Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI kábel TV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-04-23 20:12:23

LOGOUT.hu

Ez a fórum a Digi kábeltévével foglalkozik! Ha más, de hasonló nevű szolgáltatásról szeretnél kérdezni, kérjük használd a megfelelő fórumot:
Digi Internet
Digi Mobil
Műholdas (tányéros, DVB-S) digiTV
Digitális Földfelszíni televízió (Mindig TV, DVB-T)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51552) nfsu17 válasza szabogabor10 (#51550) üzenetére


nfsu17
veterán

ászf szerint kellene lennie?

(#51554) sityupityu válasza #94529552 (#51528) üzenetére


sityupityu
veterán

Az Eurosport-ról először a közszolgálatihoz került a GP, majd később onnan került a Digi-hez.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#51584) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

A topikot kitakarítottam. Megkérek mindenkit, hogy a politikai vonatkozású szálakat itt mellőzzétek, mert sokszor láthattuk mi a vége ha ez előkerül. És ebbe beletartozik a SpilerTV-k körüli események politikai vonzata is. Nem érdekel, hogy a politika az életünk része, de a topiknak akkor sem lesz az.

De ha valaki mindenképp ki akarja írni magából, akkor itt megteheti.

[ Szerkesztve ]

(#51585) #94529552 válasza sityupityu (#51554) üzenetére


#94529552
törölt tag

Köszi, ezt elfelejtettem, és ezt már írtam is csak kiradírozták. Sajnos az m4-től a kommentátort is átvették(mezei d), viszont ő nagyon nem való ehhez a sporthoz, az eurosportos Várhelyi és a digis Haraszti is sokkal jobb.

(#51586) sityupityu válasza #94529552 (#51585) üzenetére


sityupityu
veterán

Hát igen, az utolsó mondatoddal nagyon egyet tudok érteni. :K

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#51587) ( V )


( V )
veterán

Sziasztok,

Átrágtam az összefoglalót, de kicsit bizonytalan vagyok: UPC-ről szeretnék váltani (teljes csomagot), de nem tiszta hogy a DiGi-nek van-e olyan STB-je amivel műsort is lehet felvenni - sajnos ez lényeges lenne. Ismerősöm azt mondta hogy nincs. Sima Philips HD ready TV-nk van.
Van mód rá?

Thx!

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 12 *

(#51588) GuruZone


GuruZone
őstag

Lessetek rá lécci ORF1-re, Győrben eltűnt, egy hete a szingapúri F1 alatt sem volt már meg :D

128.5 MHz-et ír a kiosztás, a rádióadók például szólnak, PAX TV is van :D

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#51589) ArGab válasza ( V ) (#51587) üzenetére


ArGab
őstag

Jól mondta, Diginél nincs ilyen. Viszont van kódolatlan DVB-C, szóval ha veszel erre képes STB-t akkor azzal menni fog.

(#51590) Intruder2k5 válasza ArGab (#51589) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Ez nem igaz, ami nálam van két darab DIGI-s STB azok is tudnak rögzíteni, de háttértárat neked kell rákötni USB-n, mert az nincs benne. Persze az tény, hogy a UPC CISCO boxához ezt hasonlítani sem lehet.

[ Szerkesztve ]

(#51591) shtirley válasza GuruZone (#51588) üzenetére


shtirley
tag

Volt valaha is ORF1? Nekem fel sem tűnt. :D

[ Szerkesztve ]

(#51592) pjen válasza Intruder2k5 (#51590) üzenetére


pjen
félisten

Szerencséd van,mikor bekötötték először,én is olyant kértem.Nem működött a szerelőnek sem.Vettem Amiko boxot,azóta megy time shift,fekvétel.Ja ha megy a felvétel,megállitás akkor sincs.

(#51593) Intruder2k5 válasza pjen (#51592) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Persze, sajnos a két tunert és az egyéb extrákat itt mellőzni kell, amihez a UPC CISCO box hozzászoktatott, de tekintve, hogy sokat ott sem használtam ezeket, a kevesebb mint fele havidíjért cserébe tudomásul vettem, hogy itt nincs ilyen. Mondjuk az igazat megvallva már a boxot sem kapcsoltam be vagy fél éve, mert akkor került arra a vételi helyre is DVB-C tuneres TV, így már nincs rá szükség. Le is kellene adni, mert minek legyen itt, meg az is ~300HUF havonta, de valahogy ez eddig elmaradt. A felvétel témához még annyit, hogy én csak direktben manuálisan indítva próbáltam a felvételt, de arra most hirtelen nem is emlékszem, hogy programozni is lehet-e.

(#51594) pjen válasza Intruder2k5 (#51593) üzenetére


pjen
félisten

Feleségem rendszeresen használja a megállítást,és a felvételt is.Azonkívül TS formában vesz fel az Amikó,ha akarom másik Tv-n is tudom nézni.

(#51595) Intruder2k5 válasza pjen (#51594) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Amúgy ha jól emlékszem a pendrive-ot kihúzva belőle, és átdugva a notiba, ennek is simán le tudtam játszani a felvételeit, bár megesküdni erre most nem mernék, mert lehet már keverem a TV saját felvételével. Elég régen használtam mind a kettőt. :)

(#51596) ( V ) válasza Intruder2k5 (#51590) üzenetére


( V )
veterán

:R

Akkor ezzel (ezekkel) megoldható, csak plusz külső vincseszter kell?

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 12 *

(#51597) pjen válasza ( V ) (#51596) üzenetére


pjen
félisten

Így van,először kérjél a DIGI-től,ha nem jó még mindíg vehetsz.Akár itt az aprón is.

(#51598) Watt25 válasza ( V ) (#51587) üzenetére


Watt25
veterán

Nem értem, hogy az összefoglaló melyik része bizonytalanított el, amikor egyértelműen le van ez írva.

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#51599) fcc válasza ( V ) (#51587) üzenetére


fcc
aktív tag

Nekem egy Kaon 1410-es stb-m van, digis.
Lehet vele felvenni, időzített felvételt is tud, csak megfelelő sebességű pendrive kell.
Viszont semmi mással nem lehet lejátszani amit felvett.

(#51600) RoyBatty válasza fcc (#51599) üzenetére


RoyBatty
aktív tag

Így van. Annyit tennék még hozzá, hogy külső HDD-re is tud rögzíteni, csak formázni kell a stb-szal előtte.

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI kábel TV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.