Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30301) #97716736 válasza Plata (#30300) üzenetére


#97716736
törölt tag

:O

(#30302) CactuS válasza nindzsavagyo (#30298) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Hiányzik a fejlesztőknek a pénzed. ( Ismert crack hiba... Javítás nincs, csak ha megveszed eredetiben.)

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#30303) Plata válasza CactuS (#30302) üzenetére


Plata
félisten

Jah szóval azért vacakol neki a tőzsde mert nem eredeti.
Akkor már értem,nekem sosem volt gondom vele.

(#30304) jonnyjoker01 válasza CactuS (#30302) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Nem csak crack, offline hiba. Pl. én megvettem, aktiváltam, ha viszont offline indítom nekem is szar. (heti 2x4 óra vonatúton laptoppal szoktam néha játszani)

Üdv. Johnny

(#30305) #75376384


#75376384
törölt tag

A játék legelején, amikor meg kell menteni jimmyt mert ellopta a hajót, a küldetés végén írt egy SMSt hogy megkeresett lifeinvaderen. Kíváncsiságból felmentem az oldalra, de sehol se találtam. Tudom ez nem számít kb semmit, de mégis érdekelne, hol találom meg/jelölöm vissza?
Illetve az ifruit telefonos app esetében miért ír ki hibát, ha fel akarok nézni a lifeinvaderre?
Mielőtt az jönne le, egyáltalán nem vagyok közösségi oldal függő, de ez eddig mindig kimaradt részemről a játékból, azért érdekelne. :D

(#30306) Plata válasza #75376384 (#30305) üzenetére


Plata
félisten

Ha fel is mész nem tudsz ott csinálni semmit sem,max megnézed mit üzengetnek neked a többiek időnként.
M-el sms-t is csak akkor tudsz küldözgetni a család tagoknak amikor a sztori engedi,és akkor sem akármennyit.És hiába kér M felesége hogy vegyetek egy tengerparti házat és költözzetek oda,azt sem lehet.Házat csak Online-ban lehet venni. :F

[ Szerkesztve ]

(#30307) XFoxyX


XFoxyX
tag

Sziasztok!

Szerintetek T20 vagy Osiris jobb? Nem tudom eldönteni ,hogy melyiket vegyem meg : / Más ötletet is szívesen meghallgatok.

(#30308) cyberkind válasza XFoxyX (#30307) üzenetére


cyberkind
félisten

T20, vagy olcsóbban az Entity. :)

Paranormal Cocktivity

(#30309) parkr válasza XFoxyX (#30307) üzenetére


parkr
őstag

T20 a legjobb gyorsulásra, és sebességre is az egyik legjobb (főleg tuningolva). +szerintem az egyik legszebb is :B
ha kevesebbet akarsz költeni, a Turismo is egy jó kocsi, tuningolva versenyeket lehet vele nyerni, irányítása is rendben van.
vagy ahogy cyberkind is írta, az Entity, bár az sem mindenkinek tetszik.

de ha neked az Osiris jön be, akkor vedd azt, nagyon nagy különbség úgysem lesz.

[ Szerkesztve ]

(#30310) cyberkind válasza parkr (#30309) üzenetére


cyberkind
félisten

Én próbáltam mindet, nekem az Entity jön be a legjobban, de főleg irányításra. :)

Paranormal Cocktivity

(#30311) XFoxyX válasza cyberkind (#30310) üzenetére


XFoxyX
tag

Sajnos nekem az Entity külsőre nem igazán jön be. =( Pedig az sokkal olcsóbb lenne.

(#30312) ohcard válasza XFoxyX (#30307) üzenetére


ohcard
tag

Nincs nagy különbség... Ha komolyabban versenyzel (mondjuk NODO crew), akkor T20... Egyébként viszont amelyik jobban tetszik...

(#30313) cyberkind válasza XFoxyX (#30311) üzenetére


cyberkind
félisten

Akkor viszont T20, az Osiris túl nehéz. :)

Paranormal Cocktivity

(#30314) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Lesteres küldetések ahol kell,illik tőzsdézni azoknak a neve assension? Remélem jól írtam,nincs előttem. Honnan tudom milyen részvényt kell vennem? Másik kérdésem,valaki írta hogy a körözést eltudja tüntetni,hogyan?

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#30315) Plata válasza FIREBLADE78 (#30314) üzenetére


Plata
félisten

Assasination.
Felhívod Lestert lesz egy olyan menüpont Online hogy leszedi a körözést.
Tőzsdéhez meg itt a [link].

[ Szerkesztve ]

(#30316) FIREBLADE78 válasza Plata (#30315) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Tehát online módban működik a lester ezen képessége?

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#30317) Plata válasza FIREBLADE78 (#30316) üzenetére


Plata
félisten

Ott szoktam használni,már hónapok óta nem játszottam sztoriban.

(#30318) parkr válasza FIREBLADE78 (#30316) üzenetére


parkr
őstag

igen, az csak online működik

(#30319) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Tegnap láttam egy bugattit és beakartam szállni de csak anyósra engedte,mondom mi a tököm aztán esett le,hogy ez valakinek a kocsija és jött is a gazdája,ki akart nyírni :D
Kocsikat a niga roti fejű csávónál tudom tuningolni?

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#30320) #97716736 válasza FIREBLADE78 (#30319) üzenetére


#97716736
törölt tag

Ott csak a lowrideres autókat, többit a sima los santos tuning műhelynél.

(#30321) parkr válasza FIREBLADE78 (#30319) üzenetére


parkr
őstag

megnyomod az M-et feljön egy menü amiben lehet állítani hogy a kocsidat ki (és hogyan) használhassa, ebben az esetben csak utasként lehetett - nálam is így van :)

(#30323) Plata válasza #75105536 (#30322) üzenetére


Plata
félisten

Nem még sosem modoltam,félek a banntól,és már főleg csak az Online érdekel.

(#30324) FIREBLADE78 válasza parkr (#30321) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Ps-en nincs m :)

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#30325) parkr válasza FIREBLADE78 (#30324) üzenetére


parkr
őstag

akkor a touchpad-et kell nyomvatartani :B

(#30326) nindzsavagyo válasza CactuS (#30302) üzenetére


nindzsavagyo
tag

Elképzelhető.
Tudom nem ide tartozik de PS3-ra viszont megvettem a játékot és azzal végig offline játszottam ott gond nélkül ment a tőzsde..csak ugye a billentyűzet előtt érzem magam otthon :U

(#30327) Plata válasza nindzsavagyo (#30326) üzenetére


Plata
félisten

De az PS3,a Pc-s tőzsde egy része úgy tudom online.Az egyik tőzsde online fut a másik off,ha jól emlékszem.De ezekhez a küldikhez kell az is amelyik online fut.
Ha jól emlékszem a nyáron olvastam egy tőzsdés leírást abban ez volt.

(#30328) CactuS válasza Plata (#30327) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Így van. A PCs tőzsde egyik fele csak online megy. De amúgy az offline részén is lehet eleget kaszálni, ha a végén csinálja csak meg az ember ezeket a küldetéseket. Amúgy van még egy "apró" hibája a virágboltinak: az első vásárláskor nem írja jóvá a részvényeket, csak a másodikra. Itt a cikk, amire emlékeztél.

On: Szerintetek elképzelhető, hogy karácsonyi vásárban kap -40%-nál nagyobb akciót a játék? Szeretném megvenni PC-re/steamre, de nem a legjobb az időzítés. :B

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#30329) nindzsavagyo válasza Plata (#30327) üzenetére


nindzsavagyo
tag

Az LCN az megy offline!

(#30330) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Valahogy nem lehet beállítani a térképet ilyen színesre, mint a prevgenes verziókban? :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#30331) Plata válasza Bjørgersson (#30330) üzenetére


Plata
félisten

Nekem most is ilyen. :K

(#30332) Bjørgersson válasza Plata (#30331) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Köszönöm, rengeteget segítettél. :o

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#30333) Gyula84 válasza Bjørgersson (#30332) üzenetére


Gyula84
veterán

én csak valami hackes dolgot találtam rá :F

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#30334) killer095


killer095
őstag

Akinek van gépe hozzá :DDD

ORIGIN/Battlelog: IDaVe_CQCI , PSN: DaVe095hun

(#30335) #97716736 válasza killer095 (#30334) üzenetére


#97716736
törölt tag

Néztem nem rossz am, de az alapjáték is szép :K
Multiba ezért bant kapnék, vagy ez csak single működik?
Lehet felteszem, megfektetem a gépem alatta :DDD

[ Szerkesztve ]

(#30336) Gyula84 válasza killer095 (#30334) üzenetére


Gyula84
veterán

milyen mód ez? :D
de vak vagyok :W :DDD

[ Szerkesztve ]

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#30337) CactuS válasza #97716736 (#30335) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Q: Does this work online?
A: NO! It does not work online. ENB and ReShade WILL work, however, any game file modifications will not allow you to play online, and you will risk getting banned by rockstar.

Más: Lassan kifut a mostani akció. Szerintetek van esély arra, hogy Steamen a winter sale alatt nagyobb kedvezményt kap a játék, mint -40%? (Az kb. 3 hét még, annyit kibírok, legalább addig kifesteném a gyerekszobát :DDD )

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#30338) gyimger válasza killer095 (#30334) üzenetére


gyimger
őstag

Szerintem ez a rengeteg gloom és a homályosítás kifejezetten csúnya.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#30339) Bjørgersson válasza CactuS (#30337) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ha kibirsz annyit, akkor vard meg, es kiderul, veszteni valod nincs.

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#30340) CactuS válasza Bjørgersson (#30339) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Persze. Igazából attól tartok csak, hogy karácsonykor nem árazzák majd le, vagy nem ennyire. (Volt már rá példa hogy úgy voltam egy játékkal, hogy áh, kövi akcióban majd megveszem. Na azóta sem volt olyan alacsony az ára. :DDD )

gyimger: Hasonló az érzésem. Ahol lehet mindig kikapcsolom azt, hogy kamera forgatás közben homályos legyen a kép. A gloom pedig jó dolog, de csak akkor ha mértékkel használják. A többi része viszont baromi jól néz ki, le a kalappal.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#30341) #97716736 válasza CactuS (#30337) üzenetére


#97716736
törölt tag

Köszi!
Nem olvastam utána, csak a képeket néztem :DDD Egyébként meg ne számíts -40%-nál nagyobb akcióra, nem valami régi játék, és így is rettentő olcsó most steamen.

(#30342) CactuS válasza #97716736 (#30341) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Én csodálkoztam, hogy megkapta a -40%-ot ilyen hamar. Ha jól emlékszem a 4. rész sokkal tovább volt teljes áras. Nem is a nagyobb akció miatt, csak most éppen gyerekszoba bebútorozása a téma. "Cash Flow" szempontjából jobb lenne egy kicsit későbbi időpont. :DDD Ha már megadják karácsonykor is a 40%-ot, akkor az tökéletes lenne.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#30343) #97716736 válasza CactuS (#30342) üzenetére


#97716736
törölt tag

Ja így már érthető ;) Csak lehet karácsonykor meg más játékok lesznek leárazva, és a GTA nem. Bármi lehet :))

(#30344) Hunter2


Hunter2
addikt

megvettem pár napja a GTA 5-öt és olyan gondom van hogy a GPS sárga csíkja nem látszik a GS-en csak néha felvillan.

(#30345) x_o_n válasza #97716736 (#30341) üzenetére


x_o_n
veterán

Szerintem lesz még akciós ,itt is volt már 29,90 igaz dobozos , de elképzelhető hogy benne lesz az 60 eu 3 játék akcióban is a 45eu s-pakkban biztos nem abba diablo3,cod,bf4p ilyenek szoktak lenni.Jelenleg 49eu

(#30346) CactuS válasza x_o_n (#30345) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ezt most nem teljesen értettem, de biztatóan hangzik. :DDD

Mondjuk necces is lenne megvenni ma, mert 18:00ig haza sem érek. Így marad a remény, hogy Winter Sale-ben végre meg tudom venni.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#30347) x_o_n válasza CactuS (#30346) üzenetére


x_o_n
veterán

Elnézést,a mediamarktban szokott lenni ilyen 45eu 3 játék illetve 60 eu 3 játék,és abban biztos benne lesz

19:00 ig tart az akció,én sem érek haza :)

[ Szerkesztve ]

(#30348) CactuS válasza x_o_n (#30347) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Nem gond, közben összeraktam, hogy valami 3:1 bundle csomagról lehet szó. De ez külföldi MM, ugye? Vagy mindenhol egyforma akciók vannak? Nem vagyok járatos annyira ott. :B

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#30349) x_o_n válasza CactuS (#30348) üzenetére


x_o_n
veterán

Igen,AU,DE de lehet idén otthon is megcsinálják

(#30350) oneak7


oneak7
tag

Valaki Heist Mission-ra nem jön??

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.