Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30951) BigBlackDog válasza cyberkind (#30950) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Tehát multizni csak az eredeti "fájlhalmazzal" lehet (szedjek ki mindent, ami nem oda tartozik, ha felmegyek multizni), egyébként azt csinálok kb. amit akarok?

Várható vajon valami leárazás steamen az elkövetkező napokban szerintetek?

[ Szerkesztve ]

(#30952) cyberkind válasza BigBlackDog (#30951) üzenetére


cyberkind
félisten

Igen, ahogy írtad, és szintén várható, holnap vagy holnapután indul a téli vásár, és szerintem 30euróért kapható lesz, azt tudom hogy 1-2 hete ennyi volt. :)

Paranormal Cocktivity

(#30953) nesh_019


nesh_019
senior tag

[GTA V Online Kalandok | Executives and Other Criminals]

Csak az káromkodik aki nem tudja szavakba önteni amit gondol.

(#30954) Ghard válasza Wiz Khalifa (#30946) üzenetére


Ghard
őstag

Ezek a sztorik azért érdekesek, hogy aki nem használt trainert, azt is bannolják.
Bár ez is azt bizonyíthatja, hogy mekkora tehetségtelen banda a rockstar.
Értem ez alatt azt, hogy semilyen csalásvédelem nincs a játékban, kizárólag log alapján néznek meg accountot. Így ha valakinek friss a karaktere, könnyű a kevés adat között meglátni a csalást. Akkor is ha nem ő csinálta.
Egyébként már én is használtam trainert online, nem is egyszer. Elegem volt a sok tetűből, így többnyire csak kifagyasztottam őket a g.cibe.
Trainerrel meg lehet nézni az online staton, hány reportot kaptál. Meglepődtem, mert 50 valahány exploit reportom volt meg 20 másik, azelőtt, hogy egyáltalán használtam volna.
Még a mostani update után nem vettem elő megint, de tegnap már nem sok hiányzott. Mikor a lehető legnagyobb kárt kell okozni, valamelyik r.banc elkezdte kifagyasztani a toplistásokat, utána a VIPes csomagkeresősnél meg utánam jön godmode meg speedhackel. És nem tud elkapni így se 10 perc alatt, ezért kiteleportálgat az óceán közepére. Aztán maradjon nyugodt valaki ezek után :)

Akik mindenáron trainert akarnak használni, használják story módban. Story mód elindit, netet lekapcsol, aztán mehet a trainer, mert az igaz, hogy el lehet vele szórakozni.
Offline story móddal trainerezve kb 0 a ban esélye, mivel fájlokat nem módosít.

[ Szerkesztve ]

(#30955) Bjørgersson válasza Wiz Khalifa (#30932) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Na egy tuningolttal már találkoztam is Online, viszont nem mertem beleülni. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#30956) Wiz Khalifa válasza Ghard (#30954) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Amúgy az igaz hogy a rockstar annyira szarik mindenre hogy ha valaki egy zárt szerón hekkeli magának a milliókat azt le is "szarják"? Nem egy embertől meg helyen olvasom hogy annyira nem foglalkoznak vele hogy egy csomó mindenki hekkeli magának a pénzt.

Állítólag azt nem nézik jó szemmel ha olyan dolgot spawnolnak le ami még nem elérhető. Mint pl a Tampa. Amivel be is szívtam hogy beleszálltam... :(

Smoke some weed nigga!

(#30957) #75376384


#75376384
törölt tag

ez mi? az ezelőtti lobbyban jelent meg, miután meghaltam "ráült" a hátamra és elkezdte a fejem simogatni. majd sessiont váltottam és megmaradt. eleinte mikor futottam néha "felvillant" amitől a víz levert, majd állandósult a jelenléte. így inkább kiléptem.
elképesztő, hogy 3 lobby alatt nem sikerült eljutni a nyamvadt reptérig mert mindig közbe jön valami. nem játszom régóta ez igaz, de a ma este rekordot döntött a csalók/gyökerek száma.

[ Szerkesztve ]

(#30958) Ghard válasza Wiz Khalifa (#30956) üzenetére


Ghard
őstag

Nem számít, hogy privát szeró vagy sem. Olvastam olyat is, hogy csak invite only sessionben használta és kivágták 2035ig.
Nem 100%, de ha valaki mondjuk eddig összesen szerzett 10 milliót küldetésekkel, azután ha beaddol 5öt, azt kiszúrják. Ha meg valaki több 1000 játékórát belenyomott ebbe a szarba, csomó heist meg missionnal keresett 20-30 millát, akkor azt lehet nem nézik, hogy honnan lett +10 vagy 20 amit beaddolt.
Aztán a fene tudja, hogy mit is csinálnak a rockstarnál

(#30957) vzarmo

Az a saját klónod a hátadon. Amikor folyamatosan rádnyomnak egy csomót, azzal fagyasztanak ki.
Indítsd újra a játékot, akkor eltűnik.

[ Szerkesztve ]

(#30959) Bjørgersson válasza Ghard (#30958) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Rockstar anti-cheat team. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#30960) Gyula84 válasza Bjørgersson (#30959) üzenetére


Gyula84
veterán

Legalább raknák be azt a szerencsétlen punkbustert az is valami legalábbis több mint a semmi :) vagy rakják oda ezeket lehet többet értenének hozzá :D

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#30961) CtiveR válasza Bjørgersson (#30959) üzenetére


CtiveR
tag

Köszönöm ezt az esti röhögőgörcsöt :DDD :C

Aláírás.

(#30962) Puma K válasza Bjørgersson (#30959) üzenetére


Puma K
veterán

Ne ezt a videót haverokkal a napokban találtuk meg... pár alkalommal végignéztük és már fájt az arcunk a nevetéstől... :D

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#30963) Juhasz27 válasza cyberkind (#30952) üzenetére


Juhasz27
tag

Kinguin most is ~30euro,de láttam már máshol 26-ért is.

Psn: Juhasz27 I Xbox: Juhasz27

(#30964) CactuS válasza BigBlackDog (#30944) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Elvileg ma este indul a Steam Winter sale. Esélyes egy jó leárazás. Maga a Steam nem csinál majd külön extra leárazást, mindenre megadja egyből a max kedvezményt az első perctől, viszont a kiadók adhatnak hozzá extra kedvezményt időzítve. Bár a legutóbbi felárazós balhé után kétlem, hogy a R* bármit is adna.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#30965) htc07 válasza Ghard (#30954) üzenetére


htc07
addikt

Ja, én is egyszemélyes igazságszolgáltatást szoktam játszani amikor bekattanok, szerencsére a legutóbbi infamousból kivettél ezeket a szivatós (lag, crash, kick, freeze, onfire stb. cuccokat), hátha ezek után kicsit enyhül a helyzet.

Bár a noobeit és társai még mindig ott vannak. :(((

(#30966) BigBlackDog


BigBlackDog
veterán

Köszönöm a válaszokat! Még egy kérdés; ha kap az ember egy bant, akkor a sztorimódot sem tudja használni, esetleg csak az online lehetőségektől (pl. tőzsde) esik el, vagy csak a multizás élménye veszik oda?

(#30967) kahuta


kahuta
csendes tag

Sziasztok! Abban kérném a segítségeteket, hogy tegnap kaptam a GTA V. öt. Megpróbáltam feltelepíteni ami sikerült is. Végig a 7 lemezzel nem volt semmi baj. Azonban mikor a telepítés során mikor még tölti le azt a kb 8 gigát hozzá netről mindig azt írja ki hogy connection lost. Aztán meg kb fél percet tölt és újra ezt írja ki. Szerintetek? Előre is köszi a segítséget.

(#30968) kahuta


kahuta
csendes tag

Ezt írja ki meg össze vissza ugrál a letöltési sebesség is.

(#30969) cyberkind válasza kahuta (#30968) üzenetére


cyberkind
félisten

Rockstar szerver, ezért is ajánlott a Steames, elég a frissítésekkel szopni.

Paranormal Cocktivity

(#30970) kahuta válasza cyberkind (#30969) üzenetére


kahuta
csendes tag

Akkor most szerinted mit csinálja? Várjam meg még így összekínlódja? A szervert nem én választottam.... ezt dobta fel. Nem nagyon értek hozzá. Vakon vagyok mint Esmeralda a műtét előtt....

(#30971) cyberkind válasza kahuta (#30970) üzenetére


cyberkind
félisten

Igen várj, amikor kijött a játék a Rockstar-os verziókkal játszani se lehetett mert pár 100kb/s-el jött a játék, vagy nem is jött.

Paranormal Cocktivity

(#30972) kahuta válasza cyberkind (#30971) üzenetére


kahuta
csendes tag

Köszönöm a segítséget. :)

(#30973) cyberkind válasza kahuta (#30972) üzenetére


cyberkind
félisten

Én ezért ajánlom a Steam-eset, a játék onnan tutira le is fog jönni rendes sebességgel, nálam a Steam-ről elég gyakran jönnek le 54 megával a játékok, a Rockstar-tól max 12 mega volt ez, de ez se volt tartós, nekem is csak azért van Rockstar-os mert a dobozos játékot ingyen adták, mert az biztos hogy ezért semmi pénzt nem adnék. :)

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#30974) kahuta válasza cyberkind (#30973) üzenetére


kahuta
csendes tag

Nekem is ingyen volt a játék... :) Akkor én hogy tudom steam es lenni? De gondolom játék közben nem lesz gond így, ha egyszer végre lejön...

(#30975) cyberkind válasza kahuta (#30974) üzenetére


cyberkind
félisten

Ha Steam-en veszed meg, máshogy nincs esély a Steam-re, persze, semmi gond nem lesz, de ez már elég gond. :DDD

Paranormal Cocktivity

(#30976) kahuta válasza cyberkind (#30975) üzenetére


kahuta
csendes tag

Köszi a segítséget. Boldog karácsonyt!

(#30977) cyberkind válasza kahuta (#30976) üzenetére


cyberkind
félisten

Nincs mit, viszont! ;) :R

Paranormal Cocktivity

(#30978) #75376384 válasza Ghard (#30958) üzenetére


#75376384
törölt tag

Igen sikerült, bár az életkedvem elment a végére. Produkált egy kék halált a gép épp miközben az ejtőernyős sulit csináltam meg aranyra. :D azóta nem tudok egyből onlinet indítani, mert jön azzal, hogy csináljam meg a single prológust (már rég kész). Ezzel a lendülettel visszadob egyszemélyes módba, majd onnan kell az online karakterre menni. Azt már meg se említem, hogy valamiért nagyon nehezen csatlakozik fel onlinera és rendszeresen visszadob.

(#30979) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Vótmá? :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#30980) Recipro


Recipro
tag

sziasztok ilyen konfiggal elfog menni a gta v Very Highon? 1920*1080
Proci:I5 3470 (1155)
RAM:2x4GB ddr3 1600 mhz corsair vengerance
Alaplap: Asrock Fatal1ty p67 professional
VGA: MSI Lighting BE 7970 3GB
TÁP: Corsair cx750M
(tápról esetleg ha valaki tud véleményt tapasztalatot az leirhatná :D )

(#30981) Wiz Khalifa válasza Ghard (#30958) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Amúgy esküszöm hogy már lassan azon gondolkodom hogy én is bevetek valamit. Eddig sose hekkeltem de nem is szeretnék. De így hogy kibannolnak a semmire meg ilyenek sose lesz meg a pénz pl a hajóra meg ilyenek... Felbasz ez a sok hekker... Legalább pénzt adnának... :W

(#30980) Recipro:
A másik topikba már írtam választ. Minek ide is belinkelni? :U

[ Szerkesztve ]

Smoke some weed nigga!

(#30982) B-L-A-C-K válasza Wiz Khalifa (#30981) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ezért kell játszani konzolon...

(#30983) Plata válasza kahuta (#30968) üzenetére


Plata
félisten

Nekem is ez volt,csak amikor én raktam fel még 5.5 giga frissítést szedett le,1 nap alatt. :D

(#30984) Omis válasza B-L-A-C-K (#30982) üzenetére


Omis
senior tag

mert konzolon mivel másabb?:D

(#30985) B-L-A-C-K válasza Omis (#30984) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ott hogy "hekkeled" meg a játékot?

(#30986) Plata válasza Omis (#30984) üzenetére


Plata
félisten

Hát tudod a konzol szarabb. :D

(#30987) yozsee11 válasza B-L-A-C-K (#30985) üzenetére


yozsee11
aktív tag

Konzolokra is van ugyanúgy trainer...

Origin/Steam/UPlay: yozsee

(#30988) BladeHero


BladeHero
tag

Sziasztok!Ma játszottam kicsit online.Egy tag pénzeszsákokat dobált előttem én meg felkapkodtam gondoltam ingyen van, miért ne? Aztán rájöttem, hogy modder ,mert ilyen óriás kereket summonolt a kereszteződés közepére meg hasonlók.De ezért jár ban? Gondolom neki igen, de ilyenkor az is kap aki felveszi a zsákot?

RPCJ

(#30989) Omis válasza B-L-A-C-K (#30985) üzenetére


Omis
senior tag

teli van a yt konzolos mod videókkal:D

(#30990) Redbull941 válasza BladeHero (#30988) üzenetére


Redbull941
tag

Állítólag ezért is jár valami szankció, de én még nem találkoztam vele, pedig én is pár milliót felszedtem már :D :U

(#30991) htc07 válasza BladeHero (#30988) üzenetére


htc07
addikt

Ha az is kap bant aki felveszi a zsákokat, akkor az online közösség harmadát szerintem simán lehetne bannolni. :DDD

A legtöbb sessionben van egy modder kb, aki szívesen osztogat pár millát.

(#30992) Plata válasza htc07 (#30991) üzenetére


Plata
félisten

Én is kaptam pár hónapja 700 ezer dolcsit kb,modder alám rakott egy szökőkutat amiből pénz jött ki,nem akartam felvenni,de pont alám tette és akaratlanul is vagy 700 ezret felvett a kari,mielőtt kiléptem online-ból.

(#30993) FIREBLADE78 válasza htc07 (#30991) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Kár hogy psn nem osztogatnak így manit

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#30994) parkr válasza FIREBLADE78 (#30993) üzenetére


parkr
őstag

ott fukarok a csíterek :DDD

(#30995) Max_218


Max_218
tag

Másnak is csinál olyat a játék ,hogy random kifagy az egész gép ? és csak a restart gomb segít?
próbálnék játszani így pár hét-kihagyás útán ,erre hallom a hibaüzenet hangot ,de nem tudok ki alt-tabozni hogy megnézzem mi a hiba oka ,mert lefagy az egész gép . decemberi crimson driver van fennt .

(#30996) RoMix85 válasza Max_218 (#30995) üzenetére


RoMix85
aktív tag

Az vagy tuning vagy a crimson vagy együttesen. Nem tudom melyik pontosan mert az egyik crimson után tuningoltam:D ment minden szépen, egyszer csak beszürkült a monitor és semmire nem reagált. Azóta visszavettem gyári Oc-ra és legfrissebb crimsont, azóta nem találkoztam a jelenséggel.

(#30997) Omis válasza Redbull941 (#30990) üzenetére


Omis
senior tag

igen.meg az is kap tiltást akit bejelentenek.Eléggé szomorú hogy az emberek még a játékokban is gonoszak....de rohadtul

(#30998) Plata válasza Omis (#30997) üzenetére


Plata
félisten

Másik fórumon olvastam hogy valakit 20 évre bannoltak mert felvette a pénzt amit modder dobott le.

(#30999) Omis válasza Plata (#30998) üzenetére


Omis
senior tag

Azt én kétlem h a miatt kapta volna.
Meg ez a 20 év is vicces...addigra lehet kihal az emberiség egyrészt,másrészt csak a bevételüket akarják növelni mivel mást nem tehet akit "20"évre letiltottak.
Marketing!

Social club-os van nekem kódot nem lehet vissza vonni?mint pl a uplay ban crew stb!

[ Szerkesztve ]

(#31000) #75376384


#75376384
törölt tag

Valaki tudna esetleg segíteni napit csinálni?
Collect a bounty a feladat es nincs ismerősöm aki tudna segíteni benne. Ezen a néven futok steamen es scn egyaránt. Köszi :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.