V.Dave
senior tag

hogyan lehet lowriderelni az autókat? Single playerben is lehetséges?

Xiaomi mi 8 6/128

(#30425) Hunter2


Hunter2
addikt

másnál sem működik a GPS? a csík ami az útirányt mutatná csak néha látszik.
Radeon 290 legújabb driverrel.

(#30426) Plata válasza V.Dave (#30424) üzenetére


Plata
félisten

Úgy hogy veszel egy Lowrider autót és elviszed a műhelybe és feltuningolod.Minimum 1 misid legyen,singleplayerben nem tudom van-e,mivel ott úgyis eltűnik az autód így sosem próbáltam.

(#30427) #97716736 válasza FIREBLADE78 (#30422) üzenetére


#97716736
törölt tag

Vegyél fel RoBPro24BenQ. Segítek neked ;)

(#30428) RoMix85 válasza Hunter2 (#30425) üzenetére


RoMix85
aktív tag

igen, a whql crimson nálam is produkálta, majd nemsoká kipróbálom a crimson updateval is... Egyébként azt hiszem csak akkor szarakodik a minimap amikor az msaa ki van kapcsolva.

(#30429) RoMix85 válasza RoMix85 (#30428) üzenetére


RoMix85
aktív tag

Jelentem
A bétával is csinálja... de csak ha az msaa ki van kapcsolva.

(#30430) parkr válasza V.Dave (#30424) üzenetére


parkr
őstag

az csak online elérhető

(#30431) maser


maser
tag

Sziasztok!

Hogy lehet a Federal Investigation Bureau "B" jelű küldetést elindítani, mert mindig odamegyek és akkor
azt írja, hogy térjek vissza később, amikor a küldetés elkezdődött? :F

Foredene @ Ragnaros | maser#2802

(#30432) Plata válasza maser (#30431) üzenetére


Plata
félisten

Eredeti a játékod?

(#30433) maser válasza Plata (#30432) üzenetére


maser
tag

Persze, hogy eredeti.

Foredene @ Ragnaros | maser#2802

(#30434) Plata válasza maser (#30433) üzenetére


Plata
félisten

Akkor talán rossz karakterrel mentél oda.

(#30435) maser válasza Plata (#30434) üzenetére


maser
tag

Miért? Mindegyikkel kijelzi a karakter színével.

[ Szerkesztve ]

Foredene @ Ragnaros | maser#2802

(#30436) Puma K válasza maser (#30435) üzenetére


Puma K
veterán

Aludj mindegyik karakterrel aztán menj oda.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#30437) mtotesz válasza Puma K (#30436) üzenetére


mtotesz
csendes tag

Sziasztok!

Tegnap este még játszottam a játékkal online, most kétszer is elindítottam a játékot, de nem tudok online felcsatlakozni, mert azt írja ki, hogy jelenleg nem elérhető... másnál is van ilyen?

(#30438) Modst3R


Modst3R
senior tag

Online megint feladta! Ennyi lett vna a rockstar? Még mindig eladom ha érdekel vkit!

️Anna (sajnos a felhasználó nevem nem tudom módosítani.)

(#30439) mtotesz válasza mtotesz (#30437) üzenetére


mtotesz
csendes tag

ezt írja ki: "Files required to play GTA Online could not be downloaded from the Rockstar games services"

(#30440) Modst3R válasza mtotesz (#30439) üzenetére


Modst3R
senior tag

Na nekem le van töltve nekem csak nem találja a rockstar sevices. Ellopta a Vagos pasztmek :D XDD. Ciki h ennyire szarok! Pillre azt hittem h behackelték az accom. Mert ahogy beléptem feljött vmi activition ablak ami még soha! De ezek szerint nem! :R

️Anna (sajnos a felhasználó nevem nem tudom módosítani.)

(#30441) mtotesz válasza mtotesz (#30439) üzenetére


mtotesz
csendes tag

Jól van tuti Rockstar server Bubuc lesz, most ezt írja ki, de most egy időre hagyom is: "unable to load saved data for character 1, the rockstar cloud servers are unavailable right now. please try again later."

(#30442) Plata válasza mtotesz (#30441) üzenetére


Plata
félisten

Ne parázzatok,csak nem elérhetőek a szerverek,valszeg a téli eventet készítik elő.

(#30443) ohcard válasza mtotesz (#30441) üzenetére


ohcard
tag

Ha gondod van, felnézel ide és már meg is nyugszol, hogy nem nálad van a problem:

[link]

(#30444) CactuS válasza FIREBLADE78 (#30423) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

A baba nem zavar egyáltalán, nálunk februárban érkezik, így onnantól nálam is lesz koncert. (Bár nálam alapértelmezett a push to talk ts/mumble-en)

kovy29: ha végre eljutok odáig, hogy megvegyem, akkor mindenképpen jelentkezem. :)

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#30445) Modst3R válasza ohcard (#30443) üzenetére


Modst3R
senior tag

:R

️Anna (sajnos a felhasználó nevem nem tudom módosítani.)

(#30446) nindzsavagyo


nindzsavagyo
tag

Fel fogom tenni a drivert mindenképp még ma este és leírom mit produkál..

De akkor ez a gameplay fake ?

Nekem egyáltalán nem megy így mint a srácnak talán 720p-ben..de 1080p-ben egyáltalán nem megy megy így,meg sem közelíti.
Hozzá tartozik hogy a játékom nem eredeti rá lehet fogni hogy azért nem tudom jól de ennyire csak nem butítaná..

[ Szerkesztve ]

(#30447) updog


updog
senior tag

Kérdés(ek): szerintem most megf*s*tt a szerver, homokórázik az online, kb 5 perce. Előtte ki is írta, hogy cannot save, servers down... Ha most kilövöm a processt windowsból, bukom az elmúlt 3-4 óra eredményeit? Vagy érdemes várni?

Valami orosz meg német teamspeakes csávókat is hallok a homokórázás közben :D

+kérdés: lehet valahogy a halál helyétől távolabb respawnolni? King of the hillben "beragadtam", spawn után egy camper sniperes csóka azonnal leszedett, nem tudtam eljönni a helyszínről, és respawn közben még a menübe se enged be, hogy másik sessiont keressek... egyszer volt 3 mp.-m, az alatt sikerült nagy nehezen végül...

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#30448) watador600 válasza updog (#30447) üzenetére


watador600
senior tag

+kérdésre: Persze, az action menüben ("M"-betü) tudsz spawn helyet változtatni.

Xiaomi 11T White / Opel Astra K 1.4T / LG C3 55"

(#30449) nindzsavagyo válasza Puma K (#30403) üzenetére


nindzsavagyo
tag

Arra még most figyeltem fel hogyha leesik az fps akkor a vga is csak 25-30%-on megy az afterburner szerint!
Ez elég ciki nem?

(#30450) Henker2


Henker2
addikt

Üdv!

Grafikai modokat tett már fel valaki a játékhoz?

Ez fantasztikus kinézetet varázsol a játékba, csak nem nagyon értem hogy kell használni.

Tud ebben valaki segíteni? Vagy lefordítani a readme-t?

Köszi

Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.