Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30101) Plata válasza rup1u5 (#30098) üzenetére


Plata
félisten

Sztori módban indítod a játékot,ott menüben online-play gta online-invite only session,azt hiszem.Bocs fejből idéztem,és most meg sem tudom nézni pontosan.Max este.

[ Szerkesztve ]

(#30102) parkr válasza rup1u5 (#30098) üzenetére


parkr
őstag

story módból, a menüből tudsz indítani invite only-t meg solo-t

(#30103) Modst3R válasza rup1u5 (#30098) üzenetére


Modst3R
senior tag

Azért az érdekes srácok h amikor kiírom h zárt sessionre v heistra vki? - akk senki egy hszre sem méltat utána meg itt anyáztok h szar a játék. Tényleg az. Kezetekbe adom a megoldást, el kellene fogadni... :R

Szerk...
De ha pl modik hózzájárulnak akár prohardveres crewt is lehetne csinálni máris lehetne crew sessionre menni és abból mazsolázni heistokhoz. Hamar összejönne pár criminal mastermind :C

[ Szerkesztve ]

️Anna (sajnos a felhasználó nevem nem tudom módosítani.)

(#30104) rup1u5 válasza ittakary (#30082) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Vissza is tettem a 353.62-t.

(#30103) modster:
Nekem hiába mondod. Fél évente egyszer jut időm bekapcsolni a gépet és kicsit GTA5-öt tolni pár napig.
Na de most itt vagyok! Ne panaszkodj hanem gyere akkor és toljunk egy sessiont! :K Úgy sem multiztam innen még senkivel.

parkr, Plata, ohcard:
:R

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#30105) Modst3R válasza rup1u5 (#30104) üzenetére


Modst3R
senior tag

Platával minden este 9től üzzük az ipart. Ő cimbi neked? Be tud hivni?

️Anna (sajnos a felhasználó nevem nem tudom módosítani.)

(#30106) rup1u5 válasza Modst3R (#30105) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Nem vagyunk meg de a PHHU crewban benne vagyok.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#30107) Modst3R válasza rup1u5 (#30106) üzenetére


Modst3R
senior tag

️Anna (sajnos a felhasználó nevem nem tudom módosítani.)

(#30109) htc07 válasza Modst3R (#30103) üzenetére


htc07
addikt

ott van a ph crew az összefoglalóban.

[ Szerkesztve ]

(#30115) Modst3R válasza htc07 (#30109) üzenetére


Modst3R
senior tag

jogos :R

️Anna (sajnos a felhasználó nevem nem tudom módosítani.)

(#30119) Krystal_s válasza gali777 (#30097) üzenetére


Krystal_s
addikt

Én még nem csináltam meg a repülős iskolát.
Amennyiben egy másik karakterrel (de azonos psn fiók) valaki megcsinálja, akkor utána már minden karakternél kevesebbet fizet? Ez csak az iskolára jellemző, vagy minden küldetésre?

Hát ezt sajnálom, hogy a talált fegyver nem marad meg...pedig jó lett volna. :( Úgy halottam az MG az egyik legjobb. Vettem már kb 10 fajta fegyvert, de az ellenséget mindegyikkel többször (kb 10x) kell eltalálni, hogy azok végre meghaljanak. (kivétel a rakétalövő)

(#30120) Ghard


Ghard
őstag

Még valami.
A csalók a nevüket is át tudják írni, a képen 2 ilyen is van R* Support néven.
Ne osszatok meg velük semmit, akárhogy kérik (pl account/jelszó), mert abból szívás lesz :)

[ Szerkesztve ]

(#30121) oneak7


oneak7
tag

Sziasztok!!

Miért van az (offline módba) ha tőzsdézni akarok akkor megtettem az ajánlatot és aludnom kell egy napot másnak meg egyből megjön az összeg??

(#30122) watador600


watador600
senior tag

Tegyük fel, ha! Vennék egy nagyobb ssd-t, (240GB), akkor az indokolatlan fps esések gtaban vagy esetleg máshol más játékban, eltünnének? Vagy semmit sem számít?

Xiaomi 11T White / Opel Astra K 1.4T / LG C3 55"

(#30123) Źşë' válasza watador600 (#30122) üzenetére


Źşë'
addikt

van rá esély, feltéve ha a hdd lassú (az a WD nem a legjobb választás feltéve ha oda van telepítve a játék), a játék lagol akkor is pl ha mp3at hallgatsz, ezt nem értem hogy miért ennyire nehéz kijavítaniuk

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#30124) watador600 válasza Źşë' (#30123) üzenetére


watador600
senior tag

Hát nem tudom, hogy lassúnak számít-e. WD-r evan telepítve a játék igen. MP3-at már nem hallgatok benne, kikapcsoltam, de mikor hallgattam is ugyanilyen volt, engem ez nem érintettek valamiért :F

Hátha lesz egy f@sza akció jövőhéten, úgy is akartam nagyobb ssd-t és így legalább megnyugodok.. :DDD

Xiaomi 11T White / Opel Astra K 1.4T / LG C3 55"

(#30125) Plata válasza Ghard (#30120) üzenetére


Plata
félisten

Hát aki olyan hülye hogy egy idegennek meg adja az acc nevét meg jelszavát az meg is érdemli.
Support sosem kérné.
Egyébként engem az érdekelne hogy a Lowrider-es küldikben viselhető ruhákat miért nem lehet meg találni a boltban?Tegnap mentem párat,és állati jó ruhák vannak a küldikben,de a boltban sehol sem találom őket.

(#30126) parkr válasza Plata (#30125) üzenetére


parkr
őstag

nevet kérhetik ha valami gond van a profillal.

amúgy nekem mintha rémlene hogy láttam az ingeket a boltban. átnézted mindet?

(#30127) Redcaster


Redcaster
őstag

Élvezhetetlen az online a sok csaló miatt... Hol kirobbantja alólam az autót, hol rámspawnolja az óriáskereket... Most pl pénzeszsákot dobott rám, +50k-t vettem fel, nyugtassatok meg, hogy ezzel nem bannolhatnak engem.

(#30128) parkr válasza Redcaster (#30127) üzenetére


parkr
őstag

nem valószínű hogy amiatt gondod lesz

(#30129) Ghard válasza Redcaster (#30127) üzenetére


Ghard
őstag

Én már 100M+ nál tartok ilyen téren, bannt még nem kaptam és valószínű, ezután sem fogok.
Remélem ez megnyugtat :D

(#30130) Plata válasza parkr (#30126) üzenetére


Plata
félisten

Ingeknél?
Ma megnézem,de ha jól emlékszem női karaktereknél az nem ing hanem talán Bustler.

(#30131) Wiz Khalifa válasza Plata (#30130) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

A Lowrider-es küldik közbe viselt ruhák megvehetőek.

Menj a ruhaboltba a nőhöz a pulthoz és nyomd meg az E betűt. Mert az Outfit-eket ott találod. És benne van minden. Lowrider-es, Heist-es, stb...

Smoke some weed nigga!

(#30132) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Tegnap az aventador klónnal mentem küldetésre és mihelyst végeztem,összehaverkodtam az ejtőernyős csávóval stb megyek vissza a parkba,sehol a kocsi :C :U Még jó,hogy volt mentésem,és inkább nem azzal mentem oda. Ilyenkor mi van? Elcsorják? Garázsban nem találtam

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#30133) #97716736 válasza Ghard (#30129) üzenetére


#97716736
törölt tag

Jó neked :DDD Engem mire feloldanak tuti az összes pénzem elveszik :O

(#30134) Plata válasza Wiz Khalifa (#30131) üzenetére


Plata
félisten

Igen tudom,meg is találtam,de az amit én viseltem a küldiben nincs.
Nem kell valamkit unlockolni hozzá?Esküszöm nincs ott,küldiben egy rakás nagyon aranyos ruha volt,köztük az is amit viseltem, a boltban azonban nincs ott.Vagy tényleg ennyire vak vagyok.De majd este megnézem újra.

(#30135) parkr válasza FIREBLADE78 (#30132) üzenetére


parkr
őstag

story módban sajnos minden karakternek csak egy saját járműve lehet, amit nem lehet változtatni.
amit megveszel az is ugyanúgy el fog tűnni, mint amit ellopsz az utcáról.

(#30136) Wiz Khalifa válasza Plata (#30134) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Nekem az Outfits: Lowrider részben van vagy 10 féle ruha. De nem tudom az-e az összes.

Smoke some weed nigga!

(#30137) Plata válasza Wiz Khalifa (#30136) üzenetére


Plata
félisten

Ma megnézem,lehet van valami trükkje,vagy megveszem az összes ruhát és hátha úgy.

(#30138) FIREBLADE78 válasza parkr (#30135) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

garázsba vissza viszem,akkor megmarad. Kicsit drága mulatság így játszani :O

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#30139) Plata válasza Wiz Khalifa (#30136) üzenetére


Plata
félisten

Megvettem az összest,de akkor sincs ott az ami a küldiben van. :(

(#30140) aftercooler


aftercooler
aktív tag

Sziasztok !
Ha veszek pl. a Tescoban egy dobozos xbox 360 játékot, pontosan a GTA V-öt akkor Kell a telepítőlemez is a játékhoz vagy elég csak a kód és azt a profilomban a kód beváltása funkciónál el fogja fogadni a rendszer és letölthető lesz a game, vagy mindenképp kell a dvd is hozzá?
Szóval ha veszek egy Dvd-t a tescoban az mondjuk 15000 ft (nem biztos, hogy ennyi ez most mindegy)
De pl a hardverapról árulnak GTA V xbox 360 Rockstargames kódot (gondolom az eredeti dvd dobozában füzetében volt) Tehát akkor ezt aktiválhatom live-on simán a profilomban és nem kell DVD sem?
Köszi ! :R

(#30141) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Ezek a prevgenről visszatérő játékosoknak elérhető plusz tartalmak hogyan működnek? Ha mondjuk egy csoporttársamnak megvan a GTA V PS3-ra, nála bejelentkezek a Social Club fiókomba, akkor nekem is elérhetőek lesznek?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#30142) gyimger válasza Bjørgersson (#30141) üzenetére


gyimger
őstag

Úgy tudom, hogy már létező fiókkal utólag nem.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#30143) Bjørgersson válasza gyimger (#30142) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Akkor kapják be. :(

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#30144) Redcaster


Redcaster
őstag

Armored Kurumához pontosan melyik heistet kell megcsinálni?

(#30145) #97716736 válasza Redcaster (#30144) üzenetére


#97716736
törölt tag

Ha jól emlékszem az elsőt :U

(#30146) rup1u5


rup1u5
nagyúr

Jól megszívtam ezzel az utolsó Hitch lift 1 tőzsdés fuvarral ami az összefoglaló leírásban is benne van. Kivittem a csókát a reptérre időn belül, megvettem a Tinkle részvényeket ahogy ajánlotta de azóta csak lefele zuhan az árfolyam. 3-4 napot lepörgettem már de eddig 62 milliót buktam. :O Még jó, hogy -8 milliónál eszembe jutott menteni is.

[ Szerkesztve ]

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#30147) 4264adam válasza rup1u5 (#30146) üzenetére


4264adam
veterán

Szeret be bug-olni és van, hogy kb két hét után növekszik, de fog.

(#30148) rup1u5 válasza 4264adam (#30147) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Már mindegy. Eladtam az összeset és leszarom. Story végére értem, sok mindent már nem tudok csinálni. Arra meg a 270 milla fejenként elég lesz.
Most multiban én is kifogtam egy pénzeszsákot szóró csítert. :(
Szomorú, hogy az eddigi 10 óra multizásomból ha kb fél óra volt értelmes.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#30149) Redcaster válasza rup1u5 (#30148) üzenetére


Redcaster
őstag

Ne is mondd, freemode-ban kb lehetetlen egy jót baromkodni, mert mindenhol modderbe/cheaterbe botlok... Mondjuk mióta felfedeztem ezt az adversary játékmódot, kb csak azt tolom, baromi jó az egész :) Főleg az offense-defense adja nagyon Kurumával :K 4-5 versennyel bőven 100k felett lehet kaszálni és még csíterek sincsenek :C

(#30150) Bjørgersson válasza Redcaster (#30149) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Versenyezni se lehet normalisan, mert szinte mindig van egy gyoker, aki csak azert jatszik, hogy kilokjon mindenkit a gecibe. :(

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.