Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI kábel TV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-04-23 20:12:23

LOGOUT.hu

Ez a fórum a Digi kábeltévével foglalkozik! Ha más, de hasonló nevű szolgáltatásról szeretnél kérdezni, kérjük használd a megfelelő fórumot:
Digi Internet
Digi Mobil
Műholdas (tányéros, DVB-S) digiTV
Digitális Földfelszíni televízió (Mindig TV, DVB-T)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51301) Kronk válasza #29810560 (#51298) üzenetére


Kronk
őstag

FTTH

http://totesz.myminicity.com/

(#51302) betyarr válasza trec12 (#51299) üzenetére


betyarr
veterán

Az ár marad. Esetemben biztosan. Tavaly október végén kötöttem. Nézzétek meg a számlát aztán hívjátok a 1272-őt!

miért vagy benne biztos?felhívtad őket?

(#51303) PeterPH válasza Kronk (#51297) üzenetére


PeterPH
senior tag

Ha az extra kedvezmény nem a hűséghez, hanem a területhez kapcsolódott (függetlenül az időbeli egyezéssel), akkor minden további nélkül változhat.

(#51304) #29810560 válasza Kronk (#51301) üzenetére


#29810560
törölt tag

"... a novemberi számlám, már 4580 forintról fog szólni ..."

Akkor az bizony nem a listaár, hanem jóval kedvezőbb. (A jelenlegi listaár 80%-a.) :)

Szerk.:

Most néztem meg az ÁSZF-ben. Az bizony a régi/megszűnt FTTH Okos csomag ár. :K

[ Szerkesztve ]

(#51305) trec12 válasza betyarr (#51302) üzenetére


trec12
addikt

Miért írtam oda a 1272-őt? :) Felvették mint számlapanaszt, tájékoztatnak de az ár nem változhat ergo igazat adtak! Ezt mondták.

[ Szerkesztve ]

(#51306) Kronk válasza #29810560 (#51304) üzenetére


Kronk
őstag

Ha megjön a következő számla, és nem annyiról fog szólni, úgyis jelentkezem ;)

http://totesz.myminicity.com/

(#51307) betyarr válasza trec12 (#51305) üzenetére


betyarr
veterán

nem tudom,ezért kérdeztem ;)
jól értem akkor,hogy azt mondták neked hiába jár le a tavaly kötött okos csomagod,továbbra is azt a díjat fogod fizetni?vagyis lejáratot követően átvált határozatlan időre és marad az ár?

mod.: jah,most látom szerkesztetted a hsz-t.

még arra leszek kíváncsi,hogy ha áttesznek egyszer ftth-ra,akkor sem fog változni a díj?

[ Szerkesztve ]

(#51308) hzx0


hzx0
aktív tag

Én az okos csomag utolsó napjaiban kötötem szerzödést. Direkt rákérdeztem hogy hogyan fog változni mikor lejár a hüség idő. Az üfis csaj elég jól képben volt. Már tudott az új csomagról is. Jövő év Augusztus 27 ig az okos csomag díját kell fizetnem. Utána lista áron kapom a szolgáltatást. Vagy köthetek újra egy év hüséget az új kedvezményes csomagra.

(#51309) leslieke válasza Kronk (#51297) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nekem annyira nőtt, ugyanezzel a csomaggal és előtte szintén 4280 Ft volt a havidíj.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#51310) trec12 válasza betyarr (#51307) üzenetére


trec12
addikt

Tulajdonképpen igen.( Ettől még holnapra kitalálhatják, hogy ja mégsem ezen sem csodálkoznék.) Azért javaslom azt, hogy mindenki akinek van olyan számlája amiben emelkedik az ár jelezze a Diginél hivatalosan, hogy akkor ez hogy is van?

(#51311) Kronk válasza leslieke (#51309) üzenetére


Kronk
őstag

szintén XII. kerület? :P

http://totesz.myminicity.com/

(#51312) trec12 válasza hzx0 (#51308) üzenetére


trec12
addikt

Hát ez az! Ki így tudja ki úgy tudja! Akkor mi is az igazság? Ezért kellene rendet tenni ebben a kérdésben.
Amúgy augusztus 17 nem?

[ Szerkesztve ]

(#51313) #29810560


#29810560
törölt tag

Ennyi egymásnak ellentmondó információt, ilyen rövid idő alatt még nem olvastam ezen a fórumon. :Y

No, most okosodjon ki az ember! :W

(#51314) nfsu17


nfsu17
veterán

Nekünk is lejár okt-ben, tehát a számla jön hamarosan.
Én is kíváncsi vagyok.
Nekünk még annyival bonyolultabb, hogy új belépők voltunk 2 éve új területen és az ftth 100-as okoscsomag áráért kapjuk az ezrest. 4580 körülről indultunk, csak közben lejjebb ment az áfa miatt.
Majd jelentkezem.

(#51315) PeterPH válasza betyarr (#51307) üzenetére


PeterPH
senior tag

FTTH-ra áttéréskor mindenképpen új szerződést kell kötni, tehát a korábbi okoscsomag kedvezmény garantáltan elveszik.

(#51316) betyarr válasza #29810560 (#51313) üzenetére


betyarr
veterán

szerintem maga a digi sincs jelenleg képben...

beléptem az ügyfélkapuba,ott 10.31-ig még az eddigi árat mutatja.hirtelen nem tudom,hogy tavaly szeptemberben vagy októberben kötöttem az új szerződést.de az október a sanszosabb.

PeterPH: az ftth-s új árral talán megbékélnék ;] de tuti az utolsók között leszünk,mert nálunk nem olyan egyszerű az újrakábelezés.félnek tőle mint a tűztől :U

[ Szerkesztve ]

(#51317) hzx0 válasza trec12 (#51312) üzenetére


hzx0
aktív tag

Szerintem ez egyébként így logikus. Hiszen a lista árra kötünk szerződést. Mivel vállalunk 1 év hüséget kapunk kedvezményt. A törvény szerintem csak arra vonatkozik hogy a már meglévő elöfizetöket nem érintheti hátrányosan az új elöfizetök kedvezménye. Tehát ha köt a régi elöfizetö új hüséget neki is ugyan azok a kedvezmények járnak mint az újnak. Igen elírtam Augusztus 17

[ Szerkesztve ]

(#51318) mpo válasza #29810560 (#51292) üzenetére


mpo
veterán

Azért neked írtam, mert te érted.

Ráadásul szerintem még ez sem igaz - mert így sosem lehetne árat emelni - de mindegy.

Így van, ezért módosították az új csomagban a kedvezmény mértékét és nem a listaárat változtatták.

Ha egy évig jár a kedvezmény, hogyan képzeli valaki, hogy nem járhat rosszabbul, ha lejár a hűségszerződés?
Ugyanannyit szeretne fizetni a határozatlan idejű szerződés esetén, mint a határozott idejűnél?
Akkor nem egy évig tartana!

A nem járhat rosszabbul, az csak úgy érthető, hogy a hűségszerződés előtti és a hűségszerződés utáni állapotot hasonlítjuk össze, az meg nem változott.

Ha érted, akkor már elavult.

(#51319) trec12 válasza hzx0 (#51317) üzenetére


trec12
addikt

Viszont itt írta valaki korábban, hogy nyáron lejárt 2 év az ár mégis maradt automatikusan nem kötötték újra. Ha mindez igaz, hogy is van ez?

(#51320) mpo válasza trec12 (#51319) üzenetére


mpo
veterán

Én még soha nem kaptam se a Vidanettől, se a Digitől olyan számlát, amiben hiba lett volna, pedig voltak cifra számlák is.
A tavaly októberi, novemberi és a mostani októberi is ilyen és nincs benne hiba.
Lehet van aki rosszul emlékszik, vagy nem érti a számlát és itt olyat ír, ami nincs.

Ha érted, akkor már elavult.

(#51321) trec12 válasza mpo (#51320) üzenetére


trec12
addikt

Örülj neki. :)

Eddig én sem. Csak a Vodafone-tól. ;) Igazat is adtak. :K

Kíváncsi vagyok hogy kell értelmezni végül ezt a törvényt! Az biztos, hogy nem életszerű az, ha az ár nem emelkedhet éveken át. Ezzel egyetértek.

[ Szerkesztve ]

(#51322) mcfly82 válasza trec12 (#51321) üzenetére


mcfly82
tag

Pedig nem emelkedhet. Erről szól az új törvény.
Pontosan ezért csinálja minden szolglátató - most már a Digi is az új csomaggal - hogy az első x hónap olcsóbb, utána listaár. Mert ha kifut a hűség, maradhat a listaár.
De mint fentebb írtam, én tavaly október 4-én kötöttem egy év hűséggel, a mostani októberi számla pedig végig a kedvezményes árral számol. Annyival több csak, hogy idén október 4-től számlázzák a plusz Smart CAM-et meg Digi Film (bocs, Film Now)-t is, mert az egy évig ingyen volt.
De a szolgáltatás díja nem emelkedett, pedig a szuperkedvezményes 3000 Ft-os csomagom van.

(#51323) trec12 válasza mcfly82 (#51322) üzenetére


trec12
addikt

Akkor bezárult a kör az én számlámat elrontották mivel csak a hűségszerződés lejártáig vonták le a Okos csomag kedvezményeit nem hó végéig. Tulajdonképpen szóban ezt meg is erősítették meg azt is, hogy NEM emelkedhet az ár!

De látod vannak akik nem így értelmezik a törvényt. :(
Szerintem az ár akkor emelkedhetne, ha maga a listaár is emelkedik. De lehet tévedek...

[ Szerkesztve ]

(#51324) mpo válasza mcfly82 (#51322) üzenetére


mpo
veterán

Pedig nem emelkedhet. Erről szól az új törvény.

Hallottad vagy olvastad?

Idemásolnád a törvény vonatkozó szövegét?
Egyébként abban ez nem szerepel, amit te írsz.

Mielőtt valaki azt hiszi a DIGI pártján állok vagy ott dolgozom, szólók, hogy nem.
Csak a csalódástól szeretném a fórumtársakat megkímélni, akik azt hiszik hűségáron fogják a szolgáltatást kapni életük végéig.

[ Szerkesztve ]

Ha érted, akkor már elavult.

(#51325) Intruder2k5 válasza trec12 (#51321) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szerintem ilyen egyedi emelgetéseket nem csinálhat a szolgáltató, ennek akartak gátat szabni. Korábban UPC-nél volt pl. bevett gyakorlat, hogy a hűség lejárta után "minden hónapban" rátettek 1-200Ft-ot a számlára, ezzel is ösztönözve az újabb hűségvállalásra. Az persze más eset, ha mondjuk ÁFA emelés volt, vagy bekerültek újabb TV csatornák a kínálatba, amiknek költség vonzata van, de ezek mindenkire egyformán kelljen érvényesüljenek, nem pedig előfizetőnként személyre szabva kerülnek kiszámlázásra.

Én így értelmezem legalábbis.

(#51326) mcfly82 válasza trec12 (#51323) üzenetére


mcfly82
tag

Szerintem akkor sem emelkedhet az ár, mert nem az van a törvényben, hogy a 'mindenkori listaáron kapja az előfizető', hanem hogy hűség után nem kaphatja rosszabb feltételekkel.
Az ilyen 'jóáronragadt' ügyfelekkel tehát egy dolgot tehet a szolgáltató - talán ebben, vagy másik fórumban volt is erről szó - felmondja a szolgáltatást. Ez nagyon rossz fényt vetne rájuk, de más fegyver nincs. Persze ezt majd szépen teszik, felajánlanak egy 'személyre szabott kedvezményt', ami kb ugyanaz, mint az aktuális akciójuk. Ha elfogadod, maradhatsz. Nagyjából ez várható, szerintem...

(#51327) mcfly82 válasza mpo (#51324) üzenetére


mcfly82
tag

Olvastam a törvényt, és így értelmeztem.
Oké, nem állítom, hogy így van, de szerintem így van.
Különben miért csinálná az összes szolgáltató, hogy csak az első x hónap olcsóbb? Azelőtt a hűség végéig volt olcsóbb.

Szerk: megtaláltam Paal fórumtárs hozzászólását, szépen kifejti amit én is írok.
https://m.prohardver.hu/tema/digi_kabel_tv-digitalis_adas/hsz_51237-51237.html

[ Szerkesztve ]

(#51328) Paal válasza trec12 (#51321) üzenetére


Paal
csendes tag

Most már én is kiváncsi vagyok, hogy mi a valóság. Én egy Telkó szektorban dolgozó jogász ismerősöm infóit írtam le, amit két sör között puffogva mondott el. Mivel egy kisebb vihart kavartam, így egy kicsit utánanéztem és valszeg a lentiekre gondolhatott. Mivel nem vagyok jogász, így értelmezze mindenki úgy ahogy gondolja.

https://net.jogtar.hu/jogszabaly?docid=A1700088.TV&timeshift=fffffff4&txtreferer=00000001.TXT

2. § Az Eht. 127. §-a a következő (6) bekezdéssel egészül ki:

„(6) A határozott időtartamú előfizetői szerződés helyébe lépő új, határozatlan idejű szerződésben meghatározott, az előfizetői szolgáltatásra vonatkozó szerződési feltételek nem lehetnek az előfizetőre nézve hátrányosabbak a korábbi határozott idejű szerződésben szereplő szerződési feltételeknél.”

Hogy most ezen bekezdésből vagy egy másik paragrafus másik eleméből jött az a leegyszerűsített kövezkeztetés, hogy "sem tartamában, sem havidíjában nem lehet rosszabb" azt nem tudom..

Én már tavaly is beírtam ide ezt, hogy ki mit tud erről, akkor nem sok vizet zavart..

Egyébként a Diginek akkor még volt 3000-es akciója, ahol pont az volt az üzleti logika mögötte, hogy 1 év után 8000Ft fölé emelkedett volna a havidíj. Ezért is írtam, hogy egy ilyen törvényi változtatás eléggé inkorrekt volt a szolgáltatókkal szemben, hiszen megnehezíti az ügyfélszerző akciók kialakítását.

(#51329) trec12 válasza mcfly82 (#51326) üzenetére


trec12
addikt

Valóban nem életszerű, hogy sokunknak évekre jegelve lesz/lehet? az előfizetés. Jó ez a törvény így?

[ Szerkesztve ]

(#51330) Intruder2k5 válasza Paal (#51328) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

8000Ft fölé? Szerintem a DIGI-nél sosem volt sehol ekkora összegű havidíj. Én havi 3000Ft-al kezdtem tavaly, 12 hónapon keresztül ennyi is volt a havidíj, a 13.-tól pedig 4850Ft, vagyis nekem rájön még plusz 300Ft, mert 2 boxom van, és az alapcsomag csak egyet tartalmaz. Igaz ez a 300Ft ráment a 3000-re is, tehát úgy volt 3300Ft. Ja, és ez 2 éves hűséggel megy még, mivel 2017. júliusban kötöttem.

[ Szerkesztve ]

(#51331) mpo válasza mcfly82 (#51327) üzenetére


mpo
veterán

Nem másoltad ide, így kénytelen vagyok.
Hol van ebben az, hogy nem emelkedhet?

A lényeg:
az előfizetői szolgáltatásra vonatkozó szerződési feltételek nem lehetnek az előfizetőre nézve hátrányosabbak

Az "Okos csomag" és a "Digi mindenkinek csomag" esetén is azonosak a szerződési feltételek, mert a listaárak nem változtak!
Akkor sem volt kötelező és most sem kötelező hűségszerződést kötni, akkor is és most is listaárat fizet az ügyfél, ha pedig hűségszerződést köt határozott időre, akkor kedvezményt kap, egy bizonyos időre.

2017. évi LXXXVIII. törvény
az elektronikus hírközlésről szóló 2003. évi C. törvény módosításáról

2. § Az Eht. 127. §-a a következő (6) bekezdéssel egészül ki:

„(6) A határozott időtartamú előfizetői szerződés helyébe lépő új, határozatlan idejű szerződésben meghatározott, az előfizetői szolgáltatásra vonatkozó szerződési feltételek nem lehetnek az előfizetőre nézve hátrányosabbak a korábbi határozott idejű szerződésben szereplő szerződési feltételeknél.”

Ha érted, akkor már elavult.

(#51332) Đusty


Đusty
addikt

Honnan lehet tudni, hogy mikor kötöttem az okoscsomagot és meddig szól a kedvezmény? Sem ügyfélkapun sem a számlán nem találom.

[ Szerkesztve ]

(#51333) mpo válasza Đusty (#51332) üzenetére


mpo
veterán

Ha beléptél, akkor a számláidat megnézheted, letöltheted és látod a havi végösszegeket is a táblázatban.

Ha érted, akkor már elavult.

(#51334) Đusty válasza mpo (#51333) üzenetére


Đusty
addikt

De csak 7-8 hónapot visszafelé az okos csomag meg 2 éves.

(#51335) mpo válasza Đusty (#51334) üzenetére


mpo
veterán

Hát akkor figyelned kell az új számlákat, mikor jelenik meg a tört hónap vagy megtalálod a fiókban a szerződést.
Másik egyszerűbb lehetőség: 1272

[ Szerkesztve ]

Ha érted, akkor már elavult.

(#51336) trec12 válasza mpo (#51331) üzenetére


trec12
addikt

Nem tudom mit kell látni a törvény sorai mögött? Lehet velem van baj. Meglátjuk mi lesz a vége.

....nem lehetnek az előfizetőre nézve hátrányosabbak a korábbi határozott idejű szerződésben szereplő szerződési feltételeknél.”

[ Szerkesztve ]

(#51337) mcfly82 válasza mpo (#51331) üzenetére


mcfly82
tag

Nem másoltam ide valóban (mobilról írok, BKV, átszállás, így kissé macera kikeresni). De te megtetted, köszi :)
Viszont te pedig arra nem válaszoltál, hogy ha nem a törvény és az olcsón beragadó ügyfelek miatt, akkor miért változtatott mostmár az összes nagyobb szolgáltató az 'első pár hónap kedvezményes' módszerre?

Amúgy meg az nem hátrányosabb egy előfizetőnek, ha emelkedik a havidíj? Ezért értelmezem így a törvényt. De úgysem mi döntjük el :)

Azért vicces, hogy egy törvényen 'vitatkozunk'. Ez nem minket minősít... :))

[ Szerkesztve ]

(#51338) rothfb


rothfb
veterán

Eléggé vicces így kívülről nézni a diskurzust, amikor én pl modemes (egyenlőre) területen fizetek a diginek több, mint 7 000 Ft-ot egy 40/4-es kábelnetért és egy olyan kábeltv-s csomagért, amiben pl nincs Sport2HD, nincs SpektrumHD, nincs Spektrum Home, nincs ATV HD, nincs Film4. Szóval vitatkoztok, hogy mihez van joga, mihez nincs, emelkedik e 3000-ről 5000-re (csak hasra ütöttem) a gigabites netetek, meg fullos tv csomagotok. 😃
Hihetetlen, hogy mennyire soherek a magyarok, mindenre van pénz, cigire, piára stb, de egy 5 puttonyos Tokaji Aszú árát havonta sajnáljátok egy villámgyors internetre, egész jó tv csomagra (spílerekkel lenne az igazi) és a telefonról már nem is beszéltem, nálam az nincs is a majd 8 000 Ft-os árban.
🙂

(#51339) mpo válasza mcfly82 (#51337) üzenetére


mpo
veterán

A listaáron lévő ügyfeleknek, akik utálják a hűségszerződést, nem változik semmi, nem emelkedik a havidíj, annyi mint tavaly ilyenkor.

Aki egy év hűséget fogadott, egy évig kapott bizonyos kedvezményt.
Amikor lejár, akkor listaáron kapja. Ez nálad azt jelenti, emelkedik a havidíj?
A kedvezményes ár és a listaár között kell lenni különbségnek.
A listaár helyett az új hűségszerződés is tartalmaz kedvezményt.
Miért lenne kötelező ugyanannyi kedvezményt ugyanolyan konstrukcióban adni most, mint egy évvel ezelőtt?
Akkor 12 hónapra osztották szét, most meg három hónapra.
Kevesebb kedvezményt adnak mint a múltkor? Igen és megtehetik.
De a régi és az új hűségszerződés éves díját elosztani egy hónapra és összehasonlítani, majd azt állítani, hogy törvényellenes, az tévedés.
Nekem is emelkedik 400 Ft-tal az így kiszámolt havidíj, mert kevesebb a kedvezmény a mostani csomagban éves szinten.
De a régi és az új szerződési feltételek nem változtak, amire a törvény vonatkozik.

Ha érted, akkor már elavult.

(#51340) mpo válasza trec12 (#51336) üzenetére


mpo
veterán

A lényeget hagytad el az elejéről:
az előfizetői szolgáltatásra vonatkozó szerződési feltételek nem lehetnek ...

Ha érted, akkor már elavult.

(#51341) mpo válasza rothfb (#51338) üzenetére


mpo
veterán

Én kitettem a panaszkodóknak egy másik szolgáltatóra mutató linket, ahol háromszoros áron lehetne előfizetni.

Pont az ilyen elhanyagolt területeken élőkre is utaltam már, ahol a nagy szolgáltatók nem versenyeznek, aztán jön egy kis kft és kihúzza az optikát, ahogy egy 400 fős faluban is tette.
Igaz nem Digi árakon van, de nem a tcom 10/1-es csomagja, ahol a barátomnál mindig hármat mértem 10 helyett.

[ Szerkesztve ]

Ha érted, akkor már elavult.

(#51342) trec12 válasza mpo (#51340) üzenetére


trec12
addikt

Értem amit írsz , hogy itt az ÁSZF-eknek kell azonosnak lenni ami az is a kedvezmények változtak. De számomra a történet továbbra sem kerek érzek benne ellentmondást és az is ezt erősíti, hogy maga a szolgáltató is ezt mondja, hogy NEM emelkedhet továbbá itt is vannak fórumtársak akiknek NEM emelkedett.

[ Szerkesztve ]

(#51343) mcfly82 válasza mpo (#51331) üzenetére


mcfly82
tag

Te pedig itt hagytad le a lényeget: "határozott időtartamú előfizetői szerződés helyébe lépő új, határozatlan idejű szerződésben meghatározott.."
Tehát az új, határozatlan szerződés nem lehet rosszabb. Ha a hűségidő alatt kaptál kedvezményt, nem vehetik el, mert akkor az efinek már rosszabb. Ennyi. Legalábbis az én olvasatomban.
És úgy látszik, a szolgáltatókéban is, mert emiatt nem emelnek hűség után (legalábbis nálam nem, és még sok más efinél sem).
De úgy látom, nem tudlak erről meggyőzni, úgyhogy részemről nem erőltetem tovább ezt a kérdést.

(#51344) mpo válasza trec12 (#51342) üzenetére


mpo
veterán

Sajnos a jogászok szeretik ezt a nyelvezetet, mert ha egyértelműen fogalmaznának, a többség által érthető mondatokban, akkor nem mennél ügyvédhez te sem.
Plusz még összekuszálták a jogrendszert, a láncolat követése szinte lehetetlen (módosította, módosította, hatályon kívül helyezte, módosította....).
Vannak jogász barátaim, rokonom is, nekik is azt mondom, ez nem tudomány.

[ Szerkesztve ]

Ha érted, akkor már elavult.

(#51345) rothfb válasza mpo (#51341) üzenetére


rothfb
veterán

Az egészben az a legviccesebb, hogy innen kb 500 méterre már gigabites diginet van. Csak a családi házas övezetben van ez a koaxos lassú és "drága" csomag. Oroszlány tömblakásos nagyrészén rég rendes digi van. Itt is húzgálnak már, meg szerelgetnek az oszlopokra, de ahogy írtam, egyenlőre még a fenti feltételek vannak itt...

(#51346) mpo válasza mcfly82 (#51343) üzenetére


mpo
veterán

Sajnos nem igaz, nem hagytam le, mert a hsz amire hivatkozol, az utolsó négy sora tartalmazza és nem az én szövegem, hanem a törvény.
Az én októberi számlám mást mutat, október 1-től 23-ig van időarányos (nem teljes havi) kedvezmény az Okos csomagra, mert akkor jár le az egy év.

Ha érted, akkor már elavult.

(#51347) mpo válasza rothfb (#51345) üzenetére


mpo
veterán

Az jó jel, amit írtál.
Két évet ígértek a FTTH átállásra.

Ha érted, akkor már elavult.

(#51348) trec12 válasza mpo (#51346) üzenetére


trec12
addikt

Felhívtad őket? Én megkérdezném! A számlázást válaszd....

[ Szerkesztve ]

(#51349) Đusty


Đusty
addikt

És ha csak a netet szeretném emeltetni 100-ról 500-ra marad az okos csomag vagy a nyakamba akarják varni az új drágább mindenkinek csomagot?

(#51350) mpo válasza trec12 (#51348) üzenetére


mpo
veterán

Nem hívom őket, mert úgyis a Digi mindenkinek csomagot választom, 24-től, de már 20-án meg fogom kötni.
Én nem úgy értelmezem a törvényt, ahogy mások, ezt már többször kifejtettem részletesen.

Ha érted, akkor már elavult.

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI kábel TV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.