Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:42:29

LOGOUT.hu


Kedves érdeklődők! Ez a topik a vezetékes fülhallgatókról szól. A vezeték nélküliek topikját itt találjátok: Vezeték nélküli fülhallgatók. Kérünk, hogy a kérdések előtt olvassátok át az alábbi összefoglalót, ahol támpontokat találtok a hatékony kérdezéshez, és megtaláljátok az aktuálisan ajánlott modelleket is. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan. A

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#84946) f4lcon válasza -NoVa- (#84943) üzenetére


f4lcon
őstag

na közben elkezdtem hallgatni ezt a Jade Audio EA3-at az Oppo HA2-ről
elővettem a PMV A-01 mk2-t mellé, hogy legyen egy hasonló árkategóriás hibrid összehasonlítási alapom
egyelőre más a kettő, a PMV BA-ja halkabb, vagy meg van vágva felül, mert az egész hangzása lágyabb, de továbbra is V karakter, ahogy az EA3 is az.
viszont a PMV tere kisebb, a máshogy hangolt BA miatt a Jade Audio nyitottabbnak tűnik, szélesebb a tere
engem kicsit zavar az EA3 magasai, egyelőre a gyári kábelen hallgatom, egy használt (már bejáratott) darabra csaptam le ebay-en.
a gyári szilikon gumik a förtelmes KZ gumik legrosszabb napjait idézik, szóval felpróbáltam a default kedvencemet, a Sennheiser medium-ot, de ez egyrészt rövidebb másrészt jóval tágabb a lyuk rajta (5,8mm versus a gyári 3,3mm) szóval ez nem segít a magasak kordában tartására, de a fenti kommentjeim még a gyári szilikonokkal születtek

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.